Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość dhfkdghsfjsgau
Ja tam akurat do regionalnej nic nie mam ta na moim obszarze jest wporzadku. Jak do nas przyjezdza to popracuje troche na sklepie a potem caly czas robi dokumenty. Owszem dużo rzeczy jej sie nie podoba ale wtedy tylko kierowniczka dostaje :) chociaz jedna ktora moze ja opiepszyc :P i to nieraz calkiem porzadnie. A tak do camaieugirl to jak mozesz pisac ze nie pracowalysmy w tej firmie gdyby tak bylo nie udzielalybysmy sie tyle na tym forum moze akurat w twoim miescie jest fajnie chociaz nie bardzo chce mi sie wiezyc albo poprostu masz male wymagania. W polsce jest z tego co wiem 65 tych sklepow i jestem pewna ze wiekszosc dziewczyn jest niezadowolona w moim miescie poza kierowniczka i zastepca to chyba zadna nie jest zadowolona a to o czyms swiadczy dlatego jest ciagle taka rotacja i caly czas sie zmieniaja dziewczyny ja tez jestem w trakcie szukania ale niestety o pracy teraz trudno wiec jedyne co tam pozostaje to pisanie o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi8978987
Dziewczeta mam wielka prosbe: prosze podajcie mi, ale w miare wiarygodnie, jak wygladaja premie w tym sklepie i czy sa platne podreslam platne nadgodziny. Mam dwie propozycje pracy, sposrod ktorych jedna to wlasnie w tej firmie i nie wiem co wybrac. Napiszcie tez cos wiecej na temat tego oceniania, kto kogo ocenia itp. I na temat standardow. Kazda uwaga bedzie dla mnie niezwykle cenna. Z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z modą
Dziewczyny pracujące w camaieu - żeby dostać tam prace bardzo trzeba znać się na modzie ? Tzn, ja interesuje się tym, wiem co jest na topie, mniej więcej jakie kroje dla jakiej sylwetki ale wielkim znawcą nie jestem i nie wiem czy to jest w jakiś sposób sprawdzane ? Macie jakieś szkolenia na temat mody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Jeżeli chodzi o Dyrektorki Regionalne to nie mam im nic do zarzucenia, one moim zdaniem są ok (nie to co kierowniczki i ich zastępczynie - dyrektorki regionalne to ich totalne przeciwieństwo). A jeżeli chodzi o premie to one w ogole nie są odczuwalne, hmm co do znajomości mody to przy przyjmowaniu się nie byłam aż tak bardzo zainteresowana tym tematem, a potem już podczas pracy obowiązek ciągłego zaznajamiania się z filem i szkolenia doprowadziły do tego, że do dnia dzisiejszego potrafię określić rodzaj materiału i fason:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi8978987
Dziewczeta mam wielka prosbe: prosze podajcie mi, ale w miare wiarygodnie, jak wygladaja premie w tym sklepie i czy sa platne podreslam platne nadgodziny. Mam dwie propozycje pracy, sposrod ktorych jedna to wlasnie w tej firmie i nie wiem co wybrac. Napiszcie tez cos wiecej na temat tego oceniania, kto kogo ocenia itp. I na temat standardow. Kazda uwaga bedzie dla mnie niezwykle cenna. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeeee
Boże ale tu są bzdury. Pracuje w Camaieu ponad pół roku i nigdy nie wpadłabym na napisanie równie głupich rzeczy. Może dlatego, że mam baaardzo fajną ekipę i świetna kierowniczkę. Nasze wyniki są ciągle najlepsze w regionie, rzadko kiedy jesteśmy drugie, więc i praca zupełnie inaczej wygląda. Nikt nikomu się nie narzuca, tylko pracujemy. uważam, że jest na prawdę świetnie. Co do premii, to są odczuwalne, kwartalne premie są równe podstawie jaka otrzymuje się na umowie więc od 400 do 1200zł. A premie miesięczne są zgodne z tym jak jest wyrobiony obrót procentowo. Oprócz tego zawsze dostajemy bony na święta. Nie wiem, dlaczego ludzie wypisują takie głupoty, przecież do pracy idzie się po to żeby pracować, spełnić się w jakiś sposób, a nie żeby pogadać i marudzić. Ach, ja polecam. Uważam, że pozwala ona rozwijać się. Wystarczy tylko chcieć i coś od siebie dać, wykazać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chvkjbkj
