Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Paulinek może to nie o smoka chodzi, ale chwilowo nie toleruje mleka, jakaś może lekka jelitówka? poczekaj kilka dni i spróbuj z tym mlekiem jeszcze raz:) Justa to przykre, my z mężem też ostatnio mieliśmy kłótnie i to przy dziecku, ale m szybko zrozumiał i przeprosił:) Cynka super że jesteś, gratulacje z powodu mieszkania:)nas nic nowego, ostatnio tylko wychwalalismy pieluchy wielorazowe co karola zakupiła tzn ja:P:P:P, wiem że Ty zamawiałaś bambusowe, ciekawe czy jesteś zadowolona:) ja ze swoich bardzo, że nawet odwołałam zamówienie z pieluszkarni na jeden otulacz i kilka wkładów bambusowych, bo te mi paszą bardzo:) teraz Karola musi cały kontener tych pieluch zamówić bo juz mamy kilka chętnych dziewczyn na nie:P ja dziś zrobiłąm te racuszki drożdżowe ale na kozim mleku, bo chce zobaczyć czy może kozie mleko będzie ok dla karoli, wyszły super, ale mała chyba xle na nie zareagowała, kup było chyba z 5 i teraz budzi sie co chwilo i z nosa woda leci, tylko nie wiem czy to alergia czy zęby bo wczoraj zobaczyłam że na widoku jedna czwórka i jedna dwójka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widze ze mam zaległości w pisaniu ;) dzisiaj byłam na chcinach i jestem chrzestną :) pozdrawiam wszytskie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka --> A jakie racuszki? Ominął mnie jakiś smaczny przepis? Pieluchy mi jeszcze nie doszły, choć niby powinny wczoraj. Teraz weekend, więc pewnie przyjdą w poniedziałek. kareczka --> Na Retkini niedawno też sprawdzaliśmy kilka mieszkań i też było jedno za 250, niedaleko naszego. Nawet poszliśmy obejrzeć. Pierwsza niespodzianka już na wejściu - właściciel wykupił sobie kawałek korytarza i zabudował taki dodatkowy przedpokój i tym sposobem jak otwiera się drzwi od windy i wejściowe jednocześnie (co akurat nam się udało), to jest wielkie łup. Mało zawału nie dostałam :o. Meble do wyrzucenia i w ogóle wszystko do kapitalnego remontu. Czy nam się zatęskni? Pewnie trochę tak. W sumie już się tu zdążyłam trochę zakorzenić. Ale trzeba iść na przód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...Szymus dopiero zasnął, tak się rozbrykał po kąpieli, że nie mógł zasnąć, kilka razy próbowałam i nic tylko do zabawek i rozrabiać chciał, normalnie zasypia ok. 20.30 max do 21.00 już spi a dzisiaj tak późno zasnął...ciekawe jak będzie rano bo w końcu chcemy w góry jechać, dziś pogoda nie dopisała, ale wczoraj wieczorem Szymuś miał gorączke to stwierdziliśmy, że i tak dziś nie pojedziemy:-( Juusta jak emocje opadną to pewnie się dogadacie i będzie dobrze, tego Ci życzę:-) a jak chcesz się wyżalić to po to też tu jesteśmy:-) każda z nas czasem na coś narzeka, c'est la vie jak mawiają francuzi;-) Cynka witaj! Trzymam kciuki, żeby wszystko z mieszkaniem ułożyło się po Waszej myśli i troche Wam zazdroszcze, że macie taką pracę i możecie się nad morze przeprowadzić, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos przepisów to ja nie umiem robić racuchów drożdżowych, tylko takie z kefiru, gdzie dodaje proszek do pieczenia i są pyszne:-) A dzis mnie wzięło na placek ze śliwkami i normalnie zanim go do piekarnika wstawiłam to tak się przy robocie śliwek obżarłam, a póxniej jeszcze ciepłego placka, że mi brzusio pęka w szwach;-) Nadrabiam zaległości z czasów cukrzycy ciążowej i ostrej diety przy karmieniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyna żurkowa ostatnio dała przepis na racuchy drożdżowe:) jest chyba dwie strony dalej, zresztą i tak niewiele stron naprodukowałyśmy:P