Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

hello Dziewczynki:) Tulciu prześliczny ten ciuszek:) Ulka nie przejmuj się teściową...najważniejsze, że masz zdrowego ślicznego dzidziusia:) przejdzie wszystkim jak dzieciątko się urodzi:) zabieram się za prace papierkowe, bo od poniedziałku wracam do pracy (już postanowiłam, bo mam koniec tego siedzenia w domu) miłęgo dnia dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka i sakosowało mi sie 😠 Dziewczynki ciszki sliczne cuda i takie słodkie że ma sie ochotę latać po tych sklepach i kupować już ale ja chyba zaczne w sierpniu żeby Gabi mogła spokojnie ze mną polatać :D Ja sie dzis czuję dobrze to był chyba chwilowy spadek formy i juz . Poryczałam trochę pospałam i jest dobrze. Wkleje wam dziewczynki fajnego linka którego dostałam od kolegi bo jemu urodzi sie dziecko w lipcu. Uważam że bardzo fajna oferta za małe pieniądze i co najważniejsze sprzedawaca jest juz sprawdzony przez naszą koleżankę :D http://www.allegro.pl/item360636073_6_czesci_graco_wozek_kojec_hustawka_krzeselko_fote.html Sama sie zastanawiam nad tym zestawem bo generalnie sam wózek kosztuje ok 800 zł w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam 2kg buraków czerwonych, chleb pełnoziarnisty ( cena straszna) natke pietruszki, groszek, brukselke, fasole i cytrusy. Wczoraj na kolacje zjadłam wątróbkę i zaczynam walke. A teraz popijam soczek z surowych buraków z natką pietruszki. Nastawiłam się na okropny smak ale mi smakuje. Dodałam soku z cytryny. Ja zastanawiam sie na d wózkiem gondola z zakładaną spacerówką bo jak urodzi sie we wrześniu to prawie calą jesień i zimę musi przejeździć wygodnie. Niektóre wózki wielofunkcyjne mają tą wersję głęboką trochę mizerną. Przynajmniej tak mi się wydaje bo muszę w sklepie sprawdzić na zywo. http://www.allegro.pl/item353428256_baby_design_espiro_atlantic_gond_spacernowe_kolory.html a może wy coś dziewczyny podpowiecie bo macie większe doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja z doświadczenia wiem że nie warto inwestować w wózki wielofunkcyjne bo sie nie opłaca . W głebokim wózku dziecko jeżdzi do ok 6/7 miesiąca czyli dpokóki nie zacznie siadać. Ja kupiłam dla gabi wózek wielofunkcyjny i klełam jak cholera. Ok gondola byla fajna i wygodna ale potem był problem ze spacerowką bo stelarz został od głebokiego i była przez to ta spacerówka bardzo ciężka kupowałam drugą lżejszą. TEraz kupie fajny głeboki i odzielnie spacerówkę na lato :D Smacznego soczku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Podpisuje liste a potem cos naskrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka pamiętam smak soku z buraków z dzieciństwa....feeeeeeeeee....dlatego do dzisiaj nie znoszę barszczu czerwonego:) co do zakupów...bo powiem Wam szczerze, że Wam zazroszczę :( myślałam, że w mairę się pozbierałam....sle z tym bywa różnie:( wkurza mnie jak słyszę, że kolejni znajomi będą mieli dzieciątko...najzwyczajniej w świecie jestem zazdrosna:( a co do wózeczków to żaden ze mnie ekspert..ale ja upatrzyłam sobie dwa:D oczywiście ze względu na ich wagę i moje 1 piętro:) więc jak tylko będzie dzidzia to będzie któryś z tych wózeczków:D http://www.allegro.pl/item352714961_wozek_chicco_trio_tour_4_diacavery_orginal_gw.html lub http://www.allegro.pl/item345957184_chicco_trio_tour_4_auto_fix_kolor_tapazzio_2008.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superowe są też wózeczki firmy Qiunny ale te to już wogóle mają kosmiczne ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj tak ja sie zakochałam w wózku Quinny ❤️ i bede szukać w przystepnej cenie i jesli znajdę to się zdecyduję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nic nie kupilam ale mam plany:D Wozek to mi tesciowa przysle tak jak i lozeczko-no i powiedzcie mi gdze tu miejsce na moje plany:o Ostatno mialam zamiar isc na ciuszki ale zbroklo czasu z powodu kupionych lodow ajjjjjjjjjjj moze do wrzesnia sie wyrobie i z jedna rzecz no maze wiecej kupie sama.Bylam na paru stronach w internecie fajna kolekcja jest na 5.10.