Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

luluwega --> tez mam taki problem. ale widze ze w dzien juz mam mniej bo zastepuje posilki innym jedzeniem. organizm sie przystosowuje do zmian wiec po prostu trzeba stopniowo ograniczac cyca. ziutek spal wczoraj z zwyklej koszulce, tzn. takie body na krotki rekawek i zapinany na dupce i pod kocykiem. fajne sa takie spioszki czy tam pajacyki z krotkim rekawkiem i krotkimi nogawkami albo pizamka - zwykla koszulka plus krotkie badz dlugie spodenki - mam zamiar zakupic ich troche na lato. w spiworku mu teraz za goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia śpi w rampersie z krótkimi rękawkami i ja przykrywam ja kołderką, ale ona się odkrywa więc ją tak zostawiam bo pewnie jej tak dobrze. Goja no teraz stażystom najwięcej podnieśli więc spoko A ja zaplanowałam dzisiaj spacer n 17 a Marysia śpi i do tego zaczyna grzmieć. Blanuś wszystkiego dobrego z okazji 9 mca i 7 ząbków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja, odkurzacz to takie ufo - masz filmik z Frankiem na facebooku. franek spi w rampersie, przykryty kolderką, ale sie odkrywa. ja tez kura domowa i tez w sumie z dnia na dzień. Pracuje już bardzo długo, studia, jakies dodatkowe kursy, dom otwarty, imprezy i nagle taka mała zaraza:) ja przeszukałam fora o zmniejszeniu laktacji, bo sie boje zastojów i radzą żeby pić 2 szklanki szałwi dziennie, ale jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> przydadza mi sie kazde rady jak cos znajdziesz jeszcze! a ja czytalam zeby wtedy ograniczyc picie plynow. moi znajomi jeszcze nie przywykli do tego ze mam dziecko i mnie ciagle gdzies wyciagaja. bezdziectni ludzie nie maja pojecia ze to nie ma tak ze wyjde jutro do kina na 20. wlasnie sprzatalam i jakos mnie pokusilo zeby odstawic mebel na ktorym stoi tv i znalazlam za nim zdechla mysz! taka kilkutygodniowa. byla na pol sucha, ale calkiem bezksztaltna, owinieta w kable i przylepiona do podlogi i obok tego jeszcze gowna myszy i tak tez smierdzialo. myslalam ze puszcze pawia! posprzatalam jakos z gula w gardle. na szczesie nie zaleglo sie zadne robactwo..a jak na nk wrzuce jakies zdjecie w nowym futrze to znaczy ze z mojego kota wygarbowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> a jak wychodze gdzies bez malego to zakladam taki naprawde ciasny stanik i to tez pomaga bo pokarm musi sie przeciskac i wtedy jest go mniej. zauwazylam ze jak mniej pije to mi mniej naplywa ale to musisz tak radyklanie mniej zeby tylko najgorsze pragnienie zaspokoic, tylko, ze ta metoda to raczej troche niezdrowa na pecherz.. ja to zaraz mam zapalenie jak nie pije wystarczajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mysle o karmieniu i czuje jak mi naplywa! grrrr.. a mlody u tesciowej. ale dobrze ze ona go zabiera raz na jakis czas co wtedy nie karmie, bo tak bym sobie ulzyla przykladajac pasozyta. kurcze, bedzie ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam na spacerze i póxniej na zakupach, jak sprawdzalam która godzina, to byla juz pora karmienia, jak tylko o tym pomyslałam, to juz czułam jak mi leci w cyckach..... masakra. A najgorsze, ze ja mam te zastoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje pierwsza piatke w ilosci napisanych postow na forum : 1. goja : 1273 2. falsa: 1064 3. paula: 901 (cos malo sie starasz :) ) 4. kamika :753 5. artigiana: 737 (prawie doganiasz czolowke :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja-->gratulacje :) super!ja chcę iść do pracy od września i chyba powoli zacznę wysyłać cv! Artigiana--> to Blanusia już chyba wszystko chrupie tymi 7 ząbkami :) u nas dziś drugi dzień gorąco :) cały dzień spędziliśmy na działce.Jest siostra z ALusiem.Mamy tam ślizgawkę, basen, piaskownice, taki domek kubusiowy.brakuje tylko huśtawki ale jest hamak. Miska zapierdziela po trawce bo oczywiście zabawki na kocyku jej nie intersują!Kąpała też się w baseniku z Alusiem i chlapała na wszystkie strony! Te 4 zęby mnie dobiją zaraz bo noc w noc popłakuje bidulka i się kręci! Zapomniałam napisać, że byłyśmy u lekarza w piątek i waży 9600 i 74 cm