Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

U mnie serce było obojętne . A rozsądek podpowiadał , kończyc to jak najszybciej . Piszesz ,że serce ma nadzieję - ale czy kocha jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie że chyba już nie kocha, jestem na etapie gdzie mąż mnie drażni i tylko dla dziecka staram sie być miła, tylko nie mogę pozbyć się tego uczucia że to ja nie daję tej szansy a powinnam, że dla dziecka, co ludzie powiedzą i takie tam, nigdy nie myślałam tylko o sobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srodek niestety nawet dla dzieci nie da sie zrobić tak żeby serce znowu pokochało . Ten kolega kochał żonę - dlatego ich powrót się udał . Ale jak już nie ma miłości , druga osoba drażni , nie chce sie z nią spędzać czasu , to sprawa jest już raczej na pewno przesądzona . Nie wiem , może jest taka szansa , że druga odoba jest w stanie rozbudzić jeszcze uczucia - ale pewnie musiała by sie bardzo długo , intensywnie starać i zabiegać .Ale czy stać ja na taki wysiłek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pomorzanka że jesteś dla mnie taka cierpliwa i mnie wysłuchałaś, i dzięki za to co napisałaś bo było mi to potrzebne , cześć Dziendobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś a co mam gadać :P środek witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co Środek ,choć nie wiem czy na coś Ci się przyda ta moja paplanina ;) Bo niestety wszystkie decyzje sama musisz podjąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
No jak coś znajdę bo kurwica już mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
ta jak grochem o ścianę :P ale jak narazie to nie wysyłałem za dużo ale musze zacząć bo mnie już coś trafia w tej firmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj szefowa ochrzaniła że od razu nie poszłam na zwolnienie , jak tylko sie żle poczułam , to jest praca :D A może jestem tak marnym pracownikiem , że chcą sie mnie pozbyć :P ;) ? Środek teraz nam zaczniesz machać łapką i rozdawać kwatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
no własnie pomorzuś a ja mogę zapomnieć o urlopie wolnych dniach itp nawet nie mam czasu nic zjeść w robocie a to wszystko za gównianą kase spadam najszybciej jak się da tylko że aby nie do konkurencji bo tam taki sam syf trza się przekwalifikować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie narzekam ... no może troszeczkę jak poznałam termin walidacja :D :P A o czym myślisz , co mógłbys jeszcze robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
o tym terminie proszę mi nawet nie wspominać bo już nim rzygam. Mnie to obojętne byle za rozsadną kase i w normalnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
myślałem ale nie mam kasy na rozkręcenie ale spoko nie masz sięczym przejmować będzie gorzej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa przecież jakieś dotacje z Unii i pewnie skaś sie da wziąść jeszcze , pomyśl , zawsze co swoje to swoje :P Gnomek - jak na razie dla mnie to jest czarna magia:O .. liczyłam ile mi do emerytury zostalo i wyszlo na to że chyba i tak będę musiała przejść przez to 😭Jestem za młoda😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
pomorzuś walidacja to pikuś mam już ich tyle za sobą że jestem w stanie zwalidować prostą metodę w trzy dni bardziej złożone do miesiąca góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
powiadasz o czymś przyjemniejszym .....niedługo pora do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
I to jest ta przyjemność na jaką zasługujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×