Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Witam Grzybiara - tu sie nie ma co zastanawiać tu trzeba korzystać :) U mnie jest różnie - od czasu do czasu mam ochotę, ale jak już do czegoś dochodzi to nie mogę sie rozluźnić bo cały czas się martwię o dzidzie, żeby jej nie zgnieść, żeby jej nic nie zrobić. Klaudia 447 - z opowiadań koleżanek wiem, że po dziecka z sexem jest nie ciekawie. Dużo zależy od porodu i od dziecka. Od tego czy sypia w nocy, czy marudzi ...... Także ci nasi Panowie muszą sie chyba uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...naczyn tez nie myje bo mi sie rece krotsze zrobily ;) i kregoslup boli jak dluzej zmywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
Monia79 u tego mojego mężczyzny jest różnie z cierpliwością, jak nie udaje się nam kochać bo mnie boli już na samym początku akcji, to pociesza mnie i mówi, że się ic nie stało ale ja i tak wiem swoje, że mu tego strasznie brakuje. imo to że nie mam ochoty na zbliżenia to bardzo bym chciała się już kochac tak jak przed ciążą!! Jeżeli nie uda nam się pokochać do początku 9 miesiąca to wtedy będzie musiał długo zekać, aż się ten cały połóg zakończy bo prędzej wiem że nie można nawet jak sie wszystko zagoiło! Z bedzie musiał wytrzymać do lipca bo mam termin na 1 maja ale z faktycznym czasem porodu jest roznie i do tego dodac 6 tygodni pologu to juz lipiec!!! Masamra nie wiem jak ja to przetrzymam i co najgorsze on, a zawsze mowilam ze jak bede w ciazy to on nie bedzie w tych sprawach poszkodowany a ty dupa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dobrze nie ??? :P No tak ale to dopiero teraz coś się we mnie ruszyło.Od poczatku ciąży nie wiem czy kochaliśmy się 2 razy :( tym bardziej że brałam na podtrzymanie i sam strach przed tym żeby cos się złego nie stało zaburza wszystko.Nawet o tym nie myślałam :).Zreszta podobnie jak przez całą pierwsza ciąże wydawalo mi sie to ochydne.Jakoś tak głupio.Tu dzidzia w brzuchu a tu te dziwne , smieszne ruchy , szturchania itp :) Jakoś mi sie to gryzło mimo że własnie teraz jest czas na pełny seks :) . Mam na mysli że nie trzeba uważać i można szaleć do bólu ;). A jednak widzicie coś natura widac reaguje inaczej i nie pozwala na to w pełni.Mnie tez jest żal mojego męża tym bardziej że po porodzie to juz kompletnie zostanie odrzucony na jakiś czas :( Do tej pory jakos starałam się mu pomóc ;) W przypadku gdy boli doradzam albo oliwke albo poprostu dac sobie spokój.Nic na siłę. Seks w ciaży musi być delikatny.I Panowie musza się z tym pogodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
no ja przez caly 10,11i 12 tydzien bralam na podtrzymanie bo mialam plamienie w 10 tygodniu i tez sie przez to nie kochalismy a teraz to juz nie chodzi o strach tylko o to ze mnie boli jakakolwiek proba zbylizenia, a tak mi tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizusia 24: mnie nieraz tez brzuch boli wiec wtedy biore nospe albo i nie biore i ide lezec. ja tez sikania juz mam po dziurki w nosie przez to bardzo malo pije...wiem wiem źle...ale juz nie daje rady co 10 min lazic do wc... stelka27***: no ja robie co moge czyli, gotuje, myje naczynia ( ale na biezaco bo nie mam sily stac potem przy calym zlewie naczyn), sprzatam zwierzakom (swinka, krolik), scieram kurze, piore (pralka), prasuje. Mam dosc duzy brzuch i nie jestem w stanie niektorych rzeczy robic sama, tzn zrobie ale sie tak mecze ze to mija sie z celem Grzybiara33: ja globulki biore wiec narazie odpada...ale maz widze ze go ciagnie, ale to ja je skonzce to to bedzie nie wiem chyba raczej \"udostepnianie dziurki\":)) bo figle i wygibasy z moim brzuchem nie bardzo.... JoannaWM: polecam Ci swietna odzwyke http://allegro.pl/item293046139_zlota_odzywka_sally_hansen_nailgrowth_miracle_.html ja po tipsach ja uzywalam jest REWELACYJNA, nie bedziesz zalowac, po niech sa naprawde takie pazurki jaki po tipsach....a zawsze ogryzki mialam poki jej nie odkrylam. ja jezdze bez pasow, jak juz jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przez miesiac w 12 tc bralam