Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Hejjjj kochane u mnie sztorm skończył sie poźnym wieczorem. Troche sie zmeczyłam wczoraj tym sztormem ale dziś narazie cisza , bardzo pomaga mi guma mietowa po posiłkach i wtedy szybciej trawie i nie mdli tak. JLo naprawde dobrze ze nikomu noc sie nie stało, wstretne łobuzy ci złodzieje. maryam właśnie hdzie ty sie podziewasz ????❤️ DeeDee ty chyba poczułas wiosne/lato w Rzymie i biegasz po mieście ❤️ miumiu, ania jak samopoczucie w ten wietrzny dzionek ❤️ Tulka jeszcze miesiąc i bedzie spokój (mam taką nadzieje) i bedzie fajowo❤️ desperate czy ty już na leżaczku siedzisz ?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) JLO...faktycznie nie zazdroszczę emocji, jeszcze w Twoim stanie...najważniejsze, że wszytsko się dobrze skończyło... :) Trzym się ❤️ Bysiu Kochana ja zaczynam od jutra staranka, nawet wczoraj było smiesznie bo mój M, mówi że robię się "lwicą" jak są TE dni, a tak to mam średnie zainteresowanie :P hehe Mam nadzieję, że ten bromergan, który biorę cos polepszy, choć ja po nim fajnie się nie czuję bo mam zwyżkę na wadze :(, ale cóż teraz są inne priorytety w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety miumiu bromek moze powodowac przyrost wagi :-( mnie naszczescie omineło ale za to teraz bede przybierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA, BYSIA - dzięki za miłe słowa kochane kobitki ❤️ ANIA - trzymam kciuki za fasolkę i żeby @ nie przeszła :D JLO - ale historia :( nie dziwię Ci się, że się zdenerwowałaś.... MIUMIU - Ty Lwico.... :P niech się M. przyzwyczaja :D ja pamiętam, że ja też tak miałam, że jak byłe \"te dni\" to huzia na józia, a pozostałe józio był wolny he he :D zjadłam słoik śledzi. bez komentarza :) u mnie, podobnie jak u Bysi, sztorm hula... buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia hahahahaha :):):) józio mnie rozbroił.... U mnie dzisiaj moja psiapiułka co to pierwsze starnjko rozpoczęłysmy oznajmiła mi, że JEST :) a janie nie:( I miała @, poszła wczoraj do gina, co z dalszymi starankami, a on jej, że JEST i to 2. Bysia słyszysz? hehe Bliźnięta...:):) A miała zero objawów... Jejku dzisiaj u mnie 10dc chyba zacznę ...na tego józia, hehe \\ CMOK 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jem nalesniki zrobione przez meza-pyszne!Zjem i ide spac a wiec DOBRANOC WSZYSTKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) ja po kursie padał ma twarz, ale widzę, że o mnie nikt nie pamiętał :( my się też już starankujemy, co dwa obowiązkowo Miumiumiu:) JLo wszystko sie dobrze skończyło więc już się nie martw Kochana:) Tulka dawaj śledzia no ;) Całuski dla wszystkich i milusiej nocki:* dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j-lo- przykro mi! ale cale szczescie nic sie nie stalo! tez przezylam kiedys podobna sytuacje, coprawda bez nozy ale za to z piesciami ;) tulcia- ale mi smaka na sledzia zrobilas! jak ja bym zjadla- takiego w smietanie z cebulka :P lece spac! adios amigos! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 DZIEN DOBRY WSZYSTKIM!!! 🌻 Ja dzis rano oddalam krew z zylki na badania bo w poniedzialek mam do lekarza.Mdli mnie dzis z rana i mysle ze nie rozwinie sie na caly dzien(oby!!!) Dzieki dziewczyny za wsparcie duchowe-CUDNE JESTESCIE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo szefowo 🖐️ desperate 🖐️ pusto pusto ..podejżewam że jescze przez miesiąc taka niska frekfencja może być :-( A przyczyna to w moim przypadku i chyba Tuli -----> SZTORM . Pocieszma sie ze z gabii sztorm trwał 3 miesiace a teraz bedzie trwał 1,5 miesiąca...trzeba sie jakos pocieszać :p wykańczają mnie te mdłości i przytulanie wielkiego ucha ..po prostu dramat ale co z robic pewnych rzeczy nie przeskoczymy taka jest natura. Pocieszam sie że dawno takich cycków fajnych nie miałam :-) Poza tym u mnie dziewczynki raczej dobrze, brzuch od wczoraj nie boli wiec lepiej mi sie spi. DeeDee😠maryam😠miumiu😠ania😠zapamietasz😠....gdzie wy sie podziewacie .....zdawac sprawozdanie z waszego życia :-) Tulcia nie daj sie pokonać przez SZTORM ❤️ a to dla Was ❤️ http://www.libo.ru/i447.