gorzej jak się starasz, proponujesz a efektów nie ma. Slabe wyniki powodują nieciekawą i dołującą atmosferę w pracy i wcale tak przyjemnie nie jest już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi8978987
Aneeee opowiedz mi cos wiecej na temat tej pracy, bardzo Cie prosze...jesli sklep jest nowy , badz nowy jest pracownik jak wyglada kwestia premii. Jak wyglada system nadgodzin??? Wogole napisz mi jak najwiecej, bo jest to dla mnie w tym momencie niezwykle wazne. Poprosze tez o ewentualne minusy tej pracy, gdyz takowe na pewno wystepuja. Z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaka
Dziewczyny, a czy na święta wielkanocne tez są przyznawane jakies bony? jesli tak to czy tylko pracownicą z dłuższym stażem czy np tym na okresie próbnym równiez? Prosze o odpowiedz bo swieta tuz tuz i nie wiem czy robic zakupy z wlasnej kieszeni ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjsfgs fgsf
do aneee nie wiem gdzie daja takie premie!!!!! u mnie w sklepie premia wynosi z jakies 150 zl na trzy miesiace!!!!! a jakie bony o czym ty mowisz w naszym sklepie mamy nawet dobre wyniki a nigdy o zadnych bonach nie slyszalam!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjdsfskhsd
a w moim regionie zdarzają się nawet bony za wygrany challange i to całkiem spore bony... Nie przesadzajcie juz dziwczyny ze tak wam zle. a jesli tak to pakujcie manatki i skladajcie wypowiedzenia. nie rozumiem po co wykonujecie prace dla tak "beznadziejnej" firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_ja22
czy jeśli w moim miescie są 2 sklepy camaieu to one mają jedną kierowniczke ? Czy mogę składać cv do jednego i do drugiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi8978987
Dziewczyny opowiedzcie mi cos wiecej na temat tej pracy, bardzo prosze...jesli sklep jest nowy , badz nowy jest pracownik jak wyglada kwestia premii. Jak wyglada system nadgodzin??? Wogole napiszcie jak najwiecej, bo jest to dla mnie w tym momencie niezwykle wazne. Poprosze tez o ewentualne minusy tej pracy, gdyz takowe na pewno wystepuja. Z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cam.
gigi8978987 potrafisz napisać coś innego?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi8978987
po prostu proboje sie czegos dowiedziec, na interesujace mnie tematy. Jesli nie masz niczego do powiedzenia na ten temat, to po prostu nie zamilcz, a w tym wypadku nie pisz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gigi
Ale przecież na wszystkie Twoje pytania są już odpowiedzi, wszystko zależy od tego jaka kierowniczka, jaki region polski i jacy ludzie. Z tego co dziewczyny piszą wynika, że w jednym sklepie jest fajnie, są premie itd, a w innym znów nie. Zacznij pracę i sama się przekonasz jak będzie u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhasfdqjdf
do gigi : zaznaczam, że na okresie próbnym trwającym zwykle 3 miesiące, a który na pewno Cie czeka nie ma przyznawania premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhasfdqjdf
Co do nadgodzin jeszcze to nie są placone 100 czy 50 % ale jak zwykła godzina pracy. Ale płacone są zawsze, nie ma charytatywnego zostawania po godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Jak to nie ma zostawania po godzinach? U nas zawsze zostawało się po godzinach i nigdy za to nie płacono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam08
