Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

A moi faceci zasnęli we wyrku i mogę se spokojnie pograć tak do 24 :D a potem chyba będę spała w łóżeczku bo gdzie indziej nie ma dla mnie miejsca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie było mnie kilka dni bo nie miałam ani czasu ani siły ale powoli nadrabiam zaległości. od jutra znowu robota bo mąż ma urodzinki i robimy spora imprezke w niedzielę paula gratuluję ząbka, w końcu się wyrżnoł:) u nas było zgrzędnie i brak apetytu ale chyba powoli wracamy do normy. wkurza mnie już ta wyimaginowana alergia. zaczne mu chyba już wszystko dawać bo inaczej zwariuję im bardziej myślę i szukam tym jest gorzej. mamomalwiny to nieźle sobie kajtek podjada:) ale fajnie jak dziecko ma apetyt i je wszystko ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ha ja mam juz 3 facetów w domu:) nieźle mnie terroryzują czasem wszyscy trzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, 3 facetów to naprawdę przerąbane. A z ta alergią to czasami naprawdę trudno byc mądrym. Franek tfu tfu jakoś niealergiczny, ale co z tego jak nie spi?:) Teraz go połozyłam, wtulił sie w kołderke i zasnął, mam nadzieje, ze chociaz z 2 godziny pospi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula--- zdjęcie super, też właśnie się zastanawiałam nad tym dlaczego ty masz tylko te grzeczne zdjęcia a mąż te \"chłopskie\" :-)No ale w sumie jakieś urozmaicenie musi być, po za tym tata jak to tata musi pochwalić się synem:-) mamamalwiny---współczuje przeżyć, ty to zawsze musisz źle trafić:-( kamika--- nie wiem ile w tym prawdy, czy po prostu tylko zbieg okoliczności ale ja też słyszałam że jak dziecko ma bardzo długie rzęsy to może być alergikiem.Nie wiem czy to jakiś zabobon czy nie ale u mojej chrześnicy się sprawdził.Jako niemowlę miała bardzo długie rzęsy i przy okazji skazę białkową dżagusia----to nie wesoło macie, u nas jeszcze nigdy nie było żadnych podtopień, powodzi ani nic podobnego(bynajmniej ja nie pamiętam)dlatego nie wyobrażam sobie jak wtedy się funkcjonuje Mojej dziecinie coś się poprzestawiało, zawsze spała od 11 do 13, kupkę robiła rano a teraz ładuje w pampersa o 12 i przez to śpi tylko godzinę a do następnej drzemki jest marudna jak diabli, bo ona musi pospać minimum 2 godziny żeby było ok.Muszę spróbować jakoś przestawić jej ten zegarek w dupce tylko nie wiem jak U nas też pogoda nie za ciekawa.Do późnego po południa padało, potem trochę się wypogodziło więc poszłyśmy na plac zabaw. Nela(nasza sunia) tak się wściekła że jej nie wzięłam że otworzyła sobie szufladę w korytarzu i pogryzła mi większość moich pasków i zaczęła dobierać się do moich wieczorowych szpilek:-(Już się praktycznie nie nadają do niczego a miałam je może na nodze ze 3 razy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie dziewczyny z tymi rzesami to az smieszne jest. ziutek ma bardzo dlugie podkrecone rzesy i zadnej, ani jednej alergii mimo ze jadl juz chyba wszystko. no kurcze lysy tez jest bo w ciazy obcinalam paznokcie, dziewczyny bez przesady bo sie usmialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też to jest śmieszne, wogóle te wszystkie zabobony to chyba ktoś nie spełna rozumu wymyślił.Ja tylko napisałam że tak słyszałam ale to nie oznacza że tak uważam.Wiem tylko że jak ta moja chrześnica była malutka to gadali że będzie miała alergie więc zapytałam dlaczego a odpowiedź była właśnie długie rzęsy justa a jeżeli chodzi o alergię to jestes pewna że to na pewno to?Ja też byłam cały czas przekonana że Zuźka jest na coś uczulona, w sumie to nawet pediatra mnie nakierowała na ten trop.Dopiero dermatolog wybiła mi to z głowy i od tamtej pory mała je wszystko a żadnych zmian skórnych nie widać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa ja musiałam się w gabinecie powstrzymywać od śmiechu bo po raz pierwszy słyszałam, żeby rzęsy miały coś wspólnego z alergią :) nie mam pojęcia skąd ta kobieta to wymyśliła :) Też po raz pierwszy coś takiego słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze to rzeczywiscie jakis objaw alergii ale to raczej by na jakies pylki wskazywalo raczej i w poznieszym wieku a nie niemowlecym. cos moze w tym byc, moze