mierzy. a byłam z nią u lekarza bo na tyłku, a dokładnie na odbycie wyrosła jej taka skórka jakby hemoroidy no i pojechałam z tym do lekarza i przepisała mi na to maść Detreomycyna i jak przeczytałam ulotkę to , że stosuje się ją od 11 roku życia! i się wkurwiłam strasznie co ta baba mi przepisała, poszłam do nas do apteki i farmaceutka mówi żeby delikatnie tylko smarować i to tydzień więcej nie! zgłupiałam i aby aby jej smaruję to ciałko i nie wiem co dalej...pewnie jakiś chirurg nas czeka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--> powiedziałabym kawał baby ;) nie wiem czy stosować tą maść........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, mi pediatra tlumaczyła po tym, jak wyczytałam na ulotce, ze Franek dostał syrop od lat 2, ze musza tak pisac na ulotkach, jak nie maja zrobionych badań. I że lekarz wie co robi. Także chyba Twój lekarz wie co zapisuje. Ale to sa faktycznie hemoroidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laski ja w rankingu jestem pewnie ostatnia:) nie mam po prostu czasu, nie wyrabiam się z niczym po prostu tylko latam za małym, bawię się z małym , jeżdże na spacerki z małym... ostatnio miałam dołek a jeszcze mnie małż wkurzył ale już ok. prawie na każdy weekend wyjeżdżam do rodziców a teraz jak jest pogoda to siedzimy na dworze artigiana gratulujemy, blanka na pewno prowadzi w ilości ząbków:) falsa niezły ten twój kot ale się nie denerwuj to prezent dla ciebie, podobno koty przynoszą swoje \"zdobycze\" swoim właścicielon na znak szacunku. i nie martwcie sie każda z nas przechodzi przez to. dziecko zmienia życie o 100% i nie ma się co czarować ale dobre hulaszcze czasy już nie powrócą, nie powrócą już nie...... jak śpiewała dżem. przechodziłam przez to ze starszym dzieckiem mój kacek śpi w body z krótkim i nie przykrywam go a i tak jest cały mokry kami czasem nie robiabadań firmy farmaceutyczne a lekarze mają sprawdzone maście i one nie szkodzą w minimalnej ilości. przerabiałam to kilka tyg temu, przepisali nam laticort, którego też nie można niby stosować, a powiedział ci lekarz co to dokładnie jest? goja gratuluje pracy:) i przybijamy piątke bo kacperek w tym samym momencie co twój wiktor zaczoł się podnosić, siadac i raczkować. teraz nie mogę go ogarnąć, w każdą dziurkę się wciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm powiedziała,że to polip, taka skórka wyrosła, nie powiedziała, że to hemoroidy. smaruję jej 3 dzień i nic a nic to się nie zmniejszyło :( zobaczymy do soboty. co do postów ja mam ok 500 ;) także dziewczyny nie dogonię Was raczej! dobrej nocy! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - jak to policzyłaś? Teraz będę mniej pisać, bo właśnie wróciłam od kumpeli z tipsami!!! I muszę się przyzwyczaić do pisania:P Ale wreszcie mam śliczne paznokcie:) Tylko na młodym jeszcze nie testowałam. Najwyżej go dziabnę, jak mnie wkurzy! A ostatnio przez te jego rewolucje w przemieszczeniu mam nerwa strasznego, w dodatku chodzę niewyspana i zamulona przez pogodę. Idę spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja --> no co ty oszalalas, myslisz ze ja posty liczylam? chyba na serio musialabym byc w tej chacie znudzona :) jak klikasz na nicka to masz tam informacje. tez chce paznokcie! a jakie te tipsy masz? bo ja bym chciala takie zelowe ale sie boje jak to sie potem sciaga i czy mi na maksa nie oslabi tych moim nieszczesnych pazurow. kami --> ja mam takie cos co opisujesz u michasi od kiedy pamietam. moja mama nic z tym nie zrobila. taka jakby skorka, jak mozesz to jakos to usun bo potem przy zaparciach krwawi, poki mloda jest i nie bedzie pamietac. ja mialabym ogromna ochote wybrac sie na zabieg ale sie wstydze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W imieniu Blani dziękujemy za życzenia. Kami - czy gryzie? W sumie tak :) Ale i tak najlepiej idą chrupki i biszkopty,choć wczoraj wsuwała jak odkurzacz fasolkę szparagową. U nas wczoraj znowu wojna z teściową była. O 16;00 wydzwaniała od Bartka że ona jutro wyjeżdża i musi dzis dziecko zobaczyć. Miesiąc jej nie było- szczegół. Przyjechała po 19;00 poświęciła