Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

cześź Tulcia to sie zobaczy za dwa tyg. głowa mnie boli. wogóle dzisiaj kiepsko czuje. Ula a Ty dostałaś w szpitalu zastrzyki z kaprogestu to tez progesteron. A z tymi bólami to własnie wszytsko zależy od teo który to tydzień . W każdym trymestrze ból brzucha może oznaczać coś innego. Mocno sie modle lejdisss do Boga żeby wszytsko było ok , modle sie jak nigdy w zyciu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiuniu Kochana napewno wszystko będzie dobrze :) i już nnie długo będziesz sczęśliwą mamusią bobasków hihihihi :) odpoczywaj i słuchaj lekarzy, bo oni czasem wiedzą co mówią :D Kobieti kończą mi się przed Was woreczki :) ale jutro dokupię następną partię hihihihihihi :) ściskam Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki!!! Nie mam sily po pracy, ale weszłam na chwilkę popatrzeć co napisałyście.... 🌻 anna6889- ciao ciao 🖐️ witamy na naszym magicznym topiku :D miumiumiu-->> bardzo mi przykro, że tym razem @, a nie dzidzia. Ale nie martw się kochana, ile przytulanek z mężem przed Tobą!!! :P:P:P w marcu się uda! Wiosna idzie, wszystko budzi się do życia.... główka do góry!! ;) 🌻🌻🌻🌻🌻 JLo-->>hehe rzeczywiście, chyba tylko ja nie mam mdłości (tfu tfu tfu, odpukać), pewnie taka moja natura... moja przyjaciółka też dwie ciąże czuła się super i zawsze mówiłam, że ja też chcę mieć taką ciążę ;) na razie się spełnia ;):):) 👄 Bysiunia! Trzymaj się kochana, dobrze, że wszystko już jest OK, leż teraz jak najwięcej i nie przemęczaj się ;) Bliźniaki mówisz.... ale by było!!!! Pierwsze bliźniaki na topiku ;) Będzie dobrze!! 👄 350 zł za usg??? WOW!! Tula-->> niesamowite uczucie widzieć bijące serduszko dzidziusia, prawda? Gratuluję serdecznie oficjalnie potwierdzonej ciąży!! 👄 u mnie wczoraj też była pyyyyyyycha pizza. Ale popiłam wodą, chociaż miałam ochotę na coca-colę (ale gazy z coli chyba by mi rozsadziły brzuch, tak się najadłam!!) :D:D:D Zapamiętasz-->> rzeczywiście daaawno Cię nie było 🌻, ale dobrze, że już jesteś. Ula122-->>nie martw się, jak JLo słusznie powiedziała, za rok nawet nie będziesz pamiętać o pryszczach. Głowa do góry! I ostrożnie z tym ruszaniem się!! :D a na mdłości ja nic nie umiem poradzić :( To musi być super uczucie, jak rośnie brzuszek...:):) maryam--> :D mnie tez czasami pobolewa brzuch, tak delikatnie i krótko. Dziwny to ból, bardziej takie kłucie jakby ivoon-->>:D:D:D jak u was, co nowego?? 👄 Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki (mam nadzieję, że nikogo nie pominęła) i idę spać, bo padam na buźkę. Pocieszę Was, że u nas się strasznie ochłodziło i temperatura wcale nie przypomina CIEPŁEGO KRAJU :( :( :( :( niestety..... do jutra i życzę dobrego samopoczucia!! 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak.... gapa ze mnie!! desperate-->> pozdrawiam Cię kochana, a u ciebie?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się żegnam dziewczynki, padam ze zmęczenia. i mam znowu mdłości, tyle że teraz wieczorne :( i w ogóle mam taaaaaki brzych wywalony, że szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Czesc Babuszki!!! 🌻 Ale bialo za oknem zima ,zima ,zima ..................................... Ide zmagac sie ze sniadaniem. :) Narazie lejdis ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdisss leże w wyrku i lecze migrene fuuuuuuuu az mi niedobrze od tego bólu, tylko zimny okład mi pomaga. Kochane jestescie wszytskie że sie martwicie o mnie ❤️ Prawie już nie plamie . :-) Ciągle jestem głodna a sama narazie jestem i muszę poczekać aż mąz przywiezie mi swoją siostrę i wtedy troche ją powykorzystuję. Ula co się z Toba dzieje kurde odezwij sie bo sie zaczynam denerwować ❤️ Dziewczynki jak wasze strania w tym cyklu ???? ❤️ Fasolki jak samopoczucie ?????? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bysiu, widzę że sama tu siem ostałaś, bo reszta chyba ściska się z......... :) odpoczywaj dużo Maleńka i dbaj o babyusie :) u mnie słoneczny i mrożny dzionek, ale pięknie jest :) dzisiaj mam 29 dc cyklu i nic narazie, migrena też paskudna i jeszcze mam dzisiaj kurs, a tak mogłabym poleniouchować, bo już po pracy jestem :) idę obiadek robić:) miłego dzionka Kochaniątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon zbadaj sobie poziom prolaktyny bo te bóle głowy przed okresem mogą świadczyć o jej wzroście. Ano sama tu siedze i myśle o Uli że sie nie odzywa i zaczyna mnie to martwić. Napisałam jej maila może sie odezwie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ULA daj znac bo sie tu wszystkie martwimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku Dziewczyny Wy macie byc zdrowe i szczęśliwe no :( niestety często mam bóle głooofy i to niekoniecznie przed okresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! no dzis 14 dzien cyklu! 