Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

oj, coci, jak ja bym chciała zacząć wychodzić z tego dołka. wiem teraz,że muszę przestać się spotykać z W. bo nic z tego nie będzie- trudno, tylko że dziwnie mi samej. tj, nie bylismy razem,ale zawsze to inaczej. teraz to byleby zdać te głupie poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem naiwna :P zal Ci dupe sciska ?? jak chcesz to tez mozesz byc naiwna :P ja juz sie nauczylam,ze nie warto wierzyc radom z kafe bo najczesciej sa one mylne i juz sie kilka razy o tym przekonalam :P Zegnam pomaranczki :P :P :P : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym szczerze mowiac nie wie
a czego mam ci zazdroscic? naiwnosci, glupoty,nierozsadku, tego ze nie masz honoru? yyyyyyy nie raczej ci tego nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim Ci pisze sie z duzej litery .... Hmmm naiwyzej jestem naiwna ale mi z tym dobrze :) jeden pozytek z tego,ze przynajmniej mnie nauczyl do egzaminu, wiec i tak cos zyskalam :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ponad 2 miesiące. ale teraz nie miałam na myśli mojego byłego, tylko tego,z którym się pare razy potem spotkałam- i nie żałuję tego,ale cóż. ja nikogo nie będę na siłę przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to mam mętlik w głowie- raz sobie myślę,żeby już się nie spotykac,bo potem będę się gorzej czuła, a raz ,że "co mi szkodzi", potem znów sobie myslę,że wszystko jest możliwe itp. eh,jak ja nie lubię takiej huśtawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz, gdzie studiują, a ja Cię uspokoję, czy masz się bać, czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. on się powinien bać? :P ee, myslę,ze go nie znasz, on ma raczej mało przyjaciół- tj,kiedy bylismy razem,to miał mało. ale fakt,że koleżanek miał więcej niż kolegów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, nawet gdzieś tu pisałam chyba,że cięzki dzień,bo jego urodziny- w styczniu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko. no i jak, masz kogoś takiego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. czyli wszystko ok ;) tęsknię za czasami,kiedy wiedziałąm na czym stoję-albo nikogo nie kochałam i nie czułam takiej potrzeby,albo kochałam i byłam szczęśliwa. ciężko jest nauczyć się być samą. idę się poznęcać nad mikro.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze mnie korci :( i to strasznie mnie korci i nie wiem ile wytrzymam :( Wiem,ze jakbym go opieprzyla,ze sie nie odzywa to zaczalby sie odzywac normalnie, ale nie chce tego robic bo to jest bez sensu :O tym bardziej,ze tylko wczoraj sie nie odezwal wiec nie ma na razie tragedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×