Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Desperate - ja w miejscu tej gwiazdki w wyrazie ,,leniuchuj,, wpisalam normalne ,,u,, Nie wiem, czemu tak wyszlo :-D Chyba cenzura na kafeterii :-D Ale numer, hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Natalie, Twoj instynkt na pewno nie zawiedzie ;) Miumiu - Ty sie ciesz,ze to Twoja kolezanka bedzie co noc wstawac a nie Ty :D ja osobiscie tylko tego sie obawiam, tego wyczerpania na samym poczatku... Co do cc... to jest niebezpieczne dla matki, ale nie mniej pewnie niz porod naturalny. Ostatnio mialam cc i wiecie co Wam powiem...doszlam szybko do siebie, przezycie piekne i niezapomniane!!! smieszne uczucie jak lekarz wrecz \"wyrywa\" dzidzie z brzucha :) a za chwile od razu widzialam mojego szkraba, za drzwiami czyhal moj mąż i tez syna zobaczyl..nigdy tego dnia oboje nie zapomnimy ...:) poza tym zero bólu-ktory przy porodzie silami natury...hmmmm..bez komentarza :) (no moze do 2 tygodni po cieciu ciągnie) buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllooooooooooo Dziewczyny:) ja od rana biegam po lekarzach i najchętniej bym ich wszystkich zabiła!!!:D normalnie szkoda gadać :( mam taką chandrę, że szok!!!!zaraz się na obiedzie wyżyję :) Miumiumiu jesioooo bedziesz miała swoje maleśtwo - zobaczysz :) co do CC to (oczywiście nie jestem expertką) ale opinie są różne :) moja dobra znajoma ma po cesarce takie komplikacje, że 5 lat nie mogą się o kolejną dzidzię starać, bo lekarze coś spaprali :( Desperatka bawcie się cudownie i męczcie jajeczko ;) Natalie Ty jeszcze pewnie nie wiesz, ale już kochasz swoje maleństwo, więc instynkt masz obudzony napewno :D zmykam do kuchni robić babeczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate...baw się dobrze...i odpoczywaj i się staraj hihi :P No ale w 7 gwiazdkach to ja jeszcze nie byłam...musi byc obrzydliwie luskusowo :):) ale to lubię....hihi DUża Buźka Kochana Ivoonecka....łączę się z Tobą w bólu :P i uczestniczę w zbrodni...morderstwie lekarzy, ja już nie raz byłam w takiej sytuacji, że pomimo stanu w jakim byłam, musiałam się ostro wydrzeć i zwyczajnie zawalczyć o sibie . Eh traumatyczne przezycia, ale fakt... Babeczka mówisz...a jaka, na pewno pyszotka :P Natalie...nie mart sie o instynkt :):) tylko zafaoslkujesz to juz bedziesz tą faolinkę kochała, zobaczysz :P AniaJ...no już ja wiem co to znaczy SN, a niech ich wsyztskich szlak... dzisiaj bym miała w moim przypadku 100% cesarki....a tak :O był horror... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu babeczka taka zwykła...czekoladowo-waniliowa:) ale z mleczkiem smakuje the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraz lece do domu a o 7 rano mam samolot! odezwe sie w sobote juz z Polski! :D nie obrazcie sie ale mam nadzieje ze jak przylece to bedzie lalo i bedzie -2 stopnie :P marze o takiej pogodzie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Hej dziewczynki:) Właśnie wróciłam z pracy.Teraz będę odpoczywać, mężuś jak zwykle poszedl w piłkę kopać. Nataliie-zapisalam sie dzisiaj na przyszly tydzień-u mni to będzie ok 5 tygodnia-z moich wyliczeń-licząc od wzrostu temperatury, bo od miesiączki to jakieś też 7-8tyg. Zapisalalm się, bo chce czuć sie spokojniejsza, w końcu wazne są te p-sze tygodnie. Zobaczymy Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