tak sie organizm broni przed pylkami? chociaz bardzo bardzo w to watpie. moja siostra jest strasznym alergikiem, nie dosc ze ma alergie na co drugie drzewo i trawy to jeszcze niektore jedzenie, tak mocna ma ta alergie ze wyksztalcila sie od tego astma, a rzesy ma takie same jak byly. no nie uwierze z tymi rzesami jednak. jezeli chodzi o ta wysypke na brodzie to trzeba ta slinke wycierac jak sie slini bo jak ma ciagle mokro to wlasnie wyskakuja takie pryszczyki. ziutek mial jak sie slinil ale tak jak sie skonczyl slinic to zniknely, dokladnie w tym miejscu gdzie mokro, to takie pryszczyki co jak sie chwile posusza to znikaja calkowicie. czy wasze dzieciaki tez tak mialy ze sie tak mocno slinily jak mialy te 4-5 miesiecy i teraz przestaly?? bo to niby na zabkowanie jest, no to co to ma znaczyc ze teraz juz sie nie slini wogole, ze mu zeby nie rosna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wisienka ja za twoją poradą poszłam do dermatologa i stwierdziła że te zmiany to prawdopodobnie potówki które zliszajowaciały, przepisała wodę borową i laticort przez kilka dni i musze powiedziec że dosyc zeszły ale nie do końca, a jak zapytałam ją czy może przyczyna byc jakiś pokarm to powiedziała że tego wykluczyć nie może i bądż tu mądry??? zacznę to chyba olewać bo tylko nerwy sobie psuje falsa z tymi rzesami to ja pierwsze słyszę. uważam że to jakaś lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polal - ja też jeszcze nie dostałam. Mamomalwiny - oj straszne, uciekaj z maluchami, masz racje. Mój małżonek właśnie rozpoczął egzamin po tym szkoleniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny michael jackson nie zyje jestem w szoku! a z zielonym katarkiem trzeba do lekarza jak to tylko katarek i nic wiecej nie dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, noc w miare ok, nic specjalnego, podudki na cycusia i przerwa w spaniu od 22 do 23 - ale zebyscie widziały jaki jest słodki w tej przerwie, jak sie ładnie bawi i jak gada..... a musielismy wrócic do wanienki! przestala mu się podobac kapiel w brodziku (mamy duzy i głeboki), jakby sie bał, nie wiem czemu. wisienko, no ja jestem grzeczna:) nie moge dawac niegrzecznych zdjeć:) Jackson nie żyje, powódz na południu - niezły dzień sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się moja Młoda nie chce już w ogóle cycka stąd moja prośba do mam, które już nie karmią piersią. Jak wygląda menu waszych maluchów??Nie wiem ile razy jej mleko podawać i w jakich ilościach???ciele ze mnie wiem:) Dzagusia przykro mi z powodu tej powodzi Paula zdjęcie super!! mamomalwiny przykra historia, dobrze, że masz gdzie uciekać Artigiana to 3mamy kciuki za męża o akcji z rzęsami nigdy nie słyszałam Goja mąż wrócił cały i zdrowy?? miłego dnia i oby jak najmniej deszczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze coś, dziewczyny jedziemy nad morze i chciałabym już kupić Marysi fotelik czy możecie podesłać mi jakieś linki fotelików, które możecie polecić, czy są takie, które można rozłożyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mamo, jak to zrobiłaś, że nie chce cycusia? Moj jest uzalezniony, mój mąz mówi, ze to tez za nim:) o fotelikach sie nie wypowiadam, bo my jeszcze do sierpnia w 0-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor porady : Marek Napiontek - ortopeda prof. dr hab. med. z-ca kierownika Katedry Ortopedii Dziecięcej AM, Poznań Przede wszystkim należy zdefiniować chodzik. Obecnie jest to rodzaj siedziska na kółkach, w którym dziecko siedząc może przemieszczać się po gładkiej podłodze odpychając się nogami. Większość tak skonstruowanych \"chodzików\" ma również wygodne podparcie pod pachami. Tego typu chodziki mogą być stosowane już u dzieci, które samodzielnie siedzą, najczęściej od 7 miesiąca życia. Z dawnych czasów pamiętamy jeszcze chodziki składające się z 2 obręczy, jednej większej, stanowiącej oparcie na podłodze i drugiej mniejszej służącej do podparcia pod pachami dziecka. Taki chodzik był stosowany u dzieci, które samodzielnie stały lub chodziły podtrzymywane. Miały więc zastosowanie u dzieci starszych pomiędzy 9 a 12 miesiącem życia. Dzisiaj bardziej popularne są te pierwsze, jednak