Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Stonoga... nie przejmuj się .... jedzenie na pewno będzie pyszne ...no i moze dadzą soć do picia ... ;) Mały... wiesz... ja się nie znam za bardzo na zamykaniu w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja w kuchi tylko czajnika uzywam :) i mikrofali :) wczoraj sie napatrzylam w cukierni na najprzerozniejsze ciasta i dzis mysle o tym jakie to mogło byc dobre. ale mam takiego lenia,ze nic nie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha.... to mamy ze sobą trochę wspólnego... ;) ja kiedys kupiłam sobie gary ... za kupę kasy...to było jakies 7 lat temu.... fajnie wyglądają w szafce hahahahahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy ale ja dzis na nic zupelnie nie mam ochoty:) pestka... mam nadzieje,ze len Ci sie udzielil :) miałąm sie zabrac za zmiane firanek ale mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuś ...ja jestem w pracy ;) no i jutro mam wolne.... ale jaja :D więc żadnych ogonów za mną ;) a kysz.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Linguś 🌻tylko Ty wieczorkiem zajrzałas , mnie nie było na forum . Mam nadzieję że wszystko ułożyło się po Twojej myśli . Daj znać na maila ....:) Teraz kawka , a potem bieganina i tysiąc spraw do załatwienia więc dopiero pewnie popołudniu zajrzę ... :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ WSZYSTKIEGO DOBREGO KOBIETKI W DNIU NASZEGO śWIĘTA ;) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego! Szkoda, że same musimy sobie składać życzenia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger- dzień dopiero sie zaczyna. Kto wie co sie wydarzy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak może mam zbyt dużo optymizmu albo to naiwność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ... jestem juz prawie obrobiona ;) i chyba na dzisiaj koniec ;) Mam już przynajmniej kreację wesele , teraz jeszcze ochota żeby na nie iść by się przydała ... ;) Linguś - no nie mów , że życzeń nie dostałaś ... :( mi się troszkę kolorowo w pokoju zrobiło :) Kilka kartek przyszło , smsów , miłe to ... Lojka , Fanaberia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj pomorzanka :) chociaż Ty jedna przywitasz biednego steranego człowieka powracającego z wygnania... 😭 :D a byłam zdechła na maksa i miałam przymusowy odwyk od kompa, ale juz ożyłam i zaszłam tu do was świadomie sprawdzić co słychać :) podziało się coś ciekawego? jakieś streszczenie mogę prosić? z nowych ludzi to stonogę powitać mi trzeba pewnie i kotka 🖐️ (ale kotek to z TWA chyba, nie? :) no i witam serdecznie wszystkich zasiedziałych :) ciekawe czy ktoś o mnie pamiętał ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - co chwilkę były pytania o Ciebie .Teraz jakaś stagnacja nastała , ale mam nadzieję że topik w końcu ruszy ;) Streszczenie - hmmmm nie pamietam :D będziesz musiała przelecieć po stronach :D Ogólnie spokojnie ostatnio było ;) Zdrowa już jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przelot po stronach zrobie troche później bo teraz jeszcze mi się tu pętają ;) doktor twierdzi, że zdrowa a ja kaszlę jak szalona :D a doktor twierdzi, że to jakies receptory mam pobudzone hehe a na dzisiaj sie umawialiście jakoś czy już nie ma spotkań wieczornych przy winku tudzież piwku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×