Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

paula --> nie pamietam czy ci gratulowalam a raczej frankowi zabka bo widzialam twoj opis na nk wiec gratulacje! jestesmy z ziutkiem zazdrosni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi:) tydzień wyłaniał sie z dziury, dzisiaj wyszła koronka i zaczyna byc widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja----gratulacje dla męża!!!!No w sumie to porządna okazja żeby mieć w czubie:-P paula---jeszcze raz gratulacje dla Frania.Teraz będzie należał do grona uzębionych:-)Ciekawe jak Franio potraktuje swoją jadłodajnie:-) mamomalwiny----również gratulujemy ząbka i bardzo dużo zdrówka dla Kajtusia Kurcze te gry są okropne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Gratuluję nowych ząbków :) to teraz grono dziąsełkowców jest jeszcze mniejsze :( ciekawe kiedy te nasze dzieciaki się wyłamią :) A ja wczoraj wieczorem nawet nie zajrzałam do gier :D musiałam męża odprawić do pracy o 4 więc nie było co się zasiedzieć przed kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R sie sam wyprawia do pracy, ja spie w najlepsze, no bo to ja mlodym sie zajmuje w nocy. dzisiaj 2 pobudki mimo okropnego kataru i spanie 10h wiec jestem super wypoczeta w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wczoraj cały dzień spędziłam z Michaśką, siostrą i Alusiem na dworku, a dziś kisimy się w domu bo leje! goja----gratulacje dla męża!!!!SUPER!!!! paula---gratulacje dla Frania. :) :) :) super, że ząbek w końcu wyszedł :) mamomalwiny----również gratuluję ząbka! i niech Kajtuś wraca szybko do zdrówka! bidulek nasz! u nas noc kiepskawa! Michaśka nie chciała jeść tylko o 1 i 5 skora do zabawy! poza tym co smoczek Jej wypadł to krzyk! W sumie 4 górne zęby już wyszły :) wczoraj jak smarowłam Jej żelem dziąsła to tak mnie ugryzła aż krzyknełam! a ta szalona tylko zaczęła się śmiać! zaraz wskakuję na Facebook pograć w coś póki Miśka śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszyscy grają na facebooku!!! U nas przestało padać i bylismy na spacerze. Duchota na maxa i jestem cała spocona! Zaraz jedziemy do moich rodzicow, byli tydzień na wczasach i jeszcze nie widzieli ząbka Wiktora i jak raczkuje:) Same niespodzianki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie miałam od rana netu, pewnie przez pogode.... noc koszmarna. Bawil sie od 3 do 5, teraz tez marudzi, ale widać że zęby go swędzą i kupe miał brzydką. No i łazi przy kanapie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> super fota! uśmiałam się! a jaki opis zdjęcia :) :) :) to nockę miałyśmy podobną! czorty te nasze dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami, ale jak oblizywał butelkę:) jedna dobra wiadomosć, mój synus zjadl łaskawie cały sloik 190 gr za jednym posiedzeniem! i to obiadku na gęsto! hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój smyk dziś był na szczepieniu a ze mnie to aż leciało :) co chwilę go rozbierać, ubierać i jeszcze do apteki po szczepionkę musiałam lecieć a prędzej dziecko zanieść do samochodu żeby z nim na rękach nie latać :( Ale ogólnie to waży 8500 a co do wzrostu to zależy chyba kto mierzy bo 6 tyg temu niby miał 74 cm a dziś 72 :/ No i chyba w tym roku se odpuścimy truskawki bo ma na nie uczulenie a do tego lekarz powiedział, że do roku nie powinien dostawać ale to by nie było dla mnie przeszkodą bo przecież krowie mleko dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i lekarz jeszcze powiedział, że lada dzień może mieć ząbki ale przecież innego wyjścia nie ma i w końcu te ząbki wyjdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilę, zeby