Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Fisiowna trzymam mocnoooo kciuki :) wierze ze sie uda :) Ja znowu cal wieczor na gg z P ... i co ja mam o tym wszystkim myslec :( dzis mi powiedzial,ze nikt o nim tak dobrze nie mysli, jak on o mnie ... i przekonywal mnie,ze jestem wspaniala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Ale cisza... mam nadzieję, że oznacza coś dobrego (a przynajmniej spokój). U mnie dziwna sytuacja. Iks wrócił, staram się być w miarę pogodna, spokojna, życzliwa - i on też jest jakiś spokojniejszy, pogodniejszy; jest miły, troskliwy. Traktuje mnie trochę jak najlepszą koleżankę, trochę jak, ja wiem, kogoś z rodziny, kim się trzeba opiekować i łagodnie traktować. Tak, jak się umówiliśmy - żadnych propozycji randkopodobnych (a tak by się chciało...), choć z drugiej strony - to mnie jednej poprzywoził z urlopu prezenty, pokazywał zdjęcia... Więc właściwie jest dobrze, bez nerwów, szarpania się, choć trochę wróciłam do punktu wyjścia. Pewnie powinnam być cierpliwą, nie naciskać, nie przyspieszać (ile razy w ostatnim okresie złamaliśmy umowę i znajdowaliśmy się w takiej randkowej sytuacji, tyle razy były potem kłopoty, bo pojawiały się te wszystkie trudne emocje). A z drugiej strony... Tak by się chciało rozstrzygnięcia. Ale tego na \"tak\" i żeby było jak w bajce ;-)... Choć wiem, że to jest niemożliwe. Na razie? W ogóle? Rozsądny człowiek zajął by się czymś innym, zamiast maniakalnie drążyć w myślach ten jeden temat - a to niech sobie idzie własnym tropem. Ale jak tu być rozsądnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...ja znow chora:(...nie chce mi sie lezec w lozku...ale nie mam sily zeby zrobic cos konstrukrywnego...brzuch mnie jeszcze na dodatek boli jak diabli...ale ale:) dzis mam fryzjera...juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze efekt...mam nadzieje, ze nie bede wygladala jak g....napisze wieczorkiem jak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna, napisz koniecznie coci, a Ty zeznawaj,jak na uczelni,bo coś kojarzę,że to dziś ? macie może jakiś pomysł,jak przyśpieszyć zniknięcie malinki na pół szyi...eh... naprawde, W. jest bardzo fajnym facetem i coś mi się wydaje,że jednak może coś z tego być ( bo już nie mówi,że będzie miał wyspę na Pacyfiku :D, tylko będziemy mieli :P, a wczoraj chyba z 30 razy powtórzył,że jestem idealna, i tak dalej, zazdrosc o to,ze sie umówiłam z facetem z neta itp),ale jak dla mnie to troche zbyt namiętny. muszę nad tym popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna super,ze robisz cos dla siebie :) Aira hehe tez bym chciala slyszec,ze jestem idealna :P ja wreszcie dzis zakonczylam sesje :D bilans : 3 p[oprawki bankowo 😭 i moze jeszcze jedna z dzisiejszego egzaminu :( ehhh bedzie ciezko :( ale poki co mam troche wolnego ktore bede musiala poswiecic na ekonometrie :( Dzis w kazdym razie nic nie robie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci, podobnie miło jest słyszeć, że ma się niesamowita talię albo że przyszła żona musi być do mnie podobna :D gratuluję zamknięcia sesyi :D u mnie też poprawki..jedna na pewno, dziś się okaże, czy nei dwie, a w czwartek,czy nie trzy. co za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdziłam wyniki z mikro. kuśwa mać, brakło mi JEDNEGO punkta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym jednym punktem to sie mozna w dupe ugryzc...a jeszcze gorzej jak brakuje pol punkta... coz jak gowno nie wygladam, ale nie wiedzialam ze takie ciemne wyjda:D...ale generalnie tragicznie nie jest...no i to jakas zmiana, biorac pod uwage ze od urodzenia bylam jasna blondynka...i znow bladzi mi po glowie wyjechac do UK...do Stanow pojade nie wczesniej niz pod koniec lata badz jesienia...a tam zarobilabym wiecej niz tu...musze przejrzec oferty pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezywam masakryczne godziny teraz :( Powiedzcie mi,ze bedzie dobrze ??? :( Musze dac rade !!!!!!!!! A o co chodzi to Wam pozniej napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie,że jest szansa,że jak do niego pojdę po wpis z ćwiczeń ( mam 4) i powiem,że mi brakło 1 pkt, to moze obniżyłby ...? fisiowna, nowa fryzurka to jest to! a przejrzeć ofert nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci, MUSI byc do cholery dobrze!!! musi! i będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aira u nas takie chwyty nie przechodzily :O to zalezy od wykladowcy :( ael zawsze mozesz sprobowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jeszcze tylko pol godziny i wszystko powinno byc jasne co do mojej sytuacji ... choc i tak pozniej bedzie stres, ale juz nie taki jak teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coci trzymam kciuki kochana...bedzie dobrze i juz!!!!:) odpowiedzialam na kilka ofert...zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra powiem Wam choc to nie jest pewne na 100 % tzn. moze ja znowu schizuje :O P ma dzis przyjechac ... ale tylko po to,zeby mnie pouczyc :( A nie jest pewne wedlug mnie, bo nie napisal,ze jest w pociagu :P ale mysle,ze gdyby sie na niego spoznil to juz by napisal .... Trzymajcie za mnie kciuki,zebym nie odwalila czegos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czym się strusejesz? przyjedzie pouczy i pojedzie :) a co bys miała odwalać..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stresuje sie,bo dalej mi na nim zalezy :( A odwalic moge jakies jazdy :O jakies placze i takie inne sprawy :O Nie wiem czy jestem juz na tyle twarda,zeby utrzymac emocje w sobie ... ale musze dac rade !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozecie być razem?:) -- pewnie że dasz rade..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie mozemy byc razem :( Gdybysmy mogli to nie mialabym problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja też przyszłam :P trochę posiedziałam nad statystyką,ale ..nie mogę sobie znaleźć miejsca, wrr. pmsa mam. coci, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aira ja bede miala jutro caly dzien ekonometrie a to cos a la stata :O :O :O :O przydadza sie kciuki, bo ja nie jestem taka silna jak Ty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, wspominałaś,że to takie studia... e tam,ja też nie jestem silna. wczoraj byłam u W. i trochę się zagalopowałam...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×