Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Hej, Ja dzis ledwo zyje, bo mz zrobil nam pobudke o 3 nad ranem .Ktoras z panienek musiala mu chyba przestawic budzik w komorce na 2.30, a ten zamiast spojrzec na godzine i przede wszystkim za okno wstal, umyl sie, poprasowal ciuchy.. i wyszedl:P:P:P Zorientowal sie dopiero jak wsiadl do samochodu i wlaczyl radio:D:D:D Ale zamiast wrocic do domu podjechal pod kontener Caritasu wrzucic worki.Jak wrocil do domu to oczywiscie male zaraz sie obudzily,potem obudzily mnie i wyladowalismy we czworke na kanapie i tak spalimsy do 6. W kinie to ostatnio bylam na poczatku czerwca( i to sama) na Zacmieniu i pewnie nastepnym razem pojde na kolejna czesc Twilight czyli w listopadzie:P:P Mojego do kina wyciagnac sie nie da, zreszta kto by zostal z malymi...Na 3D bylam kiedys w Disneylandzie i bylo super, wiec 5D musi byc jescze bardzej superowe :) Kika kilka fotek tylko nie wszystkie wzory i rozmiary sa-musialabym sie spytac mamy dokladnie co jest, bo legginsy sa teraz u niej. http://picasaweb.google.com/kamila0785/Legginsy#5527161310782093250 Ide spac.Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iskierka ---> ja mam schody bejcowane na ciemny machoń i na to 3 warstwy lakieru. Kolor dobieraliśmy do mebli i drzwi w całym domu. Schody wyglądają rewelacyjnie (zaraz postaram się wrzucić zdjęcie) ale jak to na ciemnym...bardzo widać kurz. Ja muszę chociaż co dwa dni je myć/wytrzeć bo katastrofa. Brodzika/kabiny prysznicowej też nie polecam. Szczególnie z czarnym wnetrzem i przyciemnianymi szybami. Ciężka w utrzymaniu czystości, głównie o zacieki mi chodzi. Jak my kupowaliśmy to w sklepie była piękna, blyszcząca, teraz wygląda okropnie. Zostają zacieki po plynie do kąpieli, a najgorsze po wodzie, która wysycha i są plamki. Żeby doczyścić ją do stanu zadawalającego mnie potrzeba duuuuużo czasu. No ale pomimo trudności w utrzymaniu to fajna sprawa bo ma hydromasaż, różne natryski i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://deccoria.pl/galeria/foto,id,46633,567193,1,schody.html Na pierwszych zdjęciach jest kuchnia,jeszcze do końca nie zmontowana. Widać trochę podłogi gresowej ale jeszcze niezafugowana. Na następnych schody w etapach. Aktualniejszych zdjęc nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla- fajniutkie te leginsy :) Napisz jeszcze po ile , tutaj albo na NK . No to fajny numer Wam tatuś wyciął , mój M miał taką historię jak chodził jeszcze do szkoły, położył sie po południu, jak się obudził było ciemno, zerwał się na autobus , dopiero po drodze go ktoś uświadomił że jest wieczór a nie ranek dnia następnego :P:P:P Iskierka- ja lekarzem nie jestem ale wydaje mi się że Flegamina ma działanie wykrztuśnie więc podaje sie w dzień a Sinecod jest przeciwkaszlowy więc na noc żeby nie męczyło , jakby co to mnie Karola poprawi:) Mi się bardzo podobają ciemne podłogi i schody ale właśnie ten kurz, wszystko na tym widać i wiem juz że nigdy więcej nie chce mieć ciemnych płytek w łazience, mamy twardą wodę i wszystko co ma z nią kontakt jest ciągle w takich białych zaciekach i ciężko to domyć . Oby Cyna z M się jakoś porozumieli, może chociaż im sie uda to wszystko posklejać i żyć szczęśliwie :) Ciekawe jak tam mała Cynka :) Ciekawa jestem też co tam u Kareczki bo ona też miała problemy w małżeństwie i juz długo się nie odzywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno :) Czy Wasze dzieci miały kiedyś albo mają chorobe lokomocyjną ? Pytam bo córka znajomej ( ma 10 miesięcy ) od kilku miesięcy strasznie się męczy , dowozi ja matka co dziennie do babci , jakieś 8 km , po przejechaniu kilku mała wymiotuje, lekarz jej przepisał 2 razy dziennie Hydroczizine ale ile można to podawac dziecku, mała ma chyba wrażliwy żołądek bo już zaliczyła klika wirusów . Takie małe dzieci ponoć nie powinny mieć choroby lokomocyjnej , zastanawiam się czy to może być czymś innym spowodowane. Znajoma będzie musiała chyba zrezygnować z pracy i wrócić na wychowawczy bo nie da się małej co dziennie dowozić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ---> a pokazywałaś dla mamy zdjęcia firan? Własnie, gdyby nie kurz, życie byłoby łatwiejsze :p :p :p Miejmy nadzieję, ze u Cyny się polepszy ❤️ Cynka trzym kciuki za Was Przytyłam 3 kg !!