Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

hej hej. gdzie wy się wszystkie podziewacie. pustki coś na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis przegielam z jedzeniem hehe. zjadlam LIONA, danio, na sniadanie 4 kromki zytniego chleba z serkiem i szczypiorkiem, co jeszcze.. aaa herbatniki i 3 jablka... tragedia. a jak u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok, jak na pierwszy dzień diety. ale jak by nie było to pierwszy poważny kryzys za jakieś dwa tygodnie. dzielnie stosuję się do zaleceń i mimo niskiej motywacji wczoraj, dziś jest znacznie lepiej- bardzo chcę schudnąć i będę dzielnie przestrzegać diety. wakacje już tuż tuż, jeszcze 5 m-cy i słoneczko, woda, a ja w tym roku planuję wypad nad morze- woda to to co kocham, a mężuś wkurzony bo ja nic tylko d... w wodzie moczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, zapomniałabym wam powiedzieć że wczoraj ufarbowałam włosy, a dziś byłam u fryzjerki i zrobiłam ekstremalne cięcie, dumna jestem bo temperament mam wielki i niestety mogę go tylko na głowie zademonstrować, bo z ciuchami jest problem :P . krótko mówiąc włosy już zmienione, jeszcze nad resztą trzeba popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze dzielnie sie trzymacie :) ja miala m dzis ochote na słodycze wiem zjadalam kisiel truskawkowy mniam mniam :) teraz mam chwilke na pogaduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka to poprosze o zdjecie:) bo ni ewiem czy wogole dostalam od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czesc , ja obcinalam sie tydzien temu a dzis kupilam farbe i bede jutro farbowac, zawsze mam pasemka ale zobaczymy z farba , na diecie sie czymam ale ostatnio troche podjadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
co robicie jak macie strasznie na cos ochote a wiecie ze tego nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze z nikim się zdjęciami nie wymieniałam, muszę kupić baterie do aparatu i cyknąć jakąś fotkę i wtedy się chętnie powymieniam. jestem strasznie padnięta- za dużo wrażeń. jeszcze ziółka zaparzę i do łóżeczka, bo wczoraj walentynki, a mój mężuś był w Poznaniu (kierowca) więc teraz trzeba nadrobić :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Zabciu :) bede cierpliwie czekała:) @wioluszko ja pije zieloną herbatę litrami i te moje kropelki, pomaga, ale czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny przypadkiem weszłam na wasz topik. Ja jestem na innym ,ale tam też się odchudzamy i podajemy bardzo dużo wskazówek jak chudnąć. Do carolimy ziemniaków nie łączy się z jogurtem, można tylko z warzywami. Ziemniak to węglowodany ,a ich nie łączymy z nabiałem do którego zaliczamy jogurty. Ziemniaków oczywiście nie łączymy z mięsem..........niestety. NP.musli jemy na wodzie lub z sokiem pomarańczowym. JEST TO DIETA NIEŁĄCZENIA poczytaj o niej w necie naprawdę działa. My Polacy mam złe nawyki żywieniowe. Waląc wszystko razem do żołądka nasze enzymy wariują i utrudniają sobie na wzajem pracę i zachwiany jest proces trawienny. Można nas znaleść na topiku !!!!!ZAPRASZAM WSZYSTKIE ODCHUDZAJĄCE SIĘ 30-tki ale jesteśmy w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ponownie , dziekuj za namiary za centrum leczenia otylosci.,......moge wiecej ofnroacji od was uzysakc????/na czym polega ich dieta????/ i jak wam idzie????? dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Własnie minął 1 miesiąc odkąd zaczełam dietę w CLO i wybieram się na II wizytę za chwilę. Wynik to -8,4kg czyli obecna waga to 73,8kg. Jestem ciekawa co mi powiedzą. Napiszę w niedziele czy mi zmienili dietke czy mam stosować tę samą. Buziaki dla Was i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tabeleczka m_1982.......... 26......92,2......87,3........164.........14.01.20 08 zaba25.......... 26...... 91........91.......... 165.........15.02.2008 taka taka....... 25......95........95...........170..........31.01.2008 carolima........ 