Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Niestety nie, Inkwizycjo . Jest tylko plac zabaw , górka do zjeżdżania na sankach albo samochodzikach . Chociaż pamietam jak ja byłam w przedszkolu mieliśmy taki ogródek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkwizycja u mojego małego w przedszkolu nic takiego nie ma, sadzili tylko drzewka, które dostali za zebraną makulaturę i kiedyś byli sadzić ziemniaki :) u jakiegoś zaprzyjaźnionego gospodarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info Dziewczyny :) a wiecie że w programach edukacyjnych przedszkolaka są takie zajęcia? To część programu edukacji ekologicznej. szkoda że tylko na papierze :( Stonoga a zkim Ty sie umówiłaś że nie ma zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - ze mną to samo sie dzieje, wczoraj luzik a dzisiaj nie mogę wejść w obroty, może Ty mnie a ja Ciebie kopniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inkwozycjo..no wlasnie sie nie umawialam :) a ja mam pecherz na pol stopy i chyba zamowie taxi zeby wrocic do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - jak sie już wpadnie w tryby to nie ma co przerywać :) bo potem znów ciężko sie zabrać do roboty, ja teraz \"przysiadłam\" na kawkę, ale jeszcze trochę mam do zrobienia, ale mnie została jeszcze tylko intensywnie godzina, no a potem \"drugi etat\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny, do usłyszenia, może uda mi sie jakoś kiedyś wieczorem pogadać, miłego reszty dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie ktoś sie odezwał :D i się naddemną zlittował bo robie prasowanie chociaż wcale nie mam ochoty a tak jest pretekst zeby zaprzestać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noga całkiem ok a co u Ciebie jak humor i nastrój ?! jajestem bardzo bojowo nastawiona hehe jak on sie njeszcze odezwie to ttak odemnie usłyszy ze sie w buty nie zmiesci !!!!!!! :) :) przynanjmniej narazie taki mam plan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Podczytująca jestem tylko na chwilke ...rano widziałam Twój opis i sie troszke zmartwiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm POmorzanko szczerze to powiem ze nie wiem co mnie dziś bardziej bolało noga czy serducho znowu ale teraz jest OK no to zycze miłego wieczoru skoro jesteś tu przelotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)! Ależ mnie 4 litery po wczorajszym rowerze bolą ;). Miłego i pracowitego ;) dnia Wam życzę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Inkwizycjo🌻 wiem co to za ból ;) Niestety jeszcze w tym roku roweru nie odkurzyłam ;) Ale za jakiś czas też bedę tutaj Wam jęczała 😭;) Dzisiaj chyba wszyscy zapracowani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻- u nas też dzisiaj chłodniej ... ale właśnie się rozpogadza więc jest nadzieja na ocieplenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ugrzężłam na allegro to wyjść z niego nie mogę ;) Zainwestowałam w dresik więc już teraz mogę pracować nad formą ;) Ale zaraz zmykam z pracy ... mam kilka spraw do załatwienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wczoraj padłam po intensywnym popołubiu :O Poszłam spać z kurami ;) Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×