Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Ja dzisiaj pół dnia przespałam :P dlatego jestem taka ożywiona :P;) Ale zmykam już i tak jutro pobudka pewnie o 6 Dobranoc Gnomku ... i wszystki pozostalym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdobry
Taka ma dobrze ja padam na ryja :P Dobranoc i słodkich snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Cześć, Pomorzanko. :-) Jak tam sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
U, to przykre, Pomorzanko. A co i komu dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Mały w tym czasie kiedy Ty już sie pojawiłeś - stąd ten nietakt ;) Bo w domku znowu jestem - oczywiście zostałam pokonana przez anginę i jakiegos paskudnego wirusa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
To trzeba się skutecznie kurować malinowym syropem i innymi środkami. Na leczeniu dzieci się nie znam, więc nie wiem, co doradzić. Ale w przypadku dorosłych, doskonałą, sprawdzoną metodą są okłady z młodych, jędrnych, kobiecych piersi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonimie - tylko nie wiem czy ten okład z młodych , jędrnych piersi mi akurat pomoże :P ;) Bo to że każdego faceta na nogi postawi - to sprawa oczywista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - ja chyba 5 , dzieci na zmianę więc już straciłam rachubę :( Ten rok to czarna seria jakaś , ale mam nadzieję , że jak poprawi sie pogoda to staniemy w końcu na nogi . No niestety znowu jestem na zwolnieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - powiedz to moim dzieciom ;) Ja z owocami i warzywami nie mam problemu :) Niestety w tym nasz "urok" chyba ,że łatwo łapiemy choróbska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko na facetach jak i na kobietach nie trzeba się znać to samo przychodzi a jeśli się dużo kombinuje to można przekombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co mam powiedzieć Twoim dzieciom ?czyli co one tego nie wypiją czy co?a jak nie to słyszałem że tran jest dobry na zapobieganie przeziębieniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wychodzi na to ,że zawsze przekombinuję ;) Ale gdyby to wszystko było tak proste jak piszesz - to wszyscy byli by pewnie szczęsliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci mają "długie żeby" na wszelkie warzywa i owoce . Niestety żadna siła ich nie może przekonać do tego że są smaczne i zdrowe . Tran już podawałam - ale widzisz efekty .Choroby na dobre zagościły się i tak w naszym domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko------------- przecież ja nic nie sugeruję i nie wiem jak to u Ciebie jest czy kombinujesz czy nie to indywidualna sprawa każdego z mas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kombinuję przecież :) Poprostu tak ułożyło sie w moim życiu ,że pod tym względem odniosłam sromotną porażkę .Więc na razie daje sobie spokój i nie zamierzam w tym kierunku cokolwiek robić . Chcę byc sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×