hmmm to dziwne bo u nas płacą za każdą nadgodzinę, a co do bonów to będą bony Sodexo, jeżli pracujesz od 3 miesięcy do roku otrzymasz 150 zł, a powyżej roku 150 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziuuum
Po pierwsze- zarobków nie oblicza się, jak to określacie, \'na godzinę\'! Dla każdego wymiaru pracy jest określona podstawa, to ile wychodzi za godzinę jest uzależnione od godzin, jakie musicie przepracować na danym etacie w danym miesiącu, a godziny dopełnienia (nadgodziny to godziny przepracowywane PONAD PEŁEN ETAT!!!) są płacone tak, jak pozostałe. Np.: jesteś zatrudniona na 1/4 etatu, w miesiącu marcu masz przykładowo 42 godziny do przepracowania (to wynika z ilości dni roboczych w miesiącu, anie wymysłów firmy!!!), twoja podstawa wynosi 400 zł netto, dodatkowo przepracowałaś jeszcze np. 32 h. Jaka jest twoja wypłata? Podstawę 400 zł dzielisz przez liczbę h do przepracowania w danym mies. czyli tutaj 42, wychodzi ok. 9,5 zł za godzinę, pozostałe godziny dopełnienia mnożysz przez tę kwotę, czyli 32x9,5, co daje ok. 304 zł. I tak w tym miesiącu twoja wypłata wynosi ok.704 zł brutto. Jeśli będzie w danym miesiącu mniej h do przepracowania na danym etacie, to wynagrodzenie za h będzie większe, ale podstawa i tak zostaje taka jaka była. I co to za bzdury o premii tylko dla kierownictwa??? Premię dostaniesz po okresie próbnym, czyli jak już przepracujesz 3 miesiące, wtedy możesz się określać mianem samodzielnego sprzedawcy, który w pełni zasługuje na nagrodę za indywidualną pracę nad wynikami!!! I to \'wciskanie\' klientom... Widocznie nie nadajecie się do takiej pracy, skoro określacie to takim mianem. Sztuką jest zaproponować klientce coś jeszcze w taki sposób, aby ona nie odczuła tego jako owo \'wciskanie\', ale jako profesjonalne doradztwo. Wcale nie trzeba się na klientkę rzucać, wystarczy jej w dyskretny i nie narzucający się sposób zasygnalizować, że jesteś tam dla niej, a nie po to, żeby poukładać sobie ciuchy na stole albo pogadać z koleżanką. To nie jest praca, do której się przychodzi, żeby przebąkać te swoje kilka h dziennie! Takie doświadczenie w obsłudze i kontakcie z klientem może być potem na wagę złota!!! A wszystkie te śmieszne wskaźniki, średnie artykułu, pozytywna delta i inne parametry, które takie tu wzbudzają oburzenie, to nic innego, jak tylko wasze dodatkowe pieniądze za premie :) Warto się więc czasem trochę bardziej postarać ;) Jako duży minus dla firmy widzę niewielkie zniżki na ciuchy dla pracowników, tylko 36%, co przy ubraniach na kwoty powyżej stówki jest rzeczywiście dosyć sporym wydatkiem :( Ale nie trzeba nosić tylko i wyłącznie naszych ubrań, wystarczy, abyś nie przyszła do pracy z wielkim napisem RESERVED na t-shircie ;) Poza tym, zgadzam się z tym, że paskudna kierowniczka potrafi strasznie zepsuć atmosferę i sprawić, że nie będzie ci się chciało do tego sklepu wracać... Ale są też takie, które można by nazwać aniołami, ja na szczęście na taką trafiłam :D P.S. Jestem zwykłym szeregowym sprzedawcą, jeśli was to ciekawi, w firmie pracuję prawie rok i zamierzam o wiele dłużej :) To nie jest praca, jak w sklepach z ciuchami młodzieżowymi, tutaj obsługa wygląda zupełnie inaczej. A jeśli przerażają was tony papierów do wypełniania (biurokracja rzeczywiście osiąga tu wysoki poziom), naprawdę ciężka praca fizyczna, a do tego wysoki poziom obsługi klienta, to poszukajcie