Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Wyślę Tobie Pomorzanko telepatycznie dobry humor ;) Nie sprawdzę tego do 20 buuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie slucham sobie Fantazji - pamiętasz może tą piosenę , taka dla dzieci ... Uwielabiam ją :D Dlaczego do 20 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez poproszę bo mój dobry humor w ciągu dnia zupełnie uciekł ehhhhhh nie łatwo ciągle próbować byc zadowolonym jak wszytko idze dokładnie na opak :(((( taki miałam dziś dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , to keidyś moja ulubiona " Bo faantazja jest od tego aby bawić się z kolegą " Fajna. Super muzyczka. A o 20 skoczę na jakiś babski film Ale przypomniałąm sobie dzieciństwo > Super piosenka I jeszcze taka "czemu Gabrysia ma brata krzysia " Ciągle to śpeiwałąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I humorek wróci dziewczyny Niech tylko słoneczko sie pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówie wam kobietki dziś wszytko idze jak po grudze pomorzanko ja sie ciągle katuje pozytwynymi piosenkami ale przychodzą chwile ze i to nie pomaga ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziewczyny cała wiosna przed nami, najlepsze słoneczko- wszystko to będzie A teraz trochę musi powiać żeby przygnać słoneczko kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zaproszenie na wesele ehh oczywiscie pojedyncze ehhh i to takie wesele po któym sie człowiek kompleksów nabawić moze ehhh zaproszenia pół roku do przodu do tego kilka newsów na temat byłego jak mu teraz dobrze jest no i uswiadomiłąm sobie jeszcze kilka innych spraw ehhhh moj wymarzony strazak jest nieosiągalny ehhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka - wiosny to ja się nie mogę doczekać :) Ale tej pachnącej , zielonej , szalonej ;) Podczytujaca - ja za 20 dni idę na wesele ... dalej nie wiem co założę , nic nie mogę wymyśleć co z chłopcami ... i boję się sama pójsć :( Dlczeczgo strażak jest nieosiagalny ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz myślisz , ale pomyśl sobie z innej strony, ze jest KTOŚ dla Ciebie i każdego dnia jesteś coraz bliżej JEGO. A z tym zaproszeniem to już ludzie trochę przeginają. Ale i mnie takie często dają- nawet przyjaciółka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy raz pewnie jest najtrudniejszy ;) jeszcze kupę osób nie wie ze jestem rozwódką .Troszkę będę musiała sie potłumaczyć ;) Moja mama utrzymuje to w tajemnicy :O wstydzi się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh weselicho bedzie ze hej po amerykansku bo pan młody z USA oczywiście pełna popisówa lokal naj wogłoe wszyttko naj ze az sie słabo robi ... bedą polaczką poazywać hehe a strazak ehhh pomorzanko nawet nie chę pisać bo się popłacze ehhh jakie to wszytko niesprawiedliwe jest :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy raz jest najtrudniejszy ;) Jeszcze dużo osób nie wie że jestem rozwódką , moja mama utrzymuje to w tajemnicy :O wstydzi się :O więc na dzień dobry będę się tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - kazała mi z im być .. ale za chwilkę mówiła że takiego męża to by chyba zabiła . Ot taki paradoks ;) W którymś momencie zmiotla mnie z powierzchni ziemii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×