dziecku przysiegam 4 minuty i to dlatego że pchała wózek z placu zabaw pod blok. Pod blokiem że ona na górę nie idzie bo zmeczona żeby Bartek do niej zszedł. Zagotowało nas. Bartek że nie, bo on jest zajęty i ma iść na górę. Posiedziała 20 minut dziecku nawet sekundy nie poświęcając. Po tym czasie się zebrała tak na prawdę nie mówiąc spierdalaj na odchodne. Po wyjściu po minucie do niego dzwoni żeby jej podał numer dowodu (dłuższa sprawa) i coś tam rzucił przez balkon. Dziewczyny nerwy mi pusciły i krzycze do niej z balkonu czy juz zawsze tak bedzie że dziecko zasłuży na 4 minuty raz w miesiacu. A wiecie co mi ta małpa wielce oburzona odkrzykuje? Że nie przyjeżdża bo jej nie zapraszam. I poszła. No dziewczyny jakiegojej paszkwila smsowego wyskrobałam to szok. Zawsze przy każdej wizycie mowię żeby przyjeżdżała. Dzwonię czasami co tydzień żeby ją zapraszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - no taka baba nic nie poradzisz! Charakteru nie zmienisz a szkoda twoich nerwów. Tylko małej żal, że ma taką babcię... falsa - mam tipsy żelowe, frencza a na łączeniu białego żelu z przexroczystym takie srebrne niteczki. Bardzo mi się podobają:) Oczywiście niszczą się pazury od tego, nic nie poradzisz. Ze ściąganiem to jest tak, że najczęście jeśli ich nie uzupełniasz to albo same odpadają, albo jak się mocno trzymają to ścinasz systematycznie i spiłowujesz. A ja mam do was prośbę o poradę! Wiktor od wczoraj chrypi mi! Nie kaszle, nie ma goraczki tylko jest chrypka jak mówi czy płacze. Oczywiście nasz pediatra na urlopie:( Możecie coś poradzić na tę chrypkę? Bo idę do apteki, ale może znacie jakiś lek bez recepty, który stosowałyście i pomógł waszemu dziecku. Pilnie czekam na odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Goja, kiedys ktos mówił o czyms homeopatycznym dla dzieciaczków. Na temat tipsów sie nie wypowiadam, bo nie lubie i przechodza mnie ciarki na sama mysl, ze ktos miałby mi cos robic przy pazurkach..... Ja w ogole taka jakas beznadziejna jestem.... mi nawet u fryzjera trudno wysiedziec. Franek świruje i ślini sie jak Bols! az mu takie fafle zwisają. Na dodatek miesiąc temu wpadłam na pomysl, żeby przyoszczędzic na bolsowej karmie i kupic tańszą. normalnie jest na weterynaryjnej radical diet, a kupilismy mu light light - prawie 100 zł tańszą. No i dupa - przez miesiąc przytył 4 kilo!!!! na dodatek pierdzi śmierdząco. No i powrót do radical diet:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goja niestety nie pomogę, Maryśka jeszcze nie miała nigdy chrypy. Kurde Artigiana jak czytam te historie o Twojej teściowej to zaczynam moją bardziej doceniać. Nie denerwuj się bo to chyba nie ma sensu.Taka baba, ważne ze Ty nie masz sobie nic do zarzucenia bo faktycznie ją zapraszasz. Falsa chybabym zabiła tego kota:) Obrzydlistwo!!!:) Marysia zaczęła czołgać się po całym mieszkaniu, więc mogłaby z Frankiem jakąś grupę antyterrorystyczną załóżyć:) Oprócz tego nauczyła się siadać z leżenia na brzuszku. Ale mam pytanie dostała inne mleko bebilon pepti bo ma cały czas jeszcze te krostki na policzkach nan ha nie pomogło i próbujemy tym bebilonem ale czy jest możliwe ze po zamianie mleka robi chcyba z 8 kup dziennie???????????aż jej się pupa zaczęła odparzać, to co zje to zaraz kupa. U nas upał straszny ale idziemy na spacer, bo wczoraj wcale nie poszłam bo o17 już zaczęłó grzmieć no i nie poszłam bo się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pażdziernikowa mamo, pewnie możliwe, ze te kupy po zmianie mleka, ale ja sie nie znam. Jesli chodzi o czołganie, to oni raczej by załozyli grype TERRORYSTYCZNĄ, przynajmniej mój Franek. jak coś nie po jego mysli, to od razu robi osiolka - takie yyyyaaaa yyyyyyaaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trudno, pójdę do apteki tam jest fajna babka to mi coś doradzi. Spróbuję homeowox może, on jest homeopatyczny. A do tej grupy terrorystów dokładam Wiktora! Jest straszny! Ciagle gada, raczkuje strasznie już szybko i leci na scody, wszędzie włazi, kręci się, jakby biedny nie wiedział co się z nim dzieje i nie mógł sobie znaleźć miejsca! W