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, żarty żartami, ale ta siara to jak zaczęła cieknąć, tak cieknie i cieknie ... zaczynam wlasnie 18 tydzien i juz musze pomyslec o kupieniu wkladek laktacyjnych... no żesz... też tak macie???????????????????? kissy 👄 ps. miumiu - odpiszę już jutro kochana! generalnie jestem ZA! dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula, to mnie pocieszylas hehe...pare tygodni temu przestalam karmic a tu znow ma poleciec :D siare mialam ostatnio dopiero pod koniec ciazy raczej..w ostatnich miesiacach, ale widocznie nie ma reguly! Moi faceci jeszcze spia... Dobrego dnia Dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Tulka u mnie siara tez jest od 16 tygodnia ciazy ale mi nie cieknie-jeszcze w duzych ilosciach sklaniajacych do uzywania wkladek.Kropla dwie przy nacisnieciu:) OK,lece pisac prace do szkoly.Zajrze tu potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki ❤️ Z tą siara to bywa bardzo różnie. P tym jak Tula napisała że jej leci ja sprawdziłam u siebie i mam ale tylko jak wyciskam , nie leje mi sie . Tulcia tak jak napisała aniaj to sprawa indywidualna ale tak sie zdarza zreszta ci mówiłam. Cycuszki przygotowuja siedo karmienia :D Ja się dziś nie wyspałam :-o gadałam z męzem do 2 w noxy tzn plotkowaliśmy hihi trochę powyciągałam od niego :D Kurcze chyba Boże ciało spędzimy w Wawie bo mąż chce podgonić z robotą na budowie ...trudno jakoś sobie zroganizuję time :D lece zawieść Gabi do szkoły i pozałatwiać sprawy . Odezwe się później. AAAa dziewczyny macie jeszcze takie parcie na jedzenie tzn jak zaraz nie zjecie to wam niedobrze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi siara wcale nie leci a to juz 24 tydz. Wczoraj u Pani gin byłam. Dzidzia ma się dobrze, szyjka też ok. A wyniki podobno mam przyzwoite i mocz tez dobry wiec juz nic nie wiem. A kwrwinki mam poniżej normy, mocz przekarcza ciężar właściwy po mam 1030 a jest do 1025 i w dodatku mętny. Reszta jest ok. Dzisiaj robiłam test na obciążenie glukozą i wróciłam dopiero do domu. Apetyt mam taki osbie. Jak nie bym sama nie pamiętala że mam jeść to przez caly dzień bym nie musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak czesto chodzicie do lekarza. Bo mi karze przychodzić co 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ula, ja chodze co 4 tygodnie ;) pozniej chodzi sie co dwa. Wszystko zalezy od ciazy i lekarza :) cichutko tu coraz bardziej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez co miesiac chodze. Wlasnie robie ciasto za godzinke zapraszam lakomczuszki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- pewnie sporo gosci pojawiloby sie - gdyby to bylo w realu :D ja na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Wiotam Was wszystkie. Właśnie wczoraj byłam u ginekolog.Potwierdziła badaniem moją ciążę-jest jako taka od miesiączki licząc- 6 tygodniowa, a od poczęcia jakieś 4 tygodnie, a poczęcie prawdodpodobnie nastąpiło w dzień urodzin mojego M.:) Mam już zdjęcie z USG miojej "fasolinki". Termin porodu na jekiegoś 4 stycznia 2009. Niesamowite jest to dla mnie uczucie-że będę miała własne dziecko!!:) Jestem bardzo szczęśliwa, pomimo, że dokuczać mi zaczyaja nudności-ale naszczęście narazie tylko wieczorem. Czeka mnie jeszcze tylko rozmowa z pracodawcą. mam nadzieję , że jakoś to przezyję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska- piękna wiadomosc .. :) gratulacje!! ten Twoj termin to jest taki baaardzo niebezpieczny ;) ja sama mialam kiedys termin na 5 stycznia, a dzidzie mialam na sam koniec grudnia :D z tą rozmowa to zaczekaj az brzuszek sie nie pojawi :) no i niech fasolka