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D I widać :D No dobra, może nie widac ale ja widzę i czuję po ubraniu :p Trzymajcie kciuki za mnie. Docelowo ma być 50kg. Czyli jeszcze 3 kg. Jak mi sie uda to bedzie moja najwyższa waga w życiu, nie licząc ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka a ja to wogóle prysznica nie polecam w domu rodzinnym miałam wanne z prysznicem git ale sam prysznic porażka na dodatek mam ten płytki... A ten prysznic z bajerami moja mama teraz ma używała moze ze 3 razy na początku a prysznic ma już 2 lata, dla mnie skzoda kasy zresztą jak chcesz włączyć bicze to na początku leci zimna woda która została tam w obiegu wiec czasami to normalnie pobudza i wkurza jednocześnie. Do kabin ponoć jest fajny spray na bazie octu moja mama już tyle specyfików wypróbowała i ten jest najlepszy, zapytam gdzie go kupiła to dam wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia -o rany , to Ty ważyłaś 44 kg????????? Ja Ci chętnie oddam nawet 10 :P:P:P Jeszcze się nie zebrałam ale jutro się postaram wysłać jej zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek, to ja zamierzam być w tym małym procencie :) :) :) :) :) Ponoć drugiego męża zawsze kocha się bardziej :P :P :P :P Ja nie jestem idealistką... nie wyszło, cóż... trudno... trzeba zaczynać życie od nowa... Co do leków to jak kaszel bardzo suchy i męczący ja osobiście dałabym sinecod... Camommila, super akcja :) Ja powinnam poprawiać prezentację, bo jutro mam dać wykład przed rodzicami w Mateuszka szkole o narkotykach i dopalaczach :P A spać mi się chce okrutnie :P Pewnie za chwilę pójdę z psem i spać i wstanę jak Cammomili M o 3 :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola he he pisząc o tym zastanawiałam się czy jesteś w tym procencie ;) a moze nawet stwierdziłam Nk- sugerowali by utworzyć grupe ale ja odpisałam ze zalezy nam na klasie bo ma więcej możliwości i jest przejrzysta, no zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinek, ja nawet nie dopuszczam innej wersji :) Zamierzam być w tym życiu szczęśliwa- CHOLERNIE SZCZĘŚLIWA!!!!!! :) :) :) :) Jeju jak mnie mdli!!!! Co do prysznica ja mam i sobie chwalę... Mam taki zwykły z ok 15-cm głębokości brodzikiem i jest ok. ża to moja mama ma bez brodzika, z lekkim spadkiem, listwą odpłuwową, drzwiami szklanymi od ściany do ściany i wygląda przepięknie... Miejsca dużo wewnątrz, a nie zmniejsza optycznie łazienki. Wystarczy dobry płyn hydrofobowy (taki jak do szyb samochodowycj w myjniach) i woda nie zostawia śladów. Swój prysznic myję odkamieniaczem Tytan Kuchnia łazienka- myje syper, lub "magiczną gąbeczką" Dobra, miłej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie weszłam do łązienki i uświdomołam sobie że to nie Tytan a SANSED :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ---> dzięki za pomysł na te szyby :) Tak Kika tak mało ważylam. I to nie jest efekt odchudzania czy tym podobnych. Niektórzy mowią, ze "taka uroda" albo "ciesz się, grubsi mają ciężej". Mało kto rozumie, jak źle jest tak naprawdę. Mam 28 lat a wygladam jak szczylek z podstawowki. Mało kształtów itd. nic nie mogę poradzić na tę wagę. Mam problem z ubraniem, bo wszystko na mnie wisi. U mnie 3kg to naprawdę sporo. Niektórzy za taką wagę daliby się pokroić a ja placzę :( Nigdy nie przekroczyłam 48kg i jak już wspomniałam nie wliczając ciązy, kiedy napierw schudlam a na końcówce ważyłam 58kg. Dla mojego M się podobam jaka jestem, bo w sumie nic sienie zmienilo od momentu jak go