11 mialam to kurze bialko teraz wogole nic zadnego sluzu nie widac! po bara bara leze z poduszka pod pupcia i nogi w gore zeby mi chociaz sila grawitacji chlopcy zawedrowali! hehehe! i tak z pol godzinki! no zobaczymy! jak sie uda super jak nie tez dobrze! nie ma nic przyjemniejszego od kochania sie nie myslac o zabezpieczeniu czy uwazaniu itd! wlasnie wtryniam obiadek! dzis na menu spaghetti bolognese i zupka z soczewicy! pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny juz jestem. Wróciłam od Pani doktor b. późno bo o 22:30 Z dzidzią wszystko ok. USG mi nie robiła ale słuchała bicia serduszka, a USG za miesiąc. Szyjka i wszystko pozostałe wygląda ok. Mam jak najmniej się przemęczać i brać leki jeszcze z 3 tyg. Mam jeszcze 2 tyg zwolnienia ale dzisiaj juz dzwoniły kolezanki z pracy czy nie wpadne na 2 godz. bo coś nie mogą zrobić. Wybieram sie jutro Jaka ja jestem niezastąpiona:) A tak w ogóle to chyba korzonki mnie łapia bo od rana coś dziwnie w plecach mnie boli i dpoiero niedawno skojarzyłam że tak bolały mnie plecy jak miałam ostatnio właśnie korzonki. Oby przeszło samo. Chyba wszystko w tej ciąży mnnie spotka w dodatku coś pobolewa mnie ząb który był leczony gdzies w 8 klasie. Bo oczywiści wszystkie ząbki miałam na cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia nareszcie, martwiłam sie o Ciebie i nawet mailaa Ci wysłałam . Dobrze ze wszystko ok. A co lekarz powiedział o tych plamieniach ? jaka przyczyna mogłaby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia nareszcie, martwiłam sie o Ciebie i nawet mailaa Ci wysłałam . Dobrze ze wszystko ok. A co lekarz powiedział o tych plamieniach ? jaka przyczyna mogłaby być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, dobrze, że się odezwałaś, bo wszystkie laseczki się martwiły, a Bysia to chciała już zakładać ekspedycję poszukiwawczą :D U mnie mdłości, mdłości, mdłości, pawik i dalej mdłości, mdłości, mdłości. JLo - teraz rozumiem, dlaczego tak malo piszesz, jak masz te wątpliwe przyjemności. Dobranoc dziewczynki! ps. IVOON - kiedy testujesz???????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Tula.Dzis znowu mnie mdli ehhhhhhhhh...................dobrze ze bez objec z wielkim uchem. OK dziewczynki lece spac DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam przed 20stą do domku, zabrałam się za obiadokolację i dopiero teraz się wygrebałam z garów i wogóle :) Ulka cieszę się, że wszystko w porządku :) Jeszcze cierpliwie czekam:) jak @ nie przybędzie do niedzieli to się przetestuję (kiedyś musi być ten pierwsy raz hihihihihi :) całuski dobranocki dla Was :)do zobaczyska jutro po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dzien Dobry Wszystkim!!! 🌻 Jak tam wasze samopoczucie z rana i przy weekendzie? Miumiumiu-dlaczego taka cisza na kafie?Co z Toba kochana? Ja wczoraj mialam kiepski dzien przez mdlosci,ale moze dzis nie bedzie najgorzej..............................................-zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Lejdis w końcu przestała mnie bolec głowa, twu twu i mam nadzieje ze juz tak zostanie. Mnie narazie nie mdli i nawet skusiłam sie na kakao na śniadanko i bułeczki maślane. Gabi właśnie pojechała do szkoły wiec ja leniuchuje w wyrku. Na jutro mama załatwiła mi sprzątaczkę wiec ogarnie mi trochę tą norkę. szefowo oby ten dzien minął pod znakiem obżartwa a nie bleee ;-) A gdziw sie reszta podziewa ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha! dziewczyny! 40 stopni! wlasnie skonczylam moje 10 min opalanie i wygladam juz jak buraczek :P ale grzeje! od razu sie lepiej czuje! u nas juz weekendzik ide zaraz jak zwykle na piatkowy obiadek do tesciow! bedzie cala rodzinka :D wpadne pozniej! a jak tam fasolinki? mniam buleczki maslane tez bym zjadla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale masz cieplutkooooooo fiu fiu. Ja bardzo lubie sie opalać :-) a w to lato nic z tego :-( ale w 2009 nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ja tez uwielbiam takie ciepelko i opalanie ehhhhhhhhhh....... Witam w KLUBIE MYDELNICZEK :) znowu mam mdlosci Kto sie zapisuje do klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowo u mnie naraie cisza, może tak delikatnie jak juz głód dokucza...ale mnie zazwyczaj dopadają wieczorem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny Bez Was to na pewno nigdzie nie zginę. Ale maila nie dostałam Byłam dzis w pracy jakieś 3 godz. Strasznie mi się siedziało. Dostałam podwyżke:) Chyba aby mieć większą motywację do powrotu A krwawienia to prawdopodobnie wynik tego że w 12 tyg. łożysko przejmuje produkcję progesteronu a ciałko żólte i coś tam jeszcze przestaje pracować i poziom hormonów spada. Tzn. on zawsze spada w tym okresie ale u niektórych za bardzo i stąd krwawienia. Łożysko podobno tworzy się tak do 16 tyg.-17 tyg. Uświadomiłam sobie że musze kupić jakieś ciuchy bo przecież 1 para spodni do pracy i 1 bluzka to trochę za mało. Bo ja muszę być w mundurku tzn. Biała bluzka, ciemny dól i służbowy żakiet. Potem dziewczyny jest coraz lepiej i już o mdłościach się zapomina. A przy drugiej ciąży to prawie wcale się ich nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×