Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

notatka

PRACA W CAMAIEU

Polecane posty

Gość program tv
Szukam osób chętnych do wystąpienia w programie na temat kulis pracy sprzedawcy. Jeśli pracowaliście kiedyś w sklepie odzieżowym, obuwniczym, perfumerii i macie ciekawe historie na temat sekretów sprzedawców to zapraszam do kontaktu na: agava_juice@hotmail.com jesli podasz telefon zadzownię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość program tv
Szukam osób chętnych do wystąpienia w programie na temat kulis pracy sprzedawcy. Jeśli pracowaliście kiedyś w sklepie odzieżowym, obuwniczym, perfumerii i macie ciekawe historie na temat sekretów sprzedawców to zapraszam do kontaktu ma agava_juice@hotmail.com jeśli podasz numer telefonu chętnie zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam gadanie
a ja swego czasu nawet bardzo lubiłam ten sklep, jako klientka rzecz jasna:P Nie wiem, jak to jest z posadą sprzedawcy w Camaieu, ale ciuchy czasem mają tam całkiem fajne;) Może nie zawsze najlepszej jakości, ale zdarzają się fajne, dobrze skrojone i wygodne, a i ceny znośne. Jedyne, co mnie drażni, to to, że wszystko jest tam na maxa poupychane, prawie jak w Nook'u (tam to w ogóle koszmar -nie dość, że ciężko jest się dopatrzeć czegoś konkretnego w tej ciasnocie, to jak już się człowiekowi uda, to wieszaka nawet zdjąć z ciuchem nie może, żeby nie zwalić reszty zaplątanych w niego rzeczy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllu
hej, czy może ktoś wie czym zajmuje się Koordynator Ekipy Sprzedawców w Camieiu?? czy to stanowisko podchodzi pod zastepce czy jest to bardziej sprzedawca?? prosze o odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrrr
koordynator ekipy to inaczej zastępca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionanna
jakiej pensji można się spodziewać na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrr
nie wiem ile zarabia zastępca bo nie pracuje na tym stanowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica
niewielkiej... 1200 to max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrr
nie no bez przesady za tyle na takim stanowisku to chyba nikt nie chciałby pracowac poniewaz tam sie ma juz jakąś odpowiedzialnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99997777
Koordynator ekipy pracuje na 1/1 lub 3/4 etatu i od tego uzależniona jest jego pensja. Na pełnym etacie ok 1500-1700 na rękę, zależy to też od miasta, w którym pracuje.Jest kimś w rodzaju kierownika sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c-a
wiecie moze ile zarabia zastepca? tak samo jak koordynator czy moze wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszutka
a ja z kolei jestem bardzo ciekawa czy osoba, która już ukończyła studia ma szanse zostać zastępcą kierownika? co prawda mam dośw w obsłudze klienta, bo dorabiałam sobie tu i tam w czasie studiów, ale niestety to nie była branża odzieżowa. przeglądałam "wymogi" tego stanowiska określone przez camaieu, ale nie dowierzam, że wszyscy zastępcy je spełniają ;P do pracujących w camaieu: jak to jest z tym stanowiskiem zastępcy kierownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszutka a gdzie się starasz o taką posadę? Ja nie mam wyższego wykształcenia ale bogate doświadczenie i też własnie chciałabym się dostać na to stanowisko. jestem już po pierwszej rozmowie i oczekuję na informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszutka
na razie nigdzie nie aplikowałam, ponieważ "zniechęcają" mnie "wymogi" stanowiska. jak wspomniałam mam już studia za sobą i podyplomowe z zarządzania, jednak nie pracowałam nigdy jako zastępca kierownika, a tym bardziej w sklepie odzieżowym. z drugiej strony nie dowierzam, że obecni zastępcy spełniają te wymogi, ponieważ wiem, kto jest kierownikeim sklepu w camaieu w moim mieście... kierowniczka nie spełnia tych wymogów a co dopiero zastępczyni... ale może właśnie dlatego rekrutują;P no właśnie mi brakuje doświadczenia na takim stanowisku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszutka
a tak z ciekawości... rozmowa była standardowa czy jednak czymś Cię zaskoczyli? ps ja uwielbiam ciuchy!! mam 4 drzwiową szafę pelną moich ciuszków, mąż to już się kula ze śmiechu jak widzi jak ją otwieram;P natomiast nie przeglądam katalogów o modzie, nie śledzę tego, co wciskają nam kolorowe damskie gazety jesli chodzi o to, "co najmodniejsze w tym sezonie". po prostu co tydzień lub dwa przechodzę całe miasto i widzę co "jest trendy". zastanawiam się więc, jakbym odpowiedziała na pytanie typu: czy pasjonuje sie Pani modą? hmmm... jasne uwielbiam buty, torby, ciuchy i biżuterię, regularnie odwiedzam sklepy, ale... nie czytam o tym, nie siedzę przed tv oglądając pokazy mody. a o camaieu pomysłałam, bo bardzo lubię ich ciuchy.sporo mam też biżuterii z camaieu. bardzo lubię promod, aczkolwiek cena czasem mnie odstrasza, szczególnie spódnic ;P niby znajomi mówią, że mam bardzo dobry gust, ale przecież w sieciówkach i tak nie ma to znaczenia, bo towar się po prostu odbiera, wystawia i tyle. nie jeździmy same wybierać ubrań i dodatków do sklepu, więc chyba zaczytywanie sie w tym co modne a co nie, raczej nie odegra większej roli. a może się mylę? szkoda, że nie pracowałam w odzieżówce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kochana nie pracowałam w sklepie odzieżowym, ale mam doświadczenie jako kierownik. O modę mnie nie pytali ale obserwowali mój ubiór jak weszłam, a udało mis ię kupić w second handzie tunike która jest u nas fitem tego lata :) do tego skromne buty itd :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbcccc
a ja sie zastanawiam ile moze taka kierowniczka zarabiac niekoniecznie w tym sklepie ale ogolnie w sieciowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niestety nie dostałam się, albo i stety, kwota którą powiedziałam - 1500 zł na rękę na początek była zbyt dużą, więc jako zastępca kierownika musiałabym sie pewnie zgodzić za 1000 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katihhhhh
bzdura.... kto ci tyle oferował, pracowałam jakis czas temu w tej firmie jako kierownik i na początek każdy dostaje ok.2200 na rękę, potem to zależy od wyników i ttwojego rozwoju!!! Ogólnie jeśli chodzi o studia to nie koniecznie wymagają wyższe ja jeszcze wtedy nie mialam, a firma jest super bardzo mi się podobały artości i zasady jakie tam panowały!!! Niestety studia mam w innym kierunku, i obecnie zmieniłam pracę zgodnie z moim wykkształceniem.... Praca w camaieu bardzo dużo mnie nauczyła i zawsze miło ją wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAYBE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAYBE
Nie wiem ile pracowałaś na tym stanowisku, chyba niedługo, ale ja zbyt długo. I powiem wszystkim ,że Camaieu to firma ,która łamie podstawowe prawa pracownika zawarte w kodeksie pracy. Po pierwsze, nie stosuje się do przestrzegania 11 godzin przerwy między kolejnymi dniami pracy.Wielokrotnie pracownik kończy jednego dnia o godzinie 1 a drugiego przychodzi na 7:00 do pracy. Nie płaci za nadgodziny!!!Nadgodziny przechodzą Ci na następny miesiąc. Ogólnie jest firmą francuską, która wykorzystuje polskich pracowników. Na początku są mrzonki, ile to można zarobić, że są premie. Moja ostatnia premia to 12 zł. hehe Często nie wypłaca za urlopy. Wymagania są zbyt duże jak na takie niskie stawki. Kierownik zarabia 2100, zastępca 1800 netto.W innych firmach można zarobić więcej. oGÓLNIE MUSISZ BYĆ OSOBĄ BARDZO PODPORZĄDKOWANĄ, KTÓRA NIE MA WŁASNEGO ZDANIA.:) w FIRMIE PANUJE ATMOSFERA FAŁSZU, OTOCZKA DZIWNEJ TAJEMNICY, NIKOMU NIE MOŻNA UFAĆ. WIĘC JEŚLI LUBISZ BYĆ OSŁEM DO PRACY, KTÓRY NIE MA WŁASNEGO ZDANIA, TO WŁAŚNIE FIRMA DLA CIEBIE:) aHA I CZĘSTO ZARZĄDZJĄ tOBĄ OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM, KTÓRE NIE POTRAFIĄ SKLECIĆ ZDANIA. i DYREKTORZY NIE MAJĄCY ŻADNEGO POZIOMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caaaaaaaaaa