lepiej innych ofert ;) Aha, i jeszcze coś-te scenki na szkoleniach (bo szkolenia organizowane są tez dla zwykłych sprzedawców, dodatkowo opłacane są jak normalne godziny pracy+sponsorowany obiadek i przekąski :D ) to naprawdę świetna zabawa, chyba tylko kompletnym gburom może się to nie podobać ;) I zapewniam-nie jest to żadna sekta, trzeba po prostu mieć zdrowe podejście do tego wszystkiego, co się u nas dzieje i traktować pewne rzeczy z przymrużeniem oka :) Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe dziewczyny Camaieu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmordowany pracownik
pracowałam w sklepie odzieżowym jako zwykły sprzedawca a robiłam rzeczy ze moim znajomym w głowie sie to nie mieściło,papiery ,wskaźniki,przyjmowanie towaru w nocy,otwieranie na życzenie klienta o 7 rano!!!!!!!!!!!!!! (bo jutro wyjeżdża) PYTANIE TYLKO-- DLACZEGO TO JA ,A NIE KIEROWNIK ??????????? a wiecie co mi kierownik powiedzial?--ze od tego ma ludzi.RĘCE MI OPADAŁY.Aż przyszedł taki dzień ze zadzwoniła regionalna i za namowa mojej kierowniczki mianowali mnie kierownikiem (moja odchodziła do innego salonu)ależ było moje zdziwienie kiedy usłyszałam ze świetnie se radze wiec mogę teraz sobie sama porządzić hihihihih.Wiec morał jest tego taki ze warto było zapieprzać bo awansowałam .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania
Kochane, czy firma wymaga wykonania badań lekarskich jak przyjmują nowego pracownika ? Czy dają jakieś skierowanie, czy może trzeba je wykonać we własnym zakresie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joiki
nie polecam tej pracy: jak sie wchodzi do tych sklepow to te dziewczete jak z krzyza zdjete, to swiadczy chyba o atmosferze. Mialam okazje pracowac tam chcwilke, ale szybko podziekowalam, nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvdasfgsafgh
BADANIA trzeba zrobić przed rozpoczęciem pracy, przy podpisywaniu umowy dostajesz skierowanie, idziesz do dowolnego lekarza medycyny pracy, płacisz z własnych pieniedzy, bierzesz fakturę na firmę i potem zwracają. Moje badanie kosztowało 30 zł. trwało ok 5 min a wązne jest przez 3 lata. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajnaka
jak ktos jest leniwy to kazda praca dla niego bedzie obozem... a kierownik tyranem! jak sie nie podoba to won na hostessy gdzie sie w skapych strojach tylko tylkiem sie macha... chociaz nie wiem czy promienie slonca z nieba nie beda katowaniem i lamaniem waszych praw w upalne dni :D zalosne te wypowiedzi... szukacie pracy czy jelenia ktory wam zaplaci za zbijanie bakow...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghkhdg
do ajnaka sama jestes zalosna ja juz mam pewne doswiadczenie w tej branzy pracowalam w kilku sklepach i zmienialam prace poniewaz nie bardzo mi sie podobalo ale dopiero jak trafilam do camaieu to docienilam inne sklepy w ktorych pracowalm wczesniej wiec nie wypisuj glupot kazdy ma prawo do wlasnego zdana a zalosna to jestes ty jesli ci sie tam podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajnaka
to jest praca a nie wczasy all inclusive...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kgsjfsxfs
bardzo glupia praca ktorej do jakich kolwiek wczasow bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanssa
poieram wszystkie dziewczyny , które nie lubią tej pracy ja tez nie jestem zadowolona. te ich procedury doprowadzaja mnie do szału i wcale nie chodzi o to ze praca jest ciężka bo nie jest najgorzej ale ta atmosfera i wszystko nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×