Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

a ja zrobię sobie kawunię, no i muszę zrobić bilans na kolejny miesiąc :) i popłacić rachunki, koszmar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co miesiąc robię zestawienie - wydatki pilne, przyjemności, nieprzewidziane - wszystko zaplanowane a i tak na koniec jestem pod kreską ;) i jak tu odłożyć na remont,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do grona dłużniczek ;) Nie wiem jak ja to robię ale ale też nigy nie udaje mi się zakończyć miesiąca bez debeciku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja załatwiłam teraz debecik , zwrotem ze skarbówki , muszę bardziej uważać ... Zaraz wakacje , potem znowu rok szkolny a jeszcze po drodze przegląd i ubezpieczenie samochodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym miesiącu Stonoga stówka, bywało i pięć niestety jak garderobę dzieciaka trzeba było uzupełnić, o sobie człowiek to już nie myśli, a jak pomyśli to dług większy, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek u mnie teraz oboje są w fazie wzrostu ... wszystko za małe , szczególnie spodnie :( Na szczęscie wszystkie nie dobite buty trzymałam po starszym teraz dla małego jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ubezpieczenie samochodu załatwiłam, tym razem zapłaciłam na rok, trochę szarpnęło budżet ale nie musze przez rok pamiętać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to zrozumiale,ze dzieci rosna ale ja stara i musze co rok buty nowe kupic bo jakies powyginane obcasy albo stopa sie nie miesci :( a mam tego naskladane w szafie:) fajne tylko chodzic nie mam w czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze Środek płacę za rok(taniej) , nie ma problemu z nie pamiętaniem bo przeglady i ubezpieczenie to zawsze i tak była moja działka :) Mechanicy też więc ,w tym temacie nic sie nie zmieniło . Stonoga - nie niestety ja też w tym roku muszę zainwestować w buty .. Mozże rozmiarówka się nie zmieniła ale swoje już przeszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jest i dobra strona medalu - musisz kupić i już a nie zastanawiasz się że może jeszcze rok wytrzymają :) ja Pomorzanka za załatwienie przeglądu czy mechanika musiałam być wdzięczna że ho ho, to już wolałam też sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - moim hiciorem było jak mój eks kazał mi jeżdzić przez tydzień bez hamulców :D bo niby czasu nie miał ,zeby to załatwić;) Ale sie wtedy zdenerwowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta strona medalu jest owszem przyjemna ale bije po kieszeni :) i wlasnie musze cos kupic na lato:) ale zupelnie zero pomyslu :) nie chce zapeszac ale moj kolega cos wspomina ..ze zmienia prace:) huuuura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Stonoga , koszt mnie przeraża .. a muszę kupić ze trzy pary . Jeszcze tych zakładowych oczywiście nie kupiłam więc jedną parę mam w suchym ;) Mówisz pewnie o tym nie ubianym przez siebie koledze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie czy można przestać kochać, po 12 latach bycia razem? Mój mąż wmawia mi że mi się wydaje, a ja nic, drażni mnie on tylko, nawet nie tęsknię gdy jestem sama, ale może to przejściowe i on ma rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - można przestać . Ja swojego kochałam bardzo , ale przez lata zrobił wszystko ,żebym przestała go kochać . Mnie już też potem tylko drażnił ,nie lubiłam kiedy był w domu i czułam ulgę kiedy wychodził . No i do tej pory nie zdarzyło mi się jeszcze , żeby dopadły mnie chwile że za nim tęsknię . Poprostu już go nie kocham .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie jakąś prace na dziś wymyślić :) zeby za duzo nie filozofować bo coś tak mam dziś skłonności do nadmiernej analizy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - zaraz Ci jakiegoś zobojetniacza wyślę ;) Ja ostatnio siedzę w przepisach i szukam jakiś pysznosci dla moich dzieci :) Straszne obżartuchy z nich się zrobiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czy on to zrozumie i kiedy, kurcze, terminy do okulisty z dzieckiem dopiero w sierpniu, zwariowali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×