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki, długo mnie nie było, ale uwierzcie mi, jak wracam z pracy (jestem w domu ok. 19) to już nie mam na nic siły! :( poza tym od tygodnia dziwnie się czuję- boli mnie brzuch, nie umiem nawet określić tego bólu.... takie niby kłucie... kładę się spać praktycznie ok. 21 codziennie. Troszkę się boję, bo od kilku dni mam też lekkie plamienia- zadzwoniłam do lekarki mojej i umówiłam się na wcześniejszą wizytę - idę we wtorek. Mężuś mówi, żebym się nie bała :) i najważniejsze - nie denerwowała, ale to jakoś jest silniejsze ode mnie. We wtorek się wszystkiego dowiem. Zaraz nadrobię zaległości postowe, bo widzę, że dużo napisałyście, a nawet nie miałam siły tego czytać. U nas wiosna 🌻 na całego, od wczoraj jest 17-19 stopni, aż się chce żyć! Słoneczko, ptaszki śpiewają... 🌻, pięknie jest. W niedzielę mam zamiar wybrać się nad morze na plażę. Tylko zależy od tego, jak się będę czuć. Dziewczynki kochane, czy Was też bolał tak brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie pogniewacie się jesli będę z Wami podpisywała troszkę... również staramy się o bobaska, od października, nie będę Was zanudzała moimi cyklami ale w skrócie: były extra regularne, a od października, czyli odkąd staramy się są extra rozregulowane :-) cieżko mi wszytsko przeczytać bo dośc sporo stron popisałyście. Ile w sumie jest już Was w ciąży, a ile ciągle starających się?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee kochana ❤️ nie denerwuj sie. Hmm plamieniepowiadasz...ale takie brązowe masz czy krwiste ?? to ważne z tego ci sie zorientowałam w szpitalu. Napisz mi cooś wiecej o tym plamieniu. Sprawdz sobie w kalendarzyku kiedy powinnaś mieć @...też czasem tak sie zdarza. Jesli chodzi o brzuszek to chyba nas wszytskie boli. Ja brałam do środy nospę ale juz nie moge bo niedobrze mi po niej. Nie denerwuj sie i postarj sie jak najwiecej leżeć , może weż sobie wolne do wtorku ???? Kamcia 🖐️ szefowa topicu jest kochana wiec pewnie przyjmie Cie cieplutko. Juz nas troszke jest z fasolkami min. JA. Szefowa albo jej zastępca Tulcia wklei tabeleczke także zorientujesz sie co i jak....nic innego mi nie pozostaje jak życzyć powodzenia i szybkiego zafasolkowania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMCIA-witaj na pokladzie naszego statku :)Ale uwazaj - KTO TU WCHODZI TEN SZYBKO ZACHODZ! Takze wchodzisz na wlasne ryzyko ;) Fasolinek mamy w przewadze nad starankami praktycznie comiesiac przybywa jedna dwie osoby z choroba morska(mdlosc). DEEDEE ja tez czasami mam klucia w brzuchu na dobe to ze 3-4 razy i trwa to z 2-3 sekundy glownie wieczorkiem.Ale to normalne wiec sie zbytnio nie przejmuj.Bysia ma racje zebys sprawdzila w kalendarzu w jakim terminie powinnas mniec @ bo te plamienia tez moga byc tym spowodowane.Mysle tez kochana ze powinnas wiecej odpoczywac tego nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzięki za słowa otuchy, dokładnie, powinnam mieć teraz @, więc to mnie pociesza... :) poza tym lekarka mi powiedziała, że niektóre kobiety w ciąży mają takie objawy na przełomach miesięcy - tzn, ja teraz weszłam w 3 miesiąc (9 tydzień) i to może też dlatego 👄 dla was, dzięki serdeczne 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiunia 👄 staram się odpoczywać- dziś leżę cały dzień, prasowanie czeka, ale nie ucieknie ;) we wtorek się wszystkiego dowiem. OK idę poleżeć- będę wieczorkiem. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki z topiku :) ciao ciao 🌻 przesyłam wam mnóstwo włoskiego słońca i temperatury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) odpoczywajcie mnóstwo i niczym się nie przejmujcie, będzie dobrze:) DeeDee u nas też weekend tyle, że paskudny i pochmurny :( slr od przyszłego tygodnia ma być cudnie:) zabieram się za świąteczne porządki bo coś w domku trzeba zrobić:) całusiam Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMCIA - Witaj! Oto i tabelka ;) dziewczynki, sprawdźcie, czy wszystko ok w naszej tabeleczce :) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1................08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2................22.09 AGA............24............GDANSK............3................24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3................03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2................21.10 TULA............32...........WAW...............2................23.10 BYSIA...........30............WAW...............3................25.10 Zapamiętasz się nie odzywa... :( no i EMSY... DEEDEE - też o tym czytałam, ze krwawienia się moga pojawiać w ciąży w terminach @, więc to na pewno to :) UWAGA KOCHANE! śledzie rozdaję - komu śledzia, komu? :) a za mną chodzą pierogi ruskie. albo placki ziemniaczane... MNIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULKA jak ziemniaczane to mozesz zachaczyc o mnie mam cos z rodziny ziemniakow a mianowicie BABKE ZIEMNIACZANA -pasuje ci? Jak tak to za godzinke ZAPRASZAM WSZYSTKIE CHETNE! A jak :) IVOON ale masz zapal na sprzatanie ty to jestes PERFEKCYJNA PANI DOMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam perfekcujna od razu (zawstydzona) - raz na tydzień trzeba posprzątać hihihihihi :D zrobiłam tylko łazienkę i już mi się odechciało :) więc poleniuchuję a resztę zrobię jutro (łącznie z myciem okien) Szefowo na ciasto to ja się obowiązkowo wpisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON kochana babka ziemniaczana to nie ciasto,ale bardzo chetnie ci upieke-masz jakies zyczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochaneczki :) 🌻 Ja dzisiaj w pracy troszkę smigałam i wczęsniej wyszłam, więc sie nie udzielałam, ale miło, że pamietacie Bysia ❤️ Dzisiaj u mnie 11 dc i zaczynam staranka takie od serca :P chyba w tym cyklu bede sie przytualała co drugi dzień.... może to pomoże :P A generalnie cos taka \'marna\' jestem... Całusiam ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. To ja Mój mężuś unowocześnial komputer i dopiero teraz mam internet. Dobrze ze w ogóle działa. Ale wszystko mi zjadło Nadal w domku do świąt. Jak za dużo pochodze to brzuch mnie boli, ale nie wiem czy to od leżenia czy od chodzenia. Wczoraj pojechałam do sklepu to się przestraszyłam bo tak mnie rozbolał że nie mogłam kroku do przodu dać. Od wczoraj kuje mnie na środku tak z 5 cm poniżej pępka. Już panikuję bo ostatnio jak mnie tak bolało w boku to zaczęłam krwawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe przyjęcie. ostatnio dużo pracuję więc na necie nie ma mnie za często ale codziennie postaram się coś do Was skrobnąc jeśli tylko będę mogła. cieszę się, że kto tu wchodzi ten szybko zachodzi bo oto mi chodzi :-) ale się porymowało. wklejam się do tabelki więc: STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................2 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x KAMCIA83.........25.................ŚLĄSKIE...........................5 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2......... .......21.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........23.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 HI LEJDS!!! 🌻 Wstajemy kochane szefostwo juz na pokladzie a zaloga gdzieeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×