Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

agi76 uważasz że to niesprawiedliwe bo wyglądasz fajnie, mało ważysz i nie masz chlopaka a grubaska ma narzeczonego i jest megggga szczęśliwa?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki za rady...może się przydadzą.... jedno jest pewne :) nie ma związku między tym jak się wygląda i czy ma się faceta... :) ja zawsze miałam dużo kolegów, znajomych właśnie płci męskiej...bo takie towarzystwo wolę zdecydowanie :) a to, że mam faceta nie zawdzięczam super figurze ale raczej charakterowi...co facetowi poważnie myślącemu ze zgrabnej a mało wartościowej laski? przecież uroda mija...a to co głębiej...zostaje na zawsze :) dlatego jestem szczęśliwa :) mam cudownego narzeczonego, fajne plany...a walczenie z nadwagą jest tylko elementem..jednym z wielu bo tak na prawdę wolałabym jeszcze ulepszyć swój charakter i wady niż schudnąć. fajnie być szczupłą ale nie to jest najważniejsze- najważniejsze jest być szczęśliwym ludzikiem jak ja....co nie oznacza że zrzucić kilosów nie muszę bo muszę....ALE NIE DLA FACETA, NIE DLA MODY TYLKO DLA ZDROWIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 - swieta racja :) Jak tam dziewczynki? Ja jakos sie trzymam :) Sama sobie sie dziwie, ze dotrwalam do @ bez podjadania po katach :) teraz tez nie podjadam :) Normalnie dumna z siebie jestem :) Mam nadzieje, ze bedziecie wieczorkiem :) Ja teraz uciekam, ale wieczorem na 100% bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dziś nadrobię zaległości w filmach.... :) co na prezent walentynkowy? podpowiedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie mam już pomysłów.... :) chyba było już możliwe wszystko :) teraz musi być coś super!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje podarowac jakies ladne seksowne zdjecie :) oczywiscie z Wami w roli głownej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biegam dziś bo mam temperaturę :( a nie mogę się rozchorować na wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to zrob mu cos tak od serca :) koniczyne z modeliny (moze i dziecinne, ale ja mojemu owczesnie chlopakowi zrobilam :P i do tej pory ja nosi :) ) albo nagraj film? zrob kalendarz ze swoim zdjeciem? podusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie odwiedzacie topicu? co się dzieje kobitki? czyżby już wszyscy poza mną schudli tak, że nawet tu się nie podzielą tym ;) dzielnie sie trzymam ale głodna jestem cholernie..... :) jutro ciężki dzień :/ życzę Wam spokojnego dnia jutro a dziś dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M zdaje sie wyjechala na 5 dni a ja wpadam ile moge :) a dzisiaj moge, ale Wy cos sie chowacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie idę się kąpać i spać :) wstaje jutro bardzo wcześnie :( niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja jestem:) musialam majstrowac przy programie do odzyskiwania danych bo mi jeden program zdjecia wszystkie z dysku pokasowal:( co nieco odzyskalam... co do odchudzania to ja nie chudne... nie wiem dlaczego. jeszcze sie nie wazylam ale po ubranich narazie nie widze nic. ale nie poddaje sie. a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiuczekk na pewno w koncu zacznie spadac, tylko musisz byc cierpliwa i grzeczna :) Ja widze po ubraniach, waga ostatnio pokazala 87, ale nie zmieniam tabelki, bo nie chce zapeszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie jak dzieciak :) Wlasnie szukam ofert kupna mieszkan dla siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że definitywny koniec topicu tego nastaje nie ma Was kobitki! :) pewnie jesteście zajęte. ja niedawno wróciłam....chyba z 10 km piechotą zrobiłam...w szpilkach...odpadają mi stopy hihihihi :) a w ogóle to.... jutro już wieczorkiem jadę do ukochanego :D mam dla niego już prezencik na walentynki :) śmieszny prezencik :) pakuję się powoli.... ale zaglądam tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej:0 ja w sobote i w niedziele mam exam wiec mnie tez nie bedzie, ale nasz topik nie upadnie:) bede tu zagladac caly czas jaktylko bede mogla:) pozdrow ukochanego od Nas:) papaa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co tam słychać? Widz.ę, że coś malutk popisałyście przez te wszytskie dni:) Ja się przyznaję że trochę zgrzeszyłam :D Dopiero wróciłam, mam nadzieję, ze dzis wieczorem bedzie ktos. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czesc , czy jest ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem wolna:) właśnie dziecię poszło spać, ja mam chwilkęwytchnienia :) Jest ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za pozdrowienia :) !!!! u mnie jeśli chodzi o dietę jest bardzo dobrze, ciągle nie zjadłam ani nic słodkiego, ani winka nie popiłam ani nie jadłam po 16 :)!! jestem zadowolona. tylko szkoda, że jestem podziębiona, nie mogę iść pobiegać... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na nic nie mam siły, jestem jakaś głodna :) normalnie się umęczyłam z tym moim dzieciaczkiem że nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×