Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

domyślam sie Pomorzanka, choć by to że muszę wpisać swoje hasło gwarantuje że nikt sie nie podszyje, taka mam nadzieje, a z tym nie byciem sobą to chciałam sprowokować kolegę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) Ale ja się wcale nie dziwię. Nie dziwię się tym obywatelkom, które za mną nie przepadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Ale, ale... Po co mam się hasłować, skoro i tak wiadomo, kiedy piszę ja, a kiedy pisze ktoś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orzeszku - ja też myślałam że nie mam znajomych, ale zaczęłam robić "pierwszy krok" i okazało sie że starzy dobrzy chętnie sie spotkają na kawkę, może warto spróbować odnowić stare znajomości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim - w pierwszej chwili można zgłupieć :) Sama byłam w lekkim szoku po pierwszym niby Twoim wpisie . Środek - pewnie sama zauważysz , że Psełdonim jest jedyny w swoim rodzaju ;) Orzeszku wiesz jak Ci znajomi są znajomymi jak masz pracę , to sorki ale kij z nimi . Stonoga - a Ty do końca tygodnia pracujesz i wtedy urlop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Nie przepadają za mną, ponieważ mają mnie za pewnego siebie bufona oraz megalomana mającego o sobie zbyt wysokie mniemanie. Zarzuca mi się brak skromności oraz dwulicowość. Można by tak wymieniać dłuższy czas, Środek Polski. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
A cóż takiego Cię zszokowało, Pomorzanko? To, że próbowałem Cię zbajerować na mój własny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - właśnie dzwoniłam do przychodni, jutro musze iść na szczepienie - dziecka - ratunku!!! przepraszam wszystkich że tak wyskoczyłam z tym szczepieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - prowokować to Ty dobrze umiesz :) Ale tamte wpisy to nie był poprostu Twój styl . :) Środek - mnie też scigają ale mamy cały okres przechorowany i jak na razie ze szczepieniem daję sobie spokój . Pewnie oberwie mi się od pielęgniarek ;) Mam nadzieję , że Twoj Mały dobrze przejdzie to szczepienie :) Stonoga - ja myśle że to będzie najrozsądniejsze wyjscie :) Odpoczniesz przed podróżą no i wyleczysz sie porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tego sie boję Pomorzanka, nie tyle może po ale co będzie w trakcie, mój mały to troche jest strachliwy, myśle że nie pamięta wcześniejszych szczepień ale jak zobaczy szczykawę to ryyyyk gotowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gorzej z tym starszym jeśli chodzi o zastrzyki , najczęściej było tak, dwie osoby trzymające i jedna robiąca zastrzyk ;) Mały jest odważny , choć pewnie też nie obejdzie się bez łez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię tej bezradności jak mały płacze bo boli, ale cóz nie da się ich od niektórych rzeczy uchronić, pozostaje utulić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was ale u nas od jakiegoś czasu lekarka daje naklejki ,książeczki dla dzielnych pacjentów . I łez przez to jest jakby mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To obydwie pracujemy po 8 godzin :) Tyle że troszkę póżniej zaczynasz . Zastanawiałam się kiedyś jak to by było , gdybym musiała pracować do 18 , 19 - nie mam pojęcia jak dałbym sobie radę . Więc na te swoje godziny nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracujemy?? ja pracuje na odciski na tyłku i chroniczne przeziebiebnie a jak zagladam w ogloszenia to znowu nic dla mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami wstaje ze stołka ;) Stonoga , mam nadzieję , że znajdziesz szybko pracę ,miejmy nadzieje że i Ty nie będziesz miała takich problemów jak Orzeszek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×