Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

nie martw się :) myślę, że każdy kto wie co to odchudzanie coś Ci poradzi :) już schudłaś, więc nie jest źle :) a będzie jeszcze lepiej i fajniej :) cieszę się, że dołączyłaś do nas. ja też od dawna jestem kulką...niestety.... i jakoś muszę z tym walczyć. mam nadzieję, że będziesz tu jutro...bo ja już zasypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :0 sorki ze wczoraj nie dalam znac ale wogole nie moglam sie polączyc z netem, musieli wyłączyc akurat wieczorem... m_1982 doszlo zdjecie, dziekuje:0 to juz sie prawie wszystkie znamy:) PS. zdjecie z mezem i dzidziusiem?:):) sliczne;) pozdrawiam Was i oczywiscie witam nową kolezanke:) nie martw sie, razem sobie pomozemy i dojdziemy do celu, bo tu wlasnie o to chodzi:) pozniej sie odezwe papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, :) jadłam na śniadanie śledzie...ale jak jeść śledzie bez chlebka ;).....:) dzięki za zdjęcia! ja też już wysłałam :) !! :) :) od niedzieli do następnej niedzieli chyba mnie nie będzie :) na topiku bo będę u narzeczonego....dolnośląskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
witam , musze sie przyznac ze wczoraj troche zgrzeszylam , cieszylam sie ze wytrzymuje i nie wiem co mnie wczoraj na wieczor napadlo , ale musze wytrwac i wierze ze juz tak nie zrobie , co was dzis tak malo ,gdzie sie podziewacie , 100kg to twoj zwiazek jest na odleglosc ,ile juz chodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy się 4 lata prawie....a związek na odległość trwa dwa lata ponad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D podczytuję Was dziewczyny czasem i bardzo kibicuję.Niestety nie mam czasu na regularne pisanie na topiku dlatego będę się odzywać czasem jak wpadnie mi jakaś fajna informacja dla Was, dziś podrzucam fajną stronkę na pewno się przyda 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub myślę najwcześniej 2009 rok wakacje może....chociaż wolałabym zimą :) ale póki co się tam muszę wyprowadzić, znaczy po obronie :) znaczy chcę a nie muszę :) będziemy sąsiadkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chcecie pozbyć się nadmiaru kilogramów nazbieranych w różny sposób, polecam dużo gimnastyki i może coś ze strony www.life-star.pl - można na tej stronie wypełnić analizę zdrowia i uzyskać propozycje jakie produkty można zastosować. Najgorsza i nie do przyjęcia jest droga głodówki! Metoda na www.life-star.pl jest prosta i przynosi dobre efekty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia29
Witam!Mam pytanie do jednej z Was, bo kompletnie chyba czegoś nie rozumiem.Czytam wasz topik, całkeim do rzeczy piszecie, ale czemu żadna z Was nie reaguje jak ktoś pisze ewidentne bzdury tak jak Joanne1428, cytuję\"Jestem Aśka mam 15 lat przez antybiotyki a także lenistwo doprowadziłam swój organizm do wagi 86 kg \"?????????????O co chodzi, przez jakie ntybiotyki bo ja nie znam takich co tuczą!!Rozumiem sterydy i leki hormonalne ale antybiotyki!!Nie usprawiedliwiajcie każdej fałdy tłuszczu jakąś głupotą bo będziecie stawać się śmieszne i nikt na serio was nie potraktuje.Jesteście grube bo nie dbałyście o siebie, teraz czas to zmienić ale błągam nie piszcie bzdur bo odechciewa się tego czytać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:):) jak dzionek minąl?? i mnie nawet dobrze, w sumie caly czas chodze najedzona hehe. wlasnie teraz jem sobie jabłuszko::) do Misia29, szczerze to nie wiem jak odpowiedziec na twoje pytanie, bo nic wiecej nie wiemy jaką kuracje maiala Joanne. ale kazda osoba ktora ma takie problemy jak my jest tu mile widziana:) i fajnie ze Ty tez czytasz nasz topik:) pozdrawiam jest ktos ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Powróciłam po paru dniach. jakoś czasu nie miałam. w pracy zamieszanie. Widzę że topic się rozwija tylko tabeli wag nie widzę. U mnie jakiś zastój wagowy w weekend i w koncu troszkę ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam przysiady robić zmęczona jestem :) a dieta....idzie dobrze, nadal nie jem słodyczy, nie łączę, po 16 nic nie jem, generalnie małe porcje jem. :) dobrze idzie ! życzę Wam powodzenia i wytrwałości :) no i trzymam kciuki jak tylko mocno potrafię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia29
czytam, bo fajnie się to czyta, dajecie jakąś taką pozytywną energię.I naprawdę trzymam kciuki żeby każdej z Was udało się to co chce osiągnąć.A topik jest naprawdę fantastyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jeśli nie masz tego problemu co my..:) kurde ale masz racje...po prostu bynajmniej ja to się zaniedbałam kolosalnie :P ale naprawiam to już...z całych sił. i takie opinie jak Twoja, takie prawdziwe i szczere myślę, że są potrzebne :) fajnie, że piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać bo głód się odzywa ;) a rano..... :) mam nadzieję, że kogoś tu znajdę :) kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia29
no to jak nie macie nic przeciwko mojej obecności to sobie będę czytać dalej.I trzymać kciuki.I pozdrawiam.Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nikogo nie ma nadal...coś tu nie gra.... chyba nie macie czasu :P no trudno :) dobrze się trzymam póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do misia 29 tak miałam antybiotyki hormonalne, na anemię i sterydowe też ,wiem jak wyglądam i przez co tak wyglądam i nie usprawiedliwiam się tym że brałam leki . Miałam na myśli Jak to się ZACZĘŁO . źle się wyraziłam i mogło być to nie zrozumiane , w żadnym wypadku nie usprawiedliwiam swoich \"pięknych\" kształtów lekami . Teraz staram zmienić coś w swoim życiu :) Na razie idzie mi dobrze , napiszę później bo idę na testy próbne do szkoły Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja tez sie jakos trzymam, chociaz juz mi sie nie chce jesc jak ptaszek tylko surowki salatki i owoce... hehh. ale musze sie trzymac, jak narazie nie widze jeszcze zadnych efektow ale nie mam zamiaru zrezygnowac bo dalej bede wygladac tak, jak wygladam. 3majmy sie dalej, pozdrawiam, milego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
ja tez Was podczytuje:)juz cos pisałam kiedys na poczatkach topiku jakos,rowniez jestem nadal na diecie,za mna juz -9kg z czego sie ogromnie ciesze,nie jest mi ciezko ale ostatnio mam lenia i ćwieczyc mi sie nie chce:Pno ale mam nadzieje ze to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi76
witam 100 kilowa :) uważam że życie jest niesprawiedliwe a przede wszystkim bardzo skomplikowane i tak :ważę ledwo 50 kg jem jak słoń wyglądam fajnie i nie mam faceta i jestem nieszczęśliwa a u Ciebie 100" odwrotnie, poza tym chciałam rzucić taka radę jakies 5 lat temu ważyłam 10 kilo więcej i pomyślałam sobie że musze schudnąc -takie ćwiczenie charakteru - bardzo szybko straciłam zaplanowane kilogramy dzięki temu że każdego dnia po przebudzeniu starałam zjeść pierwszy posiłek jak najpóźniej ,wytrzymywałam do 13. im później zaczynałam jeść tym mniej mi sie chciało.- to tyle porad z autopsji trzymam kciuki!!! 100kilowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×