wam opowiedziec jaki dziś dzień ciekawy miałam. Wracam ze spaceru z dzieciakami a tu na klatce taki swąd zdechłego szczura. podchodzę do swoich drzwi a od drzwi sąsiada właśnie taki sztynks. Pukam walę dzwonię nic... a już mi wczoraj cos pośmiardywało i dziś jak otworzyłam okno to mi się mnóstwo much do domu zleciało... Zgadłyście?... No wezwałam policję, wywazyli drzwi a on już od tygodnia denat. już wam nie będę opisywać co teraz czuję fizycznie i psychicnie. kurde. jednego dnia mijasz człowieka na schodach a drugiego już go nie ma. Najgorsze, że nikt się nawet nim nie interesował. ani rodzina, ani znajomi. Sam mieszkał, sam umarł. Straszne... ja to mam przypadki. tak czy inaczej nie będziemy mieszkac w tym zapachu. Pakuję się i zmywam stąd jutro z dzieciakami na jakiś czas. Goja ja tez gratuluję i dziękuję wszystkim w imieniu Kajciocha i jego ząbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika mój truskawy wcina, w całości, ale on to wszystko wcina. dziś pierwszy raz ugotowałam zwykła kaszę manną na wodzie na twardo. wcinał az mu się uszy trzęsły. I dałam mu cała marcew ugotowaną na miękko do re ki to nawet nie wiem kiedy ją wciągnął. Dziś też pierwszy raz rozciął sobie dziąsło o krzesło. leciała krew ale popłakał chwile i przeszło. muszę kompa wyłączyć bo za oknem burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mamomalwiny rzeczywiście jakieś dziwne przygody się was trzymają .... i uciekaj z dzieciakami bo to nie tylko o smród chodzi ale i o bakterie tym bardziej że tydzień leżał a muchy to wszystko potrafia roznieść ...dla mnie to co prawda nie jest nic nowego bo mój miś (niebieski miś :)) co dzień takie historie do domu przynosi ...jak nie wisielec to jakieś morderstwo albo inny straszny przypadek... tak więc jestem osłuchana w tych tematach wszystkim nowym zębaczom gratulujemy zębulków a mamom karmiącym młodych ząbkowiczów życzymy powodzenia :P Artigiana no to szybko zleci ten czas bez mężulka :) goja ogromne gratulacje dla męża falsa przyznam się bez bicia że to ja na hexic wpadłam jak mi diamenty i karty nie działały ale za całe to szaleństwo związene z grami całkowicie TY JESTEŚ ODPOWIEDZIALNA i pozarażałaś nas wszystkie tymi pożeraczami czasu :P............nie wpadła byś do mnie czegoś ugotować???? zjadła bym coś z twoich obiadków fajny ten pchacz :) jesteśmy na etapie rozmyślania :kupić czy nie kupić paula rzeczywiście twój mąż ma zabójczy opis pod tym zdjęciem dostałam 2 okres po ciąży :( ale było fajnie bez niego Oli też ma ciągle jakieś nowe guzy i zadrapania już nie nadązam skąd to się wszystko bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamomalwiny zszokowałaś mnie z tą historią z sąsiadem, ale niestety tak bywa, że ktoś umiera w samotności :( A co do truskawek to osobiście to ja bym mu je dawała bo i tak nie trzymam się żadnych schematów no ale widzę, że coś go uczuliło więc póki co to chwilowo koniec z truskawkami no ewentualnie poczekam i zobaczę czy mu ta wysypka z brody zginie i jeszcze raz spróbuję :) Obsypało mu brodę ale tak się zastanawiam czy to nie czasem od smoczka bo przecież pod nim jest, że tak powiem ciągle wilgotno jak młody się ślini i może od tego te pryszcze :( A i najlepsze co usłyszałam od pielęgniarki :) Może to i prawda ale ja się z tym spotkałam po raz pierwszy :) Otóż zerknęła na Damiana i powiedziała: No ale jakie ma rzęsy, wskazywały by na alergię. Czy jeszcze któraś z Was się spotkała z tym, że po rzęsach widać, że dziecko ma alergię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamomalwiny - smutna historia. kamika, mysle ze to od sliny, znajomej Iga, ma tak samo - cala broda i naokoło wysypana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamomalwiny--> historia faktycznie przerażajaca, ale powiem Ci szczerze ze mnie czasami nachodzą myśli czy jeśli u mnie na klatce by sie cos takiego stało to jakbym sie sama zachowała. Muszę przestać oglądać kryminalne noce na discovery :D Paula--> gratulacje dla Frania i za ząbka i za porządne żarełko. U nas lipka słoiczek 135g na 2 a czasami na 3 dni. Ale za to cycuś i owocowe papki są ok. A co do okresu to czy jest jeszcze poza mną jakaś mamusia która go jeszcze nie dostała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> zdjęcie męża super. Ale naprawdę to sie uśmiałam z komentarzy pod nim. Szczególnie o tym że to nie patologia a kultura :D picia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny - historia przerażająca:( Ale podziwiam cię kobieto za odwagę, trzeźwość myślenie i w ogóle że potrafisz się zachować w takiej trudnej sytuacji! kamika - w życiu się nie spotkała z opinią, że po rzęsach widać alergię!!! pola - ja tez jeszcze nie miałam okresu:) Już półtora roku! A mój misio właśnie ma spać ale słysze z pokoju tylko \"tatatatatata\" - jego nowe słowne odkrycie:P No i znowu zaczyna grzmieć i błyskac się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas teraz burza napierdziela! Mały śpi a mąż właśnie wraca z basenu a ja siedzę i się martwię o niego! Leje strasznie i znowu będą podtopienia:( Pogoda jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia --> no jestem w szoku jaka powodz! u nas dzis tez burza, ale popadalo tylko troszke a kurcze by sie przydalo wiecej deszczu bo parno u nas okropnie nie mozna oddychac, spac, jest tak parno ze temperatura w nocy spada o 1-2 stopnie, i niby jest ok, a caly czas sie jest spoconym i ma sie zimna wilgotna skore, ponad 80% wilgotnosci. paula --> nie mogalm sie powstrzymac i dalam komentarz pod zdjeciem meza, ze on ma te same niegrzeczne zdjecia a mamusia nie - te z piwem i playboyem chociazby haha. kamika --> a o co chodzi z tymi rzesami? jakie niby sa??? no te gry i caly facebook to moja wina, bo was wciagnelam, ale przynajmniej wiem, ze nie tylko ze mna jest zle :P. R. ostatnio nawolywal z sypialni czy zyje jak gralam do pozna. polal --> ja mialam 2 okresy ale nie mam juz od dawna i wcale nie tesknie:) ale karmie wiec mi sie nalezy taki luksus ;) dzisiaj zjedlismy makaron z rosolem, nigdy w zyciu nie zjadl mi tyle sloiczka. i wcale jakos nie rozpaczam, ze sloiczkow nie je a tym bardziej papek, bo po co mu to w sumie je jesc juz teraz. a trupow nie lubie, raz bylam w kostnicy i widzialam martwe cialo z tak bliska i juz nigdy nie chcialam ogladac, na zadnym pogrzebie nie weszlam jak byla otwarta trumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa, po prostu ja jestem ta grzeczna, a maż nie:) dzagusia, niezła burza:) Franek spał 40 minut i sie wyspał, bawi sie teraz w szlafroczku.... ale oprócz całego słoika w południe zjadł jeszcze 100 ml pomidorowej z ryzem i zagryzł 3 wielkimi rózyczkami brokuła. Teraz jeszcze zjadł 100 ml sinlaca na gesto - na to wszystko jeszcze cycek! Z tym, ze kup też zrobił 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem co ta pielęgniarka widziała w tych rzęsach Damiana :) Moim zdaniem są po prostu ładne długie i podkręcone ale nie pisze na nich, że są rzęsami alergika:) Zresztą ta sama pielęgniarka kiedyś się przyjrzała mi na biust i stwierdziła, że spokojnie wykarmię piersią podczas gdy już było w nich po prostu mało mleka, ale skąd ona to widzi to nie wiem, może ma jakiś rentgen w oczach czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×