Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość o rany o rany
co odpowiedzialas ne te pytanie o \"grubą klientkę\"? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam08
Powiedziałam, że według mnie nie wygląda Pani grubo, ale najważniejsze jest to jak Pani się w tym czuje, dlatego mogę przynieść inny rozmiar, lub coś o podobnym fasonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany o rany
bardzo dobrze z tego wybrnęłaś, bravo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yejyej
ja nie moge ale macie problemy, ze nie wiecie co powiedziec :/ kazdy glupi odpowie na zadawane tam pytania a wy sie stresujecie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkala
heh stresujemy sie bo to pierwsza praca tzn pierwsze próby o prace... lepiej sie "przygotowac" niż odpalac potem głupoty na środku hehehhee;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfhdkm
ta praca jest głupia więc nie masz sie o co bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssss
hej dziewczyny czy któraś czeka na odzew w sprawie pracy???chodiz mi o region śląski....czy może już sie ktoś odezwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Odpowiedź dla dziewczyny pod pseudonimem "porównanie", zgodzę się z Tobą, że 1/2 etatu i 850 zł to wydaje się bardzo fajnie, ale nie bierzesz pod uwagę jednej bardzo istotnej rzeczy...a mianowicie tego, że pomimo iż masz 1/2 etatu na umowie to nie przepracowujesz tylko tej 1/2, pracujesz tak jakbyś była na 3/4 etatu, a czasami zdarza Ci się godzinowo dobić do całego etatu a dostajesz te 850 zł. Czy nadal wydaje Ci się to takie fajne? To jest jawne oszustwo, a ty jesteś naiwna skoro uważasz taką sytuacje za normalną - przecież to jest wykorzystywanie człowieka do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Zapomniałam dodać o stawkach nocnych (a nocki zdarzają się co jakiś czas) które praktycznie nie różnią się od normalnej stawki. No i zostawanie po godzinie a nawet więcej żeby posprzątać sklep na błysk - za darmo, to robicie dla przyjemności i satysfakcji zawodowej. No i oczywiście kiedy pytacie kierowniczki za jaka wy właściwie stawkę pracujecie, a ona nie potrafi udzielić odpowiedzi na to pytania- dlaczego? bo stawka jest ruchoma, raz jest 6 zł brutto raz 9, ale kiedy jaka? nie wiadomo. Naprawdę świetny sklep, boska organizacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 99999
Hehe informacja dla wszystkich dziewczyn, które starają się o prace w Camaieu: ROTACJA W TEJ FIRMIE JEST TAK DUŻA, ŻE KAŻDA Z WAS PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ BĘDZIE PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE, BO PRZYJMUJĄ KAŻDEGO - NIE MAJĄ WYJŚCIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleblebleble
nie przyjmuja kazdego-przebieraja jak w ulegalkach i glupie dziunie (takie jak wiekszosc z was) odpadaja w przedbiegach. to co piszecie o wynagrodzeniach, o tym co maja robic itp wynika albo z waszej glupoty albo niecheci dowiedzenia sie tego u kierowniczek. do wszystkich chetnych apeluje - nie dajcie sie omamic tym gadkom, bo najczesciej pochodza od osób o roszczeniowym nastawieniu do życia, które myśla, że praca polega na tym ze sie stoi i sie pachnie. pozdrawiam wszystkie prawdziwe Camaieutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsk45
W jakich przebiegach ty sama jestes głupią dziunią (blebleble), przyjmuja od ręki bo co chwilę ktoś sie zwalnia i na gwałt potrzebują ludzi!!! Najczęściej przyjmują dziewczyny bez doswiadczenia bo mysla ze takimi bedzie sie latwiej manipulować a takie co juz kiedys pracowały w jakims sklepie odziezowym pukaja sie w głowe na zasady tam panujace! Nie chodzi o to, ze jest duzo pracy ale p to jak sie tam traktuje ludzi i na jakich zasadach!!! U mnie w sklepie o wszystko amja pretensje zły chumor kierowniczki zawsze na wszystkich oddziałuje. Nie wiem kto uwaza prace w tym sklepie za warta czego kolwiek ma naprawde BARDZO małe wymagania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Pani bleble śmierdzi Kierowniczką:P wystarczyło hasło: \"pozdrawiam wszystkie prawdziwe Camaieutki\" Nie ma to jak wartoście Camaieu i robienie ludziom wody z mózgu Pani Kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia R.
