Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość ccccccc
To daje ci jakieś 980 zl. Musisz przepracowac ok 130 h miesiecznie. Za tyle godzin w Camaieu dostaniesz takie same pieniądza. Czysta matematyka. 800 zl za pol etetu to 1200 za trzy czwarte etatu, czyli wychodzi ze rzeczywiscie dostalas 100 podwyzki. Moje gratulacje:) PS. Nie pracuje w Camaieu ale zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
To powodzenia, bo długo nie popracujesz:) Obóz pracy wita naiwnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plise
Cwaniara, powinnaś mieć nick w podpisie Prostaczka. Skąd u Ciebie tak bogate słownictwo? Jestem zaskoczona! Biedne Camaieu, straciło tak elokwentnego pracownika. Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żart nie praca
Dziewczyny które wyrabiają prawie cały etat a są zatrudnione na pół etatu otrzymują po 900 zł wynagrodzenia netto, to ma być czysta matematyka? 80 h 630zł, ok 140 h 900??? nie bardzo....oszukują jak się da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żart nie praca
Dodam jeszcze, ze nie dość że nie płacą nadgodzin, to stawki za te dodatkowe h są nawet niższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puledra86
do ccccccc: to widzę, że u Ciebie nawet z tą "prostą matematyką" są poważne problemy. Mimo wyrabiania niemal całego etatu (więcej niż 130 h!) żadna ze sprzedawczyń nie zarobiła więcej niż te max.950 zł. U siebie każdą nadgodzinę mam płatną jak NADGODZINĘ, więc chętnie zgadzam się na dobicie do prawie 140 h. Po okresie próbnym, który kończy mi się za 2 tyg.wynagrodzenie brutto wynosi 1600 zł. W C. przez rok pracy nie dostałam ani grosza podwyżki. Zresztą nie tylko ja, bo nikt nie dostał (jeśli chodzi o sprzedawców oczywiście). Nawet ochrona zarabiała lepiej niż sprzedawcy. Ale życzę Ci powodzenia, odezwij się na forum za jakieś kilka miesięcy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwaniara
Do plise trzeba było się tak podpisać pewnie jesteś jedną z tych głupich kierowniczek i liżesz dupę jakiejś regionalnej i bawisz się w obrońce C..... albo jesteś tak zaszufladkowana, że praca w tym lumpeksie to szczyt twoich marzeń......No cóż ni Ci na to nie poradzę ... Masz racje ten sklep starcił pracownika nie tylko elokwentnego, ale i wykształconego, który nie dał się omamić tak ja TY PROSTACZKO:)!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfg
Cóż za kulturalne wypowiedzi. Pełno tu słomy leży, komuś z butów wypadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkk
Jak pracowalam jako sprzedawca z godzinami ponad norme zarabialam okolo 1000 zl (raczej wiecej niz mniej) oprocz tego potocznie zwana wasza nadgodzina nie moze wynosic mniej poniewaz iczona jest : 80 h -norma miesieczna i tak np pracownik zarabia 800 zl brutto/ 80 h= 10 zl za godzine ponad norme Jak w danym miesiacu norma wynosi 84 h itd liczone tak samo. Podwyzke dostalam bedac sprzedawca 2 razy, takze nie narzekalam - mialam fajna kierowniczke (a to od niej wszystko zalezy) Tak wiec zgadzam sie, ze moga byc jakies kwasy w ekipie ale nie narzekajcie na cala firmec bo to troche przesada.. Zachowujecie sie jak rozkapryszone bachory, ktore nie maja swojej zabawki i sie denerwuja wiec najezdzaja na firme. Nawet jesli cos zlego wam sie tam stalo to mowienie, ze nie kupie nic w tym skelpie bo jetem na niego obrazona to juz w ogole smiac mi sie chce ;) Troche wiecej luzu dziewczyny ! A poza tym rzeczywiscie nie dziwie sie ze cwaniara ma taki nick bo tez nie chcialabym zadnej cwaniary w swojej ekipie bo to tylko zal.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie dziewczyny że łamiecie art. 100 kodeksu pracy § 2. Zgodnie z tym przepisem pracownik powinien wg podpunktu 4: Dbać o dobro zakładu pracy, chronić jego mienie oraz zachować w tajemnicy informacje, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę. Możecie narzekać na kierowniczki ale nie wolno wam narażać pracodawcy na szkodę opisując rzekome praktyki stosowane wobec pracownika. I zgadzam się z kilkoma wypowiedziami powyżej. Niektóre z was pokazują absolutny brak kultury. Nie chciałabym z kimś takim pracować... ani być obsługiwaną przez te osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żart nie praca
