Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Yohimm może jeszcze będzie dobrze, widzisz Aneczka wróciła do byłego chłopaka i teraz ślub planuje. Ale nie dziwie Ci się, że żyjesz w stresie, bo trochę trudna sytuacja Ja bym cały czas ryczała, na serio tak mam że jak się denerwuje (ale nie tak jak coś mnie wkurzy, tylko bardziej stresuje) to płaczę i wiele ludzi tego nie rozumie. Teorka moja mama mówi, że okłady z altacetu mogą pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka-miałam się pytać już wcześniej i zapomniałam. Jak po tym zapiegu? widzisz różnicę?? tzn. zatoki już nie masz takch zapchanych, lżej sie oddycha? Bo ostatnio lekarz powiedział t.że ma krzywą przegrode nosową i nadaje się na zabieg... A on nie wie czy się zdecydować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohimm nie masz teraz mu pokazac ze jak chce byc z toba to musi sie troche nameczyc. mam nadzieje ze ulozy sie jak ty bedziesz chciala. Aska ranyyyyyy ja to bym juz po nogach sikala ze strachu. a ja dzis zaczelama sprzatac w przedpokoju i mama tam takie dwa owalne dywaniki, wiec pomyslalam ze je wytrzepie na balkonie i jak je zlapalam to one okazalay sie za cieke i mi tak odwinely paznokcia ze az mi sie oderwal i krwia podszedl, jeny jaki bol 😭 ja mam na szczescie albo n nieszczescie grube paznokcie i sie nie zlamal. ale az gwiazdki zobaczylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizyy ja też tak mam... aLe ja i na to jak ktoś mnie wkurzy, coś mnie zestresuje, ktoś sprawi mi przykrość, tęsknie- od razu ryczę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...dziewczyny czemu to nie jest takie łatwe? czemu to tak boli? wiem, że chyba najlepiej byłoby z jednej strony wszystko olać, powiedzieć zeby on spadał, ale z drugiej strony kurwa mi na nim zależy...ja pierdole...chyba jakas nienormalna jestem...wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga nie ma wiekszej poprawy poza tym, ze w zeszlym roku zima nie zachorowalam ani razu, ale co z tego jak teraz cos mnie zaczyna rozkladac... a poprawa byla na poczatku, teraz zamierzam znowu pojsc do lekarza bo ta dziurka ktora mieli mi przetkac wlasnie caly czas sie zapycha a druga praktycznie w ogole i czasem mam wrazenie ze nie ta mi przetykali :O ale pojde jeszcze do lekarza i sie dowiem wszystkiego bo czasem serio ciezko mi, i gdy zmarzne tak jak w pracy siedzialam to cieklo mi tylko z jednej tej wiekszej dziurki. ale T moze sprobowac warto, troche posiedzi na zwolnieniu lekarskim, a jesli nie bedzie lepiej to na pewno gorzej tez nie bedzie. moze byc albo lepiej albo tak samo, ale warto pojsc na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm zastanow sie czy to jak sie zachowywal jest dla ciebie wystarczjacym powodem aby nie wiazac z nim przyszlosci, ale takiej powaznej przyszlosci, jesli sie zawachasz to lepiej olej go. i pokaz mu ze jestes slina. Krowko (kurcze nie wiem jak pisac do Cieiei bo Krowa to bylo by chamskie) powiedz mi skad ten twoj nick sie wział?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia = SERIO SERIO - rutinoscorbin pomaga uszczelniać żyły ;) skombinuj jutro, najlepiej po 2 tabl rano i wiecz. wiem, że pomaga, bo sama go żarłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa współczuje z powodu palca, oj wyobrazam sobie jak to boli Yohim, ni ejestes nienormalna, wiadomo ze jak sie kogoś kocha to trudno go zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yohim wcale nie jestes nienormalna...wiem co przezywasz bo ja pamiętam jak z M się rozstalismy to wyłam całymi dniamy ,...no ale my po 3dniach się zeszli spowrotem.Trzymam kciukasy zeby Ci się wszystko ułozyło... Teroka no przeraziłam się ...jeju jak ona to zrobila...rob sobie zimne okłady na tą rączke. CHWK nadal fotek nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezek pewnie dopiero rano bedziesz miala fotki, do ciebie zawsze z opoznieniem dochodza, albo trza po dwa razy wysylac :P ide spac kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja mam przyklad na to ze jak sie kogos kocha to trudno zostawic, mowilam Wam kiedys o kolezance ktoa zdradzil chlopak za granica i z tamta bedzie mial dziecko wiec ta moja kolezanka nie odeszla od niego w recz przeciwnie on pojechal teraz z jej ojcem na dwa miesiac e za granice a jak on wroci to maja szukac mieszkania do wynajecia dla siebie:O taaa ciekawa jestem jak on zacznie se zachowywac jak tamtej bedzie widac brzuch albo jak urodzi. w ogole brzydzilabym sie takiego faceta ktory zdradzil