Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

wiesz, moi byli tez sobie swietnie radz:) ale jak patrze na ojca to najchetniej oddala bym go mamuni i niech sie nim cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, moi byli tez sobie swietnie radz:) ale jak patrze na ojca to najchetniej oddala bym go mamuni i niech sie nim cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój eks ma teraz mamusię od tego , tylko nie wiem czy ona w mieszkaniu mu sprząta ;) Bo oprany , najedzony na pewno jest . Szwagierce to nawet w domu teraz sprzata czy przychodzi prasować .Czasami same matki robia krzywdę dzieciom a potem wychodzą takie dwie ręce . A Ty o swoim tacie mówisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tacie:) wstawilam pranie:) cyzli nie jst tak zle ze mna, wypilam kawe i zasluchalam sie :) wlaczylam muzyke i jakos tak stwierdzam po raz 10000 ze przy metalu tez sie fajnie przysypia,pod warunkiem,ze cicho gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata jest ok ... wszystko potrafi .. może tylko z gotowaniem jest na bakier ;) Ja w międzyczasie pomyłam podłogi , wypakowałam ze zmywarki , poszarpałam sie z chłopcami ;) - forum daje takie fajne możliwości ;) Metalu nie słucham , nie przepadam . Wolę spokojną muzyczkę , choć czasami rzuca mnie w różne klimaty ;) Teraz szukałam Krawczyka "Ostatni raz zatańczysz ze mną" ale nie mogę ściagnąć :(. Coś mi wpadła do ucha teraz ta piosenka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do korzeni ja już raczej nie wrócę - słuchałam kiedyś The Cure :) Mój okres buntu ;) Teraz czas na wyciszenie stąd łagodna muzyka ;) Zmykam na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Heraklesie . \"Kto zapomni ty czy ja, Komu będzie kogoś brak Nie pytaj przecież wiesz , Bierz życie jakie jest Już nie zmienisz teraz nic, Nie przewidział tego nikt Że nasz niezwykły sen Jak mgła rozpłynie się \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - zdarza się najlepszym ;) A ciasto i tak na pewno będzie pyszne :) Jak dokończysz - poproszę o kawałeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopaki spia?? ja czekam na kolezanke ale nie wiem czy sie pojawi:) net jej odcieli :) ale jak sie mocno zdenerwuje to pojde sac:) ciekawe jak orzeszki sie miewa i czy przebisnieg juz dojechala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spią juz :) dzisiaj wyjatkowo szybko , chyba pogoda ;) Przebiśnieg juz pewnie na miejscu . A Orzeszkowi obawiam się , że rozsypał sie komputer . Dzisiaj chyba wszyscy szybko odlecą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio w spaniu robię mistrzostwa świata ;) Co będzie jak wrócę do pracy? - brrr znowu pobudka 5 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , jutro rano przygotuję . A na święta nic nie robię . Ja spędzam je na weselu a chłopcy u ojca i babci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszy dzien swiat wesele?? kiedys kuzyn mial i to byla masakra:) pol rodziny u nich pol u nas,smielismy sie,ze z koszykiem na ziemnaiki pojdziemy do swiecenia bo tyle ludzi a jajem sie podzielic trzeba:) a do tego to byl 1 kwietnia-i niektorzy dluugo nie wierzyli,ze ten slub jest serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , w niedzielę - mam nadzieję ze nikt do mnie sie nie zwali ;) bo pierwszy raz od nie wiem kiedy będę sama w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×