Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

czesc! tulcia -where are u??? ivoon- no zobaczymy co z jajeczkiem. brzuch zaczal mnie troche pobolewac- zobaczymy co bedzie! jeszcze 10 dluuugich dni! neska&natalie- dbajcie o siebie dziewczyny! j-lo gdzie jestes szefowo? :P bysia- tesknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Zajęłam się tym, co zawsze pomaga na chandrę (gdy sklepy z ciuchami zamknięte :P) - SPRZATENIEM. Stwierdziałam, że olewam święto i wypucowałam całe 36 metrów mojego królestwa. Pomogło, przynajmniej na chwilę obecną. Doła łapię z samotności. Mieszkam 30 km od mojej rodziny i większość część czasu spędzam sama. Ze swoimi durnymi myślami. Z tej samotności to już z kotem zaczęłam rozmawiać :( Inni ludzie mają rodziny, a ja mam rosnący brzuch, kota i samotność. Brakuje mi miłości, czułości, żeby mieć przy sobie tego jedynego... a wiem, że w mojej sytuacji droga do tego jest tak odległa i wyboista, że aż nierealna... chociaż noszę nowe życie w sobie, to mam wrażenie, że moje życie się skończyło... :( może tak musi być? życie za życie... a wracajac na ziemię, to z newsów ciążowych - naczytalam się tyle o cesarce, że zrobię wszystko, żeby jednak rodzić naturalnie... 4 miesiące rekonwalescencji i zero dźwigania?! hello?? a moje dziecko kto będzie karmił, przewijał i kąpał przez te 4 miesiace??? trudno, jakoś się przemęczę z porodem sn, jeśli lekarz się zgodzi. i znowu sobie myślę, jak to będzie - do wszystkich będą przychodzić mężowie, a ja sama. Sama na porodówce, sama po porodzie. Cały czas sama. Normalnie mnie to dobija. I na pewno będzie padał tego dnia deszcz, zobaczycie. Chyba pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia kochana, wierze jak się czujesz, że smutne myśli dopadają chwilami, ciężko mówić że \"będzie dobrze\"... nooo będzie, tylko trzeba poczekać i nie załamywać się, bo musisz być silna dla kruszynki, pamiętaj że ona czuje się tak jak Ty się czujesz, więc musisz być pogodna i dużo się uśmiechać :) desperate - kiedy testujesz, który to Twój dc? mój 22, ty jakoś jesteś parę dni do przodu chyba co? mnie pobolewa jajniczek lewy od dwóch dni, i ogólnie brzuch też i cycusie, kurcze zaczynam się nakręcać a tak nie wolno!!!! gggrrrrr u nas dziś na festynie była dodzia!!!!! na szczęście było dużo ludzi i nie widziałam jej heheh wystarczyłlo posłuchać jej śmiesznej gatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wstajemy kochane!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochaniątka 👄 wstyd się przyznać, ale wstałąm niecałą godzinkę temu:D wczoraj poimprezowaliśmy i pogrillowaliśmy, więc w sumie usprawiedliwienie mam:D Tulka wiem, że to brzmi banalnie, ale ja naprawdę wierzę, że wszystko w Twoim życiu się poukłada, że będziesz szczęśliwa z tym jedynym i odpowiednim:) Kamcia trzymam za Ciebie kciuki :) JLo jak samopoczucie Kochana? dzisiaj w planach przewidziany spacerek i spotkanie z przyjaciółmi, a od jutra znów bieganie po lekarzach:) miłego dzionka Dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Cześc dziewczyny:) Mam pytanko. W którym tygodniu ciąży najlepiej p-szy raz udac sie do lekarza, by potwierdził ciąże? Według moich obserwacji wykresu temperatury , jestem ok 3 tygodni, więc to chyba jeszcze zbyt wcześnie?? Czy po 4 tygodniu nie będzie też zawcześnie? Który tydzień jest najlepszy na tą p-szą wizytę , z Waszych doświadczeń, jak myślicie? Dzięki z góry za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobiłam test i zadzwoniłam do mojej gin to ustaliła termin na początek 7 tygodnia, bo wtedy już \"widać i słychać\" :) niestety poroniłam pod koniec 4 tygodnia i wtedy widzieli tylko malutki pęcherzyk ciążowy więc to bez sensu iść tak wcześnie:) takie jest moje zdanie:) najlepiej zadzwon do lekarza, on Ci ustali termin wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w piątym tyg, ale wg USG wyszło 6 tyg i 2 dni. Wcześniej nie ma co się wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wiem, ze już mnie nie pamiętacie z początków tego tematu ale jakoś tak mi się nie składało na pisanie. Jestem juz w 22 tc, więc połówka już za mną. Pierwsze miesiące ciąży były dla mnie koszmarem ale teraz jest już bosko, więc postanowiłam zaglądnąć i co widzę .... przybyło brzuszków!!! Wszystkim serdecznie gratuluję a starajacym się życzę powodzenia. A najbardziej zaskoczyła mnie JLo74 - wyglada na to że mamy termin blisko siebie, ja mam na 6 września. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś słabo trzymałyście kciuki za mnie :( mam dziś różowawe plamienia wiec to już @ :(:(:(:(:(:( A dziś dopiero 22dc. Trochę się nawet popłakałam bo przykro mi się zrobiło, jakoś miałam nadzieję że ten duphaston pomoże odrazu, a nawet nie wzięłam wszytskich tabletek bo już jest @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! napisalam rano dluugi post i mi go wcielo, wiec sie wkuzwilam :P caly dzien latalam i sprzatalam, pralam, gotowalam, (ale pomogla mi sluzaca sasiadow wiec poszlo lekko) potem poszlam w odwiedziny do tesciowej- mialo byc na chwilke a i tak przesiedzialam 3 godzinki :P caly dzien mam power- a wiecie dlaczego??? rano moj wstawal do pracy spalam jak niedzwiedz! budze sie pozniej a obok mnie lezy ROZA! :D ❤️ ach ten moj mezus :) (juz wiem po co sie wymknal z supermarketu wczoraj wieczorem jak bylismy w miescie :)) tulciu- nie martw sie kochana- zycie takie jest raz na wozie raz pod wozem! zobaczysz znajdziesz tego jedynego wkrotce❤️ a poza tym bierz no laptopa z kamerka na porodowke, to my bedziemy z toba :p kamcia- dzis juz konczy sie 19 dc wiec jestem troszkie do tylu, ale i tak idziemy prawie leb w leb :) tak samo sie nakrecam jak i ty! mam wszystkie mozliwe objawy, albo nawet i wiecej :P ale my gupie jezdesmy, nie? hehehe j-lo- jak tam twoj chlopak??? ivoon- spij wypoczywaj, musisz teraz dojsc do siebie, niedlugo znowu staranka slonko-gratuluje dzidziusia- wiesz juz czy to chlopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia- [przytulam cie skarbie] nie smuc sie! to juz jest wszystko zaplanowane co gdzie, kiedy i jak! zobaczysz wkrotce bedziesz miala swojego bobasa w ramionach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki! A co dzis tu tak pusto? Bysia jak tam wypad na mazury? Witamy nasza zaginiona owieczke (Slonko) na pokladzie:) A moj synus ❤️ kopie i kopie ma nawet ulubiony kacik w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Kochaniątka:) gdzie jesteście?? weekendzik się skończył przecież:D Bysia?Miumiumiu? odezwijcie siem, bo czekamy na wieści jak było na wypadzikach :D Kamciu przykro mi.....kciuki trzymałam mocno - z całych sił :( Słoneczko...gratulujemy :) Dbaj o maleństwo i o siebie:) JLo a może maluch zamiast wędkarzem będzie piłkarzem?? hihihihihi :) od rana biegam po lekarzach:) a teraz wreszcie mogoe zjeśc śniadanko:) miłego dnia Laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) po obiadku, najedzona więc chwilka dla mnie żeby posurfować po necie. miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki NESKA I NATALIE>>>> Gratuluję i się cieszę z Wami 👄❤️ trzymam kciuki, żeby wszytsko było dobrze, aby wam się urodziły sliczne, rózowe, pachnące bobaski :):) 🌻🌻 Przyznam, że wzruszyłam się jak o was czytałam, że tak pięknie wam się wszystko poukładało...❤️ Kamcia nie martw się Kochana... jescze widocznie czas na Ciebie 🤗, wiosna jest, idzie lato... wyjedziecie może gdzieś..zawsze to sprzyja starnkom :) ja jestem po 2 tys km... wa-wa-berlin-drezno-praga-wawa :) było pięlknie i bajkowo, polecam taką wycieczkę...:) Mój M był kochaniutki i byliśmy szczęsliwi na wyjeżdzie... i to koniec bajki. Bo wróciliśmy i rzeczywistośc na przerasta....nijak się dogadać. Reasumując nie wiem dlaczego on mnie zabrał :( Tulcia piekny był ten mailik o sprzątanku...:) posmiałam się, choć sorry, bo on był w kontekście doła... Pomyślałam sobie o Sealu i Haidi Klum....(chyba tak się pisze) on zaczął z nią być jak ona była w ciąży...:P a już teraz mają i swojego dzieciaczka czy nawet dwoje wspólnych :))) Wiesz los jest przewrotny, a jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Wiem, że to marne pocieszenie na dzisiaj, ale.... zobacz jakie piękniusie słoneczko :):) 🌻🌻 Ivoonecka, Desperate, JLo, Ula, Słonko Pozdrówka Kochnane ❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu jak fajniutko, że wróciłaś:) napewno się wszystko poukłada i będzie dobrze:) trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wróciłam do rzeczywistości i wcale mi z tym nie do twarzy ...no ale to tylko życie. U nas było super mimo że pogoda była w kratke. Zaraz dopisze reszte tylko wyskocze do sklepu po owoce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dziękuję za wszystkie dobre słowa ❤️ wiecie jak jest - górki i dołki, a odkad jestem w ciazy to jakos te dołki głębsze... IVOON - skąd Ty bierzesz tyle energii??? jestem pod wrażeniem! :D BYSIA - na jakie owoce się skusiłaś? u mnie teraz lecą glównie banany i czerwone winogrona :D (a przerabialam juz obsesje gruszkową, arbuzową i truskawkową ;) ). MIUMIU - fajnie, że jestes! a wiesz, że brzuchatka prawniczka mi nie odpisała? :( szkoda, ale tak sobie myślę, że może jakoś szybciej zaczęła się u niej akcja rodzę ;) albo po prostu nie ma siły - niemniej dziękuję Ci za pomoc!!! dziewczynki - czy wiecie, ze w ciagu najblizszych 3 miesiecy musze sprzedac swoja kawalerke i kupic cos wiekszego dla mnie i synusia w drugiej czesci miasta? a ceny to są nadal takie, że włosy dęba stają... za zdemolowane 3 pokoje do remontu w wielkiej płycie 450 tys. szok, nie?! trzeba przy tym wszystko wymienić, sanitariaty, podłogi, kuchnię, okna, nawet podłogi. a o cenach nowych mieszkań to nawet nie wspomnę. no nic, coś się w końcu znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, spodziewam się dziewczynki ... teraz kiedy siedzę przed kompem strasznie sie wierci i kopie. Podejrzewam ze to dlatego że jesteśmy swieżo po grilu. Najadłysmy się kiełbasek i kaszanki ( nie lubie ale zawiera duzo zelaza) więc w przypływie energii dzieciątko szleje. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka dasz sobie rade zobaczysz i mieszkanie zmienisz na wieksze-bedzie dobrze zobaczysz:) Bysia-jak zakupy owocowe? Ja ostatnio z owocow to arbuzy,winogrona,gruszki i jablka czyli to co wczesniej Tulka:) Zapraszam dziewczynki na ciasto jogurtowe -jeszcze cieple:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka babki po 30stce tak mają:D a te co się seksić nie mogą to już wogóle niezużyte pokłady enegrii mają:D hihihihihihi:) Dasz sobie radę Kochana i niedługo się będziesz z tych swoich dołków rechotała:D JLo ja to poproszę pół blaszki:D Hm.....u mnie ostatnio zdecydowanie króluje arbuz:) nie chwaląc się to przed chwilką zjadłam połóweczkę takiego sredniego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie dziewczynki oczywiście winogronka zielone i czerwone, jabłuszka, ogórki małosolne i kiszone i małe pomidorki. Zaraz zabieram do uczty :D Gratuluje nowym fasolinkom i życzę aby sztormów było jak najmniej. Tulcia faktycznie ceny mieszkań nadal są wysokie i trudno kupić coś fajnego :-( w rozsądnej cenie. Dziewczynty mój skarb zaczyna puszczać mi wieczorne potajemne sygnały i deliktnie stuka do mnie i tak myśle że jeszcze z dwa tyg i bede już czuła jak mój skarb bączki sobie puszcza :D Idę na wyżerkę :D Dla Was wszystich przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Ivoo ❤️ JLo❤️ Tulcia ❤️ Bysia ❤️ Słonko ❤️ Desperate ❤️ Tulcia no to masz Kochana troszkę robotki z tym mieszkankiem... napisz mi na mailika gdzie szukasz, może coś, ktoś... :) A moja wyjadaczka napewno się odezwie...zaraz do niej dryndnę dla przypomnienia...ona już trochę w ferworze walki jest :P bo na środę ma cesarkę ustawioną....wszystko elegancko w Klinice Damiana :):):) Co do górków i dołków :P to ja mam dołek obecnie, pomimo miłego wyjazdu, bo.... brak przełomu :(niestety :(:( Szkoda, że tak wszytskie mieszkacie porozrzucane po świecie :):) zaprosiłabym Was na babskie pogaduchy :) do ogódka...dzisiaj troszkę jednorocznych kupiłam do donic...jest milusio :D przynajmniej jakiś sympatyczny akcent w tym dołku.. Całusiam Was ciepło, a jednym okiem podglądowywuje M jak Miłośc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - dziękuję - już odpisałam! :) buziaczki dziewczynki, dobrej nocki :* ja padam na pyszczek - ziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Na podlasiu slonko swieci zapowiada sie cieplutki dzionek:) Lece cos zjesc jeszcze bo danio na sniadanio mi juz nie wystarcza trzeba cos porzadnego wcisnac:D Narazie dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Na mazowszu też super pogódka, choć rano tak rześko :P bardzo... ale ptaszki śpiewały soczysta zieleń az bije po oczach :) 🌻 Miłego dzionka cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł miumiu, ja jestem!!! Ale u mnie niestety szaro, buro i ponuro, popadało troszkę, ale podobno popołudniu ma być słońce i tempka do 18 stopni :) byłam własnie pooglądać tapety, bo chcę do połowy ściany na schodach dać tapetkę ze względu na ciągłe opieranie się o ściane i brudzenie jej paluchami przez obce osobniki :) zwykle malowałam tylko farbą same ściany, ale nie wiedziałam, że teraz taklie ładne \"na czasie\" tapety robią, no w szoku jestem :) cierpię dziś z powodu potwornych bóli brzucha wiec teraz herbatka rumiankowa mmmhhhmmm i relax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×