w pamięci lekarzy i starszego pokolenia przetrwały te drugie, stąd częste przestrogi przed stosowaniem chodzika u dzieci młodszych, a więc 7-8 miesięcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, moja Marysia się już nie najada bo ja mam coraz mniej pokarmu bo pracowałam już i karmiłam ja rano i wieczorem, ale wieczorem jadła ok 18 kaszkę więc przed snem ok 20 jeszcze nie chciała, potem zaczęła przesypiać całe noce więc też jej nie karmiłam a rano jako tako zawsze się czegoś napiła ale od kilku dnie już mnie nie chce:( i chyba nie ma sensu żebym ją do tego zmuszała, żebym ja wykonała swój plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie - zawsze zapomne zapytac, ja sie zastanawiam nad pchaczem, ale czy on ma jakąs przeciwwagę? jak bedzie przy tym stawał i sie opieral, to sie nie przewróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie tylko Jackson ale i Farrah Fawcett nie żyje. Jezu co za dzień. Dowiedziałam się parę godzin temu, że moja 20 letnia !!!!!!! kuzynka wyszła w maju za mąż... za psychopatę chorego psychicznie dręczyciela. Oczywiście służy jako worek treeningowy. Cała rodzina walczy by ją uratowac ..bez rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Artigiana, masz naprawde pechową rodzine. Powiedzcie mi, czy to nie za wczesnie dla Franka na to, zeby pół dnia stał przy kanapie? Nic mu sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> jak chcetyle stac to znaczy ze go nic nie boli i nie jest na to za wczesnie wcale, silny chlopak :) wogole te wasze dzieciaki to szybka sobie stoja naprawde, moj stoi ale nie zeby sam ustal, trzeba go postawic a podobno skoro trzeba stawiac to nie jest na to gotowy jeszcze czyli siedzi tak caly dzien na dupce, chociaz ostatnio sie zrobil o wiele bardziej mobilny na szczescie, wyciaga sie we wszystkie strony, przekreca, odwraca wiec ok. aha i pije z normalnego kubka juz, nie tylko ze zamacza jezyczek ale wsadza dziobek i normlanie ciagnie ze szklanki i lyka bez wylewania. wyjelam mu taka mala szklaneczke i mu w tym daje picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - no co Ty? Spokojnie nic mu nie bedzie. Blanka już tak niemal dwa miesiące sterczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to mowia ze rodziny sie nie wybiera. chociaz zawsze lepsza jakas taka porabana rodzina niz zadna. my jedziemy za tydzien do polski, ciekawe jak to bedzie.. moja mama pierwszy raz zobaczy mlodego no i mojego R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - no co Ty? Spokojnie nic mu nie bedzie. Blanka już tak niemal dwa miesiące sterczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa, moj teraz staje przy wszystkim i mam wrazenie, ze cały czas stoi, gorzej bo krzesła na siebie przewraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana, on tak juz z onad miesiąc wstaje, ale teraz cały czas i tym sie martwie. No i zaczyna tuptać przy kanapie, dlatego mysle o tych pchaczu. Ide robic zapiekanke pomidorową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgłupiałam. Znajomi mieli dziś pierwszą sprawę rozwodową. Ona zgodziła się na rozwód pod warunkiem...1000 złotych na dziecko i 1000 złotych dla siebie co miesiąc. Ból w tym że facet zarabia 14000 na rękę. No padłam, bo ona idzie w zaparte że tyle chce i koniec. Sama oczywiście nie pracując. Co się dzieje z tymi ludźmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze jedna fajna historie z zycia wzieta: moj byly chlopak ma dziecko z dziewczyna, oczywiscie nie interesuje sie losem dzieciaka i ma zarzadzone alimenty w polsce, sam mieszka w uk, i ta dziewczyna wpadla na pomysl ze ona mu pozyczy swiadectwo urodzenia i wtedy nie chce tych alimentow tylko zasilek ktory mu przyznaja w uk na dziecko i ten wzial te swiadectwo, poszedl po zasilek,ktory oczywiscie otrzymal, a dziewczynie odeslal swiadectwo i powiedzial ze zasilku nie dostal i placi swoje alimenty 350zl miesieznie a dostaje w uk zasilku 120 funtow miesiecznie, tych zasilkow jest kilka w tym jeden dla \"samotnego rodzica\". dziecko ma w dupie, wysyla jakies 70 funtow dziewczynie do polski a 50 funtow sobie do kieszeni. rozumiecie to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×