Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Mały - mam nadzieję ze nie przekłamiania ;) Podczytująca - poważnie to piszę ... w momencie odejścia od eksa ... obudziła się inne moje "ja" ... ale chyba tylko na korzysć mi to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - no nie wiem ....;) zresztą nigy nie udaje kogoś innego :) Taka tutaj , taka w mailach i taka w rzeczywiśtosci - ale nie wiem czy to dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie przebisnieg ona taka słabiutka po chorbie może pod stół wpadła bidula hihi :) pomorzanko w takim razie niech Ci to teraz na dobre wychodzi kobiecość to babski sliny argument hihi w ttym męskim świecie :D :D smoku no chyba jeszcze nie ale w takim razie juz sparwa załatwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo:) Pomorzanko---------- wiedziałem że na Ciebie mogę liczyć Podczytująca bardzo mi miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko----------------maile to Ty piękne piszesz i długie jak jestem w połowie zapominam co pisałaś na początku i muszę zaczynać od nowa i kiedy ja na nie odpiszę to sam nie wiem ale jutro biorę się ostro za pisanie mam wielkie zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przeszkadzam wam miłego pisania i żegnam sie nie siedźcie za długo jutro was budzę :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×