Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Linguś🌻 Stonoga🌻-wczoraj wieczorkiemdopiero troszkę ruchu sie zrobiło ;) Mały- śpioch z Ciebie straszny - ja juz od 6 jestem na nogach ;) Kto mi pomoże przy gotowaniu obiadu ????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - wypiłam 2 lampki wina i poszłam spać;)... Kaca nie ma , wyspana w miarę jestem , tylko jakoś ochoty do obowiązków brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-----------to bardzo grzeczną jesteś dziewczynką :) i tak trzymaj a wszystkie inne nie grzeczne powinny brać przykład z Ciebie :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci z LiD rozdawali na ulicy kwiaty -goździki baby chodziły uchachane jak mało kiedy :) mam takiego lenia,ze chyba szybko mi nie puści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobina lenistwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka----------------nie to przesada co piszesz do leniwych nie należysz to na pewno .Wiem że przy dwóch smykach na pewno nie masz czasu na wiele odpoczynku.🌼 uparłem się i naumiałem się hi hi hi robię postępy a te dwa i jaszcze wiele innych kwiatków to dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - u nas chyba w tamtym roku była taka akcja ;) Dawali żółte tulipanki :) ... całkiem to miłe było :) Linguś - ja ma się w domu dwóch głodomorów to nie ma mowy o tym żebym mogła poświecić się całkowitemu lenistwu :D Jeszcze sobie wymyśliłam skoplikowany obiad :O:D Ale zaczekam aż przynajmniej jeden z nich pójdzie z tatą , a teraz może troszkę z wami tutaj posiedzę ;) Mały - swojego czasu podesłałam Ci linka , gdzie jest opis jak sie robi kwiatki i inne takie pierdołki ;) Ale chyba przeoczyłeś ;) Za kwiatki dziękuje - ode mnie masz za to soczystego buziaczka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam, póki mogę. :P Choć u mnie to lenistwo będzie trwało i trwało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - troszkę Ci zazdroszczę tego lenistwa ;) Ja nie pamiętam kiedy spędziłam cały dzień na luzie bez obowiązków .... ;) Będzie z 12 lat temu :D A jak po pierwszym tygodniu ?:) Zadowolona jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miarę, ale na ten temat skrobnę Ci później maila, nie chcę na kafe pisać. Teraz uciekam, będę później. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka---------wiem nie przeoczyłem ale chciałem być oryginalny więc nie chciałem tego stosować ale to jak widze nie jest dobrym pomysłem bo po przez te obrazki można więcej wyrazić więc postaram sie odszukać linki stosować . Wiecie z takim rozdawaniem kwiatków na ulicach to na pewno ciekawy pomysł ale to nie tak do końca takie bezinteresowne widzicie same ktoć z LiD to robi to znowu jeszcze jakieś inne ugrupowania zawsze ma to jakiś podtekst . To takie małe oszustwo jednak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie wiem nawet kto rozdawał kwiatki , w sumie to młodzież była i nic nie mówili o jakis ugrupowaniu ,czyli wychodzi na to że to jakaś społeczna akcja była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak sobie myśle,że pewnie te kwiatki od LiD dla niektorych kobiety byly jedynymi jakie dostały. moj brat po ciezkim rozstaniu tak sie uparł,że teraz nikomu nawet mamie zyczen nie składa:) mowi,ze to mała zemsta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka-----------myślisz że są osoby które tak bez niczego rozdawały by kwiatki ?🌼nie sądzę .Ale z drugiej strony jeśli ktoś daje to trzeba brać zawsze to przyjemne :) choć ja bym kwiatka nie brał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga-----------wiem coś o tym to sam miałem coś takiego nienawidziłem kobiet swego czasy za to co jedna zrobiła z moim życiem . Wtedy chciałem całą złość przelać na wszystkie kobiety ale co ta reszta była mi winna niekiedy nawet mnie nie znały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - brciszkowi przejdzie za jakiś czas :) .. mój jak go rzuciła dziewczyna , też złożeszczył na wszystkie kobiety ;) Teraz jest znowu szczęsliwie zakochany i trzyma za mnie już teraz kciuki ;) Mały - nie wiem , nie wnikałam w to ... ale rzeczywiście wychodziło na to że chłopcy poprostu wpadli na tak oryginalny pomysł ;) i tak świętowali Dzień Kobiet ;) Kwiatka przyjełam - bo dlaczego by nie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały , ale wiesz że nie wszystkie kobiety i nie wszyscy meżczyżni są żli .... Tak trafiliśmy , wiem że teraz juz łatwo mi sie to pisze ale rok temu jeszcze ze mną było bardzo żle :O Trzeba zacząć poprostu nowy rozdział życia , o tamtym zapomnieć na ile sie tylko da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga-----------co bym wziął ? to zależy kto by dawał ? Kwiatków od kobiety nie dostałem jeszcze więc jeśli kobiety dawały by kwiatki to kto wie :)? pewnie bym wziął :)a jeśli buziaki to na pewno bym brał i nie pytał sie za co :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - mi pogoda psikusa zrobiła ;) wczoraj chciałam myć okna ale lało cały dzień i się nie dało ... Dzisiaj jest pięknie - tylko że w niedzielę raczej okien nie wypada myć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka------------tak masz rację trzeba zacząć nowy rozdział życia ...łatwo może powiedzieć tylko kiedy ? czy już czy czekać aż ten czas sam przyjdzie .Nie czuję już złości do kobiet za tę jedną babe ale i nie czuję jeszcze potrzeby bycia z jakąś kurcze czy aż tak mi sie w głowie przestawiło i kiedy to minie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------------- hmmmmmmmm całowanie ? mniam:)bardzo lubię takie delikatne zmysłowe bbbuuuuuuuuuuu Pomorzanko ------aż gęsiej skórki dostałem na samą myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga--------------kiedy się zakocham? pewnie tak ale czy jeszcze można się zakochać ........teraz myślę że jestem troszkę wypaczony .Już nie patrzę na kobietę tak zewnętrznie :)czyli .....ładna, sympatyczna ale doszukuję sie w niej bardziej złych cech i myślę czy ja bym mógł te złe cechy zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×