Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Tyle nas zostało w dwupaku jak sie myle to skreślcie lub dopiszcie bo to tabelka z pierwszych stron! inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --25.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ale krótka już ta tabelka :))) A dziś dopiero 11 maja :))) Peletka zastosuj porządne leczenie p/grzybicze, bo podczas połogu możesz mieć problem... Weż Nyststynę w tabl dopochwowych albo jakieś inne globulki... one sie rozpuszcają, a jak nie to wypadną przy pierwszych skurczach (tak mi się wydaje). Na pewno nie ma co się zastanawiać. Ja właśnie zmieniłam suwaczek :)) :)) :)) :)) :)) Tylko ten problem z imieniem.... Dziś przycisnę męża i coś ustalimy... Wiem że Ludwiś to może dziwne imię ale ono mi tak bardzo pasuje do tego małego... :)) :)) :)) Ten mój Mateusz to sobie wymyślił imię... a teraz rodzice mają problem :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, gratuluje nowym mamom.Karolka sliczny synus i ta czuprynka przecudna.U mnie bez zmian w dalszym ciągu 2w1 i zaczoł mnie troche pobolewać brzuch dołem jak na miesiączke, moze sie coś ruszy:-).Dziewczyny dopisuje sie do tabelki inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? weronik----------34----ok.Wrocław----------24.05--C/Adrianna gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --25.05--C/ Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się sypiecie dziewczyny :) Ja się do Was nie zapisywałam, bo mi zawsze brakuje systematyczności itp, ale tak Was od czasu do czasu poczytuję, zwłaszcza ostatnio. Sama mam termin na 21-go, ale wszystkie znaki wskazują że też powinnam się już niedługo rozpaść ;) Z atrakcji, to ostatnio się okazało że mam za dużo płynu owodniowego (AFI 23), więc jak mi wody chlusną to jest ryzyko wypadnięcia pępowiny. Jakby któraś z Was miała podobną sytuację, to dajce znać. Gratulacje dla mamuś i trzymam kciuki za resztę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale mnie juz nie dotyczy ta tabelka... bo ja juz urodzilam 4 maja:) ja tez tylko karmie, przewijam i karmie...tez ma non stop czkawke ale jak mu dam cyca to przechodzi, ale moj w ogole nie placze, je tak co 3 godzinki wysysa obydwie piersi do cna, straszny glodomor, ssie znakomicie nawet nie musze zbytnio go ustawiac a jak zle zlapie to zaraz sam sie poprawia:) nawet jak nie spi to nie placze, kupka tez jest po kazdym karmieniu, zawsze mnie osikuje podaczas przewijania hehe, martwia mnie male odparzenia na pupce ma po szpitalu smaruje sudokremem i nic, bede to wietrzyc mu , ale jak ? skoro zawsze cos osika albo okupa jak lezy bez pieluszki pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na odparzenia polecam mąkę ziemniaczaną, sama ostatnio ją stosuję, bo mój przy jajeczkach sobie odparzył, najpierw myję ciepłą wodą, wysuszam dokładnie i posypuję mąką, jak dla mnie rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że mąki nie może być za dużo- żeby nie porobiły się tzw wałeczki, bo będzie gorzej i do tego zrobią się obtarcia . Ja polecam tormentiol- po jednym dniu u nas pupcia śliczna :)) Jak jest ciepło to zamiast sudocremu może warto spróbować jakiś lżejszy kremik- my używamy teraz z Hibb\'a i jest fajny- ma lekką konsystencję, nie maże się. U nas wreszcie ładna pogoda, więc idę się kąpać i może znów za miasto do babci :))) Tam mamy możliwość prawdziwego werandowania- na werandzie :)) :)) :)) :)) :)) :)) Całuski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję nowym mamuchną!!! Karola mały śliczny! a ta czuprynka.... dziewczyny,my też mamy problem z odbijaniem po jedzonku! w szpitalu położna