fuj :O a co do placzu to ja jestem mistrzynia placzu :classic_cool: umiem sie rozplakac na zawolanie:D a w zyciu codziennym odrazu jak cos sie dzieje mam swieczki w oczach, a jak sie smieje z czegos ale tak fes to placze ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze płacze jak widze czyjeś cierpienie lub cos smutnego, od razu łzy mi sie cisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pamiętam kiedy ostatnio płakałam :D chyba na pogrzebie dziadka w 2001 e nie wtedy nie bo miałam głupawę z nerw i całą mszę się prześmiałam :O także w sumie nie wiem kiedy buczałam ;) altacetu też ni mom, więc zostaje zimna woda chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też raczej płaczliwa jestem :O dziś rano jak mój odjeżdżał, pożegnał się, wyszedł, a mi łzy same...... tak się popłakałam, że aż zasnęłam z powrotem i obudziłam sie o 9-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to płakanie to mam po mamie.............normalnie geny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tego mojego jeszcze nie ma a mnie juz plecy bolą od siedzenia przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️kochane;) yochim , kochana współczuje Ci naprawde!! ale pomyśl ,ze jesteś ładna , młóda i że zasługujesz na kogoś lepszego!! A on niech Kiedys pozałuje , ze Cie miał i stracił!!tulam Cie Aska, kurcze zrobiłam sobie takie brokatowe , bo nie mam jeszce białego zeli /chyba paczka zagineła:O/ ale jak dojdzie to od razu robie frencza. Zreszta na zabawe bede sobie znowu nowe robić:) Mój na nocce:( //jak ja nie cierpie nocnej zmiany wrrr:O// a mnie łepek napierdziela... cholerka zaczeło sie po 13 jak sie nachylałąm , zeby łóżko wyczyścić , to masakra;( Jeśli chodzi o zdjecia to prosze słać na madziak-1982@o2.pl ja swoje również przesle;) Tymczasem zycze Miłej nocki. Dobranoc , do juterka ps. Marcia tulam Cie . Mam nadzieje że szybko znajdziesz coś ciekawego i na godnych waruchkach!! trzymam kciuki Asia wow ta reka koszmarnie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jak Cię boli głowa przy nachylaniu to jak nic masz zatoki :D :D wiem bo sama na to cierpię od lat :O kup sobie ibuprom zatoki - przestanie boleć po 15 minutach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja tez spadam, mojemu jeszcze sie zejdzie i późno bedzie do jutra, moze uda mi sie wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska , ale to nie zatoki , bo mi tak jakby na czubku głowy pulsowało a jak sie nachyliłam to koszmar:/ a Ibuprom zatoki tez mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałaś zażyc ? ;) bo mnie zatoki różnie bolą - niekoniecznie z przodu czoła ;) zatoki są i na czole, i koło nosa i na policzkach i na szczękach nawet :D najgorsze są te bóle szczękowo policzkowe - masakra :O a na czubku głowy też mnie często boli i ibuprom zatoki pomaga ;) Ewcia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z A M O R D U J E W A S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurwa 15 stron nadrabialam czytania piczyce jedne :P:P:P A wogole to witam na nowym topicu :D 🖐️ Witam nowe kolezanki i rowniez prosze o fotki moj mail w nicku :D Yoahim wspolczuje bardzo. Trzymam kciuki ze wszystko sie ulozy 👄 Marcia powodzenia w szukaniu pracy :) Mialam cos jeszcze napisac i zapomnialam. My z P bylismy wczoraj u jego babci wrocilimy po 20. Jego babcia jest juz w domu lepiej sie czuje, ale slabo wyglada i biedna lezy caly czas. Az mi sie plakac chcialo jak wyjezdzalismy bo biedna tak plakala, P jak zlapala na pozegnanie tzn usciskac to go puscic nie chciala :( mnie tak samo. Ja jej mowie duzooo zdrowia zycze a onaa oj dziecko mi sie juz nie nalezy a wogole az mi jakos tak przykro bylo :( Madzia moj P tez ma nocki wlasnie dzis zaczyna i tez spie sama :( Mialam jechac do niego, ale kurde do 24 mam ksiazki oddac a ja nic nie napisalam :o I wogole sie dowiedzialam dzis ze chyba 22 mam ten egzamin z logiki :o I wogole sie zastanawiam czy nie isc na niego. Bo to niby jest przedmit dodatkowy, wiec ne musze isc z tym ze w tym polroczu nowym bede musiala jakis jeden inny odbebnic a na ta logike chodzilam na wszytkie wyklady :o Mialam cos jeszcze pisac i nie wiem. Aaaaa u mnie w domu szputal szwagier wczoraj mial 38 goraczki, Kubus 38.2 a ta mala 39.2 szok norlamnie byli u lekarza i lerza wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska zazyłąm ketonal.. i chyba troche pomaga, bo ja miałam isc juz nyny a siedze... tutaj i na naszej klasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×