Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

czesc laski ! ja tylko przelotem :) mamy gosci, Nelsa kuzynka z narzeczonym przyjechali z usa wiec nie ma czasu na siedzenie przy kompie :) ale wszystko u nas ok :) pogoda piekna wiec ciagle gdzies lazimy Mamani super, bardzo sie ciesze z twoich wynikow !!!!!!! 👄 caluje wszystkie mamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie nic ciekawego w zasadzie. Robie ostatnie korekty magisterki i ucze sie do egzaminu semestralnego z arabskiego...brrr-mam za tydzien. Ten egzamin decyduje o tym czy sie zalicza semestr czy trzeba go powtarzac... Co do paszportow dla dzieci to faktycznie glupio teraz zrobione, ze nie mozna wpisac. Poza tym wiem, ze trzeba sie stawic razem z dzieckiem i ojcem dziecka na zlozenie wniosku... Bzdura kompletna jak dla mnie ale niestety takie przepisy :( A moja coreczka jakos strasznie nisko-caly czas ja czuje ponizej pepka...No i caly czas z prawej strony lezy-wypycha mi brzuch z tej strony a z lewej miekki :) i czasami jakis guzek na brzuchu sie pojawi :) MOja mama powiedziala, ze ja robilam to samo :) Moja siostra natomiast byla bardzo spokojna i prawie sie wcale nie wiercila. Jak widac zalezy od dziecka :) Pozdrawiam cieplutko i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) MaMani - cieszę się ze jestescie juz w lepszej formie - wszystkie tutaj sie martwiłysmy i trzymałysmy kciuki. Szybka jestes z tymi zakupami - ja to jeszcze NIC nie mam. Kompletnie nic. Wszyscy mi mówią że to za wcześnie na zakupy, a mój mąż zdecydował, ze nie będziemy nic kupować przed narodzinami Małej - nasłuchał się od kolegów dziwnych opowieści i poza podstawowymi rzeczami dla malucha to nie chce słyszeć o żadnym kupowaniu wózka, łóżeczka, nosidełka - On wszystko kupi jak będę juz po wszystkim.Już to widze ... ale mamy jeszcze trzy miesiace więc narazie nie panikuję ... Lenka strasznie się wierci całymi dniami - co to bedzie za dziecko, skoro juz teraz tak rozrabia? Miłego dzionka , ja się biore za pieczenie ciasta -- jutro odwiedzaja mnie rodzice - trzeba sie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
y ten Twój gin wie, że u Ciebie dwójeczka w domui masz prawo nie wyrabiać na dwa etaty? ja jeszcze ciągle w pracy, ale mam kryzys i znowu ciągle chce mi się spać - na szczęście mężuś ma wolne i dzielnie pomaga ;) dziś chłopaki rządzą nad jeziorem, a ja odpoczywam w domku i zbieram siły na następny tydzień :) Trzymajcie sie wszystkie zdrowo i mm nadzieję, że te trzy miesiące szybko miną i będziemy miały obok zdrowe dzidziusie pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycięlo mi początek posta: miało być: Witajcie dziewczyny! dawno się nie odzywałam, ale regularnie czytam wrześniówki i chciałam sie pochwalić, że wczoraj gin zdradził tajemnicę - będzie dziewczynka :)) W domku dwóch synków także bardzo się cieszę, że nie będzie "powtórki z rozrywki" Do Mamani: cieszę się, że u Ciebie lepiej i trzymam kciuki za Kornelka Do mrs_ziec: Czy ....(patrz poprzedni post)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wszyscy jeszcze chrapia wiec mam chwilke dla siebie. Od czwartku mam urwanie glowy, ale raczej przyjemne :) Wlasnie w czwartek mielismy zakonczenie roku na uczelni, potem z ludzmi z roku bylismy w knajpie to \"oblac\". Bylo bardzo przyjemnie choc tez troche smutno bo zegnalismy sie po paru latach. W ten sam wiecor tez przyjechala kuzynka Nelsa z narzeczonym. Sympatyczni ale niestety malo rozrywkowi - wczoraj ich wzielismy na grila do znajomych to po godzinie wygladali jakby chcieli isc do domu spac, o tym zeby strzelic sobie piwko nie chcieli nawet slyszec. Wiec pojechalismy stamtad dosc wczesnie. Mi to bylo nawet na reke bo juz bylam zmeczona ale skoda mi bylo mojego Nelsa bo widzialam ze chcial jeszcze troche z kumplami pobalowac :( biedaczek tak ma malo teraz rozrywki. No nic, niedlugo przyjezdza jego brat to sobie pobaluja za wszystkie czasy, on jesta baaaardzo rozrywkowy:) Hmm co jeszcze ciekawego robilismy .. aaa Nels zajal drugie miejsce na zawodach wspinaczkowych :) dumny jak ten paw :) poa tym to zwiedzalismy miasto, bylismy nad jeziorem a ja przez caly ten czas ledwo zipalam z goraca - upal u nas straszny Dzis nasza kolej i znajomi zaproszeni sa na kolacje, musze wymyslic cos dobrego - i bezmiesnego, bo kuzynostwo to wegetarianie to pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki??? Pewnie korzystacie z pieknej pogody dziewczyny :) A ja musze troche posleczec przed kompem a na ten upal to nie mam wcale ochoty wychodzic.w domku przyjemny chlodek :) Pozdrawiam. Aaaa jutro ide na glukoze...