od laktacji mówiła,że po karmieniu piersią nie musi się odbijać! słyszałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz zwatpilam,nie mam jak uprac tego pokrowaca z wozka-mozna go odpiac,ale zdjac juz nie bo przeszkadza budka,wiec chyba bede musiala dac sobie spokoj.Dzis w nocy bol plecow,a szczegolnie miejsce gdzie rabnelam tydzien temu byl nie do wytrzymania,nie bylam w stanie wstac do wc:// karola widzialam zdjecia twojego synka i ta czupryne:)zaraz przypomnialy mi sie moje,moja mama mi mowila ze przez te wlosy i wage-prawie 4100 przypominalam bardziej 3 miesiecznego noworodka:) Tu dzis we Wloszech Dzien Matki hucznie obchodzony-z tego co narazie widze po sasiadach:) jak sie dopisac do tej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK ja sie lecze cała ciaze albo nystatyna albo pimafucinem bo doustnie gina sie bała mi dac i powiedziała że dopiero jak urodze.To tak wraca bo miejscowe działnie jest za słabe.Zreszta nie wiadomo czy to dokładnie grzyb bo robiłam badanie czystosci pochwy na poczatku ciazy i wyszło mi wszystko fizjologiczne.Może to jakis odczyn hormonalny albo reakcja na stres zobaczymmy jak urodze czy mi przejdzie ale dzis sobie chyba cos załoze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamomilla podaj wiek i date narodzin dzidziusia miejscowosc i plec dziecka to sie dopisze albo skopiuj tabelke i dopisz sie w miejsce sugerujac sie terminem porodu. Byłam w górach teraz idziemy do moich rodziców na obiad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulcia mi tez to mowili w szpitalu ze po karmieniu piersia nie musi sie odbijac, zreszt a Eryk zawsze zasypia przy piersi i na nic moje starania, ale skoro tak powiedzieli w szpitalu to tak moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też o tym słyszałam, że nie zawsze musi się odbijać, to zależy jak dziecko je, czasami ładnie je i nie połyka powietrza a czasami się nałyka. tylko mój ulewa, więc widzę, że odbijanie by mu się przydało. karola oglądałam zdjęcia i naprawdę Twój synuś to prawdziwy eskimosek:) a my mykamy na spacerek:) dziewczynki mam nadzieję, że nie gniewacie się, że czasami wcinam się, ale miałam też termin na 9 maja, ale poród przyśpieszył się na kwiecień, ze względu na ułożenie małego i moje dolegliwości ciążowe(cholestaza, cukrzyca), podczytuję was praktycznie od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? weronik----------34----ok.Wrocław----------24.05--C/Adri anna gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --25.05--C/ Michalinka camomilla_22-----23-----Neapol----------25.05---C/ Claudia Natalia soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian podalam date wg okresu-poki co jedyna oficjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05---S/ plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/ Hania peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/ Hania Maja bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/ Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/ Karolinka olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C / Natalia / Emilka? weronik----------34----ok.Wrocław----------24.05--C/Adri anna gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --25.05--C/ Michalinka camomilla_22-----23-----Neapol----------25.05---C/ Claudia Natalia soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--S/ Adrian Dziewczyny wykreślam zizusie, bo ona juz tez jest szczesliwą mamusią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cicho tu dzisiaj:)?? rozumiem że mamusie maja duże pracy przy dzieciątkach ale gdzie sie podziały 2w1? no chyba że przy okazji pięknej pogody