dodatku zmienia się każdego dnia, już zaczął przesuwać się w kojcu na nogach, trzyma się barierki oczywiście. Po prostu jakiś rozwój ekspresowy przechodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, ja tez sie nie mogłam nadziwic jak to szybko idzie - ale teraz mam tak dosyc, ze jakbym mogła, to bym go wystawiła na balkon :). Zreszta na balkon wczoraj sam wyszedl - i ma siniaka, bo przeczłgał sie przez próg i walnął głową. teraz wali swoim niekapkiem w szybe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja--> ja kupowałam homeopatyczne leki, ale na chrypę nie wiem co doradzić. Farmaceutka Ci doradzi, a ja te moje leki miałam na receptę. Tipsy miałam zrobione na ślub i powiem,że strasznie mi przeszkadzały- bałam się Miśce posmarować dziąsełka i jakoś nie lubię tipsów! Artigiana-->Ty to masz trzy światy z tą teściówką! szalona jakaś normalnie! falsa--> posmaruję jeszcze parę dni i zobaczymy! na bank to nie zniknie i będę chciała to usunąć, żeby później Misia nie musiała się wstydzić czy coś ;) miłego dnia! Michaśka też mała terrorystka! i to jaka! oj teraz umie wymuszać a co będzie dalej. Wiecie ona już wzdłuż kanapy chodzi! i robi pa pa już świadomie :) a dziś noc w miarę ok! :) dałam jej viburcol na noc to pewnie dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o oficjalne włączenie mnie do grupy matek terrorystów. Blanka od godziny stoi mi przy nodze i wrzeszczy. Tylko na rekach chce dzisiaj być. Niczym się nie chce bawić tylko stoi i płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak tak czytam o tych Waszych maluchach to aż n ie wieżę.Zuzia jest daleko w tyle, jakby z innej bajki i zaczyna mnie to martwić:-(Albo ona jest taka leniwa albo ja już sama nie wiem...:-( artigiana---doskonale rozumiem co czujesz w związku z teściową bo mam bardzo podobnie.Tylko mnie to już bawi.Jest przekochaną babcią która jest wpatrzona we wnusię jak w obrazek i nie spuszcza jej z rąk tylko szkoda że te wszystkie szopki są przy ludziach:-)Jak jestem tylko ja to zupełnie inna kobieta z niej jest.Potrzyma Zuźkę parę minut a potem mówi \"dobra weź ją bo ja sobie kawę wypiję\" :-) Ma do nas 11 km a jest średnio raz w miesiącu i to chyba tylko dlatego że przyjeżdża na większe zakupy i wyszczać się.Posiedzi 0,5 h i \"dobra jedziemy bo muszę sobie odpocząć bo zmęczona jestem\" Jeszcze nigdy nie powiedziała żebym przywiozła jej małą np na pare godzin, nigdy nie była z nią na spacerze itp. Jak mąż przyjeżdża to teściowa jest u nas co chwilę, bo przecież się pokazać trzeba.Wśród ludzi uchodzi za kochaną babcię, bo przecież ona tak bardzo kocha swoją wnusię, tylko szkoda że na chwilę Ach.... temat rzeka U nas gorąco ale co chwila grzmi, już raz burza przeszła ale chyba na tym nie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana, mój robi tak samo i albo wyje z łezkami i smarkami, albo robi osiołka:/ Co do tesciowej:) to jak wiekszosc wie, tez mam niezłą.... była przedwczoraj bo mąz miał imieniny. Był tez jego chrzestny. No i chrzestny sie nas pyta czy wracam do pracy, my, ze na razie nie, malego trzeba odchować - a on, ze przeciez mały ma babcie. hehe, tesciowa jakby nie słyszała. powtórze kolejny raz, to nie tak, ze chce zeby nam pomagała - ja jej nawet dziecka nie oddam, ale fajnie by było, gdyby Franek ją widział raz w tygodniu, chociaz na chwilę. A najlepiej bo opowiadalam, jak został z moja ciocią, ze płakał, a ona na to, ze jak z nią został to nie płakał:) - a z nia został 18 minut. Raz zostal, a opowiadała tak, jaby sie conajmniej nim opiekowała. Superbabcia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko jakbym o swojej teściowej czytała. Mieszka od nas 10 km blankę widziała 8 albo 9 raz. Dziecko dzięki Boku wczoraj 9 miechów skończyło. Też nie była z dzieckiem nigdy nawet na przejażdżce wokół bloku nie mowiąc o czym innym. eh....No ale Blanka to nie chłopiec którego chciała (czego jej wczoraj nie omieszkałam wytknać) Dziewczynki drogie ponowie pytanie, czy czas już prowadzać zamiast jednego mleka posiłek stały by było 3x mleko 3 x jedzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×