O widzisz Natalie-właśnie sobie obliczyłamto bedzie akurat ponad 2 tyg. po terminie miesiączki-tak jak twój lekarz mówil.Więc chyba akurat, nie ma co zwlekać. A jak tam Twoje samopoczucie? Ja narazie ok, bez nudności się obywa naszczęśćie , zobaczymy co bzie dalej....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewcztnki!!! Ja juz po sniadanku i mysle o kolejnym:) Neska ja poszlam 2tyg no prawie3 po terminie spodziewanej @ i bylo za wczesnie bo ciaza byla mlodsza co prawda wykryl jajo ale kazal przyjsc za 2tyg.dla potwierdzenia czy sie rozwija:) No a 2tyg.pozniej bilo juz male serduszko ktore slyszalam❤️piekna melodia dla uszu-ZAKOCHASZ SIE.Takze dziewczynki nie ma zasady kiedy pojsc-mysle ze lepiej 3,4tyg poterminie@ no ale to wasz wybor🌻 Ivoon na lekarzy nie ma bata! Miumiumiu piekny dzien wczoraj mialas❤️ OK lece do kuchni ..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane. Witam z rana przy herbatce :-) I badz tu madry kiedy isc do tego lekarza. Jesli o mnie chodzi, to ja juz bym z tydzien temu pognala, he he ;-P Ale czekam cierpliwie jeszcze tydzien. To bedzie tez koniec 5-ego tygodnia, jesli chodzi od owulacji, a koniec 7-ego, jesli chodzi od terminu ostatniej miesiaczki. Nie chce dluzej czekac, bo chociaz sie juz dowiem, czy dzidzius jest dobrze umiejscowiony. Mam jakies leki i strachy, czy to moze nie ciaza pozamaciczna :-( A jak nie bedzie jeszcze bilo serduszko, to najwyzej pojde jeszcze raz za jakis czas - i tak pewnie dostane skierowania na kupe badan, wiec wizyta z wynikami bedzie konieczna. Neska, u mnie narazie samopoczucie super. Zadnych mdlosci ani nic. Tylko spie wiecej niz zwykle - po poludniu koniecznie musze sie polozyc na godzinke. Mam nadzieje, ze nie bede miala jakis wiekszych sensacji i obejdzie sie bez codziennego obejmowania muszli wc z rana :-D Zobaczymy :-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo Kochaniątka:) Tatuś mi zakupy przyniósł (nie mogę nic dźwigać po tej laparoskopii) więc zabieram się za gotowanie bigosiku:) moja męża wybiera się dzisiaj na imprezkę służbową więc mam wolny wieczór:) JLo troszkę mi złość przeszła, ale i tak napiszę skargę do izby lekarskiej i w pon idę po moją kartotekę i przenoszę się do innego lekarza-prawo pacjenta - sprawdziłąm już :) Natalie ja na początku też nie mialam żadnych objawów...później niestety nie doczekałam:( a poza tym nie wkręcaj się z jakimis niepokojami, bo to nie jest to niczego potrzebne...ani Tobie ani maluszkowi!! myśl pozytywnie, bo wszystko będzie dobrze - zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie sie podziewacie? Wlasnie smazylam sobie nalesniki. I wiecie co co usmaze jeden placek to go na biezaco zjem:) zaaplikuje dzemik i nie ma obywatela:D zostaly mi tylko 3 albo az 3!!! A za godzinke no moze dwie mezus ma przywiesc pizze. Lece na TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam z trans.....umyłam okno w kuchni, całą kuchnię wypucowałam i łazienkę:D resztę zostawię na jutro :) pewnie mnie męża jutro, jak wróci z delegacji okrzyczy...ale to już po fakcie:) więc to mi tam:) JLo wszystkie naleśniki beze mnie zjadłaś?????? buuuuuuuuuuuuuuuu :( a ja siem ciastem podzielę i arbuzem też :D która chętna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja arbuzaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciu ćwiartka starczy????????? mam połówkę to się podzielimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- ale masz apetyt!!! hehehe Maluch rosnie na potęge!!! Ja dzis mam obiad zaplanowany przez meza ;) kebabik ma przywiezc po pracy, ja wiec dzis obiadek tylko malemu naszykuje. Milego weekendu Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Ivoon a kto powiedzial ze sie nie podziele zostawilam przeciesz 3sztuki:) AAAAAAAAA i mam dzis chyba debiut ZGAGI nie znam tego uczucia wiec nie umiem okreskic czy to ta ZARAZA ale cos mi stoi w gardle:( Ide na bajki z Diana(moja 4letnia siostrzenica❤️ ) Bysia a co z Toba kochana sie dzieje? DeeDee daj znaki co u Ciebie? Maryam Jak tam w POLSCE ?ZIMNO ZIMNO?