Już nie jestem pracownikiem tej "firmy". Zresztą byłam nim bardzo krótko. To była praca dodatkowa dla mnie, aby zarobić na wakacje, bo na stałe jestem zatrudniona gdzie indziej :) Doskonale wiem w jaki sposób powinno sie rozliczać godz pracy! piszę tylko jak to jest w tej firmie! pewnie prowadza podwójną ewidencje pracy która jest podstawą do wypłaty... Do etatowej mamy- to że ktoś walczy o szacunek i ludzkie traktowanie z kierownictwem i nie pozwala sobie wchodzić na głowę nie oznacza że w stosunku do klientów jest niemiły a jego postawa jest nieprofesjonalna. Nie mówimy o obsłudze, tylko o tym co się dzieję wewnątrz firmy oraz o ogólnie panującej tam atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żart nie praca
do etatowa mama- piszesz o łamaniu przepisów ......a łamanie praw człowieka........jak by wysłać tam PIP to ciekawa jestem ile łamanych artykułów znaleźliby w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puledra86
Do wszystkich wypowiadających się nt.kultury słowa, która może i faktycznie trochę tu poległa, ale nie specjalnie mnie to dziwi, bo i mi, mimo upływu dłuższego czasu od rozstania się z C., cisną się czasem nieelitarne wyrażenia i muszę wprowadzać autocenzurę, by tą kulturę osobistą zachować. Ale nie o to... Nie wiem, jakie są Wasze kierowniczki/jakimi kierowniczkami jesteście, ale jeśli już o kulturze mowa to moja KS miała "cudowny" zwyczaj obgadywania Klientek, kiedy tylko się odwróciły. Oczywiście tych "problemowych" Klientek, co jednak wg.mnie nie jest żadnym argumentem. Robi(ła) to w tak niedyskretny sposób, że kiedyś jedna z nich usłyszała komentarz na swój temat i zadzwoniła do regionalnej. Łatwo zarzucić komuś rzucającemu (kolokwialnie ujmując) mięsem w C.brak kultury, trudniej zastanowić się nad własną, najczęściej generowaną tylko dla potrzeb zewnętrznych. Ale fakt faktem, poziom zotał zaniżony.Mam nadzieję, że wyzbędzieicie się emocji, które Wami targają na sam dźwięk nazwy tej firmy, bo jest to bardzo destruktywne i może Wam uniemożliwić krok naprzód:) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwaniara
Kultura..w C u nas kierowniczka przeklinała co 2 słowo do pracownic !!!!!!!! A jak ktoś chce sie wypowiadać o kulturze nie wejdzie sobie na takie forum i poucza innych jak mają się wypowiadać bo to jest forum na temat pracy w tym sklepie i każdy może wyrażać to co chce i jak chce zarówno negatywne jak i pozytywne emocje!!!!! A prawda jest taka, że te wszystkie dobrze wypowiadające się osoby to kierowniczki regionalne Jest im głupio że tyle złego mówi się o tej firmie że czasami muszą coś dobrego napisać.. A wracając do mojej ks to gdy przychodziły jej znajome to odchodziła za filar i obgadywała pracownice..... lub też na zapleczu wydzwaniała to znajomych z telefony firmowego a potem ciągle rachunek za telefon największy w Polsce i zwalała na nas że to my tyle dzwonimy..ile razy się zmieszała jak się weszło na zaplecze albo stało koło bo klientka mierzyła ubrania słyszałam jak obgaduje każdą po kolei nie wiedziała, że to tak słychać albo chodziła po sklepie i nadawała innej ks wyobraź sobie co t X i ta Y zrobiła cy to jest profesjonalizm zarządzającego ekipą człowieka to jest wiocha!!!!! Jak można mówić o zasadach, kulturze , zaufaniu jak zatrudnia się tak nieprofesjonalne osoby, które pół metra obok Cibie potrafią Cię tak obsmarować, że ręce opadają no szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie coś się dzieje i nigdzie nie jest różowo - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale uważajcie ze swoimi opiniami . W internecie nikt nie jest anonimowy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa po waszych wypowiedziach widzę , że najwięcej do powiedzenia mają te , które tak najbardziej boli to , że już nie pracują w camaieu i są bezrobotne , bo nie mają nic innego do roboty jak tylko siedzieć i pisać bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda45