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koszytam z piekenj ciszy :D jak cisza sie zakonczy to ide nosic wode do basenu... no chyba zebym tak ojca wykorzysala niecnie i kazala mu te 3 wiadra wody przyniesc :D:D:D... wcale mis ie nie podoba ze zno tak goraco... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani---------ależ masz słodką tą malude:) aż łeska mi sie w oku zakręciła , .......że już nie długo też przywitam swoją córeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brana juz naprawde niedlugo i bedziesz swoją tulila... ja moja ostatnio skrzywdzilam bo jej opitolilam grzywke a ze nozyczki byly malo ostre to wyszlo to co wyszlo i wyglada jakby grala glowną role w filmie "historia zoltej ciżemki" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he:) no właśnie zapomniałam zapytać......pierwszę co rzuciło mi sie w oczy to nowoczesna super trendy grzywka:D ja jako zaawansowana pani stylistka nowoczesnych fryzur, jestem pod wrażeniem!!! bo naprawde masz talent:) jak pracowałam , to do salonu dużo pań własnie przychodziło z prośbą o nowoczesną grzywke asymetryczną lub po ukosie , takiej własnie długosci, bardzo ładnie:) w niej wygląda bo buzka nabiera jeszcze bardziej owalnego kształtu, a wiadowo że takie śa najlepsze:) Może masz jakies ukryte talenty? a nawet nie wiesz? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
briana az sie poryczalam ze śmiechu... :D:D:D ja juz corcie za ta grzywke przeprosilam i obiecalamz e jak tylko odrosnie to pojdziemy do fryzjkera i juz nie wezme nozyczek do reki :D:D:D:D:D biedne malenstwo mówie ci az mi sie serce kroilo bo stala taka usmiechnieta i zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego co jej matka najlepszego zrobila.... od tego czasu juz postanowilam obcinac tylko paznokcie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Pytałam ostatnio o wózeczki! Sama zakołowałam się z tymi spacerami zimowymi!! Prawie ostatecznie wybraliśmy 3-funkcyjny wózek z CONECO V3 lub IMPLAST Bolder Line. Pojawił się u mnie problem: bardzo puchną mi nogi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, o co chodzi ze świadczeniem ZUS??? Jestem od kwietnia na zwolnieniu........ Do pracy wracam dopiero po macierzńskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwy jesieni, jeśli jesteś na zwolnieniu dłużej niż 182 dni to zus już nie wypłaca Ci zwolnienia tylko przechodzisz na zasiłek, wypełnia sie druki i zanosi do ZUSu, czasem robi to lekarz, a czasem musisz sama dygać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko, U nas skwar ... ale ja sobie siedzę w domku i zajadam się truskawkami. Boskie - tylko później zazwyczaj biegam do łazienki na siusiu co 15 min. Co do zasiłku rehabilitacyjnego - to zazwyczaj ZUS wysył informację że skończył się okres zasiłkowy, czyli że mineło 182 dni i informuje ze możesz złożyć wniosek o świadczenie rehab. Wniosek wybiera sie w ZUSie, część wypełnia pracodawca, część lekarz prowadzący a część sama wypełniasz. I taki wnisek składasz w ZUSie. Na decyzje czeka się ok 6 tyg. więc ja taki wniosek składam juz teraz ( do konca zwolnienia mam jeszcze 8 tyg.) aby nie czekać na kaskę tylko zachować płynność finansową. Mnie zasiłki wypłaca pracodawca, nie ZUS ale procedura jest taka sama. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten okres 182 dni się sumuje czy liczy się tylko 182 dni ciągiem?? Aha, czy liczy się tylko zwolnienie \"ciążowe\" czy zwykłe chorobowe (płatne 80%) też??? Nic o zasiłku nie słyszałam wogóle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczy się zwolnienie na jedną chorobę, w tym wypadku na ciążę, okres 182 dni nie musi byc ciągiem, mogą być przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko a co tu tak pusto ?? Prosze sie meldowac mamuski :) :) Ja mam nareszcie troche wytchnienia .. nasi goscie opuscili nas i pojechali na wycieczke do Norwegii. Wracaja za tydzien i beda u nas potem jeszcze tydzien .. eh Ja bardzo lubie miec gosci, niestety ci sa zdeka niemrawi .. nudni jak flaki z olejem. Miesa nie jedza, alkoholu bron boze nie pija no i trzeba sie pilnowac zeby niechcacy przy nich nie przeklac .. Na szczescie po nich przyjezdza Nelsa brat, z nim jest zawsze wesolo, a ich jakos przezyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja Was caly czas podczytuje:) Malo pisze bo czasu malo:P Praca dom praca do:P A teraz jeszcze po pracy football:D Jestem fankom :) W niedziele umowilismy sie w pubie ze znajomymi:) Wynik nie zadawalajacy ale mecz byl OK a po drugie spotkalam sie z ludzmi ktorych dawno juz nie widzialam:) A oprocz mnie byla jeszcze jedna ciezarowka tylko mniejsza:D Bylo milo:) Karro-no to Ci rzeczywiscie wspolczuje bo ja tez nie przepadam za tzw. Sztywniakami!!! Korzystaj z wolnosci jaka Ci