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo ale z Ciebie ranny ptaszek:) ja dzisiaj kończę wczorajsze sprzątanko:) zostało mi jedno okno:) no a potem malutkie prace czyścioszkowo-porządkowe: odkurzanie, mycie podłóg i takie tam:) a Wy co Laseczki porabiacie?? Gdzie reszta Dziewczynek?? Bysia, Tulka co z Wami?? dajcie znak życia:) gorące całuski dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 Ivoon, ale masz powera :-D Mam nadzieje, ze sie nie przemeczasz za bardzo. Ale sie usmialam, jak przeczytalam: ,,malutkie prace czyścioszkowo-porządkowe: odkurzanie, mycie podłóg...,, Bo ja dzis podlogi mylam chyba z 3 godziny :-O Tak oslablam, ze musialam co 10 minut siadac i odpoczywac. Chyba po raz pierwszy wydawalo mi sie, ze mam taaaaaaaaaaakie wieeeeeeeelkie mieszkanie, he he :-D Dzidzius ciagnie energie z mamusi :-) A Wy tu ciagle o smakolykach piszecie, ze az slinka cieknie :-D A ja jakos sie ostatnio troche opuscilam w zdrowym jedzonku. Ale juz dzis w kuchni pojawily sie owocki i warzywka i zaczynam bardziej kontrolowac to, co jem. No nic, zmykam na balkon poleniuchowac troche przy ksiazce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho :D bo to niedziela :) Natalie, nie zapomnij o kwasie foliowym ;) ale pewnie juz bierzesz :) Ja polubilam grejfruty ostatnio, pychotka! kiedys jadlam pod przymusem. Od rana zrobilam obiadek prawie, fileciki w super panierce, sosik pieczarkowy i ..czekam na ziemniaki, bo mąż wozi je sobie od paru dni w aucie, a dzis jest w pracy :) za kare bedzie je sam obieral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wlasnie cicho tu u nas.Babki gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! wrocilam!!!! bylo super!!!! niestety w tym miesiacu nici z dzidzi wlasnie dostalam @! no to biore sie za ziolka!no lece torby rozpakowac! cmok,cmok! maryam- tez chce -2 stopnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate- u nas ze 30 stopni dzis :D Moj maly juz w spodenkach i koszulce biegal, teraz spi wykonczony! Na dzialce dzis kopal w piachu i ogladal kroliczki, zachwycony malec!! ja upolowalam rzodkiewki i szczypiorek-nie ma jak z dzialeczki.. truskawki juz kwitna, juz widze jak bedziemy wcinac :D nie moge sie doczekac!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laseczki:) co siem ostanio dzieje, że tak mało piszecie?? gdzie są wszyscy?? Natalie jaki tam power....trzeba zrobić i koniec....pedantki tak już mają :D u mnie dzisiaj też cieplutko i ładniutko:) ale ogłosiłm sobie dzień lenistwa...jedzonko filmiki i łózio i takie tam:D miłego dnia Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm.............wcieło mi połowę tekstu :/ Desperatka Kochana cieszę się, że cudnie się bawiłaś:) a co do dzieciątka bo przykro mi, że siem nie udało tym razem:( pewnie nieługo się uda - zobaczysz:) ale wiesz....Ty pewnie czekasz na mnie :D hihihihih:) ściskam Cię mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie cich cicho coraz ciszej.........................BABY DAWAC ZNAKI ZYCIA!!! Despetate jeszcze miesiac moze dwa wszystko sie odmieni zobaczysz Ty i Ivoon:) Wlasnie swieze polskie truskaweczki-LUBIE,LUBIE BARRRRRRDZO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matwi mnie brak znaku życia od Bysi, Tulki, Miumiumiu:( nie mają czasu.....czy coś się dzieje...... mogłyby chociaż kropeczki zostawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczynki! Pusto?!:( Bysia ,Tulka,Miumiumiu,DeeDee gdzie sie podziewacie? Ladny dzionek sie zapowiada.Slonko pieknie swieci.Lece cos zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×