Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

dzien doberek! no ciesze sie bysia, ze ci przeszlo! trzeba myslec pozytywnie :) a jak tam apetycik dzisiaj?wiesz z blizniakami to bedziesz miala ubaw- szczegolnie jak to beda chlopcy ;) znajomi to jak bobaski zaczely grasowac i niszczyc to kupili im szelki :D anna6889- no to teraz siedzimy jak na szpilkach :) ale razem razniej :P jak tak sie nasluchuje, to mozna jakies objawy wyolbrzymic, najlepiej poprostu czekac. a symptomy sa tak podobne, ze wlasciwie to tylko nie przyjscie @ jest znakiem! miumiumiu- uuu az tak! a co sie stalo, moze cos poradzimy, co? ale sobie dzisiaj pospalam :) ach jak dobrze :P do godziny 11 :P dzisiaj dalsza czesc opalania sie, ale chyba wyjde po godz 13 bo teraz to sie poprostu nie da! no ide wziasc prysznic i zjesc jakies sniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz miumiu tylko czekam na wiadomosc o pogodzeniu i tym samy o starankach ❤️ moze ty zrób pierwszy krok i szczypte romantyzmu w to włóż......pomysl kochana, zaskocz go czyms 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj hejjjjj desperate...powoli pecznieje bo apetycik dopisuje tylko ze strasznie wybredna sie zrobiłam z tym jedzeniem sama nie wiem na co mam ochote....... ale masz fajnie z ta pogodą i opalanie tylko pozazdrościć ..... BLIŹniaki ale to brzmiiiii ihh tak podwójnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu gadu a ja mam 2 siostrzenice(4 i 6 lat) na oku dobrze ze juz spore i mozna sie z nimi dogadac i dojsc do ugody-zwlaszcza ze starsza:) A ja narazie czuje sie bezpluciowo.Dzis tez zaczal mi sie 3miesiac i 1dzien(wedlug USG i daty poczecia) w wedlug @ to jest juz 3miesiac 2tydzien i 3 dzien.blizsza jest data wedlug USG :) Jak ja bym sie poopalala ehhhhhhhhh.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate 🌻 Bysia 🌻 :):) tak to jest jak jest związek z kobiety po przejściach i faceta z przeszlością :) Ja jestem zła strasznie o pifkowanie :P a on ostatnio w ogóle nie dogaduje się z moim synem i to powoduje problemy i złą atmosferę. Ja jak to matka...jak lwica bronię, bo wiem, że wina lezy po środku, a nawet bardziej po stronie mojego M bo jest straszy i powinien być mądrzejszy i umieć się dogadać. A oni walczą za pomocą mnie.... I jestem między młotem a kowadłem :(:( Bysiu chciałabym byc mądrzejsza, ale ja ciagle musze być i trochę już jestem tym zmęczona. Zamiast skupić się na starankach to ja musze ciagle coś komus tłumaczyc :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu to fakycznie skomplikowana sytuacja a najgorsza pozycje masz ty. poiem tylko tyle ze i szczerze współczuje takiego ukladu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Całusiam wszystkie nasze fasolinki i trzymam kciuki, żeby dzisiaj był milutki dzionek:) anna6889 mam też dana jest fasolinka, tylko w kolejce musimy poczekać:) nie martw się, tutaj każda narzeka i \"marudzi\" a reszta jest po to, żeby wysłuchać i wesprzeć :) artemi nie będę komentować tego co napisałaś, bo....szkoda mi czasu, jednak mimo wszystko Cię pozdrawiam i życzę szczęścia w życiu:) Desperate a Tobie życzę fasolinki Słoneczko:) jeszcze kilka dni i będzie wiadomo:) Miumiumiu szybko zgodza z mężem, bo my kochana walczymy razem :D walkowerem chcesz przegrać czy jak? pozdrawiam cieplutko ze słnecznego i cieplusiego Śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon 🌻 :):):) Walkower mnie zmotywował nieco, przynajmniej sie usmiechnęłam :) Na moim drugim topiku na który chadzam dzisiaj koleżanka Agusia obwieściła, że JEST :):) Miło się zrobiło, bo tam są tylko dwie, tzn ona jest druga...jeszcze jedno miejsce na pudle czeka, hehe :P Żartuję... No muszę się zmobilizować... ale tak to