dali:D pozdrawiam Milego dnia Wam zycze:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale skwar, wszystkie pewnie korzystają z pogody, sama chetnie wsadziłabym tyłek do basenu z zimną wodą:) Oliwka dokazuje, rozpycha się pod żebrami, zgaga męczy prawie codziennie. jesteśmy w trakcie remontu, wczoraj opróżniliśmy pokoje i upchnelismy meble w kuchni, na szczeście mam duzą i się zmieściły. mieszkamy od wczoraj na starych śmieciach- u tesciów, w meża kawalerskim pokoju:) jestem przerazona sprzątaniem po remoncie..... karro współczuję gości. sama wiem,że nawet ci fajni są mile widziani, ale jak za długo to się człowiek męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) A ja dzisiaj mialam obciazenie glukoza :) I chyba wyglada to troche inaczej niz w Polsce... Po pierwsze glukoza jest w postaci syropu 300ml o smaku porzeczkowym i na prawde smakuje jak sok z czarnych porzeczek tylko troche slodszy. Po drugie po wypiciu tego syropku musialam isc do kawiarni zjesc slodkie ciasto!!! Fuj...ledwo wepchnelam w siebie, chyba za duzo cukru na raz. Poza tym trzeba zjesc sniadanko. Po godzinie kolejne pobranie krwi i pozniej jeszcze godzinka bez jedzenia i picia i kolejne pobranie krwi. :) Jestem cala pokluta ale jakos przezylam :) Poza tym wszystko dobrze z malenstwem i moge leciec spokojnie do Polski :) Pani doktor nawet wystawila mi zaswiadczenie, ze moge latac (kosztowalo to bagatela 10 euro...:P troszke sie zdziwilam, bo za swistek papieru jeszcze nikt mnie tyle nie skasowal :) Poza tym upal straszny i siedze w zaciemnionym domku. A co u was?? Pustki tu straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy :) Ale Wam zazdroszcze tych upalow:) U mnie ladnie ale jak dla mnie to powinno byc 30C wtedy bym byla w swoim zywiole:D Ewunienka-a gdzie ty mieszkasz? Za jakimi granicami???:) Ja tez bede pytala o zaswiadczenie ale ja dopiero koncem lipca lece... Zobaczymy czy mi cos policzy:P Ja jeszcze nie mialam tego pomiaru cukru... W piatek ide do lekarza i sie go zapytam jak tutaj jest... Dziewczyny wiem ze mialy taki pomiar robiony ale One byly w innym szpitalu... Zadna nie byla tam gdzie ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke bo dawno nie bylo jej :) moze ją pozmieniacie tak zeby byla aktualna? Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........28.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....24........14.09.........Karim/Amira karro..............29........18.09........Maksymilian/Zo sia Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery sanday1..........25.........18.09.... ....?????? marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no fakt, ciepełko jest ... ale jeszcze kilka dni, przynajmniej na Lubelszczyźnie. Byłyśmy dzisiaj na pierwszych zajeciach w szkole rodzenia. Było całkiem sympatycznie, tylko jak zwykle musiałam wyrwać sie z dziwnymi pytaniami, a konkretnie pytałam o poród kleszczowy i próżniowy. Niektóre koleżanki pobladły z wrażenia, mogłam sobie to zostawic na później ale jak zwykle - chcę wszystko wiedzieć od razu. Jeśli chodzi o te 182 dni to sumuje się wszystkie zwolnienia lekarskie wystawione na tą samą chorobę. Nowy okres zasiłkowy zaczyna się wtedy kiedy przerwa między jednym a drugim zwolnieniem wynosiła co najmniej 60 dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleję się w końcu do tabelki ... mam nadzieję ze jej nie popsuję ... Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........28.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....24........14.09.........Karim/Amira karro..............29........18.09........Maksymilian/Zo sia Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery sanday1..........25.........18.09.... ....?????? marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno mnie nie bylo ale net mi nawala moze uda mi sie dzisiaj nadrobi c zaleglosci Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........28.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....24........14.09.........Karim/Amira karro..............29........18.09........Maksymilian/Zo sia Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja poprawie-dzis mam urodziny i stuknelo cwiercwieku :P ech... Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia sanday1..............25........26.08.......Mateusz wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........28.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira karro..............29........18.09........Maksymilian/Zo sia Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro ja w Niemczech siedze :) Ale nie wiem czy tu tak wszyscy sobie extra kasuja czy tylko ta moja sie tak ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×