rosnie zdrowa!! buziaki dla pozostalych fasolek i tych co wkrotce sie pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Gratuluje Neska! Ladny dzionek sie zapowiada wiec wstajemy dziewczynki i sie meldujemy na kafie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie melduje :-D Neska - gratulacje wielkie! A jak duzy jest Twoj dzidzius? Ile ma mm? Ja ide jutro na pierwsze usg. Juz nie moge sie doczekac, ale tez sie boje... Trzymajcie za mnie kciuki :-) Buziolki i milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! :) Neska - niezły masz termin na tego 4 stycznia - ciocia Tula ma tego dnia urodzinki :D (chociaż miałam sie urodzic 21 grudnia, ale mamusia nozki zaciskala, zeby donoscic do nowego roku ;). miłego dnia, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki mam dziś ciężki dzień....zaczeło sie od wczoczarj . Jakiś pech mnnie chyba prześladuje. Wczoraj zbiłam ocet i cały dom mi śmierdzi a potem jeszcze z lodówki wypadł mi sos też śmierdzący. Miałam dzis nie wsiadać do fury ale musiałam pojechać i pozałatwiać do końca sprawy. Naszczęście już siedze w domku i odpoczywam. AAA jeszcze dziś cały dzień nie mam wody ani ciepłej ani zimnej. Ocywiście była kartka wywieszona ale ja jej nie widziłam i nie mam ani kropli wody. Nawet kupki zrobić nie mogę :-o Dziewczyny podjełam dzis decyzję nad którą myślałam długie dwa tygodnie.....Gabi jedzie na KOLONIE. Jedzie w sierpniu na dwa tygodnie nad morze. I wicie co dalej nie wiem czy to dobra decyzja :-o a mózg mój juz nie nadąża :-o Mój skarb ma swoją ulubioną porę do buszowania i tak codziennie koło 19-20 zaczyna tańcować :-) Neska GRATULACJE !!!!❤️ wszystko przed Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczynki:) wczoraj po wizycie u ginki poszliśmy n pizzę, poem wypad do aqua parku i wróciliśmy z nocy:D najświeższe widomości:D wszystko w porządku :D według USG jest połowa cyklu....czekać na pierwszą @po poronieniu, potem3 pełne cykle i do roboty:D wynik HCV niestety wyszedł drugi raz pozytywny :( dostałam skierowanie do poradni hepatologicznej (ale na Śląsku z funduszu jest tylko jedna!!! ) - terminy na wzesień przyszłego roku :D więc oczywiście trzeba iść prywatnie i znalazł się termin na środę :) oszaleć można z tą służbą zdrowia.....fajna służba szczerze mówiąc :D idę obiadek robić - puree z warzywmi i rybeczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska gratuluję :) Bysiu nic się nie martw:) na koloniach jst fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke zmienie temat http://www.kaprysy.pl/3765/kobiety-brada/ zobaczcie jaka ma sliczna corke Angelina :D I podobno bedzie niedlugo miala blizniaki :D mogłaby mi oddac jedna corke (taka po B. Pitt`cie) hehe Ivoon, wiec za 3 m-ce do dziela :D Bysiu biedna, najbardziej wspolczuje Ci z ta toaleta ;)) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcxzyny sorki, ze sie nie wpisywalam ostatnio, ale remontujemy,malujemy i jestem dzien w dzien u tesciow, bo u mnie jedzie farba na km! dzies tez lece tam spac :) takze stawiam..........................................................................................................................................................................................................................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry lejdis u mnie jeszcze wszytscy śpią a ja już nie mogłam wiec odzywam się do was bo pewnie w ciagu dnia znowu mnie nie będzie ...jutro też. Idziemy dziś na impręzkę z moim chłopem . Postanowiłam że kupie sobie szmpan bezalkocholowy taki dla dzieci ;-) co tam wszytscy będą pić to i ja. Mój skarb jakoś wczoraj mało sie wiercił mam nadzieje że dziś nadrobi to bo zazynam się już myśleć :-o Dziewczynki życzę Wam udanego weekendu i może pierwszych kopniaczków :D Buziaczki do poniedziałku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×