na spacerek poszły:) ja dalej uziemiona:) ale już niedługo:) widzę że teraz zaczynają królować tematy odparzeń, kolek, czkawek u maleństw..:)ja jeszcze nie mam wiedzy...ale jeszcze dwa dni:) z jednej strony sie cieszę ale z drugiej jestem przerazona, czy dam sobie radę no i samym cc! a ciekawe co u żurkowej? czy juz sie lepiej czuje i jak daje sobie radę? no i grzybiara tez juz o nas zapomniała! ja korzystając z ostatnich dni zjadłam przed chwilą całą czekolade i popiłam colą:) wiem, wiem że to niezdrowe ale jak urodzę to już mi nic nie będzie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj umieram z bólu głowy. Nie wiem dlaczego tak boli. Wziełam apap jakies 2 godziny temu i nie przeszło. jakaś migrena mnie chyba dopadła. ciśnienie mam niskie. Chyba musze się zaraz połozyć do wyrka i tyle. Zizusia ja z własnego doświadczenia mogę też powiedziec ze nic nie goi lepiej odparzeń niz tormentiol. Jęsli dupka nie jest odparzona to polecam alantn plus maść bo fajnie natłuszcza i do odparzen raczej nie dochodzi. Juz kiedy pisałam ze u mnie sudocrem się nie sprawdził i teraz tez będę uzywała alantanu i ewentualnie jak cos by się pojawiło to tormentiol. Peltka współczuję tej okropnej przypadłości. ja w ciacy tez miałam nie raz grzyba ale jakos bez swędzenia się obeszło. Karola imię nietypowe ale ja się bardzo lubuję w takich imionach. Dla mnie było zawsze fajne to ze nigdy nie spotkałam zadnej imienniczki. Mysle ze z Ludwikiem moze byc podobnie. U mnie tez Tymus zadecydował o imieniu dla Michalinki. camomilla_22 a nie można poprostu odkręcić kilku srubek i zdjąc ten pokrowiec? powinna byc mozliwosc wyprania bo przeciez wiadomo ze tapicera sie czasem brudzi. Piszecie ze maluszkom nie zaswsze się odbija. Mojemu synkowi tez sie nigdy nie odbijało, nie wiem od czego to zalezy. Kolkę miał tylko raz więc od nie odbicia chyba nie ma kolek. Nie mam pojęcia. Jak myślicie , czy ja mogłabym jeszcze jeden apap?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi jak ja cię rozumiem z tym bólem, mi też od rana głowa boli:( raz mocniej raz mniej, juz miałam brać apap ale mąż mi przyniósł coli i po wypiciu sporej dawki trochę przeszło, ale znowu wraca, ale da się wytrzmać, zresztą zaraz chyba idę sie położyć:) z tym drugim apapem to nie wiem czy można czy nie, karola tu jest specem od tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka dzięki, siedze teraz przed komputerem i jak na zbawienie czekam az mi ktoś odpisze. Ja juz cole piłam i kawe i nic. Tak jakby migrena. Boje sie ze nawet nie bede mogła zasnac od tego bolu bo az mnie na wymioty ciągnie z bolu. Sama nie zaryzykuję z apapem drugim. Wydaje mi się ze tamten brałam około 17 albo nawet przed. Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam do domu bo pojechalismy do seniorki rodu:) a tam lody,torty z kremem i inne slodkosci no i oczywiscie wszyscy jedz jedz jedz, a teraz to mi tak ciezko:// Nie wiem czy probowalyscie kiedys Amol .Ja zawsze smarowalam czolo nim kiedy bolala mnie glowa zeby nie brac tej chemii i bol przechodzil.A ten wozek to ktos \'\'madry\'\' projektowal ze nie mozna odpiac czesci z materialu do prania, tak mysle ze chyba podejme sie bardziej radykalnego rozwiazania i przetne-w tym miejscu jest szeroki na ok 1 cm;trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi po 4 godzinach mozesz brac kolejna dawke, albo wez pyralgine lepiej zadziała i tez dziecku nie zaszkodzi. Ja juz umyta i gotowa do snu . mozy mnie dzis strasznie bo bylismy w górach (to w ramach wywoałania akcji porodowej) ale nie działa no chyba ze w nocy.Na wszelki wypadek ogoliłam nogi bo i tak bym