Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostania niedziela

mąż na kontrakcie za granicą a ja sama, kto się przyłączy?

Polecane posty

ja też mam , ale jak by tu wymienić się dyskretnie... a ja też bym jeszcze jedno mogła mieć.....ale pewnie już sie nie zdecyduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam kiedys lewuska wiec podam teraz numer i wy na niego odpiszcie tak sie znajdziemy a mnie tez nikt nie bedzie ''molestowal''.Moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO ja zakładam zaraz nowy nr na gg, dam znać jak będę gotowa. dziewczyny do dzie ła!!! ale teraz spadam na chwilę, bo coreczkę muszę uspać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa to pewnie już śpi, ale jutro dołączy napewno a mi tak muli nk że dopiero kaśkę obejrzałam, teraz zaczynam właśnie akacyjkę, a potem ty aguś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, PROŚBĘ MAM! POMOŻECIE????? wiecie że zaczynam się powoli szykować na wyjazd do męża, to pomyślcie co takiego ważnego trzeba zabrać dla dzieci, czego tam nie dostanę? Wiem że trochę lekow, dokumenty, książeczki zdrowia, ale moze wpadnie wam jeszcze coś do głowy... Co wy brałybyście jadąc z dzieciakami na kilka mcy??? co tyle głow to nie jedna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzoooooo!Ja wczoraj zasnęłam z buzką w klawiaturze:0,sie zerwałam i nie zatrybiłam o co chodzi--cóż zdarza się;).Pooglądałam fotki do konca,wiecie tak po 1 w nocy juz nie muli hahahaha.Szybko mi poszło i nyny znów.Dziś pogoda piękna pewnie znów jakiś spacerek zaplanuję to i dzień szybciej zleci. Super macie zdjęcia,świetne rodzinki,dzieciaki:):):).Jeszcze tylko Justyny nam brakuje,ale ona pewnie zasnęla wczoraj(tylko bardziej przyzwoicie niż ja;) )Pozdrawiam🌻życzę miłego dnia🌻 i buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !!! ależ z was nocne marki :) Kaśka rozbawiłaś mnie od rana z tym zasnięciem z buzką na klawiaturze :D ja też chce was mieć na NK podaje wam moje gg 3633337 tylko mnie narazie niepooglądacie bo niemam fotek wstawionych powstawiam jak M przyjedzie i przywiezie cyfruwkie bo aktualnych zdjęc niemam w kompie ale w ramach rewanżu mogie na poczte lub wasze gg podesłać z przed paru lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam takze podaje moje gg 7802621 moze ktos z was sie odezwie , pozatym na naszej klasie jestem fotki mam wiec mozecie ogladac pozdrawiam goraco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz my mieszkamy niedalego siebie a skad znasz mojego siostrzenca ze masz go tez w nk i moją kolezankie widze ze mamy wspulnych znajomych jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz, wyślij mi zaproszenie, bo nie mam twoich nmiarow, to ci odkliknę, potem odezwe się na gg teraz pędzę bo się nie wyrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki pomyliło mi sie nie siostrzeńca tylko bratanka to brak nikotyny robi swoje :) się zastanawiam teraz ? dziewczyny już wam muwiłam ale powiem jeszcze raz świetnie wyglądacie.... a reszta gdzie się podziewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se 99 raz obejrzałam Wasze zdjątka:).Nawet moja intuicja okazała się jak PRAWIE zawsze nie zawodna jeśli chodzi o niektórych z Was:):):).Teraz to pędzę na zakupy i jakiś obiadek by stworzyć.Więc do zobaczyska po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×