Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Witajcie :) Wstałam lewą nóżką , jak zwykle w poniedziałek :O To zawsze taki mój dzień na przetrwanie ;) Pestuś- dziękuję ze @ i zaufanie🌻Póżniej Ci odpiszę . Mołego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak ja zmarzłam:) słonce piękne za oknem wiec włozyłam cienka kórtke - to nie było mądre :) czemu Wy dziewczynki takie nie w sosie??? oglądałyscie seriala ?:P az mi cisnienie podniesli ale za to buzkowa w roli gory lodowej i niedotyczki to ... moj faworyt :) przeslodzony krolikowski jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny 🌻 Masz rację ... Buzek rewelacja... ;) Pomorzanko...cieszę się ze nie zasnęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - podgadaj ze Stonogą niech Ci użyczy swojego masażyste ;) Stonoga - u mnie to poniedziałkowy standard ) nie wiem dlaczego tak mam ale w poniedziałki zawsze jestem bez życia i w nie najlepszym humorze :) Pestuś - nie zasnęłam , ale smutek mnie ogranął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet na początek tego serialu sie nie załapałam :) Śpioch ze mnie straszny , ale nie dosć ,że spać nie mogłam to jeszcze sny które miałam wcale mi sie nie podobały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko..... sny! rany nie mow. snil mi sie moj kolega z pracy, ojciec pod krawatem, kolezanka, sceny z harrego pottera miotly,zaczarowane kociolki, koty itd. ja nie wiem ze przez 6 h snu tyle tego sie przewinie:)i wez to teraz zinterpretuj badz madry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę w następnym tygodniu na szkolenie do Gdańska , właśnie czytałam rozpiskę , będę miała dużo wolnego czasu i muszę to wykorzystać ;) Ale nie będzie mnie z Wami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno , chociaż mam już pewne plany :) Mi sie śniło pożegnanie ....Hmmm tylko nie wiem czy mam to wziaśćza dobrą czy zła monetę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze powtarzaja.... podoba mi się ten film... a forma zerwania z Baśką .... niesamowite.... faceci :O Pomorzaniu.... nie chciałam tak z rana nooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestuś - no co Ty :) Sama cos muszę z tymi swoimi poniedziałkami zrobić . :) Wyrwę sie dzisiaj z pracy ,żeby pogadać z kurator , ograniczę eksowi widzenia i muszę coś zrobic żeby miał zakaz wożenia dzieci samochodem . Boję sie , ze kiedyś nie zauważę będzie po alkoholu i może stać się tragedia , ale tutaj mam wątpliwosci czy coś mi kurator w tym względzie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam ,że tutaj sie toczą \"Rozmowy w Toku \" i nie dam rady wszystkiego przeczytać ;)A tu cisza - wczoraj wieczorkiem chyba wszyscy się wyeksploatowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - a to dlaczego ? Proszę ustawić odpowiednio tego pana;) Jako krótszy stażem, nie ma w tej kwestii nic do gadania ;) A tak w ogole to :) :) :) - w mojej sprawie , rozmawiałam z Nim ....w końcu . Od razu mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
spotkaniu netowym. poznalismy sie przez neta. generalnie facet spodobl mi sie ma w sobie cos co mnie do niego ciagnie ale z drugiej strony jego zachowanie daje mi wiele do myslenia.otoz facet jest bardzo otwarty(szczerze mowiac nigdy nie spotkalam sie z kims takim- nie wiem moze mam za malo doswiadczen z mezczyznami) juz na drugim spotkaniu zaczal sie do mnie przytual nie powiem nie przeszkadzalo mi to czulam sie dobrze nie zrobil nieczego wbrew mojej woli. jednak zaskoczyl mnie taka otwartoscia w mojej glowie az gesto od roznych mysli moze on tak traktuje kazda kobiete z ktora sie spotyka przez neta, moze on jest tylko mna zafascynowany fizycznie itp itd. czy miala ktoras z Was podobna sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miala a pozniej 3 lata meczarni,niepewnosci jedno wiem:) masz swoj rozum rob jak uwazasz pomorzanko..... nowy kolega dostal od razu sprzet :) ten starszy/... zostal bez :) i nawet chodzil sie zalic do szefa ale nic nie mowi czy cos wskural:) a ja sie dowiem jutro czy mam miejsce przy kompie czy moge sie wygodnie rozsiasc w fotelu i harego czytac:) choc nie wiem-sni mi sie po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jeśli chodzi o eks to jego chciałabym wyciąć z życia . Tak , jest Ktoś kogo kocham kto sprawił ,ze uwierzyłam w siebie , kto jest wspaniałym facetem i sprawia ,że chce mi się żyć jak chociażby Go słyszę . Napiszę - nie mam pojęcia .Cieżko oceniać kogoś kogo sie nie zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
jestem w wielkiej rozterce tym barziej ze dzieli nas sporo kilometrow i sama ie wiem czy brnac w to dalej czy zakonczyc to wszystko. i jeszcze jedno dzieli nas prawie 10 lat tzn on jest starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge powiedziec o roznicy wieku, to maly pikus -powiedzialbym najmniejszy:) naprawde nie ma jakiegos znaczenia no chyba,ze jak tu wczoraj wspomniany zwiazek 20 latka z 12 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - czasami tak jest , jak w każdym związku . Napiszę - związki internetowe są bardzo trudne , przede wszystkim własnie kwestia odległosci i to że rzeczywiście można cos ukryć .Ale można znaleść też kogoś kto sprawi ,że zmieni nasze życie na lepsze . Lub odniesiemy kolejną porażkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze o swoim
ja 30 on 40. nie odczulam tej roznicy. tak wiem ze zwiazki netowe bywaja trudne wlasnie dlatego ze nie zna sie wogle tej 2 osoby moze duzo ukryc zataic swoja przeszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×