musiała to jutro zrobic ze wzgledu na wizyte u giny.A dzidzius tylko sie rozpreza i nie wychodzi. dzis wyczysciłam tez wózek napompował mi maz koła i teraz Wika sie bawi w mame.troche mnie drazni ten widok wózka bez dziecka ale juz go do piwnicy nie wynosze bo sasaiad remont robi i wszystko jest w pyle. Ja własciwie nie wiem czy to grzyb bo upławów jakis wielkich nie mam tylko takie delikatne mleczne jak wiekszosc z nas ma na tym etapie ciazy, tylko srom mam czerwony i swedzi ajakbym sie podrapała to dopiero jazda by byłą.Podmywam sie Tantum rosa i smaruje mascia pimafucortem i juz jest lepiej.Najgorsze jest to ze to sie powtarza przez cała ciaze i nie sa pewni czy to nie alergia- zobaczymy co bedzie po ciazy wtedy moge na sobie testowac i leki p/grzybom i p/alergenom. Odezwe sie rano bo teraz musze zagonic wike do łózka bo rano znowu jej z łózka nie sciagne.Dzis to juz mnie młoda do szewskiej pasji doprowadzała bo tylko mamusia i mamusia nic nie chce bezemnie zrobic ani nigdzie isc teraz to sie dopiero obawiam co bedzie jak wyladuje w szpitalu -nawet w nocy sie budziła sprawdzac czy jestem i pyta czy na jej urodziny czyli za tydzien mamusia bedzie z dzidziusiem jej torta kroila.Jak na razie to mi sie serec matczyne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my juz po kapieli i karmieniu:) maly spi, kapac sie uwielbia, pewnie tak do 23 to znowu bede musiec dac cyca... co do masci , widac musze zmienic, bo mi szkoda malenstwa, prawie nie placze a jak juz to smiesznie bo tylko slychac La La La La:) stelka 27, nie wiem jak kazdy przechodzi cesarke, ale u mnie ok, tzn zaraz po bylo tragicznie, przez dzien, myslalam ze nigdy do siebie nie dojde, przez prawie 3 dni nie wolno bylo jesc, tylko kroplowki, a na drugi dzien gonili do wstawania, ledwo zlazlam z lozka, przepona ledwo pracowala, nmie moglam mowic, odkaszlnac, nic, a tu jeszcze cewnik, tu drena, tu wkladki i krew i krecilo sie w glowie...brr ale......3eba sie przemoc i chodzic na sile, w sumie na 3 dzien rano sama bylam pod prysznicem, w poludnie pousuwali cewnik i drene, no a na 4 dobe bylam juz w domu!!! i smigam nawet nawet, czasem rana ciagnie ale juz prawie nie czuc, malo mam odchodow, malo leci wiec sie ciesze, drugi raz tez bym chciala cesarke mimo tego ze na poczatku dziwnie, jedyne co mi teraz dokucza to.. straszny bol plecow bo przy dzidku wszystko na chyląco,ufff sorki za szczegoly, moja rada nie taki diabel straszny!!!!i tak to 3eba orzejsc i tak a jak sie dostanie maluszka do lozka to wynagradza wszystko!! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka- cięcie jest nieprzyjemne i boli przez kilka dni ale da się żyć. Ja po 24 godzinach wstałam z pomocą położnej, posiedziałam chwilę i poszłam pod prysznic... od razu dostałam też maluszka w łóżeczku na salę i sama go przewijałam (kąpały pielęgniarki). Przez pierwsze 3 dni ciężko było wstać z łóżka, a do kibelka latałam co godzinę... Nie brałam żadnych leków przeciwbólowych, poza jednym zastrzykiem w pierwszej dobie... Teraz po 6 dniach jest już super, choć boli mnie bardzo jak kończę sikac... Nie ma więc o co się martwić!!!! Co do imienia to tak jak myślałam- specjalistka od numerologii powiedziała, że Marek całkowicie odpada a Ludwik pasuje idealnie :)) :)) :)) Ale mój mąż ma opory... zobaczymy.... Idę za moment kąpać swoich chłopców :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peletka iestety nie mam pyralginy w tabletkach, tylko czopki. zaraz sie wykapę i wezme ten apap przed snem. Jesli chodzi o upławyt to ja własnie tez mam cała ciąże. Jakis miesiac temu na wizycie ginka mi powiedziała ze grzybica