Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Przebiśnieg - tylko jak to z nami tak faktycznie jest? w zasadzie zaproponowanie kawy facetowi nie jest dla mnie czymś strasznym, ale tkwią gdzieś we mnie te stereotypy, którym faceci czasami przyklaskują, i na starcie tracę bo za szybko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro będzie bardziej znudzony siedzeniem w domu to bedzie pewnie gorzej, ale tak jak powiedział smoczek - dzieci tak szybko rosną że niedługo będzie mi tego brakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - właśnie jak buduje te garaże to mam spokój, ale potem trzeba z nich wyjechać do pracy, marketu, zatankować, na wycieczkę i takie tam, teraz jest remont garażu, :) kurcze - znalazłam na naszej klasie swoją byłą sympatię i jakoś tak smutno mi się zrobiło, co by było gdyby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dadzą mi dzisiaj popisać :D Środek , mam takie same zdanie jak Podczytująca , trzeba żyć chwilą obecną a nie wracać do przeszłości , tym bardziej teoretycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rację, ale gdzieś tam mimo woli pojawia sie myśl że może gdybym wyszła za innego nie miałabym rozwodu w perspektywie, ale juz nie będę się katować tymi myślami, tu i teraz, no i jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz, dziecko mi sie poryczało że tylko do komputera uciekam i nie chcę sie z nim WCALE bawić, aż mnie wyrzuty złapały, no to na razie, chyba do wieczora, ja to o 21 ja zwykle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek - tego nie wiesz . W rzeczywistości mogło by sie okazać ,że mogło by być jeszcze gorsze . Ale też i lepsze . Nie jesteś w stanie tego przewidzieć ,a cofnać czasu też się nie da :) Środek - Ty też musisz mieć czas dla siebie . Dzieci w tym wieku już świetnie potrafią się same bawić . Ja poprostu swoim mówię ,że teraz mam czas dla siebie i basta .Ale oczywiście zawsze ,szczegolnie małego mam na oku . Nie staj mu się wynagradzać w ten sposób brak taty na codzień ,troszkę samodzielności na pewno mu się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka to pewnie wspiera kogoś na gg :) albo już szykuje się do snu - rano trzeba wstać, ja siedzę w domu to na zapałki dam radę ale w robocie to nie wyjdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pomorzanka wczoraj padła :O koszmarnie się czuję 😭Wczoraj nawet nie byłam sobie w stanie łózka zrobić , chłopcy musieli mi pościelić . Środek to chyba to samo co u Twojego synka+gardło . Niestety lekarz mnie czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! dorwałam sie na moment do komputera, mały ogląda bajkę, zauważyłam że jak czytam gazetę ale siedzę przy nim to jest ok, jak tylko przejdę do pokoju obok do komputera to już zaczyna się szum, jak się siedzi w domu to zawsze coś do zrobienia się znajdzie, a że mały chce pomagać to odrywam go od samochodzików, pozdrowionka i do usłyszenia od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×