w 100% sie zgadzam z baybe pracowalam tam ponad pol roku i to prawda teraz jestem w innym sklepie na duzo lepszych warunkach dziewczyny jesli macie inne mozliwosci nie pchajcie sie do camaieu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszutka
dzięki dziewczyny za info :-) 1500zł dla zastępcy to masakra! moja koleżanka jest w sklepie sportowym starszym sprzedawcą i ma 1750 netto! więc 1500 dla zastępcy to przesada moim zdaniem... :-( pozdrawiam wszystkie pracownice camaieu :-) Destina --> jesli 1500zł dla nich to za dużo, to faktycznie ciesz się, że nie zostałaś tym zastępcą. skoro masz dośw na tego typu stanowiskach, to z pewnością znajdziesz coś lepszego :-) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula-
Czytam Wasze wypowiedzi i aż niedowierzam. Ja pracuje w C.od 2 lat i nawet nie mysle o zmianie firmy. Pracy jest duzo ale idzcie do takiego Auchana a tam dopiero zostaniecie zajechane...I nieprawda jest iz nawet poukładane wieszaki trzeba poprawiac, jak najbardziej mozna sobie pogadac( gdy nie ma klientów). Byc może większośc opini wynika iz młode dziewczyny chciałby kase ale zeby nic nie robic , po to idzie sie do pracy aby cos robic i zdobywac doswiadczenie. Camaieu to nie sekta, ma swoje wartosci ale chyba kazdy z nas jakies ma. Co do pensji to nie najgorzej, wszystkie godziny ponad norme sa wypłacane, zadnych zafałszowań ewidencji, bony na wszystkie święta i nagrody na challenge od kierowniczki:-)Polecam każdej taka pracę. Pozdrawiam wszystkich z Camaieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Zgadzam się całkowicie z BAYBE. Też przepracowałam tam pół roku i nigdy więcej nie podejmę się takiej pracy, a już na pewno nie w tym sklepie z toksyczną atmosferą, gdzie wykorzystuje się człowieka na każdym kroku. Należałoby na nich nasłać kontrole, niech zobaczą co tam się tak naprawdę dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
lula- podchodzisz mi pod moją byłą kierowniczkę - te same teksty, wartości Camaieu bla bla bla. Jesteś może kierownikiem z Katowic bądź Mikołowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
Powiedzcie mi, czy wystarczył by telefon do Okręgowej Kontroli Pracy z informacją, że po przygotowywaniu wyprzedaży załóżmy do godziny 1 czy też 2 w nocy, następnego dnia karze się przychodzić pracownikowi na 6 lub 7 rano (tak do godziny 9)? A potem jeszcze na normalna zmiana na godzinę 13 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannna86
Dziewczyny, czy wiecie jak to jest w centrum Katowic? Złożyłam tam CV i czekam na odpowiedz, ale po tym co tu przeczytalam trochę się przerazilam. Czy któras z Was ma jakies doswiadczenie z tym sklepem? Pracujące tam dziewczyny wygladaly na mile i zadowolone, ale chcialabym wiedziec jak tam sie pracuje naprawde. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna86
patriczjoza, a z czego ta ogromna rotacja wynika? Dziewczyny same odchodza bo im sie nie podoba czy firma ma po prostu takie zalozenia i wymienia pracownikow tak czesto? Mi zalezy na czyms stalym, wiec nie chcialabym po miesiacu zostac wymieniona na "lepszy model" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate777
A jak myślisz? Same się zwalniają, zakładam, że jeżeli się tam zatrudnisz to tez się zwolnisz. Mogę się założyć o co chcesz. Jeżeli chcesz ryzykować to próbuj. A jedno pytanie Camaieu w Silesi? Jeżeli tak to przyjemnej współpracy z kierowniczką A. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×