Zgadzam się z Kate777 wystaryczy zwrócić uwage na to jak czesto w sklepach Camaieu widnieje ogłoszenie "Poszukujemy sprzedawcy" oni go prawie w ogóle nie ściągają ... Ciekawe dlaczego, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow0987654
jestem pod wrażeniem Waszych wypowiedzi;-) Albo nie czytacie wnikliwie, albo nie rozumiecie.Temat pensji był tu już wyjaśniany i stawek za dopełnienie też,Tam nikt nie pracuje za darmo ponad to co ma na umowie.LUdzie, każda godzina jest ewidencjonowana( no chyba,że nie wpisujecie, do kt. faktycznie praktycznie pracujecie, ale to Wasz problem).A te, które tak utyskują na kierowniczki, to chyba omotała jakaś zawiść.WYstarczy się trochę postarać i można awansować, wtedy będziecie mogły sobie pozwolić na nicnierobienie;-) Zdecydowanie z inną stawką niż ta, którą podajecie.I tak bez urazy, bez tyt. mgr nie przyjmuje się na stanowisko kierownika i zastępcy.Poczytajcie oferty.A jeśli Ci Wasi kierownicy nic nie robią, to jestem pod wrażeniem,że te sklepy jeszcze istnieją.Wszystkim specjalistkom od prawa przypominam,że podawanie jakichkolwiek danych dot. osób lub miejsc pracy-nie jest zgodne z prawem.Te osoby, kt. wymieniacie z inicjałów mogą Was skarżyć.Nazw sklepów też nie wymieniajcie.Zapraszam do konkurencji-beztroskie nicnierobiene.Nie wiem czemu uparłyście się na Camaieu;-)Tylko,że u innych też są procedury...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka56
W moim mieście nie ma ogłoszeń do tej firmy, a bardzo chce się tam dostać.Chyba nie wszędzie jest taka rotacja jak piszecie... Maja fajne ciuchy, sprzedawczynie są miłe, lubię tam kupować, a teraz chciałabym też popracować na 1/4 etau. Można złożyć CV nawet jak nie ma ogłoszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolondan
Do wow0987654 czy to ze zapewne awansowałaś to oznacza, że teraz nic nie robisz??? Tylko zapewne wydajesz polecenia zrób to zrób tamto też mam taka w pracy ledwo co awansowała i juz sie rządzi. A na zastepce z tego co wiem nie trzeba miec tytułu mgr ani nawet jakich kolwiek studiow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Wkońcu sie ktoś ujawnił "będziecie mogły sobie pozwolić na nicnierobienie Zdecydowanie z inną stawką" to jest właśnie typowy obraz kierowniczek i ich zastępczyń!!! Dziękujemy Ci bardzo za szczerość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam08
Nie zgodzę się z Wami, pracuję w Camaieu i bardzo sobie chwalę. Płacone jest za wszystko, za każdą nadgodzinę, za sprzątanie itd. Kierowniczkę mamy świetną, ciągle uśmiechnięta i na pewno się nie obija. Robi to samo co my sprzedawcy, raz jest na kasie, raz doradza klientką, a na koniec dniówki odkurza cały sklep. Atmosfera jest naprawdę fajna, dlatego szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolondan
Owszem płacone jest za każdą godzine jak było pisane wczesniej jakies 6 zł z groszami to fakt ale, że atmosfere macie fajną to pracujesz chyba w jakimś wyjątkowym sklepie i napewno nazywa sie camaieu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam08
Na pewno się nazywa Camaieu, a z pracy tam jestem zadowolona bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_ja22
Mam jedno pytanie, które mnie nurtuje. Czy oni tam przyjmują same ładne, piękne i zgrabne dziewczyny ? Czy osoba z niezbyt idealną sylwetką (ale nie brzydka) ma szanse ? Być może moje obawy są głupie, lub wynikają z niskiej samooceny ale mam trochę tu i ówdzie, nie noszę rozmiaru 36 (ani nawet nie 38 :P) i nie wiem czy jest sens starać się tam o pracę skoro od razu nie będę pasowała do \\\"wizerunku firmy\\\" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubszaaaaaaaaaaaaa
ooo,ciekawe pytanie.tez czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kololo
panie zcamaieu-wiec jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagjdghkldfjhdg
ja, podobnie jak jeszcze jedna moja kolezanka ze sklepu noszę rozmiar 42 i jak widać można:) Dziewczyny, więcej wiary w siebie! Wygląd to nie wszystko! camaieu ma dość duży zakres rozmiarów (do 46) i b.dużo u nas krąglejszych pań, które chcą się modnie ubrać, a wtedy jak mi się wydaje sprzedawca o podobnej figurze jest bardziej "wiarygodna". pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_ja22
o no to świetnie :) prawda jest taka, że camaieu jest jednym z niewielu sklepów gdzie mają tak sporą rozmiarówkę i zawsze tam znajdę coś dla siebie :) W takim razie spróbuję złożyć cv ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camaieugirl
Dziewczyny czasem się zastanawiam czy rzeczywiście pracowałyście w Camaieu , ja pracuję tak już jakiś czas i na prawde jestem bardzo zadowolona :) Bardzo szybko dostałam podniesienie etatu a atmosfera w pracy SUPER :) A co do wczesniejszego pytania nie pracują tylko dziewczyny z rozm. 36 wrecz przeciwnie :) Polecam polecam polecam :) Pozdr dla wszytskich obecnych i przyszłych dziewczyny Camaieu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszóww
czy któraś z Was pracuje w Camaieu w Rzeszowie ? Jak oceniacie warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow0987654
I to prawdziwy obraz tych, którzy widzą tylko to -co chcą! Czy ktoś zauważył,że "nicnierobienie" to żart?!Napiszę to raz jeszcze bardziej czytelnie:popracujcie dobrze, awansujcie-to zobaczycie ile tak naprawdę pracy ma kierownik czy zastępca!Jeżeli nie będą nic robić, to zostaną zwolnieni, taka sama zasada jak z każdym innym pracownikiem.Fakt, zastępcą może zostać osoba,która jeszcze studiuje-a to rokuje,że zostanie mgr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppoooppp
a może rozwiniemy temat Regionalnych dyrektorek?Te, to nic nie robią! Nic nie potrafią a od nas wymagają,same tylko chodzą na kawki i zakupy zamiast siedzieć w sklepach...To jest życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×