Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

haha!! mam zal i to czwóreczka :D Choroba - nie mam Twoich fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta 👄 mój dziś jedzie dopiero wieczorem :) teraz załatwia papiery na uczelni po tej całej obronie :) a dziś ludzie zdają ten egz. co ja mam go w czwartek i jest kosmos ... babka z takimi hasłami wyskakuje, że tylko pod biurko sie schować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze sprawdzę na wszelki wypadek - - ale chyba rano nic nie miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowa - dostaniesz od dziewczyn mojego maila, bo nie chcę go tu wrzucać na forum :) robię obiadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widziałam te ciuszki co powklejałyscie heheh niezłe, no ale one dostają za to kase, taką prace sobie wybrały, moze te suklienki kupują te do bur...... choroba mam nadzieje ze szybko zwrócą mi kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia zawsze bedziesz mogla sms napisac :) wiem ze to nie to samo, ale jakis kontakt :D i tez bede tesknic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Troszke mnie nie było...bo na weekend wyjechał i nie było mnie w domku.Tak szczerze to jeszcze wszystkiego nie czytałam. Krowka ja tez nie mam fotek od Ciebie:( Myszka sliczna psinka:)Tez by chciała ale moja mama w zyciu by nie pozwoliła na pieska w blokach:( Moze kiedys jak będę juz na swoim ....:D Teorka jak tam idzie remoncik?To za ile wchodzicie juz na dobre:)? Ja tez własnie jestem po egz.z filozofi i czekam na wyniki bo wieczorem ma jedna z nas zadzwonic i ma podac.Mam nadzieję że będzie do przodu:) 👄dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mysia jaka śliczna, podobna do mojej nuczki :) Jej ja też chce pieska:( A orientujesz się ile kosztował, czy P to przed Tobą ukrył? Pytam bo na giełdę w Mysłowicach mam blisko i naprawdę myślałam nad pieskiem, a mama powiedziała, że jak P. by mi kupił to ona nie miała by nic przeciwko :) tylko nie wiem jak to w kosztach wygląda na giełdzie :) Krówka a fotki dla mnie? :) Wyślij jak Ci poczta zadziała :) Ewcia żeby Ci to szybko naprawili 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka no własnie nie wiem co to było:O Dopiero pierwszy raz mi się cos takiego zdarzyło...Plamienie miałam przez cały tydzien a dzis powinnam juz dostac normalnie @ i nadal cisza....:OAle czuje się juz tak jakbym miała dostac...moze wieczorem albo jutro rano się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz zamiar isc do lekarza na kontrole?? bo moze lekarz by to wytlumaczyl... w sumie mialas ostatnio duzo stresu zwiazanego z dziadkiem i szkola, moze wczensiej wypadlo ci krwawienie?? mama przyszla teraz oglada i za pol godziny idzie to sobie spokojnie dokoncze sprzatanie. za 10 dni kontrola u onkologa i wynik. na razie czuje sie dobrze, musi przez dobe w staniku chodzic, ma opatrunek. pozniej jeszcze zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizzy tzn P za mojego dal 100 zl. A jesli chodzi o ceny psiakow to roznie, wiesz zalezy czy jakas rasa czy jak za huskiego babka chciala 400 zl, za jakies inne 250 rozne sa ceny naprwde ja chcialam malutkiego do domu psiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej krowka ja nie mam, moj email weronikaa86@wp.pl Kasia sliczniuchny piesek ❤️ ja dzis sobie wzialam wolne koncze staz 02.02 a mam jeszcze bez dzisiejszego dnia 3 di wolnego i wezme sobie sroda czawtek piatek, a wolne wzialam dlatego ze zle sie czuje wstalam o 12 w nocy prawie nie spalam:O troche mnie blazl zaladek, a pozniej przeszlo ale slao sie czulam i musialam latac czesto do kibelka no i mialam tak wczoraj caly dzien praktynie i dzis w nocy, a teraz jem chrupki kukrydziane bo od wczoraj nic nie jadlam i dzis dopiero za chrupki sie wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piczki:)dawno mnie ie było ale na weekend szkoła a potem rodzinka takze dopiero teraz dopadłam neta. pewnei was nie doczytam....no bo przeca śmigacie na ostrej;) no to tylko siem przywitam i buziaki dl awszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowcia nie tylko tobie sie pierdzieli poczta na wp... teraz weszlam na A konto i skasowac nie moge niepotrzebnych wiadomosci i jest nowa ktorej w ogole nie widze :O moze cos wieczorkiem sie polepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jak mam czas- jestem u Ł. na uczelni i jest bezprzewodowy net, więc siedze z laptokiem i nie mam co robić, to tu cisza. A Ł. ma egzamin i chcę grzecznie siedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem Lozka ;) musialam poodkurzac i pozmywac i sobie zrobic amu i teraz bede palaszowac heheh jestes tam jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na moment jak zwykle bo zaraz mykamy :O Ewcia szkoda, że nie będzie Cie parę dni 😭 Figunia może grypka żołądkowa ? ;) Lożka po co Ty z Dzióbem na egz jeździsz ? :P ja bym z nudów umarła :classic_cool: 😘 dla wszystkich ! aha Kinga ! jakbyś miała chwilkę wolnego to miałabym (a dokładniej moja Mama) małą prośbę do Ciebie ;) chodzi o to, że zeskanowałam jej fotki na naszą klasę ( :P :O ) ale np takie zdjęcie legitymacyjne jest małe i oprócz tego zeskanowany jest taki duży biały obszar i nie mogę tego wyciąc ani w irfan ani w paincie ani w niczym :O :P :D wiec jakbyś juz była nauczona i odrobiona to byłabym wdzięczna ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe z tego co wiem to Asia nie ma zamiaru zapisywac sie na nk:P Asia wiesz co ja mam pewien pomysl jak to zrobic wiec jak chcesz to przeslij i sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no ale grypa zoladkowa to mialabym moze jakas goraczke a nawet nie wymiotowalam tylko wczoraj tak mnie zgaga palila ze szok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×