mi ciężko idzie. Taka huśtawka mnie wykańcza...... A niczego innego nie pragnę jak ciepłej rodziny i świętego spokoju :) Buzia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu tak jak napisała ivoon na Ciebie tez przyjdzie pora. Może jak skupisz bardziej swoją uwage na mężu i synu to właśnie wtedu Wam się uda . Szefowo własnie gratulacje 🌼 drugi trymestr sie zaczłał najfajnieszy okres ciąży. Teraz z dnia na dzień coraz lepiej bedzie. ivoon co masz dziś na obiadek ??????? moze sie wproszę :p Tula wróć już do nas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon- dziekuje 🌻 niemniej jednak cos mnie brzuch zaczyna smyrac- tak na @ :( wiec mi sie zdaje, ze nici w tym miesiacu! pewno znowu beda mi te tabletki potrzebne na owulacje :o 27 mam termin u mojej lekarki- zobaczymy co mi powie :( wrrrr! zlapalam dola! help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate 🌼 spokojnie....albo dostaniesz @ albo nie..na dwoje baba wróżyła. Ty nie możesz łapac deprechy :-) przy takiej pogodzie :-) jak nie w tym cyklu to w następnym...w końcu sie uda zobaczysz 🌼 ivoon tak samo 🌼 i miumiu też 🌼 A wiecie c ja teraz robie :-) wisze nad miską :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu dzisiaj zrobiłam placuszki warzywne z tzatzikami :-) teraz walczę z całą górą prasowania :) a potem...powalczę z mężulkiem:-) pewnie się chłopak ucieszy hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon 🌻 Bysia 🌻 desperate 🌻.... trudno, cel uświęca środki...hehe POJEDNANIE :P Ufffff, ta moja natura zodiaklnego byka... uparta do bólu, ale sie przemogłam. Dzięki Kochane za wsparcie cmok, cmok 👄 Desperate pisałam dzisiaj o Koleznace z onnego opika, ktora nam dzisiaj obwieściła że ma fasolkę i miała cały czas 100% objawy na @, więc...trzymam kciuki :) Buziaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny! nikt mnie nie rozumie oprocz was! jakos opadlam z sil! od 2 lat nie mialam urlopu i to tez jest jedna z przyczyn mojego dolka! niby siedze w domu i nie pracuje, ale codzienne gotowanie, zmywanie, prasowanie, sprzatanie(dom ma 2 pietra) i te cholerne wycieranie kurzu przez te burze piaskowe mnie wykonczyly! potrzebuje pare dni wolnego, zeby odpoczac! nastepnym razem jak rodzinka mojego pojedzie na dzialke na pare dni to rzucam wszystko i jade z nimi! (zabieraja z soba ich 2 sluzace wiec na 100% wypoczne :) ) a wlasnie... moze tak jedna z nich podprowadzic :P dzis uprasowalam gore ubran( a byl to mont everest bo odkladalam z dnia na dzien :o) i posptrzatalam szafki kuchenne! padam z sil! 2 kwietnia jest nasza druga rocznica slubu- musze mojemu cos kupic! tylko nie wiem co! macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate... :) wiem co to domek, niby fajnie jest mieć troche metrów, ale... sprzatać to, to jest naprawde peln etat :) Na szczęscie nie ma tutaj burzy piaskowych i kurz zbiera sie umiarkowanie :P, ale jak juz pisalam jest kawałek ogródka i niestety to akurat tylko ja robię... Dobrze, że przychodzi do mnie dziewczynka sprztać, ale raz w tygodniu... szkoda, hehe Ale ja pracuję normalnie na pełen etat..wstaje przed 6 vrano :(:( i tak naprawde to już się zbieram spatulki :) Co do prezenta....hmmm nie wiem co lubi, mojego zawsze uszczęśliwi dobry, markowy ciuch... a dodatkowo mamy taki zwyczaj, że do prezentu dodaje takie maleńkie książeczki... \"dla mojego mężą\", \"dla najwspanialszego przyjaciela\", \"mojej miłości\" itp. a w tych książeczkach zawsze robię odręcznie dopiski, takie zdanka, które tylko nas smieszą, są o nas, o naszym życiu... O :) A teraz spadam...bo padam :P PAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 DZIEN DOBRY LEJDIS!!! 