Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Viola - avent jest podobno najlepszy. Ja poki co mam jedną własnie małą aventu, nie kupowałam więcej bo bardzo chcę karmić piersią i wtedy niespecjalnie na początku będa mi potrzebne, a jakby co to na osiedlu mam aptekę to Bartek poleci i kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam butelki lovi - aktywne ssanie - siostra mi wybierała - ze swojego doświadczenia, a teraz jeszcze z niemiec jedna dostałam Nuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam butelki z aventu a smoczki kupowałąm potem z innej firmy nuk bo te z aventu sa smiesznie wyprofilowane juz dla wiekszego dziecka, ale dla malego sa bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mnie teściowa zdenerwowała!! Więc właśnie zadzwoniła, że spotkała się ze znajomą położną.No i oczywiście zaczęła opowiadać o mnie.Ta położna jak się dowiedziała,że zamierzam rodzić w prywatnej klinice w normalnych warunkach a nie w naszym szpitalu-rzeźni podobno była wielce oburzona.Że mam się dowiedzieć czy jest pediatra na miejscu, bo jak nie to w razie czego będą mi dziecko po całym Bielsku wozić! No iw ŻADNYM wypadku mam się nie zgadzać na znieczulenie! Bo niedajboże mi się źle wkłują w kręgosłup i sparaliżowana będę!! No rozumiecie to???? Nie dosyć,że teściowa gada o mojej ciąży ze wszystkim napotkanymi osobami to mnie jeszcze denerwuje głupie babsko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczki mam avent i nuk, ale mam zapiar nie uzywac, przynajmniej przez 1 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu do szpitala? ja czytałam ze lepiej przez pierwszy miesiąc nie dawać, do czasu kiedy nie nauczy się porzadnie ssac piersi. Ty dawałaś od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu jak dziecko płacze karzą dawać smoczek.... i to nie jest tak ze sie odrazu przyzwyczai bo jak długo karmiasz piersia to dziecko potem nie bedzie chciało smoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek: ja np. nie zamierzam podawać dziecku smoczka. Paula: wiem,staram się nie przejmować ale po kiego grzyba mnie stresuje. Zresztą powiedziałam jej,że neonatolog jest non-stop na miejscu, a z tym znieczuleniem to jak ktoś ma pecha to i palec w dupie złamie:-D Ja mam butelkę Tommee Tippee i drugą od laktatora baby ono. Ale też wolałabym ich nie używać jak najdłużej. Artigiana:listopadówka już rozpakowana? To trochę szybko jej poszło. To ja już wolę do terminu poczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nisia128 -nie przejmuj sie teściową , u mnie tez nie byli zachwyceni , ze chce rodzic w Eskulapie , ale ja wychodz z załozenie , że jak mam sie coś stać to stanie mi sie wszędzie niezaleznie od miejsca jakie wybiore , nie ja pierwsza i nie ostatnia bede miala to znieczulenie co ma być to bedzie , jak by człowiek wiedział ,ze sie przewroci to by sobie usiadł no nie? Trzeba byc dobrej mysli i tyle , jeśli masz mozliwosc znieczulenia to po co masz sie męczyc w szpitalu bez tego nie rozumiem takich ludzi , moze to zawisc przez nich przemawia , że kiedys nie było takiej możliwośći .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam komplet butelek ktory dostalam ale taki zwyczajny, z fajnymi napisami (6 butelek) + 2 z aventa ktore dostalam jako reklamowki + 2 z DODI tez reklamowki. Chyba mam tego dosyc szczegolnie ze chce karmic piersia... :D Jesli chodzi o smoczek to tutaj tez mi mowiono zeby lepiej w pierwszych dniach nie dawac, wlasnie poki dziecko sie nie nauczy pozadnie ssac.. A z poscieli ja mam tylko dwa przescieradelka, dziecko bedzie spac w tych spiworkachj o ktorych juz pisalam. Paula - to falowanie to niestety tylko ruchy dziecka, nie skurcze.. Dziecko ma juz bardzo malo miejsca i to dlatego inaczej to odczuwamy.. Skurcze rozpoznasz od razu, nie martw sie, to takie specyficzne ze nie da sie przegapic.. Nisia - mnie tez ostatnio tesciowa probowala przekonac ze znieczulenie