27.......96........87,9.........159.........02.01.2008 wioluszka1w....32.......94........94...........166...... ...01.02.2008 love*me*tender.25.......87........85..........170....... ..15.01.2008 100kilowa.......22......100.........?*...........166.... . ...?? ?* PatkaP.......... 28...... 82,2... ..73,8......... 173 ......15.01.2008 basiuczekk.....22.......97........94,5..........167..... ...29.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka gratuluje!!! Swietny wynik... i troche zazdroszcze... :P Wczoraj milam grzeszny dzien :) i wogole nie zaluje :D :D :D Wiedzialam, ze tak bedzie, wiec nie mam wyrzutow sumienia... Witam nowe kolezanki!!! Im nas wiecej tym weselej :) Serum - dziekuje bardzo za rady, mysle, ze bede musiala cos zmienic, bo sam 1000 nie wystarcza... Postaram sie zajrzec do 30 :) W koncu mam juz blizej niz dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala ufarbowac wlosy :( ale sie boje, bo moja skora jest w fatalnym stanie... a odrosty mam takie, ze szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was, mozecie napisac jak wyglada dieta z clo???/ czy to jest dieta oparta na ujemnym bilnasie kalorycznym,ile kcal zawiera?/czy cwiczycie?????? super efkety :) gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gutkka - M1982 zamiescila pare dni pod nikiem, Patka chyba tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) carolima ważne że świadomie zgrzeszyłaś:) ja też się wczoraj skusiłam wieczorem na rybę po grecku bo mi się zachciało:) ale waga się ni ezmieniła, :) Gutka dieta z CLO to 1200 kcal, 5x dziennie o stałej porze i jakieś wspomagacze, a jadłopis na kilka dni jest podemną :) pozdrawiam a Carolima a masz zdjecie całej siebie ? bym Cię oblookała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko w puchowej kurtce... ale moze cos pstrykne i jak bedziesz grzeczna to Ci wysle :P ale to pozniej, leb musze umyc... a mi sie nie chce jak cholera... najchetniej walnelabym sie na dywanie i grzala na sloncu :D Kurcze a mi wzrosla... ale to pewnie zawartosc kiszek :) Poza tym i tak zjadlam mniej niz kiedys potrafilam... tylko nie zdrowo... Byla pizza i hamburgery domowej roboty :) Ale dzisiaj juz jestem grzeczna :D Zaraz mnie skreci... Zdecydowanie wole czuc glod... a nie zdychac z przezarcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi właśnie przezd chwilką Julia komp zresetowała :), mała spryciara, chyba chciała mnie od kopma przegonić:) odkąd zaczęła chodzić, to normalnoe masakra, wszedzie włazi:) a ja dietkowo dziś od rana, chociaż nie wiem jak do wieczora bo siopstra przyjeżdża i może być różnie :) teraz popijam zieloną na zabicie głodomora, bo do obiadu jeszcez trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jaaaaak ja zazdroszcze Ci Patka ....:) u mnie nie schodzi waga, ale Ci faaajnie:) co Wy na to dziewczyny, zeby zrobic np wspólna poczte i np zdjecia nasze wklejac, jakies diety, wskazowki itd. w sumie wiem ze tu jest miejsce do pisania, ale tak sobie pomyslalam zeby wlasnie sie zdjeciami wymienic:)) dajcie znac co i jak:P ja dzis mam kolacyjke z moim misiem wiec nastepny dzie grzechu warty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie 2 sniadanie :) Moja to takie rzeczy wyprawia przy kompie, ze glowa mala, wciska co popadnie... wlacza wylacza... czasamie nawet nie wiem kiedy... a najbardziej mnie wkurza, jak mi nacisnie esc... w trakcie pisania postu... A co masz dzisiaj na obiad? Ja juz pochlonelam 499kcal... wiec na obiad same warzywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obiad w standardowo kurczak duszony z warzywami:) a to moje sniadanie i drugie sniadanie, tyle pochłonełam juz WASA+ser+zielona herbata srednia porcja 1 84,60 Surówka wiosenna średnio 100g 1 70,00 basiuczek ja jestem jak najbardziej za:) twoim pomyslem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żle skopiowałam z dzienniczka( napisałam wczorajsze :P) dziś X wasa zytnie kromka 9,42g 1 25,00 X Jajo kurze gotowane szt. 60g 1 88,00 X Ogórki kiszone średnio 100g 1 12,00 X Kefir 0% tłuszczu średnio 100g 4 132,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×