Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kareczka

MAJ 2008- kontynuacja

Polecane posty

Peletka właśnie zauważyłam, że w tabelce wszystkie wpisane macie nicki a ja imię :))) Ale spostrzegawcza jestem :))) To pewnie demencja ciążowa. Gdzieś czytałam, że w ciąży mózg się o 1/3 kurczy i widzę to po sobie :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie na taką pielucho-ceratkę ja sobie taką kupiłam świetna sprawa jak się do kogoś w odwiedziny jedzie żeby nie zabrudzić w razie czego łóżka czy wersalki. Można też sobie taką zrobić samemu jak ktoś ma materiał i ceratę i lubi siedzieć przy maszynie do szycia. To taki podkład wielorazowy bo można to prać http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=342873264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK.....................IMIE.........DATA UR.....WAGA......CM.......... Grzybiara...........Sebastian.........03.08............. ................... CIĘŻARNE franceska------ 27-----monachium-----------25.04--C/Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/J eremy-Julien Liliankas--------28------Warszawa-----------30.04--C/ Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/Dagmarka/Kubuś coral bay------ -33-------nowy sącz---------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin--------------01.05--S/Rufin arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05--- Żurkowa------- 24-------Wrocław-------------03.05---S/Nikodem plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika Monia79---------28------Wejherowo---------04.05---C/ Milena malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - kk_78 ---------- 29------ Białystok------------04.05-- synuś marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---S/ Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/Mi chał , Mikołaj paulinek85------23-------ok.Wrocławia------07.05-- S/Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/M ichalinka peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C /Julka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław-------------24 .05--S/ gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIECIACZKI NICK.....................IMIE.........DATA UR.....WAGA......CM.......... Grzybiara...........Sebastian.........03.08............. ................... CIĘŻARNE franceska------ 27-----monachium-----------25.04--C/Daria Mickey----------32--------Gdynia-------------28.04---S/J eremy-Julien Liliankas--------28------Warszawa-----------30.04--C/ Klaudia 447-----21-----Starogard Gd.------- 01.05---C/Dagmarka/Kubuś coral bay------ -33-------nowy sącz---------- 01.05---C/ wiolaj----------- 28-------warszawa---------- 01.05---C/ mała82--------- 25-------Skierniewice--------01.05--- to ja CC-------- 25------Szczecin--------------01.05--S/Rufin arniga---------- 31------Warszawa------------01.05---S/ inez_82-------- 26-------Elbląg----------------03.05--- Żurkowa------- 24-------Wrocław-------------03.05---S/Nikodem plusia------------31-------Szwecja-------------04.05---C / Weronika Monia79---------28------Wejherowo---------04.05---C/ Milena malagorzalka---33-------Poznań--------------04.05-- - kk_78 ---------- 29------ Białystok------------04.05-- synuś marzenie31---- 31-------Słupsk---------------05.05---C/Magdalenka kareczka------ -26--------Łódź----------------05.05---S/Filipek magmal----------26---------Opole-------------05.05---C/Hania Sloneczko5050--23---------Konin------------05.05-- nikitka5---------32--------Wrocław-----------06.05--S/Mi chał , Mikołaj paulinek85------23-------ok.Wrocławia------07.05-- S/Szymonek kathi81--------- 26---------Łódź---------------08.05-- zizusia--------- 24--------Rzeszów------------10.05--S/ agulcia----------30--------Poznań-------------10.05--C/M ichalinka peletka--------- 31-------Nowy Targ----------12.05---C/Hania Maja czarna---------- 25----------Konin-------------12.05---S/ Kubuś bajabaja--------29----śląsk-cieszyński-------13.05 --S/Piotruś sysunia27--------28-------ok. Gliwic----------13.05---C/Karolinka Alexxxandra-----28--- ------Śląsk-------------14.05-- iskierka----------27----------Wlkp--------------15.05--S / Adaś madeline80------27---------kraków-----------15.05-- weronikx-------- 33------Wrocław------------15.05--C/ olinkaka----------28------Wrocław------------15.05--S/ renka07----------31------Wielkopolska--------22.05--S/ stelka------------ 27------Brzeg----------------22.05--C /Julka? Mirellka84--------24------Gdańsk--------------22 .05--S/Sebastian madamagda------23------Wrocław. -----------24.05--- JoannaWM------ 34------Wrocław-------------24 .05--S/ gusika------------28--------Rzeszów-----------24.05---S/ Szymonek bibi2--------------29------DąbrowaGórn---- --26.05--C/Michalinka soczek37--------27-------Ostrowiec św.