Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ja jakiś czas temu myślałam ze umrę ze śmiechu :D.... zrobili mi takie kanapeczki że padłam , do tego szklanka piwa i cytrynka w szklankę wsadzona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś no babochłopem nie jestem,typowa mała kobietka ze mnie, ale mundur noszę to fakt.... i jestem z tego dumna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki --------------to co ja mam teraz zrobić do kogo jechać na wyżerkę jedna po szkole gastronomicznej więc ma cały wachlarz potraw w jednym paluszku druga słodyczami kusi jakie szczęście mnie spotkało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - będziesz musiał odbyć poprostu dwie wycieczki ....;) Jedną na środkowe pomorze a drugą do Makarenki ale oczywiście nie pamiętam gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaden problem smoczuś robimy uczte u ciebie,obie przyjedziemy i jak prawdziwego smoka cie napasiemy ale ty winko kupujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka , że też o tym nie pomyślałam ;) Mały ja poproszę słodkie , białe ;) Tak dla uściślenia moich preferencji smakowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka -----------tylko mam prośbę poruszaj sie w tym mundurze jak kobietka :), bo jak widze policjantki które chodzę jak na Westernach kowboje to mam straszny nie smak ......to już nie kobietki a MONSTRA wredny jestem co?i jaki wymagający :)? no cóż :) Pomorzanka-----------czyli nosisz biały kitelek? kurcze też ładnie kobieta w bieli ANIELICA z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ------------macie wedle uznania co która lubi :) Pomorzanko ale dla nas to chyba po jednej butelce ja też lubię wino może być białe i czerwone aby słodkie były :) A jak już bedziemy po kilku kieliszkach to Makarenkę przeręcimy i bedzie piła to co i my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------------pani doktor------------eeeeee--------dla mnie bedziesz siostrzyczką dobrze ?:)one są milsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - tylko nie proś mnie o jakieś zabiegi albo zastrzyki ;) Marnie wtedy w razie czego widzę Twój powrót do zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-----------kurcze nie gadaj ?:)zaraz zobaczę czy mam wszystko co mężczyzna powinien mieć :)............no no jeszcze mam :0 to jedynie z upodobań smakowych a już tak sie obawiałem o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ,fizycznie to raczej różnimy sie od siebie ;) Bardziej mówiłam o cechach charakteru i róznych takich pokrewnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ------zabiegi? no no ciekawe jakie ?facetowi zaraz jedno w głowie ale po tym to pewnie stanął:) bym na nogi :)hi hi no może nie tak od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoczuś.... ;) chodze w spudniczce do munduru i w bucikach na obcasie i z tego co mówią ..... :P to niezła ze mnie dupcia hahahahahahahahhahahahaaaaaa.... także daleko mi od kowboja........ ja sem malutka kobietka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - czyli kolejny wieczorek bez Ciebie :( ;) Makarenka - już sobie Ciebie wyobrażam :) Masz może jakaś fotkę w mundurze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię i wam wyślę,mamy takiego nadwornego fotografa tutaj...... muszę sie do niego usmiechnąć ładnie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka------------ to pewnie super wyglądasz -----------------zazdroszcze tym facetom którzy z tobą pracują farciarze A ja biedny prawie co służbę western oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej to drugie pomorzanko,bo dzisiaj o tej porze to juz połowa nie pracuje heheheheee Smoczuś.... bo nie motywujecie swoich pań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka -------------no niestety tak chyba że bedziesz czekała na mnie do 24 ---------ale z tego co widziałem to wcześnie chodzisz spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic Makarenko - postaram sie wytrzymać ;) Mały ... w piątki najczęściej dłużej siedzę ale do 24 to nie dam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×