nie jest dobre, ze lepiej rodzic bez, ja to olalam tylko sie do niej usmiechnelam i powiedzialam ze jak bede mogla to na 100% znieczulenie wezme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesciowa ma trzech synow i tylko ostatniego rodzila pod znieczuleniem (bo urodzil sie tutaj) i ponoc zle to przezyla.. A moja mama ma piatke dzieci i tez tylko ostatnie pod znieczuleniem urodzila i bardzo chwali znieczulenie. Mowi ze calkiem inaczej sie przezywa porod, spokojniej i wogole.. Ja sie nawet nie zastanawiam, kazdy moze mi mowic co chce ja mysle swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra laski, ja zmykam coś porobic, bo 3 dni leżałam, a dzisiaj jakby lepiej.... zjadłam 2 sniadanie, wyprałam trochę, ide sprzątac, moze urodze przez to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nisiu jeśli cię to pocieszy to mnie teściowa własnie tez podniosła cisnienie. Po tej awanturze dwa tygodnie temu mimo wszystko chciałam żeby było ok, więc dwa razy pisałam jak się ma, oba razy odpisała na odpierdol się, dziś ze źle się czuje. Pytam dlaczego. Dostałam złośliwą i wredną odpowiedź o tym jaka jestem fałszywa. więc jej odpisałam że jak nie ma ochoty pisac jej sprawa tylko niech potem nie wypomina ze się nią nie interesujemy i że skoro nie interesuje jej jak my i czy w ogóle już nie we trójkę to nie obarczam niepotrzebnymi informacjami. Pewnie się znowu obraziła i się nie odezwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) I znowu teściowe wracają jak bumerang. Moja mnie ostatnio wnerwiła w niedziele- poszło o imię dla dziecka i od tamtej pory jej nie widziałam ;-) Codo butelek to ja mam komplet Avent- są 4 w pudełku i jest też smoczek aczkolwiek ja również nie zamierzam dawać smoka. Chyba, ze dziecko będzie ssało palec to wtedy pomyślę i może na chwilę wprowadzę smoczek. Ależ dzisiaj mam lenia najchętniej to bym się położyła i spała. Strasznie mnie głowa dzisiaj boli i od kilku dni mam dość wysokie ciśnienie tak 135/75; 140/70 a wcześniej zawsze miałam 110/70; 115/65- dziwne :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana: my to mamy z tymi teściowymi:-( Chociaż tak szczerze to czasami bym wolała,żeby moja też się obraziła i się do nas nie odzywała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
młodamamusia....a coś przewidywało,ze urodzisz wcześniej? Rozwarcie, skrócona szyjka....? Kiedy odszedł Ci czop? Co do pościeli to ja kupiłam 2 prześcieradła z gumką, mała bedzie spac w rożku i na to kocyk. Podusie kupiłam tylko do wózka. A butelek kupiłam jedną malutką taką do herbatki czy wody z Canpola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... posprzątałam... ide sie połozyć bo dyszę jak hipcio i troche mi brzuch stwardniał. Do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochraniacze w kompletach z posciela - chyba 5 sztuk - bo dostałam po siostrzenicy i po znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
tak ja kupiłam ochraniacz, własnie czekam az przyślą mi z allegro. A co do fryzjera to się uśmiałam, bo ja jutro idę na balejage, a do terminu mam 2,5 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupilam ochraniacza, no bo nigdy nie wpadlam na taki co mi sie abrdzo podobal. wiec na razie bedzie bez ;) Ja ide myc okna w pokoiku synka zeby mial czysciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wybieram się do lekarza i ledwo was doczytałam :) co do butelek to mam jedną AVENTa ale mam zamiar kupić jeszcze jedną ewentualnie do mleka :) smoczki też mam AVENTa i na wszelki wypadek jeden zabiorę do szpitala :) A osłonkę na szczebelki chciałam kupić ale dostałam więc mam :) jeden komplet pościeli dostałam a poza tym mam po siostrze a ciuszki też dostałam i nie muszę kupować :) z grubszych rzeczy mamy jeszcze do kupienia materac i fotelik i jeszcze może dziś kupię jakiś kremik dla dzidzi no i będę w końcu spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×