mnie łapie a ja mysłałam ze te upławy normalne bo były takie mleczno białe ale nie serowate i nie miałam swędzenia. Przed ciażą czasem się zdarzalo ale naprawdę nie czesto. Teraz nasze organizmy sa poprostu wymęczone hormonalnie i moze dlatego te upławy. W zasadzie moze jutro urodzisz i wszystko Ci minie. :):):). trzymam kciuki za Ciebie zebys sie nie przeterminowała. Daj od razu znać jak bedziesz na porodówce, nawet gdyby to było w nocy. :):):) Dziewczyny ja z moim Panem nadal nie gadam, zastanawiam sie czy dzwonic ogóle do niego jakbym zaczeła rodzic a on bedzie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja miałam dziś pełno gości, mieliśmy grila i było nawet fajnie:) Jestem troche padnięta i tylko na moment wpadłam podczytać co i jak u was. Na odparzenia polecam podobnie jak Bobi Tormentiol, mój synek miał straszną pupcię, sudocrem nie pomógł a Tormentiol od razu zadziłał:) Iskierka Gratuluje synka🌼 Karola maluszek świetny, ta czuprynka mnie powaliła:p Mojemu synkowi tez strasznie ciężko przychodzi odbijanie, czasem to kłade go bez odbicia bo bym musiała go trzymać chyba ze 3 godziny do nastepnego karmienia. A czkawka oczywiście przy każdym przebieraniu a przebieranie przy każdym karmieniu...pieluchy idą jak świeże bułki:):) Dobra mykam się położyć bo plecy bolą jak cholera. Miłej nocki. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam ...nie pisze bo normalnie nie mam na nic czasu.... maly wymaga opieki caly czas, tzn w dzien zasypia jako tako ale w nocy nie bardzo 2,5 h usypiamy go a potem tez tyle spi mniej wiecej... potem jestem bardzoo zmeczona i spie w dzien albo sa inne rzeczy do zrobienia, nieraz nie mam sily, ale mam do Was pytania mam nadzieje ze mi pomozecie: 1. w domu jest jak jest, upal, 28 stopni....mam rolety itd, ale to i tak nie wiele pomaga, czy malemu nic bedzie w taka temperature? ubieram go w kaftanik, spiszki jakies i jak spi kocem jest nakryty, lapki czesto ma zimne ale kark cieply. 2. jutro maly bedzie mial tydzien czasu, kiedy moge z nim na dwor wyjsc? kiedy najlepiej jak jest taka pogoda jak teraz? wiem, ze musi miec czapeczke ale jest pod nia caly mokry, i twarz tez ( tak bylo jak ze szpitala wracalismy) autem werandowanie musi byc? jutro jade na zdjecie szwow i musze malego wziac ze soba nie mam innego wyjscia czy w drodze z domu do auta musi miec pieluszke na twarzy?? 3. karmie go piersia tylko, dzis zrobil kupke zolta ale pienista, tzn widzialam bo akurat byl bez pieluszki i wyszla normalnie sama piana...nie wiem czy wszytskie takie sa bo zazwyczaj widze ze je \"rozgniecione\" na pieluszce...co z tym robic? jadlam jajko i pulpety z miesa mielonego gotowane czy to moze ma znaczenie? czy taka kupa to juz biegunka? prosze Was napiszcie mi bo sama juz nie wiem a nie za bardzo mam czas szukac w necie odp na te pytania :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa nie wiem czy Ci pomogę. Wypowiem moje zdanie. 1. Wydaje mi się że nie ma prawa mu nic byćw taką temperaturę. 2. Dzidziuś pierwszą podróż ma już za sobą ( ze szpitala) nie szalałabym już z tą pieluchą tetrową. Na spacerki też bym już powoli wychodziła. Samochod przwietrzyc zeby nie byl taki nagrzany to moze się tak nie spoci pod tą czapeczką. 3. mój tymek tez początkowo miał takie kupy pieniste i czasem nawet zielone. Z tego co pamietam to neonatolodzy mówili ze jak kupa zielona to coś nie tak. Ja przesadzałam z sokiem jabłkowym i dlatego te kupy takie były. Nie wiem czy mozna jeść jajko, ja chyba nie jadałam na początku. Fajnie gdyby Karola wypowiedziała sie na temat tych kup. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×