Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Cześc Kochane... :) Jestem, jestem i zyję... Czytam Was oczywiście i już się melduję, ale powiem szczerze, że moje staranka są...zerowe. Więc tak się czuję, wiecie jak..niefajnie. Wczoraj mój M miał urodziny i pojechałam do niego, ale mnie to wszytsko dołuje, to jego wynajęte mieszkanie, obok byłej zony, bo...kontakt z synem, to, że w ogóle robi mi takie numery i ogólnie nie ma przyszłości, a co dopiero jeśli chodzi o starania. Owszem było miło, zlozyłam zyczenia, posiedziałam, pogadalismy... nawet było przytulanko, ale co z tego... Czuję się w tym wszystkim niewazna. Nieważne jakie mieliśmy plany, nieważne wspólne dziecko... eh, załapałam doła chyba :O:O:O:O Pogoda tylko śliczna, miło na ogródeczek popatrzeć, zaczynają mi kwitnąć rododendrony i azalie...:) chwila moment i róże już też będą. Miło popatrzeć 🌻 Sorry, że tak tu naklikałam, ale jakoś tak...nie mam celu. Miłego dzionka, buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki:) ja już u lekarza byłam, niestety nie było jeszcze moich wyników, mimo, że badania robiłam we wtorek!!!skandal!!! Miumiumiu dobrze, że się odezwałaś Kochana:) potrafię sobie wyobrazić co czujesz:) potarmosilam się z moim męża w sobotę i ciszaaaaaaaaaaa...wszystko ma z nosie, nie odzywa się...swłowem cudny weekend za mną - siedziałam jak przysrana w domu...:( ale napewno siem to jakoś u Ciebie poukłada Kochana:) lecę śniadanko robić:) całuski dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz Ivooneczko :) z tymi chopami to nijak... Przykro mi, że i u Ciebie taka cisza, bo to może i dobre, ale tylko na chwilkę :P A potem następuje eskalacja i często tak jest, że już się zapomniało o co się zaczęło :P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie i przepraszam za zero kropeczek ...cały weekend byliśmy poza domkiem. Kochane moje zaczął sie nam okres wykończeniowy domku i teraz tam najwięcej czasu spedzamy. U mnie wszytsko dobrze zaczynam czuć ruchy skarba , fizycznie czuję sie dobrze , psychicznie też. Pieska nie będe miała :-( mąż się nie zgadza :-( W piątek byłam na kontroli podwozia i też wszytsko ok , wyniki badań tez miałam dobre. Dziewczynki z tymi facetami to tak jest ...zawsze pod gurkę niestety. Mój mi dał popalić w niedzielę ale naszczęście zdążył sie puknąć w łeb że ma coś z gławą nie tak i szybciutko przeprosił. Kochane csłuję was wwszystkie mocno 👄 zwlaszcza szefową 👄 bo troche narozrabiałam ale juz teraz bede się meldować regularnie. Teraz zmykam do sklepu bo duzo jedzonka i po gabi do szkoły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.....podziało się coś dziwnego.....wyników w dalszym ciągu nie było....babka z przychodni dzwoniła do laboratorium i okazało się, że na wynikach które przyszły napisali uwagę, że muszą mi jeszcze raz pobrać krew, bo tego badania, na którym najbardziej mi zależy i które mnie najbardziej martwi:( sfiksuję chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon hmm może coś tam w labortaorium poplatali. Robiłas morfologię z rozmazem czy coś jeszcze ? Ale pobrali ci jeszcze raz tą krew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam morfologię, beta HCG i HCV (w szpitalu mi wyszedł dodatni i kazano mi go powtórzyć) mrfologia w porzo, beta HCG spadł prawie do zera (0,213 dokładnie) a HCV nie przysłali na wynikach z morfologii napisali ze proszą o ponowne pobranie krwi z celu kontroli HCV...ciekawe dlaczego.... niezłą schizę mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon kochanie spokojnie z tego z co ja wiem to jest wirus żółtaczki typu C i u mnie też kiedys go podejżewali ale powtórzyłam badania i okazało sie że wszytsko jest ok. Nawet gdyby twu twu jest to do wyleczenia :-) . Narazie powtórz te badania i zobaczymy nie ma co sie martwic na zapas bo to tylko szkodzi Twojemu zdrowiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po ciezkim dniu :) Dopiero co uspilam malego- po poltorej godziny !!! ale i tak mam anielska cierpliwosc do niego. Wczoraj powiedzielismy mojemu najstarszemu, ze bedzie mial rodzenstwo. Jest przeszczesliwy (przynajmniej na razie) ;) dzis siedzial na necie i szukal z godzine imienia dla siostry lub brata :D Wiecie co..z czasem jak sie ludzie dowiaduja..to zaczynaja mnie denerwowac, bo wszyscy tylko licza na dziewczynke!!! mnie to tez uszczsliwi, ale jak to juz tam w srodku mala fujarka siedzi-to co ja poradze :D i jak tu dogodzic wszystkim. Bysia- a Ty kiedy dowiesz sie co tam u Ciebie w brzusiu siedzi? Ty masz juz dziewczynke, pewnie tez wszyscy czekaja na chlopca? przynajmniej znasz to uczucie ;) Ivoon- trzymam kciuki za badania aby wszystko bylo dobrze. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo ze prawie wszystki jestescie:)Padam na twarz!!! Wiec lece spac:)Dobranoc wszystkim💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo śpij spokojnie :D i do jutra ❤️ aniaj no masz racje że to męczy tzm takie gadanie. Faktycznie u mnie wszyscy licza na chłopczyka. ja bede wiedzieć w połowie czerwca bo wtedy mam połowkowe USG. Czyli za miesiąc :D Dziewczynki ja też się kładę spać bo słoneczko budzi mnie o 6 rano i grzeje troche za mocno i nie moge dalej spać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................... zostawiam kropeczki, podpisuję listę obecności, odbijam kartę i lecę :) dziewczynki, u mnie ogolnie ok. tak jak mowilam dzisiaj Bysławie, staram sie miec jak najbardziej zajety dzien, zeby nie myslec!!! no i dzisiaj wielkie wydarzenie - poleciała mi siara, czyli pierwsze mleczko :D to dobry znak dla mnie, bo moja dzidzia sie jeszcze nie rusza tak intensywnie, zebym ją czuła, to wiecie, jak to mozna swirowac od braku ruchów... Ivoon - Ciebie przytulam w wersji specjalnej! ❤️ i drugie specjalne przytulaski dla MIUMIU - nie martw sie kochana, widac TAK MUSI BYC!!! 👄 a dla wszystkich buziaczki, dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Wlasnie zjadlam i dalej czuje gloda:o Tulka jeszcze sie Twoj maluszek tak rozrusza ze spac nie bedziesz mogla;) Tak jak moj sie dzis obudzil o 5:40 i do 6:40 nie dal spac ❤️tak brzuch mi chodzil:) A co bedzie za 2 miesiace?! Miumiumiu,Ivoon ,Bysiu,Aniaj, Kamka,Neska,Zapamietasz,DeeDeee,Maryam,Ula i reszta dziewczynek 🌻 🌻 🌻To dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) No wiec jestem w Polsce :d Pogoda mi dopisuje bo codziennie pada :D jest tak swiezo i zielono ze az zyc sie chce i ciagle spacerowac, tyle ze sily nie te :P Wlasnie wrocilam od lekarza i wszystko jest w porzadku :) to na 100% dziewczynka ❤️ Warszawianki! Czy spotykamy sie pod koniec maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM - ja jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D JLO - dzięki za słowa pocieszenia, kochana 👄 i czasami sobie myślę, że dobrze, że w ogole jeszcze jest u mnie w brzuszku, to jak mowie IDZIEMY SPAC, to idziemy, ha ha :D a poważnie - coraz częściej sie zastanawiam, jak bedzie wygladal ten moj dzidzius.... chcialabym, zeby było podobny do mnie.... wiadomo... w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula to musimy sie zgadac jak by Ci pasowalo bo ja bym wpadla w drodze do krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jestem tylko taka jestem zmeczona po pracy ze nie mam na nic sil. Ale czytam na bieżąco. Zrobiłam sobie urolp bo mam jeszcze zalegly z ub. roku. W srode ide do lekarza, a dzis odebralam wyniki krwi i moczu. Mam niedokrwistość i zle wyniki moczu czyli pewnie jakis stan zapalny Troche mnie ten mocz martwi. Ale czulam ze cos nie tak bo za czesto sikalam w nocy po 3-4 razy musialam wstawac. Wrocilam z targu i kupilam sobie 4 koszulki i stanik. A po południu ide do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki :):):) Maryam...super...marzę o córeczce, ale...chyba juz po ptokach :( E nie będzie smęciła...w każdym razie Duża Buźka dla Ciebie :) i Córeczki :) Tulcia...skrobnęłam Ci cosik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam gratrulacje kochana:) moja męża też bardzo chciał córcię:( ja byłam znów na pobraniu krwi (z pół litra mi spuścili) no i teraz czekanie na wynik (3 dni) w czwartek do ginki z histopatologią - ciekawe co orzeknie:) a teraz lecę galaretkę robić:) buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam- ale Ci zazdroszcze :D gratuluje córuni!!! Mozesz zacząć kupowac rózowe sukienki ;)) Milego popoludnia Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Mój dzień to dzien niedżwiedzia.............śpieeeeeeeeeeee i śpieeeeeeee i obudzic sie nie mogę . Maryam z miłą checia i ja sie z Tobą spotkam jesli tylko bede w wawie. Super że bedziesz mieć córeczkę ❤️ córcie są super przynajmniej ja jestem szczęśliwa że mam jedną i jest bardzo kochana ❤️ Ivoon wszytsko bedzie ok zobaczysz nie denerwuj sie za wczasu ❤️ Ulcia niestety to jest częsta przypadłośc w ciązy -grzybice i zapalenie pęcherza. Pare razy przechodziłam z gabi wiec znam ten dyskomfort. Najważniejsze żeby nie nabawić sie żadnej infekcji przed porodem :-) miumiu jeszcze nic straconego głowa do góry ❤️ aniaj może i ty bedziesz kupowa sukienusie ...niedługo się okaze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu kochana, ja za kazdym razem chcialam coreczke ... :-) przestałam wierzyć, ale kocham moich chłopcow :-) Jutro idę do lekarza, teraz ide do lazieneczki doprowadzic sie do stanu..oglądalności :P Caluski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu ja też przespałam pół dnia :( Dziewczynki zabieram się za sałatkę owocową z galaretką i bitą śmietaną:D która ma ochotkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon ja poprosze DUUUUUUUUUUUZA porcyjke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poproszę trochę sałatki :D Mój dzień jest dzis bardzo dziwny i dziwnie tez sie czuję :-( Wczoraj poszłam wcześnie spać a jak wstałam to czułam sie tak jak bym wracała z niezłej bibki :-o Czuje sie tak jak bym była podziebiona hmm może cos mnie zaczyna brać . Zobaczymy :-) Mój skarb zaczyna coraz fajniej brykać i bardzo sie ciesze bo uwielbiałam to uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Mój dzidziuś się nie rusza jeszcze, ale cóż - poczekamy! a Mamuśka tzn ja wstała dzis o 5,30 - macie to??!! :) wiec zasiadlam do kompa i ogladalam sobie ubranka na allegro, i znalazlam takie cudo dla mojeo syncia! no powiedzcie, czy nie bedzie z niego uroczy kawaler? :D http://allegro.pl/item359345432_sweterek_czap_dla_chlopca_68pas_sweterkimalgosia.html#photo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula- piekny komplecik :) ja mam ciuszkow kilka pudelek po maluchu ;) dobrze miec dziecko po dziecku :D Tez mam tak, ze budze sie wczesnie- 6 rano to juz norma!! ale wole to niz niedospanie :) Od rana bylam u lekarza, wreszcie zobaczylam dzidzie i ...serduszko pracuje :) g usg ma 12 tygodni i 4 dni. Jestem szczesliwa,ze wreszcie widzialam ludzika:) Miły początek dnia... Bysiu- nie choruj Skarbie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkie te ciuszki Ja na razie siedze i wybieram wózki. I walcze z anemią. Idę w tym celu po zakupy. Ja bedę miała chlopaka ale cała rodzina męża liczyla na córke. Mąż też ale już mu przeszło. Wkurza mnie to bo ja tez chcialam córke ale będzie chlopak i uważam że może nawet lepiej. Tylko teściowa i cała reszta się ciągle pyta czy to już na pewno na 100% i gada do brzucha \"moja wnusiu\". A ja czuje się jak inkubator który wyhodował nie to dziecko. Nóż mi się w kieszeni otwiera. Przestaliśmy do niej jeździć bo mnie denerwuje jak tak gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×