Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konwalia f

Jedzenie kompulsywne - komu jeszcze marnuje zycie?

Polecane posty

Gość wioluszka1w
yogus wlasnie tez tak mam zeby sprawdzic czy cos przyszlo musze cofnac sie strone wstecz i powrocic na nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
nigdy nie palilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
boże nawet się na oczy nie widziałyśmy a czuje jakbyś była moją przyjaciólką od dwudziestu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
ile macie lat szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam od poczadku wpisy....ja wczesniej nie jadlam tak jak teraz ..ja rzucilam palenie cos poprostu szukałam w zamian ..i teraz sie samam na siebie wsciekam.. Ale musze cos z tym zrobic bo jest mi tak zle ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
bardzo się cieszę że mogłam się dzisiaj tak wypisać , naprawdę mam wiarę w nowe jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
25 skończę w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
nie bajeroj ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
dudka może ty nie jesteś kompulsem tylko tak reagujesz na rzucenie palenia. Nikotyna przyspiesza przemianę materi oraz zmniejsza apetyt. Może w twoim wypadku to chwiloe i za jakiś czas wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
kurde nie widzialam twojego wpisu i dlatego napisalam to jestem duzo starsza ale nie czuje sie na swoje lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
no naprawdę w ciązę zaszłam na 3 roku studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodziutka jestes bardzo i napewno wage zrzucisz jak ja masz ..oczywiscie ....ale w tym wieku dziewczyny zawsze mowia ze są za grube:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
no ale stara to ty kobieto też nie jesteś masz 33 tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
nna chwile spadam ale zaraz bede jesli ktos ma ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
przeczytaj moje wpisy ja ztym problemem walczę długo, to nie jest kwestia diety to problem który mam w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1w
z kad wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
dla mnie jedzenie nie jest paliwem, jedzenie zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa, odstresowuje mnie i tak dalej teraz naprawdę mam dużą nadwagę i strasznie się nie akceptuję a tak naprawdę to nie akceptuję siebie od dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogus🌻chcialabym aby ten czas z nikotyn a u mnie sie skonczył bylo bardzo niekomfortowo czułam sie okropnie przez pierwsze miesiace a teraz to ze tak sobie podjadam martwi mnie ..ta moja tusza mam 162 wzr i 80 kg wagi bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
na początku pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
dudka ja ważę 4 kg więcej przy tym samym praktycznie wzroście, ale musisz w to wierzyć ostanio naet było o tym w dzień dobry tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiadomo jak sie czujemy ...ale bedzie dobrze ja sobie juz kupilam te kije chyba wiesz ..o jakie chodzi i bede maszerowac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
skoro nie jesteś jeszcze kompulsem to proponuję ci bardzo rozsądną dietę czyli : 5 posiłków około 1200 kcl na śniadanie płatki owsiane + owoc =+kefir drugie śniadanie np wazę z warzywami , razowiec lub pumpernikiel obiad chud e mięso + warzywa lub makaron albo kasza np gryczana lub ryż+ warzywa powieczorek chudy jogurt, jakiś owoc kisiel lub coś równie mało kaslorycznego kolacja najpóźniej do 19 lekka najlepiej składjąca się głównie z białka i warzyw base i długie spacery nie dopuszczaj do uczucia głodu tzn. jedz systematycznie i w miarę do syta czyli nie skąp warzyw i będzie do przodu na takiej diecie w liceum zrzuciłam 25 kg w niecałe 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
gdybym teraz potrafiła na niej wytrwać, to by było super, to znaczy takie mam założenie od jutra. Tylko że ja już tyle razy próbowałam i dopadałam przez te cholerne ataki obżarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam Twoje wpisy ..wczesniejsze gratuluje ci od razu dwojki dzieciaczkow ..napewno nie zazdroszcze Ci co przeszlas ..Ale to juz bylo i minelo napewno masz teraz wesoło ...ja mam wnusie 6-cio letnia rozkoszna ..a za dietke dziekuje bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
jesteście jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
dzięki córeczki mam super, psotliwe ale najkochańsze pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade zobacz czlowiek potrafi rzucac rozne nalogi ..wiadomo wszystko siedzi w naszej glowie ..ja nie myslałam nawet ze uda mi sie rzucic palenie zobacz ..udalo mi sie ..a palilam ponad 20 lat ..wiesz mam tutaj w stpoce stronke ..postanowienia ... fajna mozna sobie cos wpisac ..a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
no właśnie otwieram i będę wpisywać. Muszę wierzyć że mi się uda bo nie mam już siły zaczynać więcwj. Szczerze mówiąc gdyby nie to forum to bym się poddała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoguś
to naprawdę twój syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×