na podtrzymanie ciazy duphaston bo kwotok mialam i wtedy tez zero seksu bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się pochwalę że też mam ostatnio dużą ochotę na seks, w sumie już ponad miesiąc mnie trzyma i tak średnio co 3 - 4 dni jakaś akcja jest. Robimy to delikatnie w sumie, bo boję sie o dzieciątko. Też mieliśmy dużą przerwę, bo brałam luteinę na podtrzymanie ze względu na pierwsze poronienie i długo miałam opory czy sobie na seksik pozwolić. Jak już sobie raz pozwoliłam to czekałam tylko na wizytę, co mi gin powie, czy aby wszystko ok jest. Ale teraz jak już wszystko dobrze i nic mnie nie boli to pozwalamy sobie od czasu do czasu na wybryki. Ostatnie były wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałysmy na temat co nam mężowie pozwalaja, a co nie:) dla mnie jedynym ratunkiem na stos garów była zmywarka, niby mi sie wydawało że dla dwóch osób nie ma sensu, ale po 3 miesiacach zwątpiłam, a teraz kiedy bedzie dziecko to jeszcze lepiej sie przyda:) ja jeżdżę tez bez pasów:):)i ani razu jeszcze mnie nie zatrzymali...a jak wcześniej jeździłam to często mi sie to zdarzała:) ja niedługo kończę pracę i dla mnie juz weekend:):)jadę do domku i cos pysznego zrobie na obiad, tylko nie wiem jeszcze co:) a z tym sprzątaniem to ja nie powiem że sie nie męczę, po prostu najpierw sobie prosuje i 2 godz przerwy..później np. odkurzam i znowu przerwa :) staram się jednak teraz uważać, bo ostatnio przedobrzyłam tzn miałam taka werwę do pracy, że w ciągu 2 godzin posprzątałam na błysk a później przez cała noc brzuch mnie bolał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowione moj maz to zaatwi albo przyjda sami rodzice albo niech nie przychodza wcale-wiec ustalili ze przyjda sami i spokoj. Na sex to mam straszna ochote ale w marzeniach jakbym miala zadzialac na jawie to nie ma szans.Widze ze mezowi ciezko ale sie nie skarzy .12 lipca mamy 5 rocznice slubu to mysle ze uda nam sie pobaraszkowac bo powinno byc juz wszystko ok -takie mam plany. Depilacja nie wiem czy szkodzi ale bolao mnie okropnie jak nigdy dotad do tego ciazko sie depilije bo nie mozna sie na brzuchu poozyc chyba od nastepnego razu przeprosze sie z zyleta.Ja za pedicure place 30zl mogabym to zrobic sama ale juz mi troche brzuch przeszkadza wiec korzystam z kosmetyczki .Za 2 tygodnie umowiam sie na czyszczenie buzi a co jak szalec to szlaec. Co do prac domowych to ja robie wszystko chyba ze jestem zmeczona albo nie mam ochoty to maz mnie wyrecza bez gadania jedyne czego nie robie to odkurzanie dywanu bo musze troche sily w to wozyc i boje sie o brzuch ,panele sa ok. jeny za raz sie do pracy spoznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
no ja wlasnie tez to bralam co wy na podtrzymanie, ale teraz to mi ginka powiedzila ze moge sie kochac n0o ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co pomyślałam sobie zeby zrobić jakąś new tabelkę z imionami naszych maluchów. Tylko problem w tym że ja jeszcze się nie zdecydowałam, mam dwa i nie wiem które wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
czarna no nie wiem mi to nie zbyt odpowiada aby maz patrzyl na nagie inne kobiety bo jestem naet o takie zeczy zazdrosna i nigdy nie golada a twierdzi moj maz ze go to nie interesuje i tez nie lubi takie ogladac !!! nawet nie mamy czegos takiego jak filmy dla doroslych w domu!!!!! Wiec widzsz tez odpada!!!!! Moj maż jest bardzo dobrze zbudowany i atrakcyjny dla mnie ale juz nawet to nie pomaga to chyba przez te chormony ale juz nie chodzi o sama ochote tylko o to ze mnie boli jak chce go wlazyc i to do takiego stopnia ze sie wiginam we wszystkie strony i po cich zaczynam ryczec. I na tym koniec milostek nawet jak sie jeszcze nie zaczely!!! Smutne to ale prawdziwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paletka ale ci zazdroszczę, ale ja jak pójdę na chorobowe to tez troche zadbam o siebie:) z tym depilowaniem to ja słyszałam że nie powinno sie tego robić bo moga powstać żylaki, ale ja i tak sobie depiluje sama depilatorem a że robie to już od bardzo dawna wiec