🌻 Wstajemy Kochane mi tez sie jeszcze oczka lepia bo w nocy ciagle wstaje do lazienki no ale sila wyzsza :) Desperate ja bym zabrala go na cudny weekend we dwoje - hotelik kolacja i ciag dalszy kolacji..........................................ehhhhh. OK lece cos zjesc.Dzis mnie taki glod chwycil w nocy ze SZOK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! a co tak tu sie pusto zrobilo? a wiem, wiem! fasolinki pewnie pawikuja a niefasolinki pracuja nad tym, zeby byc fasolinkami :D hehehe.. ale goraco niedlugo bedzie trzeba wlaczyc klimatyzacje- nie cierpie tego sztucznego powietrza-znowu mi gardlo siadzie :o no biore sie za jedzenie obiadu- dzisiaj na menu spaghetti! mniam! troche mi dzisiaj lepiej, ale nie wiele :P dalej mam dola, ale ta pogoda nie pozwala na totalna depreche ;) po poludniu jade odwiedzic moja ukochana szwagierke! dalej mam uczucie na @ :( j-lo no o tym hotelu tez myslalam :P widze ze apetycik wrocil! swietnie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie🌼 U mnie dzien jak codzien,caly czas czuje sie jak na @,czyli pobolewania brzucha i piersi,wiec chyba nic z tego:( Znowu zaczynam miec dola,bo zostalo tylko 3 dni do planowego"czerwonego potopu". pogoda u nas paskudna bo co chwile sie chmurzy i strasznie wieje. pozdrawiam cieplutko🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate ., Anna 🌻 Trzymam kciuki, bo te objawy i na @ i na fasolke sa często podobne...więć.... jest szansa dopuki jak to Anna napisała nie będzie \"czerwonego potopu\", hehe Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu🌼kolejny raz dziekuje Ci za dobre slowa i dodanie otuchy. Mam nadzieję,że po tych Twoich "cichych dniach" z Twoim M,to teraz poszalejecie i Tobie sie uda.Trzymam kciuki,jak zwykle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - Miumiumiu ma racje i fasolka i @ maja podobne symptomy na poczatku takze nie trac wiary.🌻 Tulcia Bysia - a co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poległam na placu boju. Od wczoraj tragedia od mdłości po wymioty.....koszmar dlatego przepraszam ale leże i licze owieczki żeby przeczekać te najgorsze momenty :-( brrrrrrrrrrrrr fuuuuuuuu bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Całuje was mocno i niebawem zajrze obiecuje 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczątka :) doczołgałam się z pracy w burzy i wiosennej zawierusze :( brrrrrrrrrrrr paskudna pogoda :( i do tego złe samopoczucie i tragiczny napad migreny :( Miumiumiu Ty się do robotki zabieraj kochana, bo ja już walczę :) Dziewczymy na każdą przyjdzie czas więc spokojnie i bez emocji (jeśli wogóle się tak da hihihihi :) ) będzie dzidzia w odpowiednim czasie:) a wszystkie pawikowate fasolinki mocno ściskuniam i przytulam :) Dacie radę Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że moja muszla (klozetowa) pięknie szumi, pięknie... mdłości i pawiki to moja codzienność, buziaczki dla Wszystkich Kobitek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo74🌼ja wiem ze sa podobne obiawy i na jedno i na drugie,ale raczej nie czuje ,zeby mi sie tym razem udalo. Tula🌼trzymaj sie(nie tylko deski klozetowej):) ,juz niedlugo to przejdzie i zacznie sie najpiekniejszy czas .Brzuszek bedzie sie powiekszal ,a dzidzia bedzie Ci od srodka dawac kopniaki lub dawac kuksańce łokciem. Pozdrawiam🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczyny!!! Bysia co u ciebie? Maryam odezwij sie kochana. Mdlosci mam ale minimalne i czasem mnie atakuja takze pamietam o ich istnieniu. A wczoraj mialam wieczor jak z filmu grozy.Moja siostra miala napad w sklepie.Wiecie kominiarki noz i nieszczesna kasa fiskalna ehhhh..... Dobrze ze nikomu sie nic nie stalo.Spac nie moglam przez to. Musze dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×