poznałam. Ale wkurzają mnie teksty znajomych, tak jak np dzisiaj ze M mnie nie karmi. Śmieje sie tylko, bo kto uwierzy,ze ja potrafię zjeśc tyle co on ?? My brodzik mamy wysoki,fajnie bo dla Wiki to wanna :) U nas też leci na początku zimna woda ale my ja spuszczamy. Dla mnie te bicze to rewelacja,może dlatego, ze ja uwielbiam kapiele, mnnie to relaksuje, chyba dlatego, że pod prysznicem mam najwięcej czasu dla siebie, nikt mi wtedy nie przeszkadza, nie liczę litrów wody na darmo spuszczonej ;) A ztą dodatkową osobą, która adoruje, niekoniecznie kochankiem to jest chyba prawda :p :p (ciiiiiiicho) dodaje wartości i pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia, taka osoba dodaje skrydeł większych niż RedBul w reklamie :P :P :P :P Czasem dla odmiany niewielki niewinny flirt słowny nie zaszkodzi :P Byle się opamiętać w porę, no chyba że ktoś woli zapomnieć się na maxa, ale z głową :P :P :P A mnie tak mdliło, że nie spałąm całą noc... do tego doszły chyba nerwy przed dzisiejszym wykładem (bo nie przygotowałam jeszcze prezentacji do końca :P ) i oczywiście nie wstałam tak wcześnie jak planowałam... Cóż zaraz wypije kawę i chwile posiedzę, no i wyrwę się z roboty wcześniej, bym miała jeszcze godzinkę na pisanie... Pewnie i tak większość nie będzie miałą pojęcia o narkotykachy, poza tym co słyszała w TV :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie dowiedziałam czy mogę wyczyścić te moje luksfery:):) ja tam mam 2w1 tzn wanna z prysznicem, z jedenj strony ścianka z luksfera i miała byc taka kabina nakładana ale nie mogliśmy znaleźć takowej i m zamontował po prostu zasłonkę prysznicową i mamy ja od 3 lat i świetnie sie sprawdza:):) jedyne co to te luksfery mydłem zaszły i nie umiem tego domyć..... mi tez podoba sie ciemny ale ten kurz mnie dobija, więc w domu mamy jasne meble cos w stylu buka (mam nadzieje że nie pomyliłam) i mam tylko właśnie w łazience ciemne kafelki i nigdy więcej, całe szczęście tylko na podłodze i da sie łatwo wyczyścić ale muszę to robić co 2 dni:P:P przed nami ostatni remont tzn kuchnia z pokojem duzym i zmiana kolorów ścian i wiem że wybiorę jasne kolory:) może nie na topie ale praktyczne:) choc teraz w każdym nowo urządzonym domu można sie dopatrzeć takiej samej aranżacji wnętrza tzn ciemny brąz:P:P Camomila no świetne te leginsy, właśnie ciekaw po ile, chętnie bym wzięła kilka:) choć szukam tez dla Tomka kalesonów, bo na wiosne by mu sie przydały :) bo w żłobku przebierac rajstopy na skarpetki to w jego wydaniu koszmar:P:P:P Żurkowa no widzisz:) to Ty masz magnolie pod nosem?? fajnie CI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla - mnie się też podobają, wzięłabym - tylko napisz właśnie po ile:-) Karola - może już za późno piszę, ale - jak sądzę - nie musisz się przejmować tym wykładem dla rodziców. Naprawdę niewiele wiedzą i jak napisałaś jest to wiedza z tv, więc co nie powiesz to i tak będzie dla nich dużo, a poza tym Twoja wiedza jako lekarza jest szeroka na ten temat. Dla Ciebie niewielka porcja informacji dla nich będzie dużą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dobrze, że u Cynki coś się ruszyło w dobrą strone , mam nadzieję:D co do schodów i kolorystyki to oczywiście do całego wnetrza trzeba dobrac , ale pod względem praktycznym ciemne są okropne z powodu kurzu:P Kika---> Oli pokój dziś będzie malowany, meble przyjda za ok. 3-4 tyg, jak bedzie gotowy to wrzucę fotki. Też mam nadzieje do wielkanocy się wyrobić ze wszystkim:P Njagorszy jest ten syf, kurz i brud w całym domu, mi8łego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam czarna terracote w lazience i musze myc codziennieWidac kurz, widac slady stop jak np przyjde z tarasu do pralki. Co do legginsow to pasuje Wam 15zl/para?Nie mialam innej opcji jak wziasc paczke 36 par i oczywiscie dowalili mi clo i podatki prawie 40 euroMusze sie tego pozbyc,bo mama suszy mi glowe ze ma