Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

To wszystko przejdzie - poprostu ten rok coś takiego w sobie ma . Nigdy nie było aż tak żle . Pewnie kwestia braku zimy i niestety stresów w tym roku duzo złego pod tym względem zrobiła . A tak w ogóle to będę potrzebowała masażystę na swój obolaly tyłeczek ? 😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja też walczę ze swoim laptopem , coś mi szwankuje nie wiem czy wystarczy format czy to jakiś problem sprzętowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały rowerek musiał iść na jakiś czas w odstawkę :( Przede mną jeszcze 11 zastrzyków a 3 dopiero za mną .A tyłeczek już nawala 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoim nie mam jak na razie problemów często czyszczę easy cleanerem i częsta defragmentacja i chodzi jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi za bardzo mały miesza , więc pewnie to jego sprawka ;) Ale mam wrażenie że coś jest z napędem więc sprawa jest niewyjaśniona . I tak muszę go oddać do reklamacji więc przy okazji pewnie sprawdzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz nie był bym taki pewny jeśli coś reklamujesz to pewnie zajmą się tym a nie całym kompem .Ale możesz ściągnąć program do testowania i sama możesz sprawdzić nim które podzespoły szwankują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze nie powinno byc z tym problemu , płyta wsadzona w napęd sie "mota".Zgłoszę to i drugą usterkę wiec pewnie zajmą się wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co okłady :)ja pierwsze słyszę aby okłady były dobre .Wiem że miejsca po zastrzyku trzeba rozcierać aby nie robiły się zwapnienia czy coś takiego nie wiem dokładnie jak to sie nazywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tam wymyślę - pewnie nie będzie tak żle ,żeby porobiły mi się jakieś tam zwapnienia ;) Zmykam Mały , miłego dnia Ci życzę , bo pewnie zaraz też biegniesz do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie biegnę ale jeśli musisz to miłego dnia Tobie życzę :) A jeszcze jedno pytanie czy Ty masz dobry kontakt z Pesteczką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) dzięki dzięki bardzo a teraz już uciekaj na chwilę przyjemności :)z zastrzykiem .Jak weźmiesz całą serię to wymasuję Tobie tyłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 9 miałam być , już jestem spóżniona ;) A potem to trzymam Ciebie za słowo i nie wywiniesz się z tego tak łatwo ;) pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaaaaj się Pomorzanka, serdeczne wspólczucia, ja wolałabym chyba łykać tonę tabletek, Witam wszystkich, ja tylko żeby sie przywitać bo postanowiłam że odgruzuję mieszkanie jak już siedzę, do usłyszenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca -tyle że pewnie już teraz Ciebie nie ma na kafe . Środek wziął się za odgruzowanie domku ;) A ja cały dzień walczę z lekcjami i z synkiem .Ale się tego nazbierało 😭Pewnie cały weekend będziemy musieli wszystko nadrabiać . Z polaka 3 wypracowania były do napisania a moje dziecko w przeciewieństwie do mamusi nie jest uzdolnione w tym kierunku .;) Szkoda bo to dobra umiejętność umieć dobrze \"wodę lać \" z polaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×