ja nie czuję bólu, a po żylakch ani śladu na razie:) a z tymi imionami to dobry pomysł, mogłybysmy sobie porównać jakie imiona wybrałysmy dla naszych pociech:):) ja z sexem tez na bakier i powiem Wam że nie wiem jak mój mąż to wytrzymuje bo od początku ciąży nie robilismy tego, bo albo ja nie miałam ochoty a przeważnie bo biorę ciągle jakieś globulki, a jak się go pytam czy nie ma do mnie żalu, to mówi że nie i on wie że najbliższy sex dopiero za ok pół roku:):) zreszta jak go znam to on w zyciu nie pozwoliłby mi się zmuszać, jak ja nie chcę:) zresztą mamy taki kawał o tym jak to jest sie kochać w ciąży i ciągle mi tylko powtarza, pukając w głowę „dobrze Ci tak...” jak ktoś zna ten kawał to wie o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka --> ja nie znam :) no dawaj ten kawał to się posmiejemy :) Klaudia----> nie masz ochoty na seks--> wiec Cie boli bo nie jestes odpowiednio podniecona---> a nie podniecasz sie tak jak to normalnie było bo taki jest stan hormonów ---> wiec nici z seksu --> i kółko się zamyka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka to przedstaw ten kawał bo ja nie znam ażem ciekawa co do filmów to ja nie mam nic przeciwko gdy ogląda mój mąż, bo ja razem z nim lubie oglądać. gdyby jednak oglądał sam to bym się wkurzyła. nie wiem czy to jakaś różnica jest ale takie mam podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka jak od początku ciąży brak seksu to już dość długo, podziwiam za wytrwałość no i dawaj ten kawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tu z Wami :) Można sobie pogadać , coś sie poradzić , posmiać się :) Ciekawe tylko czy topik przetrwa jak wszystkie urodzimy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybiara myśle że przetrwa, może tylko ilość wpisów się zmniejszy bo zapewne tyle czasu co teraz to my mieć nie będziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 447
ok może zmieńmy temat?! Co sadzicie o szkolach rodzenia, bedziecie chodzic? Ja juz na poczatku stycznia sie zapisalam, ale teraz musze czekac na telefon kidy jest pierwsze spotkanie i sie doczekac nie moge!!! Chodzilam kiedys z maja siostra na szkole rodzenia ale to bylo 5 lat temu ! Napiszcie czy tez sie wybieracie ile u was kosztuje bo u nas to koszt 250zl za 8 spotkan + wizyta pediatry dziecicego i chyba psychologa ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie będę chodzić, nawet nie myślałam o tym, mam daleko do najbliższej takiej szkoły więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna i grzybiara cos musialo byc rzeczywiscie wczoraj w powietrzu bo my tez zadzialalismy hihi:) magmal myslalam ze tylko moj ma takie beznadziejen pomysly zeby podloge myc sciereczka do naczyn, widze jednak ze rod meski tak ma:) klaudia sa rozne zele nawilzajace my testowalismy durex play i bylo calkiem przyjemnie, dziecku to chyba nie szkodzi, ja chyba jakas dziwna jestem bo nie chodze siku prawie wcale, w nocy nie wstaje wogole, w ciagu dnia tez malo, dzis idziemy na usg 4d, ile kosztuje u was, bo my placimy 200 zl+ 30 zl nagranie plyty, wydje mi sie ze to troche duzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piszę młode małżeństwo postanowiła sie posexic, a kobitka była w 9 miesiącu ciąży Kilka dni później kobieta urodziła zdrowe piękne dziecko, no i tak sobie zyli:) po roku czasu dziecko nie zaczęło jeszcze mówic, po drugim roku rodzice zaczęli sie martwic, ale lekarz kazał czekać, no i wreszcie po trzech latach w końcu dziecko się odezwało... a rodzice zadowoleni, ale pytają się czemu tak długo nie mówił, a ono popukało ojca w czoło i powiedziało „dobrze Ci tak by było..”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurkowa, dziekuje za linka, z domu sobie zamowie te odzywke :). Co do szkoly rodzenia - ja sobie jedna znalazlam ale teraz sie zastanawiam, 8 lat temu chodzilam do takiej szkoly .... i mialam cesarke ;), a pielegnowac noworodka to chyba nie zapomnialam. Zastanowie sie...moze jak przestane pracowac to potraktuje to jako forme rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×