-------29.05-- Paulinek,poprzednio wkleiłam z moimi zmianami, ale pewnie nie przeoczyłaś ją i wzięłaś poprzednią, mniej aktualną, więc uzupełniam jeszcze raz o moją pannę Hannę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magmal- czyżby coś odpadło Twojemu synkowi ???? Mojej córce- Zosi- w 28 Hbd urósł między nogami Wacuś :))) :))) Jutro mam kolejne usg- ciekawe czy nie odpadnie :))) :))) Mój Mateuszek chyba by tego nie zniósł :)) :)) Nastawił się na braciszka i nawet (w przeciwieństwie do mnie i męża) wybrał jemu imię- Ludwik :)) :)) :)) Może i nie najgorsze, ale myśleliśmy o Marku, Arturze czy Przemku :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk, już dawno lekarz stwierdził (choć uprzednio uważał że chłopak), że jednak to dziewczynka, ostatnio sama widziałam jak na dłoni - ale najlepiej się mąż zdziwił, bo akurat był na usg ze mną...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też miałą być córka... ale co się okazało, że pisiorek się objawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też... miała być najpierw Kornelia, ale z mężowie coś nie teges, więc wybraliśmy Tatianę... a tu chłopiec, więc mąż uparł się na Karola, ja na Tymoteusza.... no może Ignacy? Nie wiem już sama, ten kto pójdzie do urzędu po akt urodzenia ten wybierze imię ;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak urodzimy, spojrzymy na buźkę i od razu wybierzemy imię :)) Z pierwszym synkiem nie było wątpliwości, zanim jeszcze zaczęliśmy myśleć o robieniu potomka wiedzieliśmy, że to będzie Mateusz, a teraz.... Jest wiele imion które nam się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymi imionami jestem już zmęczona, co będzie to będzie, by pasowało do nazwiska i by póżniej dziecku przez imię przykrości nie robić ;) Ważne by zdrowe było, no nie?! ...znowu ta zgaga ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki :))) Dziś dzień, przynajmniej u mnie, zapowiada się słoneczny :))) Zyczę więc wszystkim mnóstwa energii, braku dolegliwości i uśmiechu :))) :))) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wam laseczki kk ja właśnie mam to samo z córcią. jak wrócę ze szpitala to dostanie od dzidziusia prezent - już dawno kupiony i schowany - kucyk pluszowy który się śmieje z nosidełkiem do noszenia, szczotką i butelką - kiedyś mnie o niego męczyła więc myślę że prezent od dzidzi jej się spodoba i troszkę \" przekupi\". moja jessica od początku mojej ciaży bardzo cieszy się na dzidzię, rozmawia z brzuszkiem i mówi do niego - jestem twoją siostrzyczką...ma zamiar pomagać go kąpac i przewijać i wogóle chętna jest do wszystkiego co związane z maleństwem. ale ja myslę że i tak będzie jakiś kryzys, bo jednak przez te 3,5 roku była jedna jedyna i najważniejsza dla wszystkich...a teraz to się trochę zmieni bo jednak maleństwo bezie wymagało dużó uwagi i czasu. ale pocieszam się że nie ona jedyna bezie miała rodzeństwo i po jakimś czasie się oswoi z sytuacją i pokocha braciszka lub siostrzyczkę... jesli chodzi o te torby z przewijakiem, to ja osobisćie i z doświadczenia uważam że nie są az tak praktyczne bo zwykle w torbie na spacerze jest mnóstwo rzeczy, piluchy, chusteczki ubranka na zmianę i td i jak przyjdzie przewinąc malucha to trzeba to wszystko wyjmowąc z torby...a nie zawsze jest miejsce i nie ma gdzie... lae gdyby jednak któraś z was była zainteresowana to pdaję linki http://www.allegro.pl/item339355940_torba_spacerowa_z_przewijakiem_najtaniej]_hit_.html http://www.allegro.pl/item343065070_torba_z_przewijakiem_firmy_carrera_nowa_.html http://www.allegro.pl/item342625114_super_torba_z_przewijakiem_penaten_gratisy_.html http://www.allegro.pl/item338933671_9_101_canpol_torba_dla_mamy_przewijakiem_niebieska.html http://www.allegro.pl/item343025324_bebe_confort_torba_miekka_z_przewijakiem.html http://www.allegro.pl/item339875922_torba_z_przewijakiem_jedyna_na_allegro_od_ss.html http://www.allegro.pl/item338182218_my_baby_torba_podrozna_z_przewijakiem_nowosc.html http://www.allegro.pl/item336934226_kuferek_torba_do_wozka_bebe_confort_loola.html http://www.allegro.pl/item342853811_torba_spacerowa_z_przewijakiem_mybabysafetycare_.html http://www.allegro.pl/item341352773_torba_przewijak_johnson_s_baby_kosmetyki_nowa_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się właśnie wkurzyłam jak nie wiem, podobno wypłata u męża ma być )zamiast już być) dopiero ok 20stego, a tu debet już spory dodatkowo dzisiaj wizyta u lekarza - oczywisćie płatna i tyle rzeczy doi kupienia jeszcze do szpitala + kilka dla dzidzi, a nie wspomnę gdzie życie...bo jak zwykle wszystko sie naraz pokończyło... mam nerwa na maksa, niedługo ide na spacerek może się trochę odprężę, chociaz za oknem szaro buro - nie wiem czy się nie rozpada... odezwę sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Soczek, ja się jeszcze zastanawiam nad ustaleniem jednej rzeczy, którą starszy brat i tylko on może robić przy dziecku :)) :)) np będzie samodzielnie mył maluszkowi nóżki lub coś tego typu... Ponoć taki malutki obowiązek, ale bardzo odpowiedzialny :)) sprawia że starsze rodzeństwo czuje się bardzo potrzebne i dowartościowane :))) Jakoś nie boję się jak moi panowie poradzą sobie przez ten tydzień jak będę w szpitalu, bardziej jak ja poradzę sobie z chłopakami po powrocie :))) Szczególnie jak przeżyję wakacje z dwójką dzieci w domu :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakis cudem wczoraj wieczorem zrobilam sobie pazurki u stop i rak mysle ze to juz ostatni raz przd porodem, chociaz u nog z nimi najgorzej....zaraz ide kapac, potem po cos slodkiego bo o 12 ma do mnie wpasc kolezanka:) a okolo 17 ide do lekarza na to ktg i wogole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, wy produkujecie takie ilości wypowiedzi, że jak teraz czytałam (a wczoraj nie miałam czasu), to już zapomniałam co na początku było. Mnie juz zaczynają męczyć bóle podbrzusza jak na okres, ale na tym koniec no i brzuch twardnieje jeszcze. w sumie to już jestem zmęczona i chciałabym żeby nasza córcia się już urodziła... Coś ostatnio nie widziałam, żeby Grzybiara się odzywała..??? Mam nadzieję że wszystko u niej dobrze.. Miłego poranka i dużo energii Wam życzę ;-) A koleżance powiem, żeby innego lekarza poszukała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żurkowa ja też ostatnio zrobiłam sobie pazurki ale tylko u stóp frencha sobie walnęłam ale jak ciężko było brzuszek przeszkadza takie wygibasy musiałam robić że aż się sama śmiałam z tego. A jak skończyłam i zobaczyłam efekty to od razu lepiej się poczułam. Narobiłaś mi ochotę na pomalowanie paznokci u rąk moze dzisiaj coś wymyśłę a takie długie już mam i tak szybko rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magmal sorki bo ja tą tabelkę mam w wordzie na kompie żeby później nie szukać na forum, bo jak raz szukałam to znależć nie mogłam tyle stron było do przeglądnięcia. Nie zuważyłam twojej zmiany ale już sobie poprawiłam :) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki delikatny lakierek i jak zawsze mialam dlugie pazurki to teraz mam krociutkie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wykoncze przez zgage, juz mam jej tak serdecznie dosyc ze brak słow, na chwile przejdzie po czym znowu nadchodzi..i tak wkółko...juz nie mam na nia sił.... ..tak mysle ze to przez te tabletki, biore ich tyle ze wkoncu mi zoładek siadzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja biore ten fenoterol i isoptin, a przy nich nie wolno brac leków zawierajacych wapn, takze tylko jak juz nie daje rady to biore własnie renie lub malox, a tak jem cukierki mietowe i na chwile jest ulga...ale potem znowu to samo... ja biore 11 tabletek na dzien....to jakas paranoja normalnie jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zgaga, na renni nie mogę już patrzeć... pomoze na chwilkę, a później i tak to samo ;/ no cóż, bywa i tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia447
No hej dziewczynki!! Dlugo mnie nie bylo, bo przez 4 dni bylam w Gdansku na badaniach na cukrzyce!! Mama pytanie odnosnie cesarki? Moja mala dzidzia, ktora jest jeszcze w brzuszku tak sie wygina, ze mimo iz tydzien temu na usg byla glowka w dol to teraz od 2 dni znow tak sie kreci, ze ja za nia poprostu nie nadazam. W poniedzialek byla w poprzek, wczoraj co minute zmieniala pozycje a dzis to ja juz znow nie wiem jak jest ulozona. Lekarka mowila ze jak sie nie ulozy to bedzie cesarka, ale wlasnie kiedy ona to stwierdzi? Ide do niej teraz w piatek i to bedzie poczatek 38 tygodnia i czy wtedy cos mi powie konkretnego? Ja chcialabym wiedziec i umowic sie predzej na cesarkie, tak abyu osowic sie z ta mysla, ze beda mnie kroic! Boje sie, ze po prostu beda czekac do naturalnego rozpoczecia sie porodu i wtedy szybko sprawdza ulozenie i na szybkiego cos postanowia, ceraska czy naturalnie?! Jak myslicie jak postapia? Ja jestem czlowiekiem pokroju takiego, ze lubie o wszystkim wiedziec predzej i miec wszystko sobie zaplanowane, aby przechodzic mniejszy stres, bo wtedy mam czas na oswojenie sie z dana mysla i postepowaniem! Prosze napiszcie jak to jest w waszym przypadku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×