Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka no tak cała kobieta w 100% :) nic nie wie nic nie widziała :) nic nie zrobiła zrobiło się samo:):) a nie powiem 😘 nie licz na to , ale staraj się :)proszę 🌼to tak na zachętę :) Ale jestem wredziol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały mam rzeczywiście mały problem z mailami od Ciebie ;) Wszystkie polskie literki mi wywala i muszę sie domyślać czasami co napisałeś :) Hmmm ale co to wtedy za wyraz jest tego nie jestem w stanie odgadnać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu ----------a nie znasz jakiś zaklęć aby tę zimę wygonić mi już chce się słońca i ciepła :)----i kto mnie przytul----------i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki ja na prawdę nie pamiętam za co była ta kreseczka :D Zacznę strzeleć fochy to możę mi przypomnisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ----------a czemu masz problem z odczytaniem co się dzieje od Ciebie dochodzą normalne i nie mam problemu z odczytaniem czym to może być spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój program pocztowy wywala wszystkie polskie literki "ś,ć,ż,ą,ł ę" zostawia puste miejsca i czasami nieżle muszę się nagłówkować żeby rozczytać maile od Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co stało się z Przebiśniegiem była i już jej nie ma :( A tak a propos jakim cudem znalazłaś mnie na innym topiku :) chyba masz całą kafeterię opanowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebisnieg pogląda pewnie ;) A zajrzałam do rybek , nie wiem dlaczego ale tak sądziłam że tam zajrzysz ...No i oczywiscie nie pomyliłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFFFFFF----------dobrze że wina jest po Twojej stronie :) Ale dziwi mnie to że przyznajesz się do tego :) czy Ty na prawdę jesteś KOBIETKĄ:)dziwne :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć w 100% :P Przynajmniej jednen tak twierdził ;) Jeśli mój błąd i widzę go to normalne przecież że o tym mówie , nawet czasami udaje mi się przyznać meżczyznie rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przed Tobą nigdzie się nie ukryję :)ale nic bede próbował jeszcze może uda mi sie umknąć :) i ciekawe gdzie mnie jeszcze znajdziesz :)ale to zadanie dla Ciebie szukaj szukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie do mnie -------jeśli jest to mój błąd to przyznaję się bez bicia :)przecież to nic takiego nikt nie jest nie omylny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śledzę raczej topików Malutki , jeśli tutaj nikogo nie ma to gdzieś tam sobie od czasu do czasu zajrzę ;) Jak na razie jestem wierna tylko temu topikowi , choć na TWA przez to nagrabię sobie ostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko ----------a Ty dzisiaj nie jesteś w pracy ? bo jak dedukuję jeśli jesteś to o tej porze szłaś popracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja napisalm,ze snieg ma padac a u mnie sliczna pogoda jak narazie i zadnej zimy nie widac a w ogole to witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonoga🌻- no i unas to jeszcze takiej zimy w tym roku nie było :D Mały - no straszne , niestety w tym okresie to co roku tak mam :O Ogólnie cała nasza trójka taka marniutka jest ;) Zmykam na jakiś czas - psa trzeba przewietrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Malutki żeby poruszać sie u nas to raczej jakieś śniegowce by się przydały . Bałwankami nie byliśmy ale mokrzy praktycznie cali ;) Może pies bardziej :D Chlapa straszna jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×