Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no tak, mój już wpada w histerię zwłaszcza z tatą bo ten to zawsze pozwala małemu wygrywać, płacze to niech wygra, płacze to dostanie następny samochód, płacze to tata go poniesie, ubierze, da jeść itd, itp byle nie płakał, a że płacze bo jest cwany to nie dociera już do taty, ale potem pretensje do mamusi, faceci to lubią na łatwiznę, we wszystkim, no nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - ale wiesz że to do niczego dobrego nie doprowadzi ? Pogadaj z mężem ,choć u mnie jest dokładnie ten sam problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwłaszcza pasuje im słowo równouprawnienie, zarówno w pracach domowych jaki w rozpoczynaniu znajomości, kobieta pierwsza - czemu nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - gadałam, grochem o ścianę, no i dałam za wygraną, pozostaje mi być tym gorszym rodzicem co to wymaga, mam tylko nadzieje że mały to kiedyś doceni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - to niestety może przynieść właśnie szkody .Mały będzie Ci tatę za wzór przedstawiał bo przeciez tata na wszystko pozwala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - ja nie tylko od jeszcze męża słyszę o równouprawnieniu, ostatnio jak już dałam koledze do zrozumienia że może na kawkę bysmy poszli i pogadali bo tak na gg dłużej się nie da, to usłyszałam że przecież mogłam wcześniej bo jest równouprawnienie i kobieta może pierwsza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, masz rację Pomorzanka, nie pomyślałam, na razie to za krótki okres i może jeszcze nie widzi różnicy ale potem to faktycznie zacznie mi tatę za wzór stawiać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie robię akurat w tej sytuacji problemu :)Tylko teraz cos Ci mężczyżni zrobili sie jacys nieśmiali ;) Powiem Ci ja widzę po starszym synku jak to mozę wygladać ... tata u nas był zawsze ten dobry , mama od obowiazków . To nie działa dobrze na rozwoj dziecka . Teraz niestety sporo spraw muszę wyprostować . Przebisnieg - a Ty skąd posiadasz taka tajemną wiedze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kula powiedziała, że ja emerytury nie dożyję więc rozważam możliwość starania się o rentę :D:D:D mój szef stwierdził, że ja się urodziłam do pieszczot a nie do pracy... czy to jest molestowanie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wiem ze mam dobrze hehe ale z tymi 5 goidznami to przesadziłąś hehe najwiecej mam 4 dziennie ;) :D: :D no ale prawda taka ze gdyby nie poraca dodakowa to bym z pesnji nauczycielskiej razej nie wyzyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - ja w zasadzie też nie robię problemu tylko że z tymi facetami nigdy nie wiadomo, jak wyskoczysz pierwsza to źle bo nachalna, jak nie wyskoczysz to źle bo nie nowoczesna, no i bądź tu mądra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - na razie daję sobie luzik od facetów - a potem zacznę szukać tego złotego środka ;) Żeby nie być zbyt nachalną albo mało nowoczesną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zauważyłam u siebie takie coś - fajnie jak facet się interesuje, można na kawkę, ok, ( choć mój jeszcze mąż uważa że nie mam prawa) ale jak już częściej zaczyna zapraszać, czy sms śmielsze wysyłać to uciekam, może to nie jest zasada bo tylko raz tak miałam, ale się wycofuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×