Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mniszkaa

OD JUTRA ZACZYNAM 10 dni o kaszy gryczanej-podobno dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Dzień kolejny :-)
Wystarczy przeczytać 3 pierwsze strony forum. U mnie utrzymuje się waga na poziomie 70 - 71 kg. Jestem zadowolona. Planuję jeszcze 2 kg w dół i będę baaaardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaneczka197
Witam Dieta kaszowa polega na jedzeniu tylko i wyłącznie kaszy przez 2 tyg. wszystkie rodzaje oprócz manny. Bez dodatku soli, gotowana na wodzie, można dodać jedynie zioła. Zaleca się pic niewielkie ilości wody czy herbaty, jedynie w razie konieczności, doskonale oczyszcza organizm a dodatkowo można schudnąć do 7 kilo. Zaleca sie jeść ciepła kasze, Ja dodatkowo pije czerwoną herbatkę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszaneczka197
Dzień kolejny:) A ile Ty już jesteś na diecie? i jakie masz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień kolejny :-)
Ja jestrm już po diecie. Po ok m - cu mam realny spadek ok 4,5 kg i się utrzymuje ale uważam na to co jem. Da się się wytrzymać te dni na kaszach. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie można
sama kasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moookaaaaa
Jakim cudem przy tej diecie "zaleca się spożywać jak najmniej płynów"...? A woda? Chociaż 1 litr dziennie, plus pół szklanki kefiru - takie połączenie nie wpłynie negatywnie na dietę, jestem tego pewna, ale sama sucha kasza...? Człowiek musi coś pić, aby chociaż "przepłukać" żołądek, rozrzedzić to, co jest w środku. Ja raczej bałabym się jeść tylko i wyłącznie kaszę z ograniczeniem płynów, ale to jest tylko moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laudika
ja jestem w wielkim planie oczyszczajacym ;) robilam juz cos takiego z 5 lat temu i mialam piekne efekty - mojka mama tez bo robilysmy to na wiosne wspolnie. nie bylo to co prawda jedzenie kaszy a rozne sposoby oczyszczania organizmu (wg Tombaka m.in). teraz korzystam z solidnej motywacji - bo udalo mi sie odbebnic oczyszczanie jelit i chce pociagnac temat dalej za pomoca monodiety kaszowej.jednoczesnie oczyszczam sie lisciem laurowym - wiec kasza jakby pomocna bo kuracja lisciem laurowym ma swoje wymagania w sensie dietetycznym. jestem na drugim dniu i odczuwam odsluzowujace dzialanie kaszy - wszystko mi sie odrywa w plucach:) mam zamiar pociagnac temat do przyszlej niedzieli.nie chodzi mi o spadek kilogramow - choc to oczywiscie tez byloby mile - ale o odtrucie organizmu i uzyskanie dzieki temu poprawy wygladu skory, cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj, ja zaczynam od dzisiaj te diete. Odezwe sie za 10 dni i opowiem o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszożarłus :)
Hejka! Dziś na kolację jadłam kaszę gryczaną, którą bardzo lubię. Ostatnio wrzuciłam na siebie zbędne 7 kilo i pomyślałam, że sprawdzę czy czasem nie ma jakiejś diety gryczanej... Zwykle poddawałam się 7mio dniowej diecie kapuścianej, zwykle z dobrym efektem, ale ta zupa jest po prostu niejadalna!!! Dietę gryczaną zamierzam zacząć 5 grudnia, ponieważ wcześniej grafik mi na to nie pozwoli :( i jeśli ktoś chce się dołączyć i stworzyć dla mnie "grupę wsparcia" będzie mi miło :) Jakby co zaznaczcie na forum swoją chęć, bo będę tu zaglądać i sprawdzać czy jest jeszcze ktoś kto ma kilka kilo do zrzutu i nie chce tego robić sam :) Olinkas popatrz jaki zbieg okoliczności :) akurat dziś wypada dzień, w którym obiecałaś zdać relację :) Jestem bardzo ciekawa efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianeq
No właśnie tak sobie pomyślałam,że od jutra zacznę kaszowanie;)Nie mogę się zebrać ostatnio do żadnej diety,a to dobry sposób na oczyszczenie organizmu.Tak więc jak startuje jutro i czekam na Ciebie 5 grudnia...już teraz nie ma odwrotu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszożarłus :)
Już myślałam, ze nie będzie chętnych, a tu miła niespodzianka :) Bardzo się cieszę :) Rumianeq; Jak samopoczucie w pierwszym dniu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianeq
Samopoczucie bardzo dobre...bo jeszcze nie zaczęłam:P Ale od jutra startuje, mam całkiem niezły zapas kaszy w szafce,więc na 100% jutro zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro zaczynam i będę tutaj codziennie pisała jak się czuje itp. A teraz dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszożarłus :)
Ja cały czas przystaję przy 5 grudnia. Miło, że jesteśmy już 3 :) Ja wystartuję od wagi 85 kg chyba, że do 5tego jeszcze przytyję :P rumianeq: zaczęłaś dietę czy czekasz na mnie :P pco mam: witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianeq
Cześć:) Jak miło,że będzie nas więcej:) Zaczęłam:)I póki co czuję się świetnie, może to dlatego,że lubię kaszę i jej jedzenie to pewna frajda:)Ale to dopiero początek,oby dalej było równie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszożarłus :)
Zaczęło się tak pięknie... a na kolację mama zrobiła pyszną pastę z makreli... :( Od jutra nowe podejście do diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszożarłus :)
Widzę, że moje towarzystwo wymiękło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie podlacze. od jutra zaczne stosowac z Toba diete ;) chce shudnac ze 4 kg a ze gotowac mi sie nie chce to niech bedzie to kasza :D bede jesc kasze 10 dni. ciekawe jaki bede miec wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawn07
Witam! Dziś mój pierwszy dzień diety kaszowej ;) czyli wychodzi na to, ze wigilijna kolacja będzie metą. Wszystko pięknie, ładnie ale Tombak pisze, by pić wodę, a ja zastanawiam się nad niewielkimi ilościami czerwonej herbaty, co o tym sądzicie, może ktoś już to wypróbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andiw1
cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andiw1
ja zaczełam jeść kaszę jakieś trzy tyg. temu. Przy gotowaniu trochę ją soliłam, dodawałam troszeczkę masła i jadłam ją z warzywami. Myślałam o tyg, ale tak się przyzwyczaiłam że jem tak już 3 tydzień. Jestem zadowolona z efektow, nie schudłam dużo, ale zmniejszyły mi się obwody, poprawil sie wyglad skory-stracilłam 4 kg. Troche teskni mi się za normalnym jedzeniem, więc dzisiaj pozwoliłam sobie na białkowe śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andiw1
wszystkie mozliwe: gryczaną, jęczmienna, kuskus, jaglaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andiw1
jak wygląda Twoja dieta, jakie obrałaś dla siebie zasady? masz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simla
Dziś ( z przerwami ) , cały dzień czytałam wszystko , o czym pisałyście na temat odchudzania kaszą. Ponieważ zbliżają się święta , niemożliwym jest zastosowanie diety , ale obiecałam sobie , że tuż po nich , ostro się do diety kaszowej zabieram . Stosujące dietę do końca , obiecują schudnięcie od 5-7 kg . Ważę 67 kg , przy wzroście 166 , chcę schudnąć tylko 4 kg . Będę tu regularnie po świętach , motywacja jest budująca , dlatego sadzę , że kogoś tu jeszcze znajdę , kogoś , kto ze mną będzie te 10 dni .Pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×