magazyn w domu.Moze podam co jest: L4- 125 i 115 po 1 parze tyle ze na zdjeciu sa w kolorze czarnym a ja mam szare; L5- 115 jedna para; L6- 1o5, 115, 125 po jednej parze L7- 115, 105 ----//------- L8- 105- 2 szt, 95- 2 szt, L9 95 jedna para L10- 95- 1 szt L12- 115, 95-2 szt, 125-1 szt Claudia ma 95cm wzrostu i nosi rozmiar 105-sa akurat. Dla chlopcow tez sa takie w stylu kalesonow http://picasaweb.google.com/kamila0785/PantyKolekcjaJesienZima20102011#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla - mi się najbardziej podobają te od L 11 a ich juz nie ma :( ale zamawiam sobie te L 6 i L 7 , Zuza ma coś ok 98 więc myślę że te 105 będą ok . Cena jak najbardziej mi pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki na słuszne spostrzeżenia. elunia, tak ażurowe. U mnie będzie kolor: orzech średni. Łazienka jasna. Cała w beżu... Styl początkowo całości miał być tradycyjny - klasyczny - zero nowoczesności, bo nie podobały mi się te proste półki, kominki itp. Ale będąc w Karpaczu mieszkaliśmy w takim strasznym dworze, że styl "starodawny" już mnie tak nie cieszy :) Dlatego zdecydowałam - ogółem styl klasyczny (ponadczasowy) z nutką nowoczesności. Mamy kominek i oczywiście nowoczesny :D Kolory dominujące orzech - ecru w całym domu. Chłopcom urządzimy pokoje tematycznie - młodszy lubi traktory, więc będzie miał ściany waniliowo zielone i naklejone traktory i autka. Starszego fascynuje spiderman, więc pokój niebieski i spidermany na ścianach :) No i dylemat z sypialnią, bo podoba mi się wanilia z ciemnym brązem. Podłogę mamy w kolorze średniego dębu, meble ciemny orzech, więc ściany muszą być raczej jasne. Sorry, ale Wam tu budowlanie narzekam. ******************************* Mały nadal kaszle. Dzisiaj dostaliśmy od Lekarki Salbutamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak bedziesz miala czas, czy spojrzalabys na moja wypowiedz z poprzedniej strony? Bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł:) U nas leci jakos, z podejrzeniem patrze na lenke bo coś mi w niej nie gra ostatnio.... Nerwowa, znowu mniej je, spać nie chce....... My jestesmy raczej w poczatkowym etapie budowy, dopiero co okna wprawilismy(wzielismy złoty dąb całe z roletami zewn) ale jesli chodzi o schody to napewno jaśniejsze jakies...ciemne super wygladają ale ja codziennie nie mam zamiaru na szmacie latać:P:P:P:P Brodzik napewno lepszy niż z płytek, bo płytki zachodza pleśnią...A fugi napewno ciemne w łazience bo jasne są jasne tylko jakiś czas:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia ładne te schody ale sprzataczka na etat by sie przydała do nich :P:P:P A ja waże 49 kg i w sumie zadowolona jestem bo odkąd pamietam moja górna waga to 50 kg i to tak akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brodzik najlepszy biały, może mało efektownie ale ja wole to niz ciagłe mycie np brązowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka w tym linku dalam zdjecia i 3 ostatnie maja numerki http://picasaweb.google.com/kamila0785/Legginsy# te z ostatniego linku tez 15zl i sa w 6 wzorach tylko tez mam pojedyncze sztuki i musialabys napisac wzrost Malego i jaki wzor Ci sie podoba to dzis wieczorem sie dowiem czy sa:) A na biale fugi na podlodze w lazience zeby byly biale mam sposob.Raz na jakis czas aplikuje zel do wc,zostawiam na jakaz godzinke a potem normalnie mopem myje podloge i sa sniezno biale:)Mam taki z dodatkeim sody oczyszczonej,ale chyba wszystkie one dzialaja wybielajaco.Przez dlugi czas nie moglam doczysci fug przy plytkach centralnie pod kibelkiem( nasz pan ma trudnosci z celowaniem do muszli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze akurat te co mi sie podobaja nie ma rozmiarów, co do Tomka to nosi rozmiar 86, a ile ma faktycznie nie wiem, jest mniej wiecej pół głowy nizszy niz karola a ona ma tyle co Twoja Klaudia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×