Wyobraź sobie, że każdy co jakiś czas ma chwilę wolną i może wejść na to forum. Czy Ty jesteś osobą bezrobotną, że się wypowiadasz w tym forum? Ja dołączam się do wszystkich dziewczyn, które mają negatywne opinie na ten temat. Firma ta łamie wszystkie podstawowe prawa pracownika po kolei. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwaniara
Ktoś kto ma czyste sumienie nie musi bać się o swój tyłek i przeglądać forum czy czasem nikt nic na jej temat.... Widocznie ma obsesje alb rozdwojenie jaźni i nie kontroluje swojego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelka
witajcie !! dziś dostałam telefon z zaproszeniem na rozmoe do Camaieu. wcześniej pracowałam przez pol roku w firmie DIverse jako sprzedawca. Tyle ze tam to był obóz przetrwania. Daremna atmosfera, wiecznie na oku szefostwa, wypłaty w ratach, nie było mozna ze soba rozmawiać itd. Jak poczytałam co niektóre z Was tu piszą to zobaczyłam siebie jakiś rok temu ;] powiedzcie mi o co pytają na takiej rozmowie w Camaieu i czy ona jest osttnim etapem rekrutacji czy coś jeszze mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówa
sekta..niestety, ale jak sie trafi na fajnych ludzi to mozna sie zaprzyjaznic, jak wszedzie, ja mialam cudowne dziewczyny i niewyksztalcona kierowniczke, ale dzieki dziewczynom jakos dalam rade, wspieralysmy sie i polewalysmy z rozlazlej regionalnej i zasad w sklepie, bo kazda z nas traktowala ta prace jako przystanek w poszukiwaniu innej roboty. Teraz jestesmy szczesliwe, ze mamy inne prace, ale kilka naszych kolezanek zostalo,. wspolczuja kierowniczce, ze daje soba sterowac, bo to nieuniknione, jak ktos po zawodowce jest kierownikiem to sie trzyma roboty. Generalnie duzo pracy i papierow, ale do przejscia, jak ktos byl na studiach dziennych i mial piec egzaminow w sesji, to wie, ze nic gorszego go nie spotka i taka robota staje sie pikusiem:) zgadzam sie z niska placa i wykorzystywaniem, smiesznymi godz nocnymi i durnymi szkoleniami, ale jak sie na dobrych ludzi trafi to moze byc ok, ja wytrwalam rok, zwolnilam sie grupowo, jak nam zmienili kierowniczke na sekciare nr 1 w calym camaieu, zalowalam znizki na ciuchy, bo czasem fajne,ale teraz jestem mega szczesliwa w innej pracy, a camaieu przydalo mi sie do kontaktu z ludzmi, bo kiedys tam nie mialysmy takiego nacisku na obsluge, jak teraz maja dziewczyny, bylo luzniej, a poza tym mam trwale znajomosci i generalnie wyszlo na plus, mimo ze polecam interwencje pipu w sklepach i dokumentacji!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puledra86
podejrzewam, że zapytają, dlaczego nie pracujesz już w poprzedniej firmie, dlaczego chciałabyś właśnie w Camaieu, jak sobie wyobrażasz pracę tam i ewentualnie jakieś pytanka sytuacyjne typu "co by pani zrobiła gdyby..." więc standarcik. Mnie po takiej rozmowie KS zaprosiła jeszcze na próbne pół godziny na sklepie chyba następnego dnia. Atmosfera zależy od ekipy i KS więc jeśli nie trafisz tak jak np ja to może być OK:) Co do wynagrodzenia to choć nikskie, o czym wspominałam, bez nadgodzin itd to muszę przyznać, że zawsze wypłacane terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prace w camaieu zaczynam od poniedziałku . Na razie po rozmowie z kierowniczką myślę że jest ok . Zobaczymy jak to będzie dalej . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam tam tydzień i zrezygnowałam, co chwila zmiana grafiku, telefony po 22-ej, prosisz o popołudniówki dostajesz ranki, nie szło się dogadać, z początku niby ok, kierowniczka miła i sympatyczna na rozmowie kwalifikacyjnej ale już pierwszego dnia zauważyłam, że coś tu nie gra. A co najważniejsze nie zapłacili mi za te dni.......odradzam pracę w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikajcie linka
http://www.polski-bux.pl/?r=mario11128 Przykładowe zarobki »Odwiedzasz 25 reklam dziennie = 2,5zł » 20 poleconych klika 25 linków dziennie = 50,0zł » Dzienne zarobki = zł » Tygodniowe zarobki = 357,5zł »Miesięczne zarobki = 1470zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zarabianie
