Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mały - chyba nie ma osoby która by w tym roku nie chorowała , więc w końcu i tych największych chłopów w końcu dopada ;) Ale oczywiście życzę Ci zdrówka i kuruj się intensywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba mieć szczęście bardzo rzadko tutaj bywam a taki jubileusz mi się trafił :) Chyba powinienem zagrać w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - bardzo chetnie zobaczę Edynburd :) będę wdzieczna :) Mały - nie zaskoczyłam - ja myślałam ze Ty pięćdziesiatkę dla kuracji sobie walnąłeś :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj rozmawiałam z koleżanką też miała nogę złamaną i wzięła w sumie 50 zastrzyków . Normalnie koszmar , myślałam że Ty też tak ciagle musisz się jeszcze kłuć . Stonoga , super , będę czekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Podczytująca , była bardzo przykra sprawa w związku z gipsem i nie braniu zastrzyków . Zmarł młody 22 letni chłopak i teraz bardzo tego pilnują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko--------------pięćdziesiątka wódki do kuracji to nie było by dobre:) A może pięćdziesiątka do łóżka by mi się przydała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - a nie słyszałeś że 30 to mają najlepsze właściwości lecznicze ? ;) W tym wieku to już zdecydowanie powinieneś to wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , Podczytujaca , przepraszam nie chciałam .:( U nas w ogóle nie dawali tych zastrzykow do tej pory nikomu .Zresztą ja też miała dwa razy noge w gipsie i nawet nie słyszałam o czym takim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ponownie, nadrabiam zaległości w pracy po tygodniu nieobecności, a te zastrzyki to na co przy gipsie, żeby nie było zakrzepów? zdecydowanie 30 są najlepsze ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie naśmiałam teraz :) Jestem z małym i mówię do niego : Wiesz ,ze mamusia bardzo , bardzo ciebie kocha ? A on do mnie : Wiem , wiem ... nudne to już :D Wiecej tak nie gadaj . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - ja mam to szczęście że w mojej pracy i tak nie da się niczego ponadrabiać :) Więc będzie jutro dzień jak co dzień :) Zaleta pracy w labolatorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga i starszy i młodszy . Nie mam z tym problemu . Czasami wiszą na mnie oboje , akurat pod tym względem wrodzili sie oboje we mnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - mój mały jest tak wygadany do tego ma takie poczucie humoru ,że czasami ze śmiechu tu leżę na podłodze :D Starszy jest bardzo poważny ,nie ma w ogóle poczucia humoru , szkoda troszkę , bo to zawsze łatwiej w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×