Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

melduję się i zapisuję do klubu. a to, że Ci szefowo nie mija, mnie dobija :( pociesza tylko fakt, że każda ciąża inna, więc może moje mdłości się skończą kalendarzowo za miesiac z hakiem :P a poważnie - łączę się w bólu. co dzisiaj jadłaś? ja kapanpki z serkiem topionym (wątpliwa przyjemność), mandarynki (o tak!), herbatka z sokiem malinowym i cytrynką (mniam) i czerwone winogronka (też dobre). no... kurka siwa, no! nawet w trakcie pisania tego krótkiego pusta miałam odruch wymiotny!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! zwariowac można. wracam leżakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) wróciłam z pracy i ogarnia mnie weekendowe lenistwo :) obiadek siem gotuje, więc mam czas żeby zalegnąć z książką i troszkę polekturkować :D całuski dla Was mdłośniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULA czy to znaczy ze minely ci objawy typu mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a jak to jest z piersiami bola cala ciaze czy tylko na poczatku i po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jlo z piersiami jest jak z mdłosciami,czyli bola do pewnego momentu. Potem pojawi sie siara itd Ty miałlllllaś robiony cukier z krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 DZIEŃ DOBRY LEJDIS!!! 🌻 Wiem wiem ze swieto i mozna poleniuchowac ale i wstac tez kiedys trzeba :) Wiec wstajemy,wstajemy...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Laseczki :) wszystkiego naj z okazji naszego święta:) u mnie 32 dc i .....narazie cisza na pokładzie :D cąłuski dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry już wstaję, wstaję szefowo 🌻 Ale nam przesłałaś ciacho wczoraj... no no, mężom nie można pokazywać :P:P:P:P:P ivoon, ciao, może to cisza przed burzą (ciążową) :D Wam też najlepszego z tej naszej okazji ;);) laseczki, kobitki, dziewczynki, ragazze, donne.... 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki :) No to mam zyczonka :):) Podebrałam z innego topiku ale bardzo mi sie podobało... Przyjmij życzenia babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech Twój dzień cały będzie radosny, trzymaj sie babo aby do wiosny. 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Ivoon :):) trzymam kciuki, bardzo się będę cieszyła z Tobą...całusiam Cie mocno :) A kiedy zatestujesz? Ale jesteś silna... 32 dc no no, może będzie kurczaczek Wielkanocny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam to wniosku, że trzeba \"na spokojnie, bez emocji\" to wziąć :D ale strasznie to trudne....w każdym razie nastawiałm się na spóźniony @, bo jak przyjdzie to rozczarowanie będze mniejsze :( hm.....jak się do jutra nic nie wyjaśni to zatestuję w poniedziałek z samego rana:) lecę na zakupki :) do zobaczyska Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy każda ciąża jest inna bo ja jestem w pierwszej. Mdłości mi minęły-mam nadzieję że na dobre ale już czas najwyższy bo to 14 tydz. się skończył. Jeść też chce mi się mniej. tzn. moge robić dłuższe przerwy zamiast ciagłego jedzenia sucharów. Właściwie to prawie mogę jeść normalnie jak przed ciążą + 1 posiłek więcej I spanie przeszło mi zupełnie. Budzę sie o 7 rano i do 22-23 zasnąc nie mogę. Nadal mam wstręt do niektórych rzeczy:przejadam się mandarynkami, zero serków topionych i odkryłam że żadnej sałaty mimo że uwielbiam bo wymioty gwarantowane nawet bez mdłości. Piersi potem już bolą coraz mniej, ale nadal bolą trochę jak nacisne. Musze zrobić jakieś badania LVDR, hbs i cukier I mam przeczucie że będzie chlopak- ale teściowa będzie zawiedziona:) Sama urodziła 4 Życzę żeby Wam też pokończyły się te niemiłe doleglowości i wszystkiego naj z okazji dnia kobiet. W szpitalu leżała dziewczyna która miała już 2 dieci i mówiła że z pierwszym to mogła szafy przestawiać (zero zmęczenia, zero mdłości) a z drugim i trzecim już nie było tak wesoło ale mdłosci też nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula 🌻, super, że już się dobrze czujesz, teraz możesz się cieszyć z tego błogosławionego stanu 👄 oby mdłości nie wróciły!! znalazłam śliczną piosenkę: Niebieska piosenka, którą śpiewa Joanna Jabłczyńska. Można ją lubić, lub nie, ale piosenkę zaśpiewała pięknie (chociaż głosik ma troszkę dziecinny) :) same oceńcie... http://grendzia.wrzuta.pl/audio/ppb0IIrd0A/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bede piec piernik -moja inspiracja z reklamy w tv na 18.oo zapraszam chetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmm szefowa zaprasza na piernik w Dniu KObiet 👄 ja się zapisuję na listę :D:D:D:D uwielbiam piernik!!!! JLo, jak samopoczucie dzisiaj????? i gdzie jest reszta dziewczynek??? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie umiarkowane - musze uwazac co jem :) Piernik gotowy, nawet z polewa z gorzkiej czekolady -wlasnie jem porcje pijac mleko mniam mniam.................................... DeeDee prosze bardzo porcje.Mleko tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem ARBUZA!!!!!! ustrzeliłam w osiedlowym sklepie i MUSIAŁAM go kupić, same rozumiecie, musiałam kupić i zjeść :D zapachniało latem..... ech... arbuziki, czeresienki, truskwaczki ze śmietaną.... mniam :D a teraz - dla odmiany - LEŻAKOWANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :0 Ja dzisiaj ogarniałam ogródek po zimie :P O tak, tutaj wiosna na całego...pąki wszędzie, wszytsko z ziemi wyłazi. Poprzycinałam róże i clemtisy...:) i wszytsko co trzeba. Ze 3 godzinki mi to zajęła, ale lubie taka prace...mam wtedy duzo róznych przemysleń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - proszę - połowa arbuzika dla Ciebie :D TESTUJ szybciej kochana, co byśmy wiedziały, co i jak! :) MIUMIU - faaajnie Ci, że masz ogródek! też kiedyś będę miała ;) uwielbiam dłubać w ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka spokojnie:) intuicja mi mówi, że racjonalnie trzeba do tego podejść:) a za arbuzika ślicznie dziękuję :) ja mogę się podzielić pysznymi miętowymi lodzikami z kawałkami czekolady z \"Zielonej Budki\" :D poprostu niebo w gębie :D mniaqmmmmmmmmmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Czesc Dziewczynki!!! 🌻 12 i nikogo nie ma? Do roboty ludu zloty .....:) pisac , pisac , pisac........................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:) jak wiele może się zdażyć w ciągu jednej nocki:D babska intuicja jest jednak niezawodna :( byłoby zbyt pięknie, gdybyśmy dalej nie musieli się z mężem już starać :( Tulka uaktualnij tabeleczkę na trzeci cykl:( zmykam umierać do łózia:( dam znaki życia później:) całuski dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×