Kto zapłaci Tobie 15 000 zł za 30 minut pracy?! Dwa miesiace temu siedzialem w pracy. Dzien ten nie zaczal sie dobrze. Spóźniłem się rano, dlatego, że samochód miałem zasypany śniegiem. W biurze dowiedziałem się, że zgłoszony przeze mnie pomysł na modernizację komputerów jest do niczego i mam się zastanowić zanim złożę ponownie podobną propozycję. W kiepskim nastroju natrafiłem na ciekawy list. I co się okazało? Zarobiłem na nim 15 000zł! TO NIE ŻADEN ŻART!!! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T.Kiyosaki jeden z najbogatszych inwestorów na świecie, który w dodatku nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem, jakie to łatwe i proste, ale jeżeli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć, kiedy będziesz miał czas: ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi przekonali się dopiero jak zobaczyli moje konto , a ja mówiłem im: wejdźcie w to od razu. Wiadomo, nawet znajomi czasami są nie ufni. Hehe, teraz się z tego śmieją... Jak sobie przypomnę ich miny, gdy zajrzeli na mój stan konta. Zresztą mi też szczęka opadła jak to zobaczyłem! Nawet teraz, kiedy to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by spełnić swoje marzenia samochód, sprzęt komputerowy, podróż życia Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł! Dziękuję, że nakłonił mnie do tego, aby zrobił jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Teraz udowodni Ci, że jest to LEGALNY BIZNES!! Nie musisz niczego sprzedawa! Nie musisz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). Jeżeli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeżli wierzysz, że każdy ma swoje pićć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK., zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne, z jakiego kraju jesteś albo, w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonil, klikał w bannery, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeżeli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak, więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM W 100% LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechać. Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1 NR KONTA: 75 9168 1014 3912 5989 3000 0010 2 NR KONTA: 77 1020 2472 0000 6302 0181 9457 3 NR KONTA: 81 1020 4128 0000 1202 0058 9259 4 NR KONTA: 97 1090 1593 0000 0001 0153 6227 5 NR KONTA: 94 1140 2004 0000 3602 5298 8830 PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą...!!! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z TĄ dodatkową notką- TO BARDZO WAŻNE !!!), następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tego tekstu, później konto nr.1 skasuj, a za ostatnim numerem konta, dopisz swój numer konta. W ten sposób dalej jest 5 numerów konta na liście. Ponumeruj je ponownie od nr 1 do nr 5. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie, korzystając z Twojej książki mailowej albo reklamować go na swojej stronie WWW - (tak jak ja zrobilem) Aby osiągnąć prawdziwy sukces wystarczy wysłać ten plan do 40 osób Zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się. Jeżeli masz apetyt na większe pieniąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro wybieram się na godzinke probną do tego sklepu. Powiedzcie mi jak to tam wyglada? Niby to tylko godzinka ale chcialabym dobrze wypasc. Naczytalam sie tu duzo zlych opinii. ale po swoim doswiadczeniu wiem ze nigdzie nie ma rewelacji. co do kasy to sie wszystko okaze ale jak na razie to traktuje to z dystansem ;) Proszę o odpowiedz kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja dziś idę na próbną godzinkę więc Ci napiszę jak było ;) a z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na 16 ide. ja Jastrzębie Zdrój. Powiedz jak wyglądała Twoja rozmowa i kiedy dostałaś telefon żeby przyjść na godzinkę próbną? Masz jakieś doświadczenie w handlu czy to będzie Twoja pierwsza praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×