Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Będę miała ubrane ... spodnie i czarno różową sukieneczkę z dużym dekoldem ... który wypadalo by troszke opalić ;) Tak więc Podczytująca - szybciutko zmieniaj niteczki ;) Przebiśnieg - to masz rację :) ja od czasu do czasu lubię isć na solarium ... bardzo mi pomaga :) I chyba właśnie czas się tam wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ja bardzo lubię zestaw spodnie + sukieneczka :) tylko to trzeba być szczupłą żeby nóg nie skracało :) to pobawisz podczytująca, miło :) a'propos nauki - to dobrze, może w końcu zamiast niekompetentnych panienek będą obsługiwać ludzie mający pojęcie o tym co robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm Podczytujaca - dekold potrafi mimo wszystko nieżle zaintrygować :D ;) Przebiśnieg - dlatego ja nie chodzę do lekarza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysokie obcasy koniecznie pomorzanko !!!!! nogi tak ładnie wygladają w wysokich butach ja bardzo lubie wysokie buty jej na ostatnie weselicho kupiłam sobie 8 cm szpilki pięłkne eleganckie i dałam rade bedąc na parkiecie cały czas prawie ale następnego dnia to było zemną marnie hihi ;) własciwie ze stopami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - no właśnie rozgladałam się dzisiaj :) Kurcze , w sklepach baleriny na mimi obcasie :O Jaakaś dziwna moda nastała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca to ja podziwiam ... też mam jedne buty na 8 cm obcasie, ale wybralam się tylko raz na prawie cały czas siedzącą imprezę i ... wracałam na bosaka ... :D ale fakt - wygląda sie ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no komputer zrobiony chwilowo przepraszam za to że uciekłem ale komp padł .....Ale co ja widzę i czytam Pomorzanka robi się na bóstwo ? Pomorzanko nie kłopocz się we wszystkim Tobie jest pięknie . Miej litość dla biednych facetów :) toż oni oczu od Ciebie nie oderwą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - nie niestety nie mam .. to co dzisiaj w sklepach widziałam to mnie powaliło ;) :O Mały ... hmmm nie nastawiam sie raczej na dobra zabawę ....ale mus to mus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ---------no przestań Ty ?Ty dziewczyno jesteś stworzona do zabawy .Nie martw się niczym bedziesz super się bawiła .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo lubię Venezię :) i fakt - w sklepach nie ma nic - tylko ja szukałam zwykłych półbutów, bardziej mokasynów i ... same szpile :D pomorzanka może coś Ci zakupie i prześle pocztą ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - wiesz że nie :( To co widziałrś na fotce , to ni jak ma się do mojej rzeczywistości .... Mało osob wierzy że jestem nieśmiała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - chcesz żeby sie zabiła :D nie umiem chodzić w szpilkach :D Dziewczyny ... ja dopireo niedawno odkryłam że jest coś takiego jak szpilki , makijaż , dekoldy - dziwne to troszkę w tym wieku .... ale na razie próbuję oswoić sie z kobiecością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca --------------no wiesz chyba nie gdzieś kiedyś minęliśmy się ale ja z tych wstydliwych i zaraz uciekłem :):) Ale witam Cię równie pięknie :) Jestem Mały jak to Pomorzanka mnie ochrzciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------------a nie prawda poznałem Cię troszkę i wywiad mój działa więc wiem o Tobie małe co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×