Karola spi, może budziły ją nasze hałasy, bo mieliśmy gości, no zobaczymy, fajnie by było żeby kozie mleko chociaz mogła:) aaa no i przybyłą nam nowa majóweczka:) patrz post wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Szymon pije nutramigen od 3 m-ca zycia wiec dziwi mnie to ze takie coś mu sie przytrafiło. Po takim czasie dziwne :( No nic na razie jesteśmy na chlebku obiadku i owocach... dziś kupiłam mu kaszke 8 zbóż nestle i tez nie zjadł a ona taka dobra słodka. Skoro dziecko czuje ze coś jest nie tak z tym mlekiem to nic na siłe, on wie jak się upomnieć w razie czego wiec czekam na ten moment. Tymczasem jutro poje sobie kiełbaski swojskiej wędzonej (robił mój wujek) mnia mnia już próbowałam bo mamka z jego imienim wyszła z prowiantem :) :) Czytam tak sobie o naturalnych sposobach na choróbska i wpadłam na tą strone: stosują rózne metody oczyszczające, naturalne kąpiele z pokrzywą, zimne kąpile, dieta MO ciekawe chyba wprowadze ją sobie. Na infekcje i inne choroby nie biora leków ewentualnie paracetamol jak jest bardzo wysoka goraczka (Organizm sam zwalcza chorobe) Najlepsze jest to ze nie kupuje sie ziółek czy suplementów w aptece tylko samemu zbiera.(pokrzywę, ziarna słoneczniku, dyni) ZIMNE KAPIELE http://bioslone.pl/forum2/index.php?PHPSESSID=39f7460a6987a7f38756baf39e57ec46&topic=7036.0 dla początkującuych http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=992.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola----> wszystkiego najlepszego!!🌻 🌻 🌻 sto lat:D Dziewczyny---> dzięki za pocieszenie;) Cynka----> no to super, że w koncu znaleźliście mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Karola , wszystkiego naj naj naj ... lepszego i tego wszystkiego czego pragniesz :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj niestety jest chory, tydzien w lozbku i juz mam efekty, na razie nie byl u lekarza lecze go sama, daje mu to co mam w domu i co lekarza zalecil przy poprzedniej chorobie, dzis jest lepiej niz wczoraj, zobaczymy jak bedzie jutro, a Wy jakie macie leki dla maluchow w swojej apteczce: Ja mam: Nasivin soft 0,01% Maść majerankowa Euphorbium (krople doustne) Engystol (tabletki na Infek. wirusowe) Prospan 35 mg/5ml Sinecod 1,5mg/ml Pyrosal Clemastinum WZF 1mg/10ml Salbutamol WZF 2mg/5ml Nifuroksazyd Pulmex Baby Olbas oil Bioaron C Lacidofil Juvit 100mg/ml Cebionmulti Panadol Ibufen cos jeszcze przydlo by sie miec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juusta, wspolczuje, i nie zazdroszcze, tez mam nadzieje ze sie ulozy i jakos wroci do normy ale na pewno łatwe to nie jest, i ...musza chciec dwie strony to wtedy jest szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, troche mnie tu nie było ale miałam naprawde ciezkie i smutne dni. Otóz poszłam do lekarza bedąc w szóstym tc a ten mi powiedział że widzi tylko puste jajo płodowe a na takim sprzecie jak on ma to już powinno być widac zarodek a tymardziej bijące serduszko. Tak wiec załamał mnie do reszty i chodziłam w takiej niepewności całe 10 dni. W piątek poszłam jednak do innego lekarza a tam niespodzianka! Okazało się że wszystko w porządku i od razu bijące serduszko usłyszałam. Tak więc jak widac na moim przykłądzie lekarze są rózni i nie można tylko na jednym polegac, bo można się załamać. No i z nowości to od wczoraj rana synio jest na odwyku cycowym, wyswmarowałąm sobie piersi pomadka czerwona i mu mówie że mama ma kuku i jak narazie skutkuje. Widze ze się biedaczek męczy bo bardzo by chciał ale to kuku go odstrasza...tak mi go szkoda ze wczoraj jak zasnął bez tego cyca to się poryczałam. Mam naprawde mądrego synka i jestem z niego dumna. Gorzej ze mną bo mam wyrzuty sumienia i bardzo tesknie do tego cycowania naszego. A i mam pytanko, czy moge pić szałwie bo wiem że jest na zatrzymanie laktacji ale nie wiem czy można pić ją bedąc w ciąży. No i ile jej mpić można????? Dodam jeszcze że bede wyglądała chyba jak wieloryb w tej ciąży bo brzuch mam już jakbym była przynajmniej dobre 3 miesiace w ciąży. Już nawet się w pracy wszyscy pytają czy nie zaszłam bo taka się okrągła robie. Tyle u mnie pozdrawiam was wszystkie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co za dzień, zaczął sie super, rano pojechalismy na basen< Karola w sumie pierwszy raz, na początku się trochę bała ale jak się rozkręciła to nie chciała wyjść:D teraz co tydzień w niedziele rano będziemy jeździć tzn po porodzie pewnie tylko mąz i córcia:) no i o 12 przyjechali znajomi z 2 letnim Kubusiem:) ale takie dziecko jak on to ewenement:) ja wiem że dzieci sa ruchliwe itp ale on to po prostu szał pał:P:P:P oczywiści Z Karolinką tylko wyrywali sobie zabawki i krzyki i płacze przez cały dzień:P nie ma takiego drugiego:P:P:P:P ja mam dość:) Aska (ta znajoma) tylko mi mówi że jak urodze to jak Tomek podrośnie to tak będzie wyglądał mój dzień, tylko że karola na inne dzieci tak nie reaguje:P:P:P:P no ale nie chciałam jej tego mówić:P Czarna co lekarz konował! jak mozna tak straszyć! całe szczęscie wszytko dobrze się skończyło:) KAROLA STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLA --> 100 lat i upragnionej cipki w domu :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 kareczka --> Tego mieszkania nie widzieliśmy - ale szok jaka okazja! Może i dobrze że jak szukaliśmy tutaj, to akurat tego nie było, bo z miejsca byśmy brali i zostalibyśmy w tej Łodzi na wieki :P Swoją drogą fajnie trafiliście na to mieszkanie po amatorce feng shui :D m a m a --> Witaj :) No nie spodziewałabym się że jeszcze ktoś do nas dołączy. Żurkowa --> Nat właśnie też zasmarkana. Wszyscy się pochorowaliśmy od tego powrotu do Łodzi :P Na razie daję jej (i sobie) Engystol, Euphorbium do nosa i robię inhalacje z Inhalolu, raz też dałam Nurofen. Zobaczymy co będzie jutro. A co polecasz w ramach jakiegoś syropu? Młoda ma katar bez kaszlu i chyba gardło jej dokucza. czarna --> Oj, to dobrze że sprawa się wyjaśniła i wszystko jest ok! Współczuję przeżyć :( Dawaj też znać jak idzie z tym cycowym odwykiem, ja też jakoś zimą chcę zastopować i już mam stresa :o Znalazłam przepisy na racuchy. I teraz mam pytanie za 100 punktów.. Skoror to wygląda jak placki i smaży się je na patelni w tłuszczu, to czy dałoby radę usmażyć beztłuszczowo?? Takie grube omlety na ubitej pianie normalnie robię na teflonie i wychodzą ok. Straszną mam ochotę na takie racuchy i placuchy, a na głębokim to mi raczej zaszkodzą, a M to już na pewno nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyna spróbuj na patelni z teflonu, powinno sie udać:) co do infekcji moja od wczoraj też zasmarkana ale mi to wygląda na alergiczny katar, daję na razie otrivin rano i do spania:) Żurkowa nasza tez po paru dniach załapała infekcje która w sumie skończyła sie antybiotykiem ale od tamtej pory jest ok, teraz ciesze się że mała poszła w czasie wakacji do żłobka, bo raz że mniej dzieci i Panie poświęciły jej więcej uwagi i szybciej oswoiła się z tamtymi zarazkami, bo teraz jesienia to okres przeziebień dzieci bardziej narażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:-) Karola - serdeczne życzenia! Moja Hania również włącza się do grona "smarkatych" :-) Kaszel też miała, dwa dni to taki męczący, że szok. Pediatra osłuchała, wszystko OK, więc do żłoba chodzi. Ale moja to już zaprawiona w bojach - 01.12 będzie rok... Justa - trzymaj się i wyżalaj jak masz potrzebę i ochotę :-) Żurkowa, Twoja apteczka niezmiernie podobna do mojej :-) Ja na etapie wdrażania się do pracy po wakacjach :-) Najgorsza jednak jest bardzo nerwowa atmosfera, którą nam serwuje dyrekcja z nie wiadomo jakiego powodu... No i się trochę podłamałam kolejną już trzecią umową, która tylko na rok jest... Podobnoż nauczycielom nie przysługuje już na czas nieokreślony... Moja mała dalej w pampers sika, smoka ma na zasypianie i usypia ze mną, od kiedy ją przeniosłam do jej pokoju:-P AA i trzy zębole, czwarty lada chwila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola WSZYSKIEGO NAJ NAJ i BUZIOLKI URODZINOWE:-) :-) :-) Niedawno wrócilismy ze Szczawnicy, było fajnie tylko troche zimno, mam nadzieje, że nie zaczniemy wszyscy smarkać po tej wycieczce. Czarna ale przeżycia nie do pozazdroszczenia, dobrze, że z maluszkiem wszystko OK, niech sobie w brzuszku rośnie zdrowo:-) Zmykam bo sie dotleniłam i spać mi się chce, do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyna: ja mojemu daje syrop Pyrosal, pisza na nim ze wlasnie na przeziebienie, kaszel jest ok magmal: moj tez tylko pampers, mam nadzieje ze wkoncu uda sie nauczyc do nocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, najlepsze zyczenia dla KAROLI od nas. CZARNA, ja podobna sytuaje przezylam na poczatku ciazy, a ze bylam juz po poronieniu, to czekajac na badanie na lepszym sprzecie mysli mialam skotlowane i balam sie, ze tego nie przezyje. Bogu dziekowac mam dzis wspaniala coreczke. Wszystkiego dobrego dla Was. Duzo zdrowia dla wszystkich malych chorowitkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArola wszystkiego NAJ NAJ NAJ :))))) u nas oduczanie od smoka ciąg dalszy, dziś już jest ok bo młodzieniec właśnie zasnął, ale wczoraj była tragedia, nie spał cały dzień, marudził już okropnie, aż w końcu padł o 18 i spał do rana:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zurkowa jak ci przyjdzie próbka pampersa to napisz czy warte sa te pieluchy. Widziałam już je wmarkecie niby w promocji. Moze dlatego znow zrobili promocje na "stare" pampersy mega pack 75zł 132szt roz 4 w carrefour teraz moze beda wyprzedawać te zwykłe żeby te premium weszły na rynek U nas ze smokiem coraz lepiej juz płaczu za smokiem nie ma a minęły 3-4 dni. najgorsze bylo zasypianie w dzień. ale polulałam go jak małe dzieciątko i sam pokazywał na łożko i siup do łożka, pomarudził i zasypiał, wołał nie ma, nie ma.... przykro było ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Wróciliśmu dziś w nocy ok 1.30 a ja na 8.00 do roboty :( :( :( Ale po powrocie czekała mnie niesamowita niespodzianka!!!! Dostałam piekny bukiet, a jak przeczytałam karteczkę to aż łzy mi poleciały ze wzruszenia... Wszystkim cudownym Majóweczkom i wspaniałym Pociechom serdecznie dziękuję!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Jesteście kochane!!!! Nie wiem nawet co napisać... ze wzruszenia!!!!! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też Cię kochamy i cieszymy się, że niespodzianka się udała:-) :-) :-) HUra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytałam na NK gratulacje dla Koliban tzn. że urodziła już synka, wiecie coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola --> I my